Autor Tema: Pokušaji ponovnih streaminga  (Posjeta: 4287 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Hrv4tin4

Pokušaji ponovnih streaminga
« u: Rujan 08, 2018, 07:06:54 »
Nakon dugo vremena odsutnosti poradi tajnovitih problema... Odlučih se za povrtak na scenu na kojoj nikad nisam niti bio.  cer1njo

Dakle od jučer možete ponovno pratiti streamove na mom YT kanalu (možda bude i Twitch, ne znam ni sam). Bit će tu svega. Od ranojutarnjih streamova kada ćemo @bert_raccoon i ja streamti neke coop igre i kometirati opušteno gluposti.

Isto tako pokušat ćemo stvoriti brend od našeg @Cole™ tako da mu ovaj TM konačno počne nešto značiti... Već jučer kada sam stremao spidermana pokušao sam Coleta prikazati kao aktivnog sportaša i ljubavnika koji vozi bicikl i djeci vičem kako je Cole bolji od Igora s HCLa jer Cole ima bicikl!

Uglavnom, probat ćemo Vas iznenaditi i nikada ne najaviti stream tako da ste na iglama  cer1njo

Ne znam koji mi je jarac, al eto, tako je kako je. Inače SVI ste pozvani ne samo da se uključite na stream kao gledatelji, kometatori, nego i kao aktivni sudionici - uključite se kroz discord, razgovor, neku drugu igru. Javite što želite, zajedno ćemo "hvalit" Coleta i njegov bicikl! Izaberite igru, otrov, bicikl, što god želite!

Igramo na PCu i PS4.

I da ne kenjam ovdje previše - kad ću to već raditi (sa svima vama) na streamu. Vidimo se ovdje negdje:

Hrv4tin4 - YouTube

bert_raccoon

  • Gost
Odg: Pokušaji ponovnih streaminga
« Odgovori #1 u: Rujan 08, 2018, 07:16:06 »
Stream kreće upravo - sad!  dsmoker

Offline bartul_9

Odg: Pokušaji ponovnih streaminga
« Odgovori #2 u: Rujan 08, 2018, 08:41:04 »
Nice, zelim vam puno zabave i lijepih trenutaka. Nadam se da cu i ja zavrsit u nekom streamu ove zime.
Acer Aspire VX15 15,6"/ Intel i5 7300hq 2.5, 3.5 turbo, GTX 1050Ti 4Gb, 12Gb ddr4 ram, 256Gb SSD, 1000Gb HDD /// Hama Gaming "URAGE MMORPG" gaming mouse, Sony Pulse Elite 7.1 Headset, X360 controller


Offline Hrv4tin4

Odg: Pokušaji ponovnih streaminga
« Odgovori #3 u: Rujan 08, 2018, 09:41:45 »
Naravno Bartule! Pa ti i ja smo stari znanci, samo što do sada nismo streamali... No i to će se promijeniti. Čak možda uključim i malu dok igramo LEGo il tak neš.
A kad dođe Cole svakako se uključujemo live i recimo damo mu da igra Injustice 2 protiv moje supruge...  cer1njo

Offline c0bra123

Odg: Pokušaji ponovnih streaminga
« Odgovori #4 u: Rujan 08, 2018, 10:25:46 »
Sretno dečki. Meni ništa nije rekao za A Way Out kad stream radio. Navuko me da izvinete.  cer1njo

I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Offline Hrv4tin4

Odg: Pokušaji ponovnih streaminga
« Odgovori #5 u: Rujan 08, 2018, 10:51:09 »
Sretno dečki. Meni ništa nije rekao za A Way Out kad stream radio. Navuko me da izvinete.  cer1njo

Bit će još igara, bez brige, uvijek ima mjesta za tebe  cer1njo

Offline bartul_9

Odg: Pokušaji ponovnih streaminga
« Odgovori #6 u: Rujan 08, 2018, 11:16:56 »
Hahaha lijepo, lijepo.

Ma ja bas podrzavam to online druzenje i igranje, al eto, tesko se dogovorit i nac slobodnog vremena.

Ja sam razmisljao da se skupi ekipa ove zime za Divinity Original Sin2, ili za Borderlands 2 zs kojeg sam cuo da je prezabavan u co opu. Pa ako ima zainteresiranih poslje 1.11 ja sam slobodan kao ptica.
Acer Aspire VX15 15,6"/ Intel i5 7300hq 2.5, 3.5 turbo, GTX 1050Ti 4Gb, 12Gb ddr4 ram, 256Gb SSD, 1000Gb HDD /// Hama Gaming "URAGE MMORPG" gaming mouse, Sony Pulse Elite 7.1 Headset, X360 controller


Offline c0bra123

Odg: Pokušaji ponovnih streaminga
« Odgovori #7 u: Rujan 08, 2018, 12:26:28 »
Bit će još igara, bez brige, uvijek ima mjesta za tebe  cer1njo


Kad te budem u Fifi bušio onda možeš haha

Hahaha lijepo, lijepo.

Ma ja bas podrzavam to online druzenje i igranje, al eto, tesko se dogovorit i nac slobodnog vremena.


Zbog toga i igram ghost recon, najbolja coop igra!

Najbolje opisana igra:

The Truth About Ghost Recon Wildlands: An Underrated Game Review - YouTube



I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Offline Hrv4tin4

Odg: Pokušaji ponovnih streaminga
« Odgovori #8 u: Rujan 15, 2018, 15:45:21 »
Ovaj puta, nenadana gošća...  cer1njo


bert_raccoon

  • Gost
Odg: Pokušaji ponovnih streaminga
« Odgovori #9 u: Rujan 15, 2018, 19:36:40 »
Preciznije, imaš dvije gošće.  kava1