Autor Tema: FIFA 19  (Posjeta: 13165 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Cole™

Odg: FIFA 19
« Odgovori #60 u: Lipanj 09, 2019, 16:15:50 »
New report!
Krenuo po prve bodove u Ligi Prvaka i poslje pa čak i iznenađujućeg poraza moram odigrati prvu domaću utakmicu u natjecanju s dobrim rezultatom.
Poraz kod kuće praktički bi zatvorio vrata drugog kruga.



Wolverhampton Wanderers - Valencia Club de Fútbol | CL Match Day 02 - YouTube

Kako sam na početku sezone bio sretan što sam zamjenio Jürgen Locadiom Raúl Jiméneza, sreću je zamjenilo nezadovoljstvo.
Puno prilika je promašio Locadia u dosta utakmica i čak je kriv za ispadanje iz Liga Kupa užasnom predstavom, gdje je promašio čak 5 velikih prilika.
Ispadanje od Birminghama pojačalo mi je fokus za druga natjecanja...

Nakon pobjede u LP usljedila je i velika pobjeda protiv Chelsea u gostima!
Trenutno me najviše iznenađuje forma Liecestera koji na krilima Vardya i Draxlera radi čuda u premiershipu.
Draxler je sljedeći na listi velikih želja Wolvesa.





A jednu od najljuđih gostujućih utakmica i s puno golova odigrao sam protiv Crystal Palaca; čak devet golova.
Jedna od najboljih utakmica nekog igrača u EPL zadnjih par sezona. Savršeni Thorgan Hazard i njegovih 4/7!





Bacio sam oko na Mijata Gaćinovića!
Vjerojatno ću ga dovesti na zimu, dok sam pripremio transfer dogovora, gdje bi ozljeđeni na 4 mjeseca Draxler došao u Wolerhampton umjesto Demirbaya!
Transfer je dogovoren i obje strane su zadovoljne! Leicester dobiva zdravog igrača, a ja 4 star WC igrača...





Pobjeđujem u Ligi Prvaka Leverkusen, ali mi oni uzvraćaju porazom na Molineuxu.
Olympiakosu vraćam za prvi poraz u grupi i treba mi doslovce bod protiv Valencie u zadnjem kolu da prođem u šesnaestinu finala Lige Prvaka!
Pa je tako i bilo! A sada sljedi povijest!


CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB