Autor Tema: Battlefield: Bad Company 2 - Vietnam  (Posjeta: 36506 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Thergothon

Odg: Battlefield: Bad Company 2 - Vietnam
« Odgovori #15 u: Veljača 12, 2012, 00:04:33 »
Preodlicna stvar!
Dok cujem u daljini tu stvar - manje vise je sigurno ko je u tom tenku.
A tek gust dok se ritam poklopi s akcijom na ekranu....
Faca je cesto ovakva al u pozitivnom smislu - gust  cer1njo


Offline ManTheRamparts

Odg: Battlefield: Bad Company 2 - Vietnam
« Odgovori #16 u: Veljača 12, 2012, 00:08:50 »
A nec! Bilo je par put dok sam na strojnicu u tvoj heli uletel - get some get some!  cer1njo




Offline Thergothon

Odg: Battlefield: Bad Company 2 - Vietnam
« Odgovori #17 u: Veljača 12, 2012, 00:14:42 »
Apsolutno uvijek mi je to u glavi dok se vozimo u heliju  ;D

Get some! Get some! Get some, yeah, yeah, yeah! Anyone who runs, is a VC. Anyone who stands still, is a well-disciplined VC! You guys oughta do a story about me sometime!

Why should we do a story about you?

Cuz I'm so fuckin' good! I done got me 157 dead gooks killed. Plus 50 water buffalo, too! Them's all confirmed!

Any women or children?

Sometimes!

How can you shoot women or children?

Easy! Ya just don't lead 'em so much! Ain't war hell?  cer1njo

Offline ManTheRamparts

Odg: Battlefield: Bad Company 2 - Vietnam
« Odgovori #18 u: Veljača 12, 2012, 00:19:42 »
Obožavam te klasike!  sm1jeh  ave1

Sve bi ih najrađe sad odma opet pogledal - i Full Metal Jacket i Platoon i Apocalypse Now!

Predobro kaj je na igri totalno pogođena atmosfera!

Kak bi htel da nam daju Vietnam za trojku ili drugi svetski DLC. Iskrcavanje u Normandiji u HD-u uffff to bi ja! Mljac!  thumbs1

Offline Cole™

Odg: Battlefield: Bad Company 2 - Vietnam
« Odgovori #19 u: Veljača 12, 2012, 00:22:00 »
Prejebeno vas je čitat.  cer1njo  hug1

<3

CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline ManTheRamparts

Odg: Battlefield: Bad Company 2 - Vietnam
« Odgovori #20 u: Veljača 12, 2012, 00:26:25 »
A eto - na kraju je ipak ispalo da nam je draže igrati Vietnam, makar je stariji. Ima nekaj u njegovom gameplayu. Ono nekaj ko iz akcijskih filmova iz sedamdesetih i osamdesetih.  ;D

Dizanje dušmana u zrak u ritmu muzike za ples!  cer1njo

Eeee Ther ono je bilo pravo haha dok smo na Hastingsu na A točku došli, a oko zastave su 3 Čarlija bila - ti si privlačil vatru na desnoj strani, a ja sam lepo svu trojicu flankiral s leve strane. Tak su ftečno opali uffff, dobro je bilo!  cer1njo

Offline Thergothon

Odg: Battlefield: Bad Company 2 - Vietnam
« Odgovori #21 u: Veljača 12, 2012, 00:28:25 »
Ova tema na kraju bude zavrsila ko privatni chat  cer1njo fpalm1

O da i meni isto, ima jos par dobrih vietnam filmova al ova 3 su ipak vrh!
Samo nemoj opet u to ukljuciti hamburger hill, vise sam se smijal nego radnju pratil zbo ocajne glume.

Vietnam nebudu sigurno izbacili jer je ovaj jos relativno nov, a trziste je prije par godina dozivilo prezasicenje kaj se tice WW2 igri tak da i od toga nista - nazalost. Dok ljudima dosadi moderno ratovanje, znas da slijedi povratak u proslost  ;D

Odlican potez, steta kaj se nemru snimati mecevi ko u codu, tolko vrhunskih poteza je bilo  cry1

Offline ManTheRamparts

Odg: Battlefield: Bad Company 2 - Vietnam
« Odgovori #22 u: Veljača 12, 2012, 00:38:18 »
Eh, zato se nadam da ima još nekog na forumu ko igra, pa da nam se pridruži.  hug1

+ dok ekipa vidi kak si brijemo, neko se bude ziher zainteresiral!  cer1njo

I bome je bilo poteza opakih, sad sam se setil kak sam na Vantage Pointu, dok smo ih zaprli u bazu, zasipal Amere s granatama ROFL ziher su bili oduševljeni.  cer1njo

Offline Thergothon

Odg: Battlefield: Bad Company 2 - Vietnam
« Odgovori #23 u: Veljača 12, 2012, 00:42:48 »
Naravno da bi bilo super, ali vecina ljudi trojku igra tak da ne znam bas.
Najbolje mi je dok vidim kak si brijes u tenku dok vidis helikoptera, nema sanse da se prebacis na strojnicu - moras ga obavezno s topom od tenka. Cesto mi dojde da ti ga ostavim i uopce ne pucam, al tesko je odoljeti  cer1njo

Offline ManTheRamparts

Odg: Battlefield: Bad Company 2 - Vietnam
« Odgovori #24 u: Veljača 12, 2012, 00:47:52 »
Pa znaš da si ti zadužen za pješadiju.  cer1njo

Dok te lepo sparkiram Amerima pred bazu na Phu Baiju haha ti obične prašinare tučeš ko male zajce, a ja heliće i tenkove. Tu i tam zletiš da nas popraviš i to je to.  cer1njo

PROBLEM SOLVED!  cer1njo

Offline Thergothon

Odg: Battlefield: Bad Company 2 - Vietnam
« Odgovori #25 u: Veljača 12, 2012, 00:57:26 »
Te partije dok si u tenku brijemo su brutala  ;D
Hastings danas mi je bila jedna od boljih partija opcenito.
40-8 a killovi napravljeni sa svim mogucim oruzjima i vozilima, ostanem bez municije i sjetim se da sam prije par sec. ubil medica.
Uzmem light machine gun, sprasim engineera - podignem njegovo oruzje, zbogom 2 protivnicka tenka koji su zapeli jedan u drugog, a imali su malo healtha. To je bil triple s jednom raketom.
I za kraj helija u letu s bazookom, savrseni zavrsetak  ;D

Offline ManTheRamparts

Odg: Battlefield: Bad Company 2 - Vietnam
« Odgovori #26 u: Veljača 12, 2012, 01:05:19 »
E ta ti je bila opaka, skoro 6000 bodova ak se ne varam!  thumbs1

Meni je danas bil najbolji k/d u rundi 27-11 brijem.

Samo mi je u glavi odma bilo ovak:

  cer1njo

To mi je bomba na tome BF-u, ti takvi potezi, one man army, ali ipak nemreš pobjediti ako su svi ostali u timu loši.

Joj setil sam se dok smo po čistini išli jedan iza drugoga, pa sam se pomaknul na levo. Čak mi je palo na pamet da smo mogli biti 'laka' meta za double kill.  cer1njo
« Zadnja izmjena: Veljača 12, 2012, 01:07:05 od ManTheRamparts »

Offline Thergothon

Odg: Battlefield: Bad Company 2 - Vietnam
« Odgovori #27 u: Veljača 12, 2012, 01:10:48 »
 cer1njo
To je istina, ako solo igras samo se nazivciras dok ti team pun snajperista snajpa na obliznjem brdu.
Sam zauzimas, sve dizes u zrak, killova ko u prica, a na kraju izgubis kak ima biti  cry1
Protiv random ekipe dovoljna su 2 lika dobro uigrana za pobjedu, a ako je squad pun onda je to dominacija totalna iliti dobra stara vremena  thumbs1

Skoro su mi zivce danas digli s onim minama, sve super cim si ja sjednem k tebi odma letimo u zrak  cer1njo

Offline ManTheRamparts

Odg: Battlefield: Bad Company 2 - Vietnam
« Odgovori #28 u: Veljača 12, 2012, 01:15:55 »
Haha da, si skužil kak je u jednom momentu na Hastingsu lik hital mine s mosta? Povlačil se celo vreme iza i nikak ga pogoditi, a još su bila i ostala smetala iz njegvog squada okolo. Brijem da sam onda pucal po svemu kaj se kretalo, pa ko živ ko mrtav. Digli su nas u zrak onda.  cer1njo

Ja sam danas bil perfektno miran (za razliku od prije par dana).  cer1njo

U par momenti je malo laggalo, al ništ strašnog. Sve u svemu - odlična zabava večeras!

Offline Thergothon

Odg: Battlefield: Bad Company 2 - Vietnam
« Odgovori #29 u: Veljača 12, 2012, 01:21:30 »
To mi je dobro ostalo u sjecanju.
Kasnije sam zel helija i na tom istom mostu je bil double, mislim da si ti trecega dokrajcil dok si se kretal prema C tocki.
Nakon toga spektakularan skok, otvaranje padobrana i bacanje TNT-a po dusmanima na B tocki.
Genijalno, moramo ga cesce igrati jer rijetko koja igra me tak zabavi. A atmosfera je isto skroz pogodjena tak da se osjecam ko doma.  cer1njo Ako budes sutra navecer online - mogli bi opet  thumbs1