Autor Tema: Novosti i glasine iz svijeta video igara  (Posjeta: 469664 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Thergothon

Odg: Novosti i glasine iz svijeta video igara
« Odgovori #150 u: Rujan 01, 2012, 11:09:21 »
Najavljen Metal Gear Solid: Ground Zeroes | HCL.hr


Vijest godine  ;D
Samo se nadam da nisu radili kompromise i maknuli onaj genijalni brzi prijelaz iz treceg u prvo lice.

Offline Cole™

CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Novosti i glasine iz svijeta video igara
« Odgovori #152 u: Rujan 02, 2012, 00:29:31 »
Square Reveals Final Fantasy 25th Anniversary Collection - IGN

zakon  ave1

Iako mislim da bi bolje bilo sve to za PS3 tj da su sve igre došle na BD-ovima jer ovako čovjek mora imati najmanje 2 konzole (pod uvjetom da ima stari 60GB PS3 da čita PS1 i 2 igre), ili više, jel, no ionako je kolekcinoarsko izdanje, a kolekcionari vjerojatno imaju sve konzole. Ugl, volio bih nabaciti jedan ovakav maraton - bome ima toga za igrati cijelu godinu da se samo FF igra  ave1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Novosti i glasine iz svijeta video igara
« Odgovori #153 u: Rujan 02, 2012, 00:38:46 »
Najavljen Metal Gear Solid: Ground Zeroes | HCL.hr


Vijest godine  ;D
Samo se nadam da nisu radili kompromise i maknuli onaj genijalni brzi prijelaz iz treceg u prvo lice.


Sorkač na double postu, ali evo veselja  kadt1kažem

Metal Gear Solid: Ground Zeroes - English subtitles - YouTube


Kome se da otvorit temu neka otvori, ja sam preumoran već i idem krmit  p1va
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Cole™

Odg: Novosti i glasine iz svijeta video igara
« Odgovori #154 u: Rujan 02, 2012, 01:04:39 »
Sada sam pokrenuo demo Ninje Gaiden lll i oduševio me, no išao odmah čitat review i ocjene su sablasno niske i katastrofalne 30/100 i slične, zašto to? Jel igrao tko ovaj naslov i serijal?
Dvojka ima jako dobre reviewe po netu i općenito mi se čini jako dobrom igrom.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Kole

Odg: Novosti i glasine iz svijeta video igara
« Odgovori #155 u: Rujan 02, 2012, 01:06:45 »
Sada sam pokrenuo demo Ninje Gaiden lll i oduševio me, no išao odmah čitat review i ocjene su sablasno niske i katastrofalne 30/100 i slične, zašto to? Jel igrao tko ovaj naslov i serijal?
Dvojka ima jako dobre reviewe po netu i općenito mi se čini jako dobrom igrom.

Jedino što je dobro to kaj su bosevi slični kao u GOW-u, mislim finiširanje i to. Sve ostalo 0

Offline Thergothon

Odg: Novosti i glasine iz svijeta video igara
« Odgovori #156 u: Rujan 02, 2012, 01:33:16 »
Najavljen Metal Gear Solid: Ground Zeroes | HCL.hr


Vijest godine  ;D
Samo se nadam da nisu radili kompromise i maknuli onaj genijalni brzi prijelaz iz treceg u prvo lice.


Sorkač na double postu, ali evo veselja  kadt1kažem

Metal Gear Solid: Ground Zeroes - English subtitles - YouTube

Kome se da otvorit temu neka otvori, ja sam preumoran već i idem krmit  p1va


Dolazi na Ps3, to se nisam nadal.
Uglavnom hajp je na hiljadu jer mi je MGS najdrazi serijal opcenito  shy1
Prema vidjenome glavni lik je Big Boss i dogadja se nakon trojke posto ima povez na oku, znaci jos jedan prequel.
Jedva cekam konkretnije informacije!

Offline ManTheRamparts

Odg: Novosti i glasine iz svijeta video igara
« Odgovori #157 u: Rujan 02, 2012, 02:05:47 »
Ovo bu čudo, al trenutni hajp 0. Dok se bu približaval datum izlaska, onda bum ponorel.  cer1njo

Offline Cole™

Odg: Novosti i glasine iz svijeta video igara
« Odgovori #158 u: Rujan 02, 2012, 02:10:53 »
Ste igra vas dva ovu igru iz mog posta gore?
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Punisher

Odg: Novosti i glasine iz svijeta video igara
« Odgovori #159 u: Rujan 02, 2012, 02:12:53 »
Ja sam igrao NG II, Brutalno dobra, i Jebeno teška igra. Ali NG III nisam, nisam bas cuo pozitivne stvari o njoj, iako volio bi odigrat. Radi Hayabuse :D

Offline Cole™

Odg: Novosti i glasine iz svijeta video igara
« Odgovori #160 u: Rujan 02, 2012, 02:15:20 »
Mene u ovome demou oduševila animacija i gameplay na koji nisam navikao.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Punisher

Odg: Novosti i glasine iz svijeta video igara
« Odgovori #161 u: Rujan 02, 2012, 02:21:22 »
Pa ako ti se sviđa demo nabavi, zajebi rivjuove, to što nisu imali para da potplate IGN i druge kvazi recenzente ne znači da je loša igra, mislim da ne dođe puno para, pa ono probaj ^^ ako ti se ne svidi prodaš, i to je to ^^

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Novosti i glasine iz svijeta video igara
« Odgovori #162 u: Rujan 02, 2012, 10:18:52 »
Ako se sjećam Lauš je rekao da zajebeš recenzije, da je igra dobra. Slabija nego prethodni, ali još uvijek zabavna. A inače obožavam Ninja Gaiden i žao mi je što nisam igrao nijedan ovaj sa boxa. To mi je jedna od najdražih igara (serijala) sa NES-a, i ostavio sam nevjerojatno puno živaca tamo. Također igrao na Segi i DS-u. Zakon igre
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Thergothon

Odg: Novosti i glasine iz svijeta video igara
« Odgovori #163 u: Rujan 02, 2012, 10:36:12 »
@Cole

Nabavi prvi i drugi dio koji su stvarno igretine i sam vrh Hack and slash zanra.
Trojka je vjerojatno dobra ljudima koji nemaju iskustva sa zanrom i ovim serijalom.
Od kad je Itagaki otisel - nema tu kruha i ocjene su realne u usporedbi s prethodnicima.

Offline ManTheRamparts

Odg: Novosti i glasine iz svijeta video igara
« Odgovori #164 u: Rujan 02, 2012, 12:15:38 »
Square Reveals Final Fantasy 25th Anniversary Collection - IGN

zakon  ave1

Iako mislim da bi bolje bilo sve to za PS3 tj da su sve igre došle na BD-ovima jer ovako čovjek mora imati najmanje 2 konzole (pod uvjetom da ima stari 60GB PS3 da čita PS1 i 2 igre), ili više, jel, no ionako je kolekcinoarsko izdanje, a kolekcionari vjerojatno imaju sve konzole. Ugl, volio bih nabaciti jedan ovakav maraton - bome ima toga za igrati cijelu godinu da se samo FF igra  ave1

Sve je to lepo i krasno, al od toga FF-a mi se blago rečeno BLJUJE! Jer to kaj su napravili od serijala na ovoj generaciji je sramota, a ove stare ne znam dal bi imal više živce prelaziti. Ovo je samo za one HC fanove FF-a, a ja to nisam. Ima mi dobrih FF-a, a bome i groznih.