Autor Tema: Dark Souls  (Posjeta: 5485 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline ManTheRamparts

Dark Souls
« u: Veljača 23, 2012, 14:38:55 »


Spiritualni nasljednik Demon's Souls-a, dostupan na Playstation 3 i Xbox 360 konzolama. Obje igre su već sad kultne zbog svojeg fenomenalnog i izazovnog gameplaya. Još dok se tome doda netipičan, odlično izveden online, genijalan artwork, otvoreni svijet, briljantno izvedena borba - imamo hit igru.

Proizvođač: From Software
Izdavač: Namco-Bandai
Žanr: Akcijski RPG, open world
Setting: Dark Fantasy
Platforme: PS3, X360



Prema viđenom, definitivno najigra ove generacije. Igram malo-pomalo kak najdem vremena, danas sam baš došel u Anor Londo.


Offline Thergothon

Odg: Dark Souls
« Odgovori #1 u: Veljača 23, 2012, 14:47:51 »
Prvi put dok se dojde u Anor Londo je nekaj kaj se pamti jako dugo.

Glasao za DS u temi igra godine, to dovoljno govori. Dok mi je igra stigla imal sam seanse po 10h u komadu  ;D

Offline ManTheRamparts

Odg: Dark Souls
« Odgovori #2 u: Veljača 23, 2012, 14:53:58 »
Da, spektakularna scena.  sm1jeh


Offline Thergothon

Odg: Dark Souls
« Odgovori #3 u: Veljača 23, 2012, 14:59:10 »
Da, da - totalno!  sm1jeh

Mnogi ljudi se zale da boss borbe nisu dovoljno originalne u odnosu na demon's souls. Ne znam, meni je sve leglo i ostavilo odlican dojam na mene. Svaka igra je genijalna na svoj nacin i tesko mi je odabrati koji DS mi je bolji.

Offline ManTheRamparts

Odg: Dark Souls
« Odgovori #4 u: Veljača 23, 2012, 15:04:25 »
Ne znam, meni je isto sve leglo ko budali šamar. Za dizajn da ne govorim. Zapravo samo ovo glede dizajna - Gravelord Nito i Gaping Dragon. Brutalno.  ave1

Dobri su bossevi, ništ im ne fali!

Nito-a, normalno, još nisam prekrižil, ali ga se dobro sjećam s trailera i introja.

Offline Thergothon

Odg: Dark Souls
« Odgovori #5 u: Veljača 23, 2012, 15:10:08 »
Prije nego krenes na Nito-a tj. na ono groblje nabavi si dobro divine oruzje. Inace ti se kosturi respawnaju....


Offline ManTheRamparts

Odg: Dark Souls
« Odgovori #6 u: Veljača 23, 2012, 15:11:53 »
Imam neki divine longsword ak se ne varam.


Offline Thergothon

Odg: Dark Souls
« Odgovori #7 u: Veljača 23, 2012, 15:15:59 »
Onda ti je bolje da ga koristis jer inace bude ovakav scenarij:

Offline ManTheRamparts

Odg: Dark Souls
« Odgovori #8 u: Veljača 23, 2012, 15:16:49 »
Znal sam da bi inače to bilo. Odma sam znal kaj bu pod spoiler. hahah  cer1njo

Offline Thergothon

Odg: Dark Souls
« Odgovori #9 u: Veljača 23, 2012, 15:31:31 »
Ma zapravo i nisu problem jer lagano ih ubijes, al u blizini se uvijek nalazi i necromancer koji ih ozivi ako ga ne ubijes na vrijeme.
Ovak ako ih ubijes sa divine oruzjem, nemre ih oziviti i koknes ga dok ga ne okruzuju kosturska smetala.
Horor, uzas, kraj!  cer1njo

Offline doktor1

Odg: Dark Souls
« Odgovori #10 u: Veljača 23, 2012, 20:09:39 »
Kao šta su me oduševili Alan Wake i LA Noire nakon dolaska na PC platformu, volio bih i ova dva nalova odigrat....ali u drugom životu možda....

Offline Thergothon

Odg: Dark Souls
« Odgovori #11 u: Veljača 23, 2012, 20:18:32 »
Postoji realna sansa za pc verziju, interes igraca je jako velik, a igra vise nije exkluziva na srecu svih igraca.

Offline doktor1

Odg: Dark Souls
« Odgovori #12 u: Travanj 12, 2012, 12:47:44 »


Dark Souls: Prepare To Die Edition - PC - It's Dark again

___________________________

    New Bosses – Including Artorias of Abyss, Chimera of Tomb, and more

    PVP Online Matchmaking System – Quick matching for co-op or PVP

    New Areas – Including Oolacile Tomb, Old Ruins and more

    New Enemies – Including Abyss Guard, Chained Prisoner and more
 
    New NPCs – Including Hawkeye Gough and more

    New Weapons and Armor – Equip some from the new bosses, enemies, and NPCs

Offline Thergothon

Odg: Dark Souls
« Odgovori #13 u: Travanj 12, 2012, 18:01:36 »
Pripremite se dobro psihicki jer ovog bi se mogli nagledati:



I za sve one koji planiraju odigrati igru 100% ova stranica je must have - tajni questovi, prolazi, oruzja, razliciti krajevi, humanity, covenants itd. jer igra te niti u jednom trenutku ne vuce za rukav.....

Dark Souls Wikidot Wiki - Dark Souls Wikidot Wiki


Offline Thergothon

Odg: Dark Souls
« Odgovori #14 u: Travanj 23, 2012, 20:15:36 »
Dark Souls port specs disappoint PC fans - Shacknews.com - Video Game News, Trailers, Game Videos,

From Software and Namco Bandai are finally bringing their special brand of brutality to PC with Dark Souls: Prepare to Die. The PC port is fulfilling a long-time request of PC fans, but more and more it seems like a very direct port -- and that's upsetting fans who see more potential in the game.

In an interview in Famitsu (via DSO Gaming), director Hidetaka Miyazaki stated outright that the game wouldn't be seeing upgrades to its resolution or FPS. "Yes, It's basically a faithful port," he said. "There's no change to the resolution. The frame rate won't be 60 FPS." To be clear, the resolution bit refers to upscaled assets, not monitor resolution sizes.

Obviously, the PC version would be capable of much more, but From Software doesn't seem keen on taking full advantage of the hardware. PC fans have been registering their displeasure at the news, but this may be difficult to change. While the developer recently indicated it was receptive to changing from GFW Live after PC fans complained, higher resolution textures and FPS is a larger time and money investment. Unless From expects hefty sales from the PC port, it might not be worth their while.
__________

Steta, moglo je biti jos bolje - frame rate zbilja zna opako pasti....