Autor Tema: AKCIJA: Otvaranje racing tema!  (Posjeta: 11862 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Montoya

AKCIJA: Otvaranje racing tema!
« u: Veljača 25, 2012, 15:44:32 »
Forum je u zadnje vrijeme apsolutno kvalitetniji u smislu tematike za koju postoji, a to je naravno racing!
Problem je što nam fali "n" racing tema, bilo za nadolazeće, bilo za igre koje su već vani, a nisu naravno za odbaciti ni retro naslovi, kao i uvijek poželjne kreativne teme, ankete, usporedbe itd...

Ovom temom hoću malo trgnuti članove; otvorite pokoju temu, ni jedna nije viška ovdje i svaka bude prije ili poslije na neki način iskorištena!
Izašlo je i podosta handheld naslova - ekskluziva, posebice za Vitu i 3DS, te teme su naravno itekako dobrodošle.

Ukoliko se radi o ekskluzivama bez svojeg podforuma, iza naslova u uglastu zagradu stavite platformu za koju je (primjer: Wipeout 2048 [Vita] ili Mario Kart 7 [3DS] itd...)
A općenito, za sve teme - dovoljan je kratak opis: developer, službeni web, neki trailer i/ili skrin za početak...
Eto, nadam se da budete sudjelovali u ovoj "akciji" i otvorili pokoju konkretnu ili pak zanimljivu temu/anketu i na taj način pomogli popunjavanju podosta praznih podforuma  šofe1

 p1va
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline Cole™

Odg: AKCIJA: Otvaranje racing tema!
« Odgovori #1 u: Veljača 25, 2012, 16:53:48 »
Zašto ljudi koji su dugo tu na forumu se nisu upustili u ovu raspravu?

http://crosimracing.hcl.hr/forum/index.php?topic=242.0
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Thergothon

Odg: AKCIJA: Otvaranje racing tema!
« Odgovori #2 u: Veljača 25, 2012, 18:29:15 »
Mogao bi otvorit dosta tema za kvalitetne racing naslove i exkluzive, al kaj vrijedi kad nitko nece raspravljati jer vjerojatno nisu probali. 99% ljudi ovdje je vezano za pc ili ps i tema ce samo stajati prazna uz eventualno ubacivanje Rampartsa koji je isto probao takoreci sve....
Vec sada ima poprilicno dobrih tema ali nema dovoljno zainteresiranih korisnika. Ne treba siliti, polako i sve ce doci na svoje  p1va

Offline Montoya

Odg: AKCIJA: Otvaranje racing tema!
« Odgovori #3 u: Veljača 26, 2012, 08:57:11 »
Mogao bi otvorit dosta tema za kvalitetne racing naslove i exkluzive,

Samo daj, upravo zato sam i otvoril ovu temu, da malo potaknem ljude...
Fale nam zbilje teme za koje bi se moglo reći da je "grijeh" kaj fale, ak kužiš/te ;)

Kaj se tiče aktivnosti, prije ili poslije budu živnule - pogledaj samo Forzu, F1 ili DiRT 3...
Pa NFS Run - pogledajte kolko ima "hitova", a znate zbog čega - jer su uz njega vezane vijesti na portalu linkane na njegovu temu  - samo primjer.

Hoću reći da je samo postojanje tema neka nužnost, recimo meni da napišem neku vijest i naravno linkam na pripadajuću temu, a naš je portal jako "Google friendly".
Ne trebam niti napominjati koliko je teško i neostvarivo meni uz vijesti, otvarati i sve teme, pogotovo na ovom retro kompu na kojem delam - mislim da bi većini dojadilo i samo surfanje s njim :(
A i ovak, glupo je da jedan-dva čovjeka pootvaraju sve moguće teme, nije?

Tak da, samo naprijed s temama, otvarajte prvo one koje su vam draže i "bliže", naravno  šofe1
Rasprave budu došle, prije ili kasnije, važno je da imaju što više mjesta za startanje  thumbs1
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline ManTheRamparts

Odg: AKCIJA: Otvaranje racing tema!
« Odgovori #4 u: Veljača 26, 2012, 09:07:05 »
Problem je u tome da nema puno kvalitetnih naslova vrednih rasprave, a za ove lošije znam da bi samo došel u temu, rekel ćesme i bok.  cer1njo

Ove prenosne konzole takoreći niko nema. Mislim - mogu se otvoriti teme, možda privleču više ljudi na forum, al baš da se bude puno raspravljalo o njima - teško. Za Wipeout bi ti rekel da mi je šteta kaj ga nema za trojku i to je to.

Offline Montoya

Odg: AKCIJA: Otvaranje racing tema!
« Odgovori #5 u: Veljača 26, 2012, 09:32:10 »
I ti u većini svog posta govoriš o biti ove teme...ak žiš ;)
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"