Autor Tema: Battlefield: Bad Company 2 - Vietnam  (Posjeta: 36586 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline ManTheRamparts

Odg: Battlefield: Bad Company 2 - Vietnam
« Odgovori #165 u: Ožujak 07, 2013, 20:31:26 »
Je, taj v heliću je bil dost dobar, al mu nije to puno značilo - ja sam ga isto par put s tenkom poslal spat.  cer1njo

Brijem da si v jednom momentu taman došel za strojnicu dok sam ga opizdil v drugu dimenziju.  cer1njo

Malo je bilo špničasto na početku runde, kad su 2 helića imali, a obadva su bili dobri helikopteristi.

Offline Thergothon

Odg: Battlefield: Bad Company 2 - Vietnam
« Odgovori #166 u: Ožujak 07, 2013, 20:36:16 »
a obadva su bili dobri helikopteristi.

To je ono ključno, bili, ali jako kratko  cer1njo
Najbolje mi je dok uleti neki padobranac, onak 1. lvl i nema pojma koji je cilj.
Samo vidiš kako mortar dere i suicide u gornjem levom kutu i to ne samo jednom  ave1 cer1njo

Offline ManTheRamparts

Odg: Battlefield: Bad Company 2 - Vietnam
« Odgovori #167 u: Ožujak 07, 2013, 20:42:20 »
Videl sam da je neki imal suicide sešn.  cer1njo

Još gledam onak kaj je ovo - reko ok.  cer1njo

Pravo mi je bilo dok sam na Vantage pointu na početku napravil skroz drukčiji potez od onog mojeg rutinskog (znaš kak ide - z baze recimo z amerima dok igramo na točku A odma), krenem na B točku, vidim na mapi na kratko da je blizu neko zapucal, iščem ga, hodam v krug di je i skroz deseti me streli. Samo je bilo - eto mi sad kad, mesto da idem po svojem!  cer1njo

Offline Thergothon

Odg: Battlefield: Bad Company 2 - Vietnam
« Odgovori #168 u: Ožujak 07, 2013, 20:47:49 »
Znam, to mi je odma bilo sumnjivo jer od hiljadu partija vjerojatno samo u ovoj nisi odma otišel na A točku - nikad ne mjenjaj dobitnu taktiku!  cer1njo
Jedino mi je žal kaj protivnici danas nisu koristili Tuk-Tuka, obožavam dok se nacvikaju, a ja na mostu imam slučajno RPG pripremljen  ;D

Offline the_prodigy

Odg: Battlefield: Bad Company 2 - Vietnam
« Odgovori #169 u: Ožujak 07, 2013, 20:49:43 »
Jel igra netko BF3 od vas?
CASE: CORSAIR Carbide 400C ► CPU: INTEL Core i7 6700K 4.2 Ghz ► MBO: ASUS Z170 Pro Aura ► RAM: CORSAIR Vengeance LED 16GB DDR4-3200 Mhz ► GPU: Gainward GTX 1080Ti 11GB Phoenix ► HDD: 2x WD Black 1TB ► SSD: SAMSUNG EVO 840 Basic 128GB ► POWER: CORSAIR RM750X ► PEDALS: Heusinkveld Pro 3-Set ► SHIFTER: Heusinkveld Sequential ► HANDBRAKE: Heusinkveld Loadcell Handbrake ►WHEEL BASE: OSW Direct Drive Mige10 ► RIMS: QSP Road 30cm, Fanatec F1 28cm, Fanatec Drift 32cm, Luisi Monte Carlo Vintage 36cm, Sparco P310 Custom 31cm ► MOTION SYSTEM: Simxperience 2DOF Custom ► TRIPLE SCREEN: 3x 42" Sony KDL42W705 ► VR HEADSET: HTC Vive ► SPEAKERS: Logitech Z906 5.1 ► OS: Windows 10 Pro - 64bit

Offline ManTheRamparts

Odg: Battlefield: Bad Company 2 - Vietnam
« Odgovori #170 u: Ožujak 07, 2013, 20:51:12 »
Uuuu pa imali su Hastingsu retko viđenu taktiku, koju smo mi znali koristiti - tam na onom središnjem mostu su nekaj s tenkovima sprobavali, al nije im baš išlo.  cer1njo

BF3 ne igramo, prodali smo jer je nebalansirano, bugovito smeće koje je uz to pokušaj podilaženja COD publiki s miljardu gluposti koje skaču po ekranu. Da ne spominjemo detekciju koja je li-la.

Offline Cole™

Odg: Battlefield: Bad Company 2 - Vietnam
« Odgovori #171 u: Ožujak 07, 2013, 20:53:34 »
Najbolji topik ikad realno. ^^
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Thergothon

Odg: Battlefield: Bad Company 2 - Vietnam
« Odgovori #172 u: Ožujak 07, 2013, 20:58:46 »
Raznesel sam lika par puta gore na tom mostu i onda je odustal.
Trebal si videti nekog nooba u helikopteru sa neviđenom srećom. Trojica pucamo s bazukama, još dvojica s tenkovima i sve prolazi užasno blizu pokraj njega, ali ga ne pogađa. Baš random pilotiranje i nikad prije viđeni manevri, gledam i već sam pomislil da lik zna kaj radi, alo onda se zapičil direkt u most  i najgore je kaj je preživel, al je zaboravil otvoriti padobran. Umiral sam  ave1 cer1njo

Offline ManTheRamparts

Odg: Battlefield: Bad Company 2 - Vietnam
« Odgovori #173 u: Ožujak 07, 2013, 21:05:06 »
Hahahah videl sam to jer sam i ja deral z bazukom po njemu hahaha  cer1njo

Vidim jebote ide pun kurac projektili prema njemu, svi sfulavaju, par raketi sam spucal, ništa i onda ovo kaj veliš.  cer1njo cer1njo fpalm1

Offline Thergothon

Odg: Battlefield: Bad Company 2 - Vietnam
« Odgovori #174 u: Ožujak 07, 2013, 21:10:10 »
Bumo se dogovorili za iduću seansu, trebali bi češće pokrenuti jer je prava stvar  thumbs1

Offline ManTheRamparts

Odg: Battlefield: Bad Company 2 - Vietnam
« Odgovori #175 u: Ožujak 07, 2013, 21:13:48 »
I bumo. Ono, super mi je Halo 4 od ovih novih FPS-a, odličan je MP, al jednostavno nije to - to.

Šteta da su tak sjebali BF3 kaj ima više GB patcheva nego fileova same igre. Još onaj premium za koj im ne bi dal ni bejzbol palicu v zube (malo je falelo da natrag zemem BF3 dok mi se p00calo s premiumom, al sam došel k sebi na vreme)... Da mi je ovakav Vietnam u Frostbiteu 2 - jaaoo jaoo jaooo koje bi to čudo bilo.

Offline Thergothon

Odg: Battlefield: Bad Company 2 - Vietnam
« Odgovori #176 u: Ožujak 07, 2013, 21:19:47 »
Znam da smo se nabrijavali u nadi da je sve bitno pokrpano, ali onda smo isto opet zavrteli Vietnama i nakon toga ništ drugo nije dolazilo u obzir  ;D
Treba javiti staroj ekipi da opet igramo - ako su živi, brijem da je Marku odavno mozak pregorel zbog konstantnog online gaminga  cer1njo

Offline ManTheRamparts

Odg: Battlefield: Bad Company 2 - Vietnam
« Odgovori #177 u: Ožujak 07, 2013, 21:21:49 »
Negde prošle godine sam se čul s njim, rekel je da je umirovil legendarni profil i da više nema Vietnam. Ne znam jel ga imaš, morem ti poslati njegov psn id novi. On je isto razočaran s trojkom, veli smeeećeee, ma kakvi LOL.  cer1njo

Pregorel je njemu mozak odavno od online-a, dok se samo setim da smo skupa počeli igrati Vietnam u isto vreme negde - ja imam kojih 200+ sati igre, a on 1000+ + BF3 živciranje.  cer1njo

Offline Thergothon

Odg: Battlefield: Bad Company 2 - Vietnam
« Odgovori #178 u: Ožujak 07, 2013, 21:27:42 »
Podilaženje masama, daj molim te - autoregeneracija healtha na vozilima i sl. gluposti  fpalm1

Nemam taj novi profil, a vjerojatno mu je i dopizdilo, u top 100 igrača je bil na globalnoj ljestvici cer1njo

Offline ManTheRamparts

Odg: Battlefield: Bad Company 2 - Vietnam
« Odgovori #179 u: Ožujak 07, 2013, 21:32:26 »
To je bila ljubav na prvi pogled.  cer1njo

Dok se setim, počeci - igram sam, vidim lik surađuje, logične poteze dela, čuva leđa etc. - odma dodavanje na frend listu. Dok sam tebi rekel - prvo standardno, skeptično - ajde da vidimo i to, sigurno je mamlaz nekakvi.  cer1njo

I tu je krenul trio smrti, po putu je još dobrih igrača bilo kaj su s nama igrali, ali osnovna trojka je uvek bila glavna i najjača. Da nam je još samo mark danas bil na onoj na templeu, potrli bi one, sve bi im zauzeli, 2 nas je ipak premalo - 3 da nas je bilo, taman - svako za jednu točku.  thumbs1

Dok se setim kak smo razne klančiće zatvarali v bazu i spawn rape na njima delali.  cer1njo cer1njo