Autor Tema: Battlefield V  (Posjeta: 16026 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline ManTheRamparts

Odg: Battlefield V
« Odgovori #30 u: Rujan 04, 2018, 20:56:33 »
Meh, žestoki pass.

Offline ManTheRamparts

Odg: Battlefield V
« Odgovori #31 u: Rujan 04, 2018, 21:08:30 »
Mali ljudi itd.

I onaj sneg kaj pada zgleda loše u odnosu na ostatak.



Jako, jako mlak dojam je ostavilo na mene. Uninstall.

Offline Luckyluke

Odg: Battlefield V
« Odgovori #32 u: Rujan 04, 2018, 21:23:29 »
Nismo jedini, i na ostalim forumima su podjeljena mišljenja. Nezz kaj su to napravili od novog BF-a, al nisu dobro napravili. Baš sam ful izgubio volju nakon sat vremena igranja. Ništa, nastavljam sa starim BF-ima. Dokle god ima aktivnih servera još, za mene nema zime  p1va

Offline ManTheRamparts

Odg: Battlefield V
« Odgovori #33 u: Rujan 04, 2018, 21:27:06 »
Super se vrti maxed out, lepo zgleda, nemre se reći. Al ovaj sneg zgleda ko vata (to je najmanji problem). Očito za WW2 meni bude COD poslužil.

Offline Wulf

Odg: Battlefield V
« Odgovori #34 u: Rujan 05, 2018, 13:46:31 »
Možda spekulacije, ali... Beta?  :P

Offline ManTheRamparts

Odg: Battlefield V
« Odgovori #35 u: Rujan 05, 2018, 13:56:21 »
Da, finalna verzija bude drastično različita. cer1njo

Battlefield ko Battlefield, ovo nije ništ puno drukčije od prošlog.

Offline Wulf

Odg: Battlefield V
« Odgovori #36 u: Rujan 05, 2018, 14:11:08 »
Ma možda ni nebu tolko sad različit, ali će neke stvari tweakat. Ko zna. ;D

Offline ManTheRamparts

Odg: Battlefield V
« Odgovori #37 u: Rujan 05, 2018, 14:22:39 »
Beta je dobro spolirana, nisam na neke bugove naišel, al eto - nije mi se primilo. Sumnjam da bude finalni proizvod puno drugačiji, samo popeglano kak je uvek do sad bil slučaj. Ili dok izađe tek bude bugovito rasulo. Kak je do sad bil slučaj. cer1njo

Offline bartul_9

Odg: Battlefield V
« Odgovori #38 u: Rujan 05, 2018, 14:35:46 »
Ako volis prijasnje bf igre volit ces i ovo, bar ja tako mislim. Al nije mi neka promjena nakon bf1, ta igra je po meni jos nova i skro, odlicno izgleda i igra se.

Mislim da bi vise pogodili sa nekim modernim ratovanjem.
Acer Aspire VX15 15,6"/ Intel i5 7300hq 2.5, 3.5 turbo, GTX 1050Ti 4Gb, 12Gb ddr4 ram, 256Gb SSD, 1000Gb HDD /// Hama Gaming "URAGE MMORPG" gaming mouse, Sony Pulse Elite 7.1 Headset, X360 controller


Offline ManTheRamparts

Odg: Battlefield V
« Odgovori #39 u: Rujan 05, 2018, 14:37:23 »
Meni je pun kurac BF-a, tu je glavni razlog zakaj mi se ne igra. Dosadan mi je brutalno. cer1njo

Vietnam nama treba, al možda i ne ak bu ovakav PC ko ova petica s glupim prenemaganjima i uništavanjem settinga.

Offline bartul_9

Odg: Battlefield V
« Odgovori #40 u: Rujan 05, 2018, 16:25:17 »
Slazem se, steta je sta su isli na tu neku alternativu, trebali su po meni ic kako je zapravo i bilo, a ne da ww2 igra ima pusku sa red dotom.

Al eto, ne privlaci me niti malo, napetiji mi je Scum, Quake Champions ili tako nesto.
Acer Aspire VX15 15,6"/ Intel i5 7300hq 2.5, 3.5 turbo, GTX 1050Ti 4Gb, 12Gb ddr4 ram, 256Gb SSD, 1000Gb HDD /// Hama Gaming "URAGE MMORPG" gaming mouse, Sony Pulse Elite 7.1 Headset, X360 controller


Offline doktor1

Odg: Battlefield V
« Odgovori #41 u: Rujan 08, 2018, 11:46:23 »
Vietnam nama treba

Neka nas ekipa koja je napravila COD WW2 kampanju sa isitim budžetom pošalje u Vietnam...

Offline blowfish

Odg: Battlefield V
« Odgovori #42 u: Rujan 11, 2018, 08:48:08 »
Konačno uspio uhvatit pol sata da barem malo isprobam. Ne može se reći na ovako malom uzorku, ali meni je gameplay i napucavanje super, kao i u svakom Battlefieldu.

Odlično mi je što su ograničili municiju, produžili vrijeme oživljavanja, uveli da moraš dozvat medica i slično - uvelike doprinosi timskoj igri koju u Battlefieldu nisam vidio već godinama i što mi je uglavnom bio major turn off. Fakat mi se nije dalo igrat igru gdje svi samo trče ko kreteni i pucaju, da to želim igrao bi bilo koji COD. Nažalost, već čitam da se ekipa žali i da DICE radi na tome da to korigira što će igru vratit u casual vode i opet je pojednostavit do maksimuma.

Brijem da će mi ovo biti kao sve nakon trojke - zabavno za skratit koji sat, ali nedovoljno dobro i sadržajno da te zadrži na neko duže vrijeme.
All work and no play makes Jack a dull boy.


Offline Cole™

Odg: Battlefield V
« Odgovori #43 u: Prosinac 13, 2018, 07:02:16 »
Od BF V kampanje nisam očekivao apsolutno ništa, a već uvodna priča koju sam igrao čak dva sata me oduševila. Kakvo briljatno otvorenje kampanje! Billy Bridger i Mason! Kakvi jebeni likovi hej! Nebih imao ništa protiv da su cijelu kampanju ovoj dvojici posvetili. Ono što me prvo oduševilo u Under No Flag misiji, jest što ne totalno nelinearna i ima dosta prostora za istraživanje, planiranje, stealth i improviziranje. Ono što mi je totalno OFF su zvukovi neprijatelja, koji nikako, ali nikako ne zvuče da jesu u dometu po kojim ih čujem. Često su na 80-100 metara, a čuju se kao da su na deset. Zvuk mi dosta puca bez obzira na postavke. No ajde da se vratim na ono sjajno. Priča, atmosfera, grafika, level design, već spomenuta ova dva lika u prvoj priči! Glazba totalno ide uz atmosferu. Baš sam ugodno iznenađen sa ovakvim početkom kampanje.









Ova zadnja slika, upišao sam se od smjeha.  cer1njo cer1njo
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Cole™

Odg: Battlefield V
« Odgovori #44 u: Lipanj 11, 2019, 21:13:55 »
Iako je BF serijal posvećen manje više multiplayeru, još uvijek isporučuju kampanje vrijedne igranja...



Battlefield V ima sjajne priče za ispričati...





Jedine kampanje u Battlefield serijalu koje priznam su BF3 i Bad Company 2, sve ostalo je bućkuriš bezidejnosti, neispoliranosti, nezanimljivosti i bug fest. BFV donosi četiri priče ispričane na dramatični način i sve popračeno maltene blockbusterskim animacijama. Priče su genijalne, likovi su genijalni i puni osobnosti i karaktera, pa sam se čak i jako ugodno iznenadio da sam se s 3/4 priče vrlo brzo povezao, tj. s likovim iste. Tirailleur mi je ujedno i najlošija priča ove kampanje, makar same misije s našim Deme Cisseom izgledaju nevjerojatno dobro. Sljedeća koja me se najmanje dojmila uz ovu našeg Damea jest The Last Tiger koji je također oku predivna vizualna poslastica. Vrhunski potez je što su narativno igre na materinjim jezicima protagonista. Ono što mi se ne sviđa što se segmenti HUD-a nemogu postepeno isključiti element po element, pa iako sam 90% igre proveo bez HUD-a on zafali u pojedinim trenucima kako bi znao što trebam napraviti. Nordlys i Under No Flag su meni osobno jedne od upečatljivijih FPS ratnih misija koje sam imao priliku igrati i jako mi je drago zbog njih da sam igri što se kampanje tiče dao šansu.

U multiplayeru se nisam zadržao dugo, no ono što sam malo igrao meni je bilo okej i primamljivo, samo nisam igrač baš od MP-a pa sam svega možda pet sati proveo u MP-u. S druge strane trebalo mi je sedam sati da ovu kampanju privedem kraju. Ono što me u svim kampanjama BF-a muči još od vremena trojke, jest neispoliranost i tehnički problemi. Nema tu COD-ovskog polira, nego ima dosta bugova, i taj engine nikako da srede da možeš reć svaka čast igra je ispolirana. Uvijek kao da izlete iz neke BETA faze i launchaju igru i patchevima samo pogoršaju stvari. Od mene sedmica za kampanju i ovo nešto malo MP-a.

CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB