Autor Tema: Novosti i glasine iz svijeta video igara  (Posjeta: 469735 vremena)

0 Članova i 6 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Thergothon

Odg: Novosti i glasine iz svijeta video igara
« Odgovori #435 u: Ožujak 19, 2013, 20:42:39 »
720P?

Ma kakvi, jedino u obzir dolazi high ender od 10 soma - ispod ne priznam i ne mislim nabavljati....
Iskreno, puca mi kita za multiplatform bljuzge - jedino me racing zanima i eventualno ARMA 3 i slične HC stvari koje na konzolama smrde.

Offline Punisher

Odg: Novosti i glasine iz svijeta video igara
« Odgovori #436 u: Ožujak 19, 2013, 21:07:18 »
Omg samo 720p? T_T

Offline DogZy

Odg: Novosti i glasine iz svijeta video igara
« Odgovori #437 u: Ožujak 19, 2013, 22:23:08 »
Za takav naslov mi je nevjerojatno da bi se vrtio u 720p.

Mozda su htjeli postici 60 fpsa, a skuzili su da to ne bi mogli postici s 1080p...
Palo mi to na pamet, moze li to imati nekog smisla?

Mozda i ima, ako su uracunali i ako znaju nesto o xboxu novom...
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Thergothon

Odg: Novosti i glasine iz svijeta video igara
« Odgovori #438 u: Ožujak 19, 2013, 22:46:57 »
Govorimo o next genu i mene ne zanima dal su oni sposobni dostaviti 60fpsa u full HD.
Nove konzole bi trebale parirati PC-u u idućih godinu do dvije, ali s ovakvom politikom to mogu zaboraviti.
Full HD je već neki standard na PC-u dok na konzolama ljudi igraju na već sada bijednih 720p, al bitno da je propaganda na E3-u 2005. bila full HD, 1080p, na full HD vas nabijem - 8 ili 9 godina kasnije nisu sposobni to isporučiti. Na prste jedne ruke mogu nabrojiti igre koje se vrte u toj rezi na trenutnoj generaciji konzola.

Mislim da novi xbox nije problem. Čak da i bude slabiji, sumnjam da će to biti takva strašna razlika ili da bi to utjecalo na odluke developera.
Pogledaj samo trenutnu generaciju i multiplatform razlike, dal je Rockstar bio zabrinut zbog PS3 korisnika tijekom izdavanja RDR-a?
Puknuo im je okljaštrenu verziju koja je u usporedbi s X360 verzijom kao da usporediš YT video u 360p s onim u 720p, a korisnici se nisu previše bunili jer za bolje ne znaju.
720p je za mene već sada prošlost, a kamoli dok govorimo o budućnosti gaminga i još se kurče s novim televizorima koji bi trebali biti ULTRA HD i dio ponude za najzahtjevnije korisnike.

Offline DogZy

Odg: Novosti i glasine iz svijeta video igara
« Odgovori #439 u: Ožujak 19, 2013, 22:52:14 »
Istina.

720p je prahistorija, ostavstina trenutne generacije. Trebalo bi sad sve ici na full HD, s 30fps nadalje, konzole su za to i vise nego sposobne.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline ManTheRamparts

Odg: Novosti i glasine iz svijeta video igara
« Odgovori #440 u: Ožujak 19, 2013, 22:56:21 »
30fps i 720p su 2 stvari koje bi trebali zakopati s novom generacijom, ali očito ništ od toga (KZ 30fps-a itd.). Opet bude samo par igri iskorištavalo pun potencijal konzola. fpalm1

Offline DogZy

Odg: Novosti i glasine iz svijeta video igara
« Odgovori #441 u: Ožujak 19, 2013, 22:59:52 »
Utjece li memorija na fps?
Primjerice, demo KZ4 sa PS4 konferencije se vrtio na developer kitu s 1.5GB DDR5 memorije, a svi znamo kako ce PS4 imati 8 GB te memorije...
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Thergothon

Odg: Novosti i glasine iz svijeta video igara
« Odgovori #442 u: Ožujak 19, 2013, 23:03:11 »
Utječe, ali na njima je kak to budu iskoristili.
Igra je već u tko zna kojem stadiju razvoja i velika je vjerojatnost da se ništa neće mijenjati.
Vjerojatno će tek neki novi nastavak biti punokrvni next gen.

Offline ManTheRamparts

Odg: Novosti i glasine iz svijeta video igara
« Odgovori #443 u: Ožujak 19, 2013, 23:05:17 »
Nek GT to iskoristi kak se spada, za ostalo me zaboli. cer1njo

Offline Iceman


Offline ManTheRamparts

Odg: Novosti i glasine iz svijeta video igara
« Odgovori #445 u: Ožujak 21, 2013, 18:46:07 »
Might & Magic X Legacy Announcement Trailer

Offline DogZy

Odg: Novosti i glasine iz svijeta video igara
« Odgovori #446 u: Ožujak 26, 2013, 23:05:46 »
Sutra GDC kava1

Ocekujmo sve i svasta...
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline ManTheRamparts


Offline Punisher

Odg: Novosti i glasine iz svijeta video igara
« Odgovori #448 u: Ožujak 27, 2013, 01:10:49 »
Ali će igra bit identično razočaranje ko bf3 meni (nadam se da sam u krivu), samo što će biti još malo ljepša.

Offline ManTheRamparts

Odg: Novosti i glasine iz svijeta video igara
« Odgovori #449 u: Ožujak 27, 2013, 01:17:59 »
Puno lepih stvari bude donesel, al vjerojatno opet budu zajebali detekciju i bitne stvari (balans etc.).