Autor Tema: DTM Legends Cup  (Posjeta: 36681 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline s2000

Odg: DTM Legends Cup
« Odgovori #15 u: Siječanj 31, 2012, 18:48:16 »
trenutno nas je 6,mozda bi i keko vozio al nema ga na forumu,a filip i domagoj bi mogli vozit da nas bude sto vise

Offline Thergothon

Odg: DTM Legends Cup
« Odgovori #16 u: Siječanj 31, 2012, 19:01:58 »
OK, ali jesu li ovi valjda podjednaki, mislim da bi to trebalin bit ista klasa za natjecanje
-> Astra Super Touring Car '00
-> Abt Audi TT-R Touring Car '02
-> CLK Touring Car '00

??

Danas sam dosta vremena proveo testirajuci ove aute. Probao sam ih ostaviti default i ne pase jer ima dost razlike. Kasnije sam probao sve dovesti na isti PP koristeci power limiter kao sto to vecina ljudi radi. Ali to je uzasno retardiran nacin izjednacavanja.
Evo primjer: Audi TT ima najmanji broj PP i najvise konjskih snaga, dok CLK ima najveci PP i najmanje konja. Da bi doveo CLK na PP od Audija morao sam mu skinut skoro 60HP i teoretski su onda auti jednaki. U praksi je sve drugacije i na ravnini npr. na monzi audi TT pojede CLK za dorucak - tak da to otpada.
Kasnije sam ih pokusal izjednaciti pomocu weight adjustment opcije i upalilo je  sm1jeh
Znaci Audi TT ostaje default, a CLK i Astra se otezaju da bi dosli na isti PP.
Svima sam promijenio ulje i nakon toga:
Settings-->body/chassis-->weight adjustment-->adjust-->balast amount(kg) i poveca se dok ne dodje do 587PP
Na kraju to ovak izgleda:
Abt Audi TT-R Touring Car '02 --> 486bhp, 1080kg, 587PP
Astra Super Touring Car '00 --> 476bhp, 1018kg, 587PP
CLK Touring Car '00 --> 465bhp, 1160kg, 587PP

I ono najbolje svi su bili unutar 3 desetinke dok sam vozio, u obzir se mora uzeti i ljudski faktor pa su gotovo izjednaceni.
Ja sam za gore navedenu kombinaciju, ako netko pronadje nesto logicnije i pravednije nek javi...

Offline Jack-Darkman

Odg: DTM Legends Cup
« Odgovori #17 u: Siječanj 31, 2012, 20:08:51 »
Svaka čast Ther.  ave1 ,ja sam mislio isto tako ih usporedit sa svojim vozačkim sposobnostima ali jednostavno nisam imao vremena.

Još jedna bitna stvar, što je sa setapom?  kako ćemo znat dal se ko igra njime?

EDIT: i da.. teški bed što nemaju unutrašnjost ovi auti pa moram vozit izvana  jaad

EDIT2: vidim da nas ima 7, kad će se to vozit, za vikend?
« Zadnja izmjena: Siječanj 31, 2012, 21:37:53 od Jack-Darkman »

Offline DogZy

Odg: DTM Legends Cup
« Odgovori #18 u: Siječanj 31, 2012, 21:58:59 »
Setup: Tuning prohibited kadt1kažem
Bas sam isao pisati post da auti nisu isti, niti blizu, drago mi je da je Ther obavio posao.
Astra je tu najlaksa i siguran sam i najbrza, onda clk pa ostali.

Testirao sam te aute prije par tjedana, astra sve jede kava1.

Ukoliko se svi ujednace kako bog zapovijeda ili ako se neki auti maknu, tu sam.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Thergothon

Odg: DTM Legends Cup
« Odgovori #19 u: Siječanj 31, 2012, 22:04:48 »
I ja sam za tuning prohibited ali jednostavno nije moguce.
Auti se na neki nacin moraju izjednaciti, default nema smisla jer velka je razlika.

Offline budainka16

Odg: DTM Legends Cup
« Odgovori #20 u: Siječanj 31, 2012, 22:08:40 »
 @Jack i ja mislim da bi vikend bio savršeno vrijeme, predvečer  shy1
"I'm going to make him an offer that will undoubtedly sound unappealing, but will inevitability be accepted upon realizing that the refusal of this offer would potentially bring harm to himself, his family, and personal network of friends and acquaintances."

Offline Thergothon

Odg: DTM Legends Cup
« Odgovori #21 u: Siječanj 31, 2012, 22:12:22 »
I da, Astra vise nije tolko dominantna prema mojim postavkama - svi auti su podjednaki. Razlika je u vozacima i nek si svatko uzme auto koji zeli i vjezba.

Offline budainka16

Odg: DTM Legends Cup
« Odgovori #22 u: Siječanj 31, 2012, 22:13:17 »
Upravo to - da se mene pita, te male razlike između automobila nisu toliko važne jer je 95% svega ljudski faktor  šofe1
"I'm going to make him an offer that will undoubtedly sound unappealing, but will inevitability be accepted upon realizing that the refusal of this offer would potentially bring harm to himself, his family, and personal network of friends and acquaintances."

Offline s2000

Odg: DTM Legends Cup
« Odgovori #23 u: Siječanj 31, 2012, 22:31:02 »
Ja veceras krecem sa vjezbom,imam astru, clk i m3 nisam vozio pa neznam kakvi su,al sudeci po vasim komentarima nisu isti,ako ne dtm mogli bi supru/nissan gtr/takatu vozit al rade bi Dtm,al opet ako nepase treba napravit  neki kompromis i vidjet da se popravi i bude poslozeno kako treba

Offline Jack-Darkman

Odg: DTM Legends Cup
« Odgovori #24 u: Siječanj 31, 2012, 22:48:29 »
Al ne zaboravite namjestit postavke koje je gore naveo Ther., ostali setup se ne dira.

Onda neka Montoya kaže koju uru za vikend.

Offline Thergothon

Odg: DTM Legends Cup
« Odgovori #25 u: Siječanj 31, 2012, 23:17:38 »
Jack i ja smo online danas testirali i moze se voziti bez problema s onim postavkama koje sam naveo.
Znaci samo ona 3 auta jer ostali nisu za DTM. Novi, logicni i pravedni prijedlozi su uvijek dobrodosli.
Al barem se potrudite testirati i odvozit vise od 3 kruga sa svakim autom, a ne unaprijed neutemeljene zakljucke donositi. I PP ce biti zakljucan tak da ako netko i bude htio varat sa setupom nece mu puno pomoci. Znam da se moze nesto dobiti al to je minimalno i ne pada mi na pamet tak nesto.

Offline budainka16

Odg: DTM Legends Cup
« Odgovori #26 u: Siječanj 31, 2012, 23:26:11 »
E, znam da sam vam svima dosadan, ali znači početni setup automobila ne diram. Jel tako ?
I može li se automobil "giftati" ?
"I'm going to make him an offer that will undoubtedly sound unappealing, but will inevitability be accepted upon realizing that the refusal of this offer would potentially bring harm to himself, his family, and personal network of friends and acquaintances."

Offline Thergothon

Odg: DTM Legends Cup
« Odgovori #27 u: Siječanj 31, 2012, 23:33:26 »
Svima sam promijenio ulje i nakon toga:
Settings-->body/chassis-->weight adjustment-->adjust-->balast amount(kg) i poveca se dok ne dodje do 587PP
Osim u slucaju Audi TT-a, na njemu samo ulje promijenis.

Mislim da se ti skupi auti vise ne mogu slati. Seasonal eventi daju puno para tak da ne vidim u cemu je problem.
Aute imas za kupiti pod online dealership.

Offline s2000

Odg: DTM Legends Cup
« Odgovori #28 u: Siječanj 31, 2012, 23:39:07 »
Ja sam Astru kupio za 1m,odvezi 3-4 utrke u SE i to je to imat ces za autek

Offline rima706

Odg: DTM Legends Cup
« Odgovori #29 u: Veljača 01, 2012, 10:00:25 »
A, sta onaj A4 Touring Car nije DTM ? hmm