Autor Tema: Batman: A Telltale Games Series  (Posjeta: 5922 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline blowfish

Odg: Batman: A Telltale Games Series
« Odgovori #15 u: Prosinac 05, 2016, 09:28:22 »
Prošao sam sve (dostupne) epizode. Nije loše, priča je relativno zanimljiva i ima super twist. Čak mi se i sviđa što se više fokusiraju na odluke nego na istraživanje (recimo u Walking Deadu mi ide na živce što moraš hodati po svakoj lokaciji i tražiti gdje s kim možeš pričati ili što aktivirati), ali s ovim QTE fakat pretjeruju. Sad stisni X da pokreneš poziv pa onda stisni trokut da poklopiš. Ta akcija ne utječe na apsolutno ništa.

Ali igra i dalje radi kao da igram day-one AC Unity, nekad stvarno šteka do neigrivosti.
All work and no play makes Jack a dull boy.


Offline blowfish

Odg: Batman: A Telltale Games Series
« Odgovori #16 u: Siječanj 31, 2017, 10:18:33 »
Najlakša platina ikad. Potrebno je samo proći igru koja je ultra lagana.

Priča je solidna, ali sami gameplay je za debile. Izuzev dialoga, većinu igre jedino što možeš je stisnuti tipku koja ti piše na ekranu - 'Sad drži analog prema naprijed da se mičeš' - naravno, samo u jednom smjeru i možeš. Nemoj me jebat da to nisi mogao bez mene napravit?

Onda kad dobiješ malo slobode, daju ti da istražiš neko mjesto zločina na način da povežeš predmete koji imaju veze jedan sa drugim. Vidi, pištolj... Vidi, mrtav čovjek sa ranom od metka. Pa je l' moguće da su ta dva objekta povezana?

Borba se svodi na QTE koji nisu nimalo zahtjevni i stigneš stisnut na vrijeme makar ti je gamepad metar od tebe kao što je meni većinom bio. U borbi sa mobovima moraš označit moba, pa označit predmet (nudi ti doslovno svaki put dva) kraj njega s kojim ćeš ga umlatiti i dalje je sve automatizirano.

Igra mi je teško razočaranje, odigrao sam je jer sam fanboy Batmana i zbog solidne (vjerujem da bi većini bila prosječna i predvidljiva) priče.

Dajem joj 5/10, a da objektivnije gledam dobila bi i manje.
All work and no play makes Jack a dull boy.


Offline Cole™

Odg: Batman: A Telltale Games Series
« Odgovori #17 u: Svibanj 21, 2018, 23:28:48 »
Jel je ovo must play prije The Enemy Withina? Znam da je igra sequel, al mi se baš igra, pa me zanima dal moram prvo ovu igru odigrat zbog priče i svega...
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline tyga

Odg: Batman: A Telltale Games Series
« Odgovori #18 u: Svibanj 22, 2018, 19:46:31 »
ja ti predlažem da odigraš, nisam još odigrao enemy within ali prvi dio je bio sasvim oke, vrijedi ga proc. 


Offline Cole™

Odg: Batman: A Telltale Games Series
« Odgovori #19 u: Svibanj 22, 2018, 21:58:42 »
Drugi dio jako hvale, pa bum prešao obje. To su mi prvi Telltale naslovi koje igram.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Cole™

Odg: Batman: A Telltale Games Series
« Odgovori #20 u: Svibanj 23, 2018, 02:53:36 »
Odigrao prvu epizodu. Meni je ovo totalna novost ove Telltale igre; užasno me smarao u prvoj toj epizodi taj detektivski način povezivanja i linkanja raznih objekata i ljudi. QTE je podnošljiv, no nije me se previše dojmio. Utjecaj naših odluka na razvoj situacije je odličan i sviđa mi se taj princip. Igra u nekim trenucima izgleda jako dobro, dok u nekim izgleda ispodprosječno loše. Nezz zašto igru nisu spatchali da radi fluidnije od ovog nezgrapnog dreka. Sviđa mi se što je priča u startu drugačije ispričana u odnosu na filmove i igre, pa sam totalno zaintrigiran. Odigrat ću svakako...
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Hrv4tin4

Odg: Batman: A Telltale Games Series
« Odgovori #21 u: Svibanj 23, 2018, 07:08:51 »
Drugi dio jako hvale, pa bum prešao obje. To su mi prvi Telltale naslovi koje igram.

Prvi naslovi... Pa igraj kod mene ih imaš skoro sve (osim onih Mincraft gluposti). Imaš oba Batmana pa rokaj do mile volje. Njihove igre obožavam i super su mi.
Ja sam prešao prvog Batman-a, a ovaj drugi je trenutno na čekanju.
Čak je i žena prošla prvog Batmana i najviše voli igrat TTG.

Budeš uživao u igri, iako ima nekih gluposti kako i sam kažeš. No ak ti se ovo sve svidi, imaš puno TTG igara za odigrat - i vjeruj mi, nećeš požaliti.