Autor Tema: Dnevnik vaše F1 2011 karijere  (Posjeta: 11363 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Cole™

Dnevnik vaše F1 2011 karijere
« u: Veljača 12, 2012, 10:33:21 »
Dnevnik je tu, na nama je da ga popunimo. Ovo je službeni topik CroSimRacinga - Dnevnik vaše F1 2011 karijere, tu ćete rezervirati jedan post i u njega stavljati sve vaše rezultate. Bilo bi poželjno kako bi stavljali samo linkove, od pojedinih rezultata koje bi pisali u drugom topiku.



# ovdje rezervirajte samo jedan post.
# obavezno napisati za koju momčad vozite tekuću godinu.
# također napisati asistencije koje koristite i navesti težinu pod kojom vozite.
# budi te kreativni.


CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Cole™

Odg: Dnevnik vaše F1 2011 karijere
« Odgovori #1 u: Veljača 12, 2012, 10:33:43 »
SEZONA 1







UGOVOR: Red Bull
TEŽINA: Legend
ASISTENCIJE: No assist, TC medium
DUŽINA UTKRE: 50%



Već prvu sezonu potpisao sam ugovor sa Red Bullom te tako došao na mjesto Sebastiana Vettela koji je iz svijeta Formule 1 prešao u svijetski poznati WRC. Dobio sam novi ured iz kojeg krećem u svoju prvu sezonu Formule 1. Očekivanja su velika s obzirom na dvostruku svijetsku titulu Red Bulla. U svom prvom interviewu sam dao svima do znjanja da se od mene može puno očekivati i da ću razmišljati stateški od utrke do utrke. To je jedini način uspijet u ovome poslu.



01 QANTAS AUSTRALIAN GRAND PRIX - Izvještaj
02 PETRONAS MALAYSIA GRAND PRIX - Izvještaj






POREDAK - KONSTRUKTORI [2/19]
« Zadnja izmjena: Ožujak 25, 2012, 16:52:53 od Cole »
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline s2000

Odg: Dnevnik vaše F1 2011 karijere
« Odgovori #2 u: Veljača 18, 2012, 20:35:36 »
SEZONA NO.1
UGOVOR:Lotus
DUŽINA UTRKE:30%
TEŽINA:PROFESSIONAL(bez asistencija,TC midium)


Moja prva sezona je krunula u Lotusu.Iz momcadi sam izbacio Heikki Kovalainena i zauzeo 2.mjesto u momcadi.Momcadski kolega je Jarno Trulli koji bas i nema sanse samnom  :P.
Moja prva utrka
« Zadnja izmjena: Veljača 19, 2012, 12:39:59 od s2000 »

Offline doktor1

Odg: Dnevnik vaše F1 2011 karijere
« Odgovori #3 u: Ožujak 13, 2012, 23:57:29 »

__________________________________________________________________________________________

UGOVOR: Marussia Virgin Racing
TEŽINA: Legend
ASISTENCIJE: N/A
DUŽINA UTKRE: 100%

__________________________________________________________________________________________

01 QANTAS AUSTRALIAN GRAND PRIX

02 PETRONAS MALAYSIA GRAND PRIX
03 UBS CHINESE GRAND PRIX
04 DHL TURKISH GRAND PRIX
05 GRAN PREMIO DE ESPANA SANTANDER
06 GRAND PRIX DE MONACO
07 GRAND PRIX DU CANDA
08 GRAND PRIX OF EUROPE
09 SANTANDER BRITISH GRAD PRIX
10 GROSSER PREIS SANTANDER VON DEUTSCHLAND
11 ENI MAGYAR NAGYDÍJ
12 SHELL BELGIAN GRAND PRIX
13 GRAN PREMIO SANTANDER D'ITALIA
14 SINGTEL SINGAPORE GRAND PRIX
15 JAPANESE GRAND PRIX
16 KOREAN GRAND PRIX
17 AIRTEL INDIAN GRAND PRIX
18 ETIHAD AIRWAYS ABU DHABI GRAND PRIX
19 GRANDE PRÊMIO DO BRASIL 2012


__________________________________________________________________________________________


__________________________________________________________________________________________

UGOVOR: Caterham F1 Team
TEŽINA: Legend
ASISTENCIJE: N/A
DUŽINA UTKRE: 100%

__________________________________________________________________________________________

01 QANTAS AUSTRALIAN GRAND PRIX
« Zadnja izmjena: Travanj 16, 2012, 23:08:47 od doktor1 »

Offline ZoNTrA

Odg: Dnevnik vaše F1 2011 karijere
« Odgovori #4 u: Ožujak 31, 2012, 19:51:18 »
3. trka:
Kina

Katastrofa od pocetka do kraja, bio sam 24.

4.trka:
Turska

Treninzi su bili kišni, kvale u trka lijepo vrijeme. Na treninzima sam se stalno muvao oko 15. mjesta, pa sam to i očekivao u kvalama, u Q1 sam se jedva provukao kao 17. , u Q2 sam cijelo vrijeme bio oko 15. mjesta, kad sam krenuo u zadnji krug odlučno i osvojio 5.mjesto. U Q3 sam solidno vozio i osvojio dobro 9. mjesto a trebao  sam biti barem  16. Vettel je osvojio Pole, ispred Petrova i Alonsa.

U utrci sam odlično krenuo, došao do 4. mjesta, ali su me onda polagano Hamilton, Button, Heidfeld i Rosberg, pa padam na 8.
Odlazim u boks, i naravno kreteni iz boksa me ne mogu pustit ranije nego radije čekaju još 2 sekunde da prođu ostali, pa još 5 sekundi da se svi zredaju koji su me prešli, padam na 14., psujem mater svemu što znam i odlučno krenem prema naprijed. Nisam imao očekivanja, jer sam vidio da sam sporiji od ostalih.
No ja radim fenomenalne krugove i dolazim do prefektnog 6. mjesta.
Prva trojica: Vettel, Button, Hamilton.
U poretku Vettel ima 60, Hamilton 54, Button 52, ja 5. sa 41. bodom.

Podsjetimo, vozim za Lotus, u 1. utrci u Australiji sam nakon 18. startnog mjesta došao do odličnog 6.mjesta, a u Malezji sam dominirao i došao do Pola i pobjede.

Offline CROKiXi

Odg: Dnevnik vaše F1 2011 karijere
« Odgovori #5 u: Travanj 02, 2012, 15:45:41 »
Sezona 1



UGOVOR: Ferrari
TEŽINA: Professional
ASISTENCIJE: Bez asistencija, TC medium
DUŽINA UTRKE: 50%

Na predsezonskim testiranjima u Španjolskoj Felipe Massa nije nikako uspio uhvatiti pravi ritam i odvesti dobar krug bez neke greške.Naravno da šef momčadi Stefano Domenicali nije bio zadovoljan njegovim rezultatima i to je dovelo do konačne odluke- Felipe Massa je odpušten iz momčadi. Massa nije bio previše iznenađen jer je očekivao takav rasplet, kako ostale F1 momčadi nisu bile zainteresirane za njega on je napustio svijet Formule1.U Ferrari teamu su u vrlo malo vremena morali pronaći vozača koji će sjesti u Massin bolid jer se početak sezone približavao.Prateći treninge Formule 2, Stefanu je zapeo za oko jedan mlad i perspektivan vozač s kojim je kasnije razgovarao o prelasku u njegov tim.Ja, željan uspjeha nisam se puno dvoumio i odlučio sam potpisati ugovor na 5 godina za talijansku momčad.Nadam se dobroj i uspješnoj vožnji u novom timu uz momčadskog kolegu Fernanda Alonsa.


01 QANTAS AUSTRALIAN GRAND PRIX
02 PETRONAS MALAYSIA GRAND PRIX

Izvještaji slijede...
"Straights are for fast cars, turns are for fast drivers." ~Colin McRae

Origin -> CRO_KiX1
Steam -> CRO_KiX1

Offline buby0706

Odg: Dnevnik vaše F1 2011 karijere
« Odgovori #6 u: Travanj 07, 2012, 15:13:14 »
Evo počinjemo...
Potpisao sam za Force India ...
Sve mi je off,manual gearbox....
Vozim 100% full race weekend....
Uskoro sljede izvještaji....