Autor Tema: Komentiranje i izvještaji za Dnevnik vaše F1 karijere  (Posjeta: 123027 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Evil

Odg: Komentiranje i izvještaji za Dnevnik vaše F1 karijere
« Odgovori #180 u: Lipanj 02, 2017, 11:49:29 »
I evo kratak sažetak prve utrke nove sezone!


Offline Cole™

Odg: Komentiranje i izvještaji za Dnevnik vaše F1 karijere
« Odgovori #181 u: Lipanj 02, 2017, 12:18:43 »
Kaj si ti moj davno izgubljeni brat blizanac?! Mislim stvarno...  cer1njo  ave1  cer1njo

Uf šteta.
Dosta dobra vožnja u tom "jadnom" McLarenu...
Dosta je sporiji bolid od mog Renaulta.

E sad. Radim dosta bolja vremena zbog kamere s kojom vozim.
Vjerujem da je tebi ova kamera puno bolje i imerzivnije iskustvo, ali sigurno je i teža.
Sigurno imaš puno manji vidokrug šta se dešava.

I oko situacija oko tebe i ulaska u apex i općenito pregleda...

Savjet jedan isto. Kada imaš nekog u mjenjaču, počni ranije skretat u zavoj, tj. zatvori mu ulaz kroz unutarnji prolaz.
Jer su do neke granice na toj težini agresivni, no ako im zatvoriš put, u 95% slučajeva odustanu od najmjere i samim time gube značajnih sekundu dvije...
To na PS4 igraš a?
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Evil

Odg: Komentiranje i izvještaji za Dnevnik vaše F1 karijere
« Odgovori #182 u: Lipanj 02, 2017, 21:48:06 »
Ima nešt i u kameri :)
Probao sam sve moguće i u biti jedino mi ova odgovara, vidljivost je nikakva i najjače mi je kad si pri skretanju prekrijem rukom donju trećinu ekrana taman di je kokpit ali valjda je to taj položaj, kak kažu iz Next Levela.

Prvih par krugova sam donekle pratio i nado se da će bit neki rezultat al dok sam ušo u boks katastrofa, koncentracija mi je počela opadat oko 25. kruga i kasnije se nisam uspio sastavit sa bolidom uopće, a i Alonso, prvo me cimnio poslje starta i onda kasnije kad sam ga uspio preteć nakon SC-a odma je vratio poziciju, doduše ja sam bio nigdje do kraja tog kruga.
Razvoj bolida sam usmjerio prema motoru a setup malo tweakam iako u biti naprijed najtvrđe iza što mekše može bit, kočnice na 73% tak da mi je marker na 100 metara taman, sva težina iza, danas ću se probat igrat sa prijenosom.

Inače sletjeli smo u Bahrein pa ćemo vidit šta nam nose prva dva treninga večeras.

Igram na plejci iako mi je želja probat triple screen setup al bojim se da ću opet odvalit govnetu ćušku ko i sa VR-om koji sad usput budi rečeno stoji, stoji u biti u skladištu Sancta Domenice jer čekam novi na garanciju ali i dalje će mi bit zlo kad ga dobijem :D
« Zadnja izmjena: Lipanj 02, 2017, 23:09:43 od Evil »

Offline Cole™

Odg: Komentiranje i izvještaji za Dnevnik vaše F1 karijere
« Odgovori #183 u: Lipanj 02, 2017, 22:01:51 »
Meni nikako zbog koncentracije ne odgovara 100% dužina utrke.
Zato, jer mi i sezona nebi trajala 50-ak sati, nego 100 sati...
Divim se kaj se uopće mučiš s realnošću.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Evil

Odg: Komentiranje i izvještaji za Dnevnik vaše F1 karijere
« Odgovori #184 u: Lipanj 02, 2017, 22:36:20 »
Uspio sam spustit u Bahreinu 1:37.195 na softu iako sam odvezao poprilično traljava tri kruga, tek 11. mjesto ali samo desetinka iza Alonsa.

Samo HC duljina utrke :D

Offline Cole™

Odg: Komentiranje i izvještaji za Dnevnik vaše F1 karijere
« Odgovori #185 u: Lipanj 02, 2017, 22:44:30 »
Čekam tvoj i od @the_prodigy komentar za moj race #3  kava1  hug1
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Evil

Odg: Komentiranje i izvještaji za Dnevnik vaše F1 karijere
« Odgovori #186 u: Lipanj 02, 2017, 23:07:20 »
Upravo odvezo 90min treninga, prvi sektor nejlam i onda gubim u 2. i 3. ...
Sad lagano pina colada i idem odgledat tvoj report   p1va

EDIT!

Opet pregazio Merca ko plitak potok :) I super borba sa Kimijem, jes da si fulo par zavoja ali nema veze, a i dobro da nisi zaradio kaznu dok je bio SC, ja se tu uvjek sjebem.

Sažetak je bio zakon, pogotovo zadnji krug sa Rosbergovog bolida, totalno sam mislio da će ti uvalit foru i proć te na kraju ravnice  ave1
« Zadnja izmjena: Lipanj 02, 2017, 23:33:47 od Evil »

Offline ZoNTrA

Odg: Komentiranje i izvještaji za Dnevnik vaše F1 karijere
« Odgovori #187 u: Lipanj 06, 2017, 11:51:35 »
I mene ste nabrijali, pa ja upalio PS3 i F1 2011, zadnji koji imam. Stvarno je igra super.
Vozim za Force Indiu, igram na Hard tezini (ako bas vidim da sam sporiji po 2 sekunde po krugu, onda smanjim na Medium, ali vecinom Hard), a sva pomagala osim TC-a su iskljucena.
U Austrliji sam startao 18., a krs i lom na startu te dobra strategija su mi pomogli da dodjem do odlicnog 3. mjesta. U Maleziji sam imao puno bolje kvalifikacije, 10. sam bio. No kroz utrku je bio totalni potop, nisam se bas snasao na kisi pa sam zavrsio tek 22. Odvozio sam i kvalifikacije u Kini. Staza mi super pase i startat cu 7. Popodne dolazi na red i utrka.

Offline Cole™

Odg: Komentiranje i izvještaji za Dnevnik vaše F1 karijere
« Odgovori #188 u: Lipanj 06, 2017, 20:10:00 »
F1 - SEASON 2017 - SEASON II | Renault Sport Formula One Team | #4 TOMO COLE - 1st DRIVER



EXPERT | 50% RACE LENGHT | ASSIST OFF | TC MEDIUM


RACE #01 ROLEX AUSTRALIAN GRAND PRIX | POLE - ROMAN GROSEJAN | WINNER - MAX VERSTAPPEN | BEST LAP - DANIEL RICCIARDO
RACE #02 GULF AIR BAHRAIN GRAND PRIX | POLE - DANIEL RICCIARDO | WINNER - DANIEL RICCIARDO | BEST LAP - SEBASTIAN VETTEL
RACE #03 HEINEKEN CHINESE GRAND PRIX | POLE - NICO ROSBERG | WINNER - TOMO COLE | BEST LAP - TOMO COLE




Nakon prve pobjede u sezoni, pete ukupno u mojoj karijeri i prve utrke na kojoj smo ja i moj timski kolega zajedno na podiju, očekivanja su postala još veća i glad za uspijehom je narasla. Sa zadnjim R&D updateom prometnuli smo se u vodeću momčad na gridu. Trenutno imamo najbolji, najbrži i najinovativniji bolid. Užasno se veselim kako ćemo dalje u sezonu. Utrka u Kini je bila možda i najveće iznenađenje u proteklih nekoliko godina u F1 svijetu. Nitko nije očekivao dvojac iz Renaulta kako ima P1 i P3. Užasna utrka za Hamiltona i Verstappena koji su bili izvan bodova, ali i za Vettela koji je s devetim mjestom osvojio tek dva boda.







U kvalifikacijama u Q3 ulazimo i ja i Kevin, no kroz polukišnu stazu ne uspijevamo ostvariti bolje vrijeme od sedmog, odnosno osmog mjesta na gridu. U ukupnom poredku zaostajem samo šest bodova za vodećim Kimijem, dok je izvrsni Magnussen sedmi u poretku sa GAP-om od 22 boda za fincem. Od Sočija očekujem puno. Vrijeme je da se i Hamilton napokon priključi osvajanju bodova, jer je za njega ova sezona trenutno master dizaster. Rosberg je trenutno daleko u boljoj poziciji; u ravnopravnoj borbi za prvu poziciju. A sada slijedi utrka...

F1 2016 GCM | SEASON 2 - #04 | 2017 FORMULA 1 VTB RUSSIAN GRAND PRIX - YouTube
« Zadnja izmjena: Lipanj 06, 2017, 20:12:09 od Cole™ »
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Evil

Odg: Komentiranje i izvještaji za Dnevnik vaše F1 karijere
« Odgovori #189 u: Lipanj 06, 2017, 20:53:21 »
I mene ste nabrijali, pa ja upalio PS3 i F1 2011, zadnji koji imam. Stvarno je igra super.
Vozim za Force Indiu, igram na Hard tezini (ako bas vidim da sam sporiji po 2 sekunde po krugu, onda smanjim na Medium, ali vecinom Hard), a sva pomagala osim TC-a su iskljucena.
U Austrliji sam startao 18., a krs i lom na startu te dobra strategija su mi pomogli da dodjem do odlicnog 3. mjesta. U Maleziji sam imao puno bolje kvalifikacije, 10. sam bio. No kroz utrku je bio totalni potop, nisam se bas snasao na kisi pa sam zavrsio tek 22. Odvozio sam i kvalifikacije u Kini. Staza mi super pase i startat cu 7. Popodne dolazi na red i utrka.

Daj nam neke videje ili slike bar :)

Offline Evil

Odg: Komentiranje i izvještaji za Dnevnik vaše F1 karijere
« Odgovori #190 u: Lipanj 06, 2017, 21:09:03 »
Guranac u prvom krugu ha al dobro je prošlo :)

Do 7. kruga sam ti mislio predložit da podigneš težinu a onda te Max VERŠTAPEN iznenadio. Sve u svemu odlična utrka ponovno, napeto do samog kraja i onda na opće oduševljenje Rosberg se probija na 2. mjesto.
Ludnica!

Ide sad moj report iz Bahreina sa treninga i kvalifikacija a ujutro i snimka utrke jer je HRT opet zakazo i drveni Internet od glavnog sponzora prijenosa VIP-a.

Offline Evil

Odg: Komentiranje i izvještaji za Dnevnik vaše F1 karijere
« Odgovori #191 u: Lipanj 06, 2017, 21:52:05 »
RACE #2 Bahrein GP DUEL IN THE DESERT



Druga utrka sezone dovela nas je u pustinju na veliku nagradu Bahreina, očekivanja od tima McLaren Honde su velika jer je ovo prilika za predstvaljanje prvog upgrejda R&D odsjeka. Nakon mog katastrofalnog rezultata i postiđenog šefa Honde Hasegawe u Melbourneu gdje ne samo da nisam završio utrku nego sam u bolidu bio potpuno nekompetitivan stigla je nova inačica Hondinog motora za ovu utrku.



Na prvom treningu u petak momčadski kolega Alonso i ja odradili smo ogroman posao za inženjerski tim u tvornici vozivši preko 40tak krugova svaki. Iako sam se u početku dosta borio sa bolidom prvi trening sam završio sa dvije desetinke lošijim vremenom od Alonsa. Već je tada bilo jasno da mi bolid odlično leži u prvom sektoru i da će Alonso imati pune ruke posla kako bi zadržao mjesto prvog vozača počevši već od ove utrke.

Drugi trening i druga priča, simulacija long run-a i potrošnje guma dala nam je ponovno važne podatke za unaprjeđenje bolida a ja sam uspio složiti i nekoliko ljubičastih prvih sektora, spustiti krug na 1:36.394 i približiti se Alonsu do kraja treninga na samo 9 stotinki.



Nakon ovog rezultata i drugog treninga nisam mogao dočekati subotnji trening i kvalifikacije. Preostalo je još malo rada na setupu bolida u subotu ujutro i onda izlazak na stazu, ponovno vozim odlične prve sektore i ovaj puta Alonso jednostavno nema šanse, njegov najbolji krug je skoro sekundu sporiji od moga, nije pomogao ni dolazak Juan Carlosa u paddocku, totalna dominacija!





U kvalifikacijama spuštam krug ispod 1:36 točnije 1:35.843 i lako ulazim u drugu rundu u kojoj ponovno stiskam kao životinja i izvlačim nemoguće iz bolida sa krugom 1:34.859. Alonso i ja se probijamo u top 10. Nažalost u 3. rundi kvalifikacija sam imao malo problema sa prometom i uspijevam odvoziti tek 7. vrijeme i mjesto bolje od Fernanda koji zaostaje 4 desetinke.



Kako su se stvari rasplele u skraćenoj snimci utrke moći ćete pogledati tijekom sutrašnjeg prijepodneva.
« Zadnja izmjena: Lipanj 06, 2017, 22:54:04 od Evil »

Offline ZoNTrA

Odg: Komentiranje i izvještaji za Dnevnik vaše F1 karijere
« Odgovori #192 u: Lipanj 06, 2017, 22:38:03 »
Tesko da mogu ikakve videe i slike stavljat posto igram na PS3.

Offline Evil

Odg: Komentiranje i izvještaji za Dnevnik vaše F1 karijere
« Odgovori #193 u: Lipanj 06, 2017, 22:54:20 »
Slikaj mobom :)

Offline blowfish

Odg: Komentiranje i izvještaji za Dnevnik vaše F1 karijere
« Odgovori #194 u: Lipanj 07, 2017, 08:57:01 »
All work and no play makes Jack a dull boy.