Autor Tema: Ideje, prijedlozi & kritike  (Posjeta: 50153 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Cole™

Odg: Ideje, prijedlozi & kritike
« Odgovori #90 u: Rujan 25, 2014, 06:05:53 »
Mislim da sam rekao dosta oko ovog. Receno je sto je receno, nezelim vise nista komentirati na tu temu.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline igzyy

Odg: Ideje, prijedlozi & kritike
« Odgovori #91 u: Rujan 25, 2014, 08:05:11 »
Ma ok,  ja se ispričavam na neuljudnim rijecima i ako sam nekog vrijeđao no boli me ta žalosna istina,  bit će puno priče oko ovog i ako imate obraza bude vas to stiglo,  vjerujte.  Želim reći da to nije bilo potrebno i nepravedno je.

Offline doktor1

Odg: Ideje, prijedlozi & kritike
« Odgovori #92 u: Rujan 25, 2014, 11:12:54 »
bit će puno priče oko ovog i ako imate obraza bude vas to stiglo,  vjerujte.

Šta si ti zabrijo čovječe!! kakve priče, šta će ih stići!?

Offline the_prodigy

Odg: Ideje, prijedlozi & kritike
« Odgovori #93 u: Rujan 25, 2014, 11:13:31 »
Ja bih rekao samo par stvari, budući da je ovo sve izneseno javno i što mi je ovo jedan od dražih foruma kojeg svakodnevno pregledavam.. Zujao sam i po HCL-u, imam account vec jako dugo pod nickom thesekiman, ali svega par postova u križ. Nije mi baš pasalo, ovdje mi je bolje. Ne poznam ljude osobno ovdje da bi mogao nekom nesto reći direktno, ali mogu povezati 2 i 2 da kažem par stvari..

Bio sam jedan od glavnih osnivača jednog foruma, bio moderator na drugim forumima itd, ostavio sate, dane, mjesece održavajući sve pod kontrolom i ovo mi je više manje sve poznato. Bio sam u sličnoj situaciji kao što su ljudi sad ovdje, gdje ideje jednog čovjeka nisu prihvaćene od strane drugih, a isto tako i obrnuto, gdje su se radile neke stvari mimo drugih i gdje je dolazilo do raspada cijelog sistema. Nažalost u takvim situacijama je teško naći zelenu granu, uvijek će se naći netko kome nešto ne štima i nije mu po volji. A ako se u sve to ubaci i novac, onda nastaje još veći kaos. Iz iskustva dobro znam da novac mijenja ljude, ubija prijateljstva, mogu na prste jedne ruke izbrojiti osobe kojima vjerujem i kojima bih posudio novac. Niti ga ikad tražim niti ga posuđujem jer je zlo zla i uvijek problemi s njime.

U ovakvim situacijama kao što je bila tu, budući da se nije moglo doći do dogovora, tražili su se razlozi, tražio se krivac i netko se morao povući za dobrobit svega drugoga, a to je Montoya. Jebiga, Montoya, pokušao si provesti svoju ideju u dijelo, nisam točno shvatio da li si to radio na svoju ruku bez konzultacije sa drugima, ako jesi to je još zapaprilo stvari, ali činjenica je na kraju da je sve skoro otišlo u onu stvar. Zadnjih par mjeseci je bila agonija na forumu, zatvaranje portala (dobro, mislim da ionako rijetko tko visi na njemu), registracija, prepirke, ljudi su odlazili, tu i tamo koji post od nas par čisto da se nešto događa, a Cole se trudio sve to održati na životu.

Možda se moglo sve izbjeći da si Montoya prihvatio činjenicu da si zajebao stvar, da si probao sve vratiti u normalu, pustiti ponos na stranu, možda pojesti govno i ispričati se ljudima koji su otišli i sam im ponuditi pozicije da vode ovaj forum, ako ti više ne možeš zbog svojih privatnih razloga. Da ne ispadne da zauzimam nečiju stranu, govorim samo ono što sam vidio, jedno od toga je isto da nisi puno pokazao da želiš popraviti stvari. Nakon raznih prepirki, nakon što su ljudi otišli, nakon što je sve otišlo u K, tvoj stav je bio - "pa dobro, evo imate forum, možete raditi šta hoćete, tko vam brani", a Cole je s druge strane tražio da se nađe neko zajedničko rješenje.

Nešto se moralo poduzeti, budući da na kraju nije moglo drugačije, ispalo je ovako kako je ispalo. Drago mi je da se vratila aktivnost na forumu, da su se vratili ljudi i da se sve vraća u normalu. A vidim da si i ti to na kraju prihvatio Montoya, imaš respekt za to, vidiš i sam da to ovako ide na bolje, a to je na kraju krajeva bit svega, širenje communityja, dobra atmosfera, druženje..
CASE: CORSAIR Carbide 400C ► CPU: INTEL Core i7 6700K 4.2 Ghz ► MBO: ASUS Z170 Pro Aura ► RAM: CORSAIR Vengeance LED 16GB DDR4-3200 Mhz ► GPU: Gainward GTX 1080Ti 11GB Phoenix ► HDD: 2x WD Black 1TB ► SSD: SAMSUNG EVO 840 Basic 128GB ► POWER: CORSAIR RM750X ► PEDALS: Heusinkveld Pro 3-Set ► SHIFTER: Heusinkveld Sequential ► HANDBRAKE: Heusinkveld Loadcell Handbrake ►WHEEL BASE: OSW Direct Drive Mige10 ► RIMS: QSP Road 30cm, Fanatec F1 28cm, Fanatec Drift 32cm, Luisi Monte Carlo Vintage 36cm, Sparco P310 Custom 31cm ► MOTION SYSTEM: Simxperience 2DOF Custom ► TRIPLE SCREEN: 3x 42" Sony KDL42W705 ► VR HEADSET: HTC Vive ► SPEAKERS: Logitech Z906 5.1 ► OS: Windows 10 Pro - 64bit

Offline igzyy

Odg: Ideje, prijedlozi & kritike
« Odgovori #94 u: Rujan 25, 2014, 11:27:29 »
Da,  to je treca strana koju sam htio cut,  No vise bih volio da je drugacije završilo,  ja znam da momci nisu losi,  da su barem pokusali izgladit stvar pa se povukli,  bilo bi puno ljepse jer bih sada bio na njihovoj strani.

Eto...    Jos se stigne stvar popravit,  nije toliko daleko...


Fakat mi je zao sto je ovako,  bas mi je iskreno zao,  daj te se pokusajte dogovorit,  morate covijeka ubijedit da je u krivo a ne tako,  ja sam na raspolaganju ali nemojte uzimat prava covijeku na njegovo.

Offline Thergothon

Odg: Ideje, prijedlozi & kritike
« Odgovori #95 u: Rujan 26, 2014, 18:22:25 »
U ovakvim situacijama kao što je bila tu, budući da se nije moglo doći do dogovora, tražili su se razlozi, tražio se krivac i netko se morao povući za dobrobit svega drugoga, a to je Montoya. Jebiga, Montoya, pokušao si provesti svoju ideju u dijelo, nisam točno shvatio da li si to radio na svoju ruku bez konzultacije sa drugima, ako jesi to je još zapaprilo stvari, ali činjenica je na kraju da je sve skoro otišlo u onu stvar. Zadnjih par mjeseci je bila agonija na forumu, zatvaranje portala (dobro, mislim da ionako rijetko tko visi na njemu), registracija, prepirke, ljudi su odlazili, tu i tamo koji post od nas par čisto da se nešto događa, a Cole se trudio sve to održati na životu.

Nikakve ideje se nisu spominjale, a samim time nije niti moglo doći do konzultacija. Nikad nije bilo riječi o promjeni domene, servera ili čega već pred web timom, niti je to izvor problema. Za takvu stvar bi vjerojatno prvi izdvojio novce i podržao ga ako bi to zbilja unaprijedilo zajednicu na neki način. No siguran sam da ne bi i apsolutno nam ništa nije falilo pod hcl-om koji nam besplatno omogućuje sve ovo. Ta ideja je vjerojatno još jedan hir jer je došlo do nekog sukoba s Mojsijem ili Ementalerom. Novci također nikad nisu bili problem, nitko ih nije spominjao niti tražio. Jedino je Montoya volio svima na nos nabijati kako je čitav život potratio na ovaj forum s velikim naglaskom da mu nitko za to nije platio. I ja sam tu "potratio" punih 137 dana, ali zbog ljubavi prema gamingu i racingu, snalezio se i dolazio čak dok su mi isključili i internet. Uvijek sam slušao njegove savjete i dobre ideje pokupušao provesti u djelo.

Jednog dana je iz čista mira zatvoren portal, privatiziran forum i onemogućene registracije. Nitko od moderatora to nije niti shvatio, a kamoli da je Montoya nekoga pitao za mišljenje.
Luckyluke je prvi primjetio i kasnije je još više ljudi zahtijevalo odgovor što se događa. Do kraja dana je Montoya javno postao obavijest, ogromni komad teksta u kojem objašnjava da je neizmjerno razočaran zajednicom koja ga je izdala kao i svi drugi u njegovom životu (ne znam na koji način, aktivnost, vožnja ili možda financijski?) a on je BESPLATNO za nju krvario i omogućio nam sve ovo. U istom postu se spominjalo i micanje svih poveznica koje su vodile na forum, a odgovor na negodovanje je bio nek ne zaboravimo da je forum mogao nestati do zadnjeg bita. Zvuče li to kao riječi čovjeka koji ima velike i ambiciozne planove?

Naravno, negodovanje i prepirke su se nastavile u dijelu foruma koji nije vidljiv regularnim članovima, ali se ništ nije promijenilo, dapače, izašlo je na vidjelo puno "lijepih" stvari:

Nije forum nestal (a mogel je i uvek more - do zadnjeg bita) da bi nestalo online druženja, toga je nažalost nestalo odavno, u potpunoj javnosti - kad smo kod nje.
Po meni, ta žalosna prekretnica dogodila se kad ste bahatom bogatunu JD-u, dali neke "savjete", tad se sve počelo rušiti...

Pazi ovo, mene i još neke ljude je počeo na kraju kriviti da smo jednom članu dali savjete da rastjera Gran Turismo ekipu  fpalm1
A dečko je vozio Forzu i raspravljao s dva člana koji su svojevoljno otišli s foruma jer nisu mogli podnijeti argumentiranu kritiku na račun GT serijala. I naravno, pošto ima Fanatec i skupu opremu, automatski je za njega bahati bogatun. Treba li uopće spominjati da sam se jednako trudio u oba podforuma i vozio sa apsolutno svima online? Isto tako upravo zbog mojeg konstantnog pisanja u FM temi su još neki članovi ovog foruma odlučili kupiti konzolu i zajednica je postala šarolika. Aktivnost je procvjetala, ali očito to Montoyi nije bilo dovoljno i više mu je stalo do članova koji su pobjegli u GT oazu zvanu Gran Turismo Surgeons jer je tamo zabranjeno kritizirati navedeni naslov. Sve to je dosta davno bilo i osobno sam za to zaboravio i očekivao da možemo imati povjerenja jedni u druge u web timu, ali odavno neke stvari Montoyu žuljaju i drago mi je da su sve do jedne konačno ugledale svjetlo dana.

Do dogovora nismo uspjeli doći, zapravo nakon svakog posta u kojem se situacija pokušala izgladiti za dobrobit foruma, bilo je sve gore.
Tu sam bio (i opet jesam) zbog gušta, nije mi administrator nekog foruma šef pa da ga moram bespogovorno slijediti u svijet koji nema veze sa zbiljom i logikom. Naravno da sam odlučio napustiti forum, bez previše dramatiziranja i sa kratkim objašnjenjem ekipi. Poslije moje objave tek kreće pravi show i pokušaji manipuliranja. Ne može se na forum kao zbog maintenance-a, kasnije je forum opet dostupan javnosti, ali je magično nestala tema i post u kojoj se prije izjasnio zbog čega je sve zatvoreno. Kasnije je opet zatvorio forum i pokušao ekipi prodati maglu, kao da je forum zatvoren jer je ranjiv pošto su ga moderatori napustili i napali bez razloga, a on jadan je samo "testirao" nove mogućnosti foruma koje su prošle neshvaćeno od nas. Da je bilo što od toga istina, onda nakon našeg odlaska ne bi ravnodušno promatrao kako forum beživotno trune.

Montoya nije nikakva žrtva izdaje i zavjera kao što to želi prikazati, žrtva je samo svoje tvrdoglavosti i inata. I APSOLUTNO NIKAKVE veze nemam s njegovim ukidanjem ovlasti.
Jednog dana mi je samo stigla poruka da imam dvije mogućnosti. Ignorirati ju i pustiti da forum trune ili se vratiti na poziciju GM-a i nastaviti gdje smo stali. Moji jedini uvjeti za povratak su bili: otvorenost foruma i vraćanje članova (Praetorian) koji su nepravedno dobili ban dok je nastao kaos oko odlazaka. Trenutno Cole ima moju apsolutnu podršku i želim mu sreću u daljnjem vođenju foruma, toliko od mene u ovoj temi. Over and out.

Offline igzyy

Odg: Ideje, prijedlozi & kritike
« Odgovori #96 u: Rujan 26, 2014, 18:40:06 »
Citam i crvenim se, necu prenaglit vise ovdje,  vidim da je ova prica pun kufer kompleksna, ko ima pravo i ko je u krivu je sad nebitno,  no moram svoj drek progutat i jos jednom se ispričat ljudima koje sam uvrijedio ili optuzio za mozda nesto sto im ne stoji,  nadam se da shvacate, također moram izjavit da cu pomoc starom kolegi Montoyi koliko mogu u dizanju eventualno nivog foruma ali ne i u ovoj diskusiji.

Pozdrav i isprike

Offline Thergothon

Odg: Ideje, prijedlozi & kritike
« Odgovori #97 u: Rujan 26, 2014, 18:45:12 »
Za Montoyu je ovdje uvijek bilo mjesta i uvijek će biti, sve o njemu ovisi.

Nemam ja ništ protiv čovjeka na osobnoj razini, bez obzira kako on shvaća čitav ovaj konflikt oko foruma koji je isključivo virtualne prirode.
« Zadnja izmjena: Rujan 26, 2014, 18:58:29 od Thergothon »

Offline exKimiHR

Odg: Ideje, prijedlozi & kritike
« Odgovori #98 u: Rujan 30, 2014, 21:36:02 »
Baš lijepo ubih popodne čitajući zadnje 3-4 stranice ove teme, i lagao bi kad bi rekao da u nekim stvarima nisam guštao.

Ali jebiga , ovo dugometražno objašnjenje globalnog moderatora Thergothon-a mi nije dalo mira (a vjerovatno i par piva previše), pa se opet registrirah na ovaj forum na kojem ću sada (i opet) zaraditi expresni permaban.

Ali da se prvo predstavim onima koji me ne znaju, a i onima koji me znaju. Na ovaj forum sam sasvim slučajno naletio vidjevši neke fantastične radove po pitanju racing periferije jednog od članova (nije u redu da ga ovdje imenujem). Nako vrijeme imao sam i moderatorske ovlasti na forumu, a vezane uglavnom za GT serijal. Sredinom 2013. zbog nekih mojih razloga zamolio sam Montoyu da me razrješi moderatorskih dužnosti i ovlasti, što je on jako fer i odradio. Ponudio mi je mogučnost pristupa moderatorskoj, regularnim članovima nevidljivoj temi, još neko vrijeme. Odbio sam takvu opciju , jer me ti i takvi komentari ne zanimaju.

Negdje početkom ove godine, nakon moje slabe ili bolje reći nikakve aktivnosti na ovom forumu, dolazim u "sukob" sa Montoyom. Naime , zbog nekih mojih potreba, zatražio sam od njega da izbriše neke teme sa foruma. Da se razumijemo , radilo se o temama u kojima su isključivo bili moji postovi i u kojima nije bilo nikakve forumske rasprave, teme također nisu bile aktualne više od pola godine itd. itd. ; da sada ne prepisujem moja objašnjavanja zašto sam to od njega tražio. Montoya mi predlaže da mogu platiti full članstvo određenog internet servisa zbog kojeg sam i zamolio brisanje spomenutih tema, a za što ja nemam niti para niti potrebe.Rekao bih da niti ja, niti Montoya nismo imali ni volje ni živaca da ovo rješimo na bolji, pametniji naćin. Završilo je tako da sam ja nakon višednevnog čekanja na moj ponovljeni zahtjev, na koji nikada nisam dobio odgovor, sam pobrisao sadržaj svih tih postova, a Montoya je (nakon svega) odradio ono što je i trebao , odnosno uručio mi zasluženi permaban na ovaj forum.
Nije mi se svidjeo način kako je Montoya sve to skupa prezentirao ovdje na forumu, ali kad fino zamotaš u celofan i govno ne izgleda loše...

I da se ja vratim na ono što me ponukalo na ponovnu registraciju na ovaj forum, osim piva, naravno.

Globalni gospon Thergothon , ja stvarno ne znam zašto tebe toliko jebe taj GTSurgeons na kojem je kao zabranjeno kritizirati navedeni naslov. I imam dojam da ti imaš više problema nego Montoya. Upravo ti si bio najveći troler u GT temi, a cvjetanje foruma za vrijeme vožnje FM tebe i tvog komšije ti je pizdarija.
Iako je nekoliko članova koji su u racing svijet ušli kroz Gran Turismo i ovaj forum također u međuvremenu postalo i članovima, tebi iz nekih razloga omraženog foruma, mislim da je duplo više "onih" također iz nekih razloga postalo članovima ovog foruma.Ne kažem da ti nisi vozio GT5 online kroz nekakav dogovor na ovom forumu, ali i Montoya je , i ja sam, pa šta. I tvoja preseravanja o konstruktivnim kritikama na ovu ili onu igru su mi smješna, jer kao svi oni koji ne poslušaju tvoje konstruktivne kritike su zasljepljeni nečim ili nekim. Istovremeno si itekaoko spreman obezvrjediti bilo kakvo drugačije mišljenje ili rad koje nije u skladu sa tvojim razmišljanjima.

U svoj ovoj priči najviše su me intrigirala pitanja gospodina igzyy-a , na koja i niste dali nekave ekstra prihvatljive odgovore. Jeben je ovaj internet, ne zna se tko je tko, šta je čije......

E sad može ban
« Zadnja izmjena: Rujan 30, 2014, 22:22:32 od exKimiHR »

Offline Cole™

Odg: Ideje, prijedlozi & kritike
« Odgovori #99 u: Listopad 01, 2014, 07:04:11 »
Od sada nadalje svaki upis na ovu temu bit će obrisan.
Nemislim više ni sekunde potrošit na opravdavanja, jer se nemoram nikome opravdavati, a ponajmanje čovjeku koji nije u ničemu doprinio forumu, a zahtjeva odogovore kao neka internet policija.
Tema je ideje, prijedlozi, a kritike su dobrodošle u bilo kojem drugom segmentu...

  kadt1kažem
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline hendrix

Odg: Ideje, prijedlozi & kritike
« Odgovori #100 u: Listopad 01, 2014, 13:30:04 »
Pročitao sam samo zadnju stranicu ove teme i odgovorilo mi na odgovor i moje čuđenje zašto je ovaj forum preko ljeta bio pušiona i mrtav (iskreno). Sad vidim da je kompleksnija priča ali niti mi se da čitat a niti me zanima što je točno bilo.

Ja imam samo par prijedloga.

Kao prvo. Član sam i CSR I GTSurgeons foruma. I oboje mi se sviđaju. Naravno da na svakom forumu ima stvari ili ljudi koji (osobno mišljenje) pišu gluposti ili se ponašaju djetinjasto ali mi ne pada napamet nikada ulazit u neke prepirke s ljudima koje prije svega ne poznajem,a drugo, čemu prepirke kad mi ovaj i drugi forum služe za ubijanje vremena ili (češće) pronalaženje najnovijih vijesti i stvari koje me zanimaju,pa također otkrivanje nekih novih stvari za koje nisam imao pojma,bilo u racing svijetu bilo u općenitim temama.

Drugo. Jako mi je drago da se ovaj forum polako počeo obnavljat i biti zanimljiv opet. Drago mi je vidjet da kad kliknem na nove postove vidim da uvijek ima nešto novo (znalo je bit po 2-3 tjedna da se apsolutno ništa ne dešava). Dajem potpuni poticaj tome. Neka ljudi stavljaju nove informacije (koje god bile) i neka se raspravlja.

Treće i najvažnije. Ne budite djeca. Kakve veze ima tko je na kojem forumu ili koju igricu više preferira. To mi se gadi na svima forumima na kojem sam bio ili jesam i čak na Youtubu dobijem sraćku (s izvinjenjem) kad vidim trolere ili fanboyeve. Vječno pitanje GT ili Forza? Dajte molim vas. To je ista stvar jel moj tata ili tvoj tata jači. Čemu to? To su sve velike korporacije koje nam dobrano deru pare a zauzvrat nam daju malo zabave. Igrao sam obje i svaka mi je super na svoj način. I baš radi nekih stvari koje možda fale sam oduševljen što dolazi i PCars i DC i FH2 i sve ostale nove racing igre koje ću probat ili bi volio probat i koje će sigurno podignut rivalstvo među njima samima i donijeti nam bolje proizvode. Po meni se tako treba gledat i razmišljat.

Želim dobar uspjeh,nove inovacije i ugodne razgovore.

 p1va  kava1
« Zadnja izmjena: Listopad 01, 2014, 13:31:54 od hendrix »
Ferrari''Company that produces dreams''

Offline manjamax

Odg: Ideje, prijedlozi & kritike
« Odgovori #101 u: Listopad 01, 2014, 21:47:08 »
Mene najviše zanima gdje je Portal. Hoće li se vratiti?
''Once something is a passion, the motivation is there.'' - Michael Schumacher

''Buying Audi or Mercedes instead of BMW M3 is like buying a shooter game for Playstation that isn't Call of Duty.'' - Jeremy Clarkson

''Fear is exciting for me.'' - Ayrton Senna

Offline the_prodigy

Odg: Ideje, prijedlozi & kritike
« Odgovori #102 u: Listopad 02, 2014, 09:21:46 »
Mene najviše zanima gdje je Portal. Hoće li se vratiti?
Sad kad si napisao portal velikim slovom, ne znam na sta mislis.. Ako mislis na CSR portal, on koliko vidim radi kao i prije, samo sto nije updejtan u zadnje vrijeme. A ako mislis na igru Portal, to ti ne bih znao reci  sm1jeh
CASE: CORSAIR Carbide 400C ► CPU: INTEL Core i7 6700K 4.2 Ghz ► MBO: ASUS Z170 Pro Aura ► RAM: CORSAIR Vengeance LED 16GB DDR4-3200 Mhz ► GPU: Gainward GTX 1080Ti 11GB Phoenix ► HDD: 2x WD Black 1TB ► SSD: SAMSUNG EVO 840 Basic 128GB ► POWER: CORSAIR RM750X ► PEDALS: Heusinkveld Pro 3-Set ► SHIFTER: Heusinkveld Sequential ► HANDBRAKE: Heusinkveld Loadcell Handbrake ►WHEEL BASE: OSW Direct Drive Mige10 ► RIMS: QSP Road 30cm, Fanatec F1 28cm, Fanatec Drift 32cm, Luisi Monte Carlo Vintage 36cm, Sparco P310 Custom 31cm ► MOTION SYSTEM: Simxperience 2DOF Custom ► TRIPLE SCREEN: 3x 42" Sony KDL42W705 ► VR HEADSET: HTC Vive ► SPEAKERS: Logitech Z906 5.1 ► OS: Windows 10 Pro - 64bit

Offline Cole™

Odg: Ideje, prijedlozi & kritike
« Odgovori #103 u: Listopad 02, 2014, 13:25:38 »
Portal i njegovo održavanje i ažuriranje je u planu, no forum je u fokusu trenutno...
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline manjamax

Odg: Ideje, prijedlozi & kritike
« Odgovori #104 u: Listopad 02, 2014, 20:23:42 »
Sad kad si napisao portal velikim slovom, ne znam na sta mislis.. Ako mislis na CSR portal, on koliko vidim radi kao i prije, samo sto nije updejtan u zadnje vrijeme. A ako mislis na igru Portal, to ti ne bih znao reci  sm1jeh
Mislio sam da ga naslovim, pa sam napisao velikim početnim slovom.

Portal i njegovo održavanje i ažuriranje je u planu, no forum je u fokusu trenutno...
Super.  thumbs1
''Once something is a passion, the motivation is there.'' - Michael Schumacher

''Buying Audi or Mercedes instead of BMW M3 is like buying a shooter game for Playstation that isn't Call of Duty.'' - Jeremy Clarkson

''Fear is exciting for me.'' - Ayrton Senna