Autor Tema: Serious Sam 4: Planet Badass  (Posjeta: 2566 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Cole™

Serious Sam 4: Planet Badass
« u: Lipanj 09, 2018, 19:45:45 »
Serious Sam 4: Planet Badass reignites the classic series and takes you on an adventure full of bullets, guts, and one-liners.



Reboot Develop konvencija u Dubrovniku počela je velikom najavom. Ekipa Croteama najavila je igru koju smo iščekivali dobrih četiri godine.
Serious Sam 4: Planet Badass sljedeće je poglavlje Serious Sam serijala, promijenit će dosadašnji kolorit te će iz pustinjskog ugođaja skočiti u zelenije krajeve gdje rastu kukuruzi, a u njima vrebaju poznati protivnici.


Steam Page | Croteam Official Page




















CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Hrv4tin4

Odg: Serious Sam 4: Planet Badass
« Odgovori #1 u: Lipanj 11, 2018, 07:07:21 »
Meni taj Serious Sam nikad nije lego... Ne mogu ga ni pogledat, a kamo li odigrat. Čak štoviše ni ne znam ekipu kojoj je igra ono wow, nego je čisto ispod prosjeka (mislim na serijal, ne na ovu novu igru) koja se igra jer je s naših prostora. Likovi doslovno keyeve za stare igre dijele i praktički te moče - igraj igru dam ti ju samo ju igraj.
Djelili su u nekim shopovima, dijele po forumima, itd.

Svaka čast svemu no meni je ovo s obzirom na vrijeme u kojem se nalazimo i igre kakve izlaze (s pričom, glavom i repom) - čista pušiona...

Offline Cole™

Odg: Serious Sam 4: Planet Badass
« Odgovori #2 u: Lipanj 11, 2018, 07:20:37 »
Daj me nemoj jebat...
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Hrv4tin4

Odg: Serious Sam 4: Planet Badass
« Odgovori #3 u: Lipanj 11, 2018, 07:27:39 »
A realno, koja je svrha ove igre?!? Dakle nemaju nikakvu dobru priču, čisto napucavanje i zafrkancija koji nisu na nekom visokom nivou za razliku od recimo DOOM-a gdje je isto napucavanje u prvom planu.
Ekipa stvarno dijeli šakom i kapom taj svoj serijal jer ga nitko neće...

Kako i po kojim kriterijima se ova igra može usporediti s modernim igrama. Niti priče, niti gameplaya, nema ničega. Doslovno šuplja kanta s kojom grabiš vodu i tako u krug.
Isti neprijatelji, uau, bolja grafika...

Zapeli su u ranim 2000-ima gdje se ekipa palila na takve igre i tada su se uspjeli probiti. No zar zaista misliš da takva igra može konkurirati jednom DOOM-u, wolfenstainu, bilo kojoj drugoj pucačini? Ili možda Vampyr-u, Witcheru, Detroit-u?!?

Mislim, treba bit realan, koliko god da su HR developeri, zapeli su tamo gdje jesu. Budi malo objektivniji. Da nisu "naši" onda bi bilo svega kada usporediš tu igru ili neke druge indie devove koji su napravili (i rade) odličan posao.
Kažem ispod prosječna igra u svakom pogledu za 2018+ godinu...

Iako, ja pričam s tobom o objektivnosti...  cer1njo

Offline Cole™

Odg: Serious Sam 4: Planet Badass
« Odgovori #4 u: Lipanj 11, 2018, 08:18:22 »
SS je serijal takav kakav je, zašto bi oni trebali glumit bilo kakav drugi FPS osim biti ono što uvijek bili jesu? Horde neprijatelja, Đuka, nabrijana glazba i odlično napucavanje. Pročitaj malo moju recenziju Serious Sam 3: BFE recenzija | HCL.hr koju si je Igor prisvojio. Lijepo sam argumentirao veliku satisfakciju u sadržajnosti i faktoru zabave. To što tebe ta igra ne zanima je daleko od toga da je igra loša i da nije kvalitetna. Općenito često mješaš kruške i jabuke sa izjavama meni igra ne valja i igra ne valja. Neke igre da su neznam kako kvalitetne neće zadovoljiti prodajne rezultate; pogledaj Tomb Radier, Hitman Absolution i Deus Ex Human Revolution; sve igre koje su se isto dijelile po brutalnim rasprodajama i maltene davale đabe; a redom 85+ kategorija po ocjenama...

Od kud ti informacija da napuvacanje i zafrkancija nije na visokom nivou u SS3? I prijašnjim igrama? Opet ponavaljam mješaš subjektivne i objektivne dojmove. Malo preokreni taj interent pa ćeš pročitat velika hvale za većinu SS igara. Ti si krenuo tražit konkurenciju SS s ostalim blockbusterima.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Wulf

Odg: Serious Sam 4: Planet Badass
« Odgovori #5 u: Lipanj 12, 2018, 00:21:58 »
Pa nemre konkurirat jer SS nema priču. Doslovno ideš po levelu i ubijaš hrpu monstera.
EDIT: i to je zapravo nekak najbolji dio. Ne moraš pratit priču, pazit gdje šta kako i slično. OVo je baš "pravi" shootemup, no questions asked.
A paralelu sa doomom i sličnima neću uopće povlačit

Neću nikad zaboravit svoj prvi susret sa SSom.

« Zadnja izmjena: Lipanj 12, 2018, 07:39:55 od Wulf »