Autor Tema: PSN, PS+ rasprave: FAQ, PSN, Store  (Posjeta: 83161 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline DogZy

Odg: PS3 rasprave: FAQ, PSN, Store, Plus
« Odgovori #45 u: Veljača 16, 2013, 00:47:48 »
Pardonček na dubletu. Do 20.02. nas čekaju PS2, PSP, PS3, PSV i PS4 kuul

Evolution of PlayStation: The Beginning
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Thergothon

Odg: PS3 rasprave: FAQ, PSN, Store, Plus
« Odgovori #46 u: Veljača 17, 2013, 02:04:30 »

Offline Thergothon


Offline ManTheRamparts

Odg: PS3 rasprave: FAQ, PSN, Store, Plus
« Odgovori #48 u: Travanj 15, 2013, 17:15:11 »
Kaj je ovo s zadnjim firmwareom? Vidim po netu da ljudi imaju probleme s smrzavanjima, brickanjem konzole i slično. Htel bi zavrteti Hot Pursuit online, al mi se baš ne da update-ati dok vidim da ljudi imaju probleme.

Offline ManTheRamparts

Odg: PS3 rasprave: FAQ, PSN, Store, Plus
« Odgovori #49 u: Travanj 23, 2013, 13:22:36 »
Su i vama spori PSN downloadi? Prvo mi brzo skida, a onda se tegli ko crknuti konj tipa treba 5min za 1mb. fpalm1

Offline ManTheRamparts

Odg: PS3 rasprave: FAQ, PSN, Store, Plus
« Odgovori #50 u: Lipanj 19, 2013, 19:18:15 »
Jel ovo smeće od PSN-a dela kad? Igral bi malo nekaj danas i naravno da neće konektati...  fpalm1

Offline Punisher

Odg: PS3 rasprave: FAQ, PSN, Store, Plus
« Odgovori #51 u: Lipanj 19, 2013, 19:47:58 »
http://trib.al/Vu3eQSp

Možda ima veze s ovim?

Offline ManTheRamparts

Odg: PS3 rasprave: FAQ, PSN, Store, Plus
« Odgovori #52 u: Lipanj 19, 2013, 19:52:53 »
Prokleto smeće, svako malo jebe taj PSN. Ak je takva kvaliteta PSN+ koj se plaća, ak bu tak na četvorki - ne znam kaj da velim jer ovo je katastrofa. Live je za ovu prčiju space shuttle. Moru deliti igre kaj šalatu, al to mi ništ ne znači ak nemrem normalno online...

Svako malo ima neke gluposti Sony s tim PSN-om. fpalm1
« Zadnja izmjena: Lipanj 19, 2013, 19:58:10 od ManTheRamparts »

Offline DogZy

Odg: PS3 rasprave: FAQ, PSN, Store, Plus
« Odgovori #53 u: Lipanj 20, 2013, 13:01:01 »
Nemam nikakvih problema.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Thergothon

Odg: PS3 rasprave: FAQ, PSN, Store, Plus
« Odgovori #54 u: Lipanj 20, 2013, 13:12:03 »
Nemam ni ja, al je bilo jučer par sati.

Offline ManTheRamparts

Odg: PS3 rasprave: FAQ, PSN, Store, Plus
« Odgovori #55 u: Lipanj 20, 2013, 15:20:24 »
Nek mi s takvom mrežom dojdu na četvorki, još nek se plaća online - odma ide na drvocep. Fino mazanje očiju s besplatnim igrama dok je mreža u totalnom kurcu.

Offline Montoya

Odg: PS3 rasprave: FAQ, PSN, Store, Plus
« Odgovori #56 u: Lipanj 20, 2013, 16:37:05 »
Nema PS+ apsolutno nikakve veze sa boljim "online iskustvom" niti se to spominje.
Tu je cloud za sejvanje, automatski updateovi i slicne cake.
A ponuda igara je bolesno dobra, to priznaju svi i cini se zapravo nenormalno kak su se zamasili u zadnje vrijeme s udarnim naslovima. Bas dok ih opet morem samo gledati kak mi pune download listu...do koje nemrem, barem ne sa konzolom.


Tisuce sati i nikakvih vecih problema.
Cak i dok su bili najavljeni maintenancei, skoro se uvek dalo spojiti bilo kad, ne nuzno ostati prijavljen prije pocetka kak su govorili.
A kod mene je plejka delala onak, puno, jako puno.
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline ManTheRamparts

Odg: PS3 rasprave: FAQ, PSN, Store, Plus
« Odgovori #57 u: Lipanj 20, 2013, 16:40:57 »
E vidiš, ja nemam baš cajta za igranje celo vreme - i dok se spojim i oću igrati - očekujem da stvar dela. Od PSN-a u zadnjih godinu dana sam dobil samo neugodna iskustva - od izbacivanja i slično. Ruter je podešen jako dobro jer na PC-u, Xboxu i Nintendu mi sve normalno dela. Jedino PSN ima svoje gluposti. Ili ja baš imam taj peh da pogodim pravo vreme.

Ne pratim ja po netu kad su održavanja, to me najmanje zanima. Kak na Live-u nikad nema održavanja? Ako se plate pare za mašinu ima da dela.

Offline Montoya

Odg: PS3 rasprave: FAQ, PSN, Store, Plus
« Odgovori #58 u: Lipanj 20, 2013, 17:22:37 »
E vidiš, ja nemam baš cajta za igranje celo vreme

Kak na Live-u nikad nema održavanja? Ako se plate pare za mašinu ima da dela.

Pa nemam ni ja. Da sam igral barem pol tog vremena, bil bi u drustvu onog Hakooma i partije.

Si siguran da nemaju bas nikad? U HR "regiji" naravno da ne.

Pa da, i ja se oduvek tog drzim da sve kaj kupim, jako puno dela. Komp je (davno je to vec) znal tjednima bez prestanka itd.

Uglavnom, ogromnoj vecini je ok i meni je bilo pa sam to i napisal - znam barem za sebe sigurno.
Pogotovo sa samim igranjem u multiu, nikad problema, a to je najbitnije.
Bilo sa prastarim D-linkom,  bilo sa ovim tolko prozivanim Tomsonom Tg28 ili kak vec - od kad su mi starog zamijenili s tim, sve je generalno puno bolje sa stabilnoscu veze.
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline ManTheRamparts

Odg: PS3 rasprave: FAQ, PSN, Store, Plus
« Odgovori #59 u: Lipanj 20, 2013, 20:18:46 »
Slobodno si pitaš tu Thera kakvih smo veselja znali imati online na PSN-u dok smo nekad hteli nekaj skupa zavrteti. Dost put se desilo kaj je bilo zzzvvvzzzbvzzzo. A igrali smo puno skupa i na Live-u i na PSN-u. Pitaj, pa buš čul odgovor.

Na Live-u je sve deri-peri i to pod UK accountom, tak da podrška ništ ne znači jer mi ova HR zastava je donesla samo glavobolje (kolko na PSN-u tolko i zaprav).

A čehal sam dosta i na Live-u tak da jako dobro znam kaj govorim - od Gearsi, Haloji, Forze itd. i nikad problema. Na Live se Box UVEK konekta, DOSLOVNO nikad nema error taj i taj i sad se ti lepo fućkaj dok ti se baš igra i imaš vremena jer je npr. Sony OPET napravil kilavi firmware koj bricka konzole.

Nat type 2 je odavno kod mene na Siemensu, tak da je ruter najmanja briga jer je očito da sve ostalo uvek radi kaj vurica, a ni na Thompsonu nije bilo problema s Liveom - za razliku od drugog servisa.

Ne kužim to fanatično, skoro pa religiozno branjenje jednog korporacijskog proizvoda. PS3 mi u globalu ima bolje igre od Xboxa, ali je činjenica da PSN ko mreža je inferiorna Live-u. Da, ima bolje pogodnosti s besplatnim igrama itd. Ali na onom, meni jako bitnom, polju je srednja žalost. Meni konzola ima da vrti online kad god ja uštekam i pokrenem neku online igru. Očito je da se more, samo je Sony još uvek aljkav na tome polju.