Autor Tema: Novosti i glasine iz svijeta video igara  (Posjeta: 469650 vremena)

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline ManTheRamparts

Odg: Novosti i glasine iz svijeta video igara
« Odgovori #480 u: Travanj 09, 2013, 12:44:49 »
Takve igre bi rađe igral makar iste bile ko nekad, jer takav drek miriši za razliku od ovih govni kaj nam danas serviraju.

Offline Thergothon

Odg: Novosti i glasine iz svijeta video igara
« Odgovori #481 u: Travanj 09, 2013, 12:56:55 »
Ma znam da bude sve super, al jadno zvuči dok se moraš vraćati u prošlost da osvježiš budućnost.

Offline ManTheRamparts

Odg: Novosti i glasine iz svijeta video igara
« Odgovori #482 u: Travanj 09, 2013, 12:57:49 »
Kad su uspeli potrti recept koj je odlično funkcioniral. fpalm1

Offline Iceman

Odg: Novosti i glasine iz svijeta video igara
« Odgovori #483 u: Travanj 09, 2013, 13:47:54 »
Užas, to je i mene odbilo od online igranja (naravno igram samo ako se dogovorim sa frendovima, ali i to je rijetko). Baš nekako više uživam u SP igranju.
Što se tiče videa, stvarno teško preseravanje, ali me ne čudi kada na jednoj strani sjede britanci a na drugoj francuzi.

Offline Thergothon

Odg: Novosti i glasine iz svijeta video igara
« Odgovori #484 u: Travanj 09, 2013, 15:01:21 »
Sve je stvar communityja, a COD ima očajan community, dok je GTL ipak ozbiljnija stvar pa takvi ljudi i igraju.

Pravilo je da čim je veći community, veća je vjerojatnost da u njemu ima i puno debila koji pak privlače sebi slićne u budućnosti.
Pogledaj si ove veće forume za koje apsolutno svatko zna zbog časopisa koji nose isto ime. Gaming forumi na kojima više postova ima tema "što si jučer jeo" od neke koja je vezana direktno za gaming. Razlog zbog čega ne dolaze na ovaj forum nije njegova nepoznatost i anonimnost, znaju da tu nemaju kaj tražiti s takvim glupostima, a i mentalni sklop je totalno drugačiji i ovdje ne vide nikakve interese. Isto tak brzo odustanu od npr. GTL jer ljudi koji aktivno igraju su prerasli CRASHERSKU fazu.

Al, opet... ko mi veli da nikad nije rejđal tijekom online napucavanja, laže ili mu se cjelokupno online iskustvo svodi na broj sati koje sam ja nekad natukel u roku od tjedan dana  cer1njo

Offline versus

Odg: Novosti i glasine iz svijeta video igara
« Odgovori #485 u: Travanj 09, 2013, 15:01:45 »
ja već godinama na konzoli ili kompu moram imat jedan FPS (radi psihičkog balansa  ;D )
i iako je moj izbor BlackOpsII, točno je, pretjerali su totalno sa tim juriš-pucaj-ponovi konceptom

kako trebam nekoga optužiti, u početku su mi bili mrski developeri CODa, jer se leaderboards vodi....ne prema tome ko ima najbolji kill/death ratio, niti najveći broj bodova
top lista se vodi prema tome ko ima najbolji prosječan score-per-minute
znači, juriš-pucaj-juriš-pucaj i tako u nedogled. Nije bitno koliko gineš i što radiš, bitno je u što kraćem roku ubrati što više bodova
al, s druge strane, to su se oni prilagodili igračima, tj. stilu igrača, pa na kraju ne znam ko je krivac

downward spiral

Offline ManTheRamparts

Odg: Novosti i glasine iz svijeta video igara
« Odgovori #486 u: Travanj 09, 2013, 15:09:45 »
Pravilo je da čim je veći community, veća je vjerojatnost da u njemu ima i puno debila koji pak privlače sebi slićne u budućnosti.
Pogledaj si ove veće forume za koje apsolutno svatko zna zbog časopisa koji nose isto ime. Gaming forumi na kojima više postova ima tema "što si jučer jeo" od neke koja je vezana direktno za gaming. Razlog zbog čega ne dolaze na ovaj forum nije njegova nepoznatost i anonimnost, znaju da tu nemaju kaj tražiti s takvim glupostima, a i mentalni sklop je totalno drugačiji i ovdje ne vide nikakve interese. Isto tak brzo odustanu od npr. GTL jer ljudi koji aktivno igraju su prerasli CRASHERSKU fazu.

Al, opet... ko mi veli da nikad nije rejđal tijekom online napucavanja, laže ili mu se cjelokupno online iskustvo svodi na broj sati koje sam ja nekad natukel u roku od tjedan dana  cer1njo

Sve to stoji, sve to i sam znam, ALI ono kaj je fascinantno je kaj ekipa koja bi trebala predstavljati najbolje toga community-a se tak ponaša pred kamerama - jedno je dok zrejđaš sam u četri zida, a drugo pred celim svetom - da ne spominjem slikovit vokabular koj su koristili (i ja ga saftam, al pripazim kakva je situacija). I kolko vidim - nisu to baš totalni balavci, to je ekipa koja bi trebala imati malo soli u glavi. Kakva igra, takav community i to je to, nema tu puno mudrovanja - pristupačnija igra, takvi mozgovi budu ju i igrali - mislim, da se razmemo, ne omaložavam sad normalnu ekipu s tim, volim i ja nekad zavrteti COD da mi digne tlak... Ma, razmemo se sve... Al ovo je realan prikaz COD communitya. Pogledaj npr. Starcraft klanske borbe, pa čak i HALO i nema takvih gluposti.
« Zadnja izmjena: Travanj 09, 2013, 15:14:48 od ManTheRamparts »

Offline Thergothon

Odg: Novosti i glasine iz svijeta video igara
« Odgovori #487 u: Travanj 09, 2013, 15:26:41 »
Svaka, ali apsolutno svaka imalo popularna FPS igra ima velik community kojeg predstavljaju Pr0 bahati debili.
HALO možda je kompleksnija igra, ali se puca i budi jednake emocije. Prije možda 2 godine je skoro došlo do fizičkog obračuna tijekom službenog matcha jer mu je lik napravil t-bag pred kamerama  fpalm1 CS kroz povijest je isto imal incidente itd. itd.
Ako već idemo "etiketirat" onda idem čitav žanr, igral sam i pristupačne i "ozbiljne" FPSove i u svakom ima užasno puno debila, neusporedivo s drugim žanrovima.

Offline ManTheRamparts

Odg: Novosti i glasine iz svijeta video igara
« Odgovori #488 u: Travanj 09, 2013, 15:34:01 »
Činjenica je da COD ima najveći community od svih i samim tim i najgori jer je privlekel na sebe praktički sve najgore kaj predstavlja gaming.

Al istina je, FPS žanr ko cjelina privlači najviše debila jer bi svi hteli pucati - za npr. neki RTS za 'ozbiljnije' igranje ipak treba imati više u glavi, isto tak i HC vožnje - treba strpljenja koje takvi nemaju.

Uglavnom, s godinama mi se online gaming sve više i više zgadil, šteta da u igrama izbacuju LAN opciju - nema do dobre stare lančine z ekipom, roštilj itd. itd. Kvalitetno druženje, a ne online preseravanja. Gadi mi se to.

Offline Thergothon

Odg: Novosti i glasine iz svijeta video igara
« Odgovori #489 u: Travanj 09, 2013, 15:43:57 »
To je istina, popularnost = ZLO  cer1njo
Meni se online nije zgadil zbog ljudi, nego zbog igara koje su upravo za te ljude kreirane.
Besmislenost u svom najgorem obliku, ali dok uleti neka igra vrijedna moje pažnje - vraćam se online.

Offline ManTheRamparts

Odg: Novosti i glasine iz svijeta video igara
« Odgovori #490 u: Travanj 09, 2013, 15:50:22 »
Ma i to je, al vidim da čekamo FPS mesiju već godinama (od Vietnama) i nema ga na vidiku, a bome nema ni neke obećavajuće najave da bi ga mogli videti u budućnosti, tak da dižem ruke od online-a dogod ne dojde prava stvar. Samo čekam da imam pare za novi PC, pa da probam malo LOL, Starcraft 2 i slično kak ide online. Starcraft 2 me privlači samo zbog pomisli kolko je Warcraft 3 razaral u multiju. Još onda uz to rFactor 2 i to sve huuu, samo bonus.

I onda još lepo nek dojdu oni RPG-i od veterana, to bi trebalo biti to.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Novosti i glasine iz svijeta video igara
« Odgovori #491 u: Travanj 09, 2013, 22:00:32 »
Ja igram Quake Live već skoro 2 godine više ili manje aktivno i moram reći da u toj igri nikad nisam imao problema sa debilima. Doleti jednom ili dvaput u valjda 20 mečeva jedan debil koji sere kako oni koji vode varaju koriste cheatove, haxove ili koje već pojmove koje ja ne razmem  cer1njo Ali velim, to je fakat jedan lik u 20-ak mečeva i obično ne psuje nego samo sere "you use hax" ili kak se to već veli. Ali ono, gledano širu sliku stvarno nikad. OK, tam se piše a ne priča ali opet može netko psovati i ne znam kaj ali ekipa je fakat na mjestu, ali praktički svi i glavna je zajebancija i zabava.

Prije možda 2 godine je skoro došlo do fizičkog obračuna tijekom službenog matcha jer mu je lik napravil t-bag pred kamerama

E ova pojava mi fakat nije jasna - zakaj to ljude živcira? Pa meni je smiješno. I kad meni naprave, ne znam, uvijek se smijem kao debil toj infantilnoj fori koja je ništa drugo nego to. A da ljudi takve stvari uzimaju tako k srcu i smatraju uvredama? Pa kaj bi onda napravili da im u živo napraviš ne znam, nešto što je u stvarnosti ekvivalent tome u igri  cry1 fpalm1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline DogZy

Odg: Novosti i glasine iz svijeta video igara
« Odgovori #492 u: Travanj 09, 2013, 22:02:46 »
Primitiva, nista drugo.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Thergothon

Odg: Novosti i glasine iz svijeta video igara
« Odgovori #493 u: Travanj 09, 2013, 22:08:13 »
E ova pojava mi fakat nije jasna - zakaj to ljude živcira? Pa meni je smiješno. I kad meni naprave, ne znam, uvijek se smijem kao debil toj infantilnoj fori koja je ništa drugo nego to. A da ljudi takve stvari uzimaju tako k srcu i smatraju uvredama? Pa kaj bi onda napravili da im u živo napraviš ne znam, nešto što je u stvarnosti ekvivalent tome u igri  cry1 fpalm1

Ekvivalent tome u stvarnosti je obavljenje velike nužde u usta ili deep throat i sigurno ne bi dobro reagiral da ti ga uvali do jaja  cer1njo cer1njo
Ma kreteni koji virtualnost previše ozbiljno shvaćaju...

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Novosti i glasine iz svijeta video igara
« Odgovori #494 u: Travanj 09, 2013, 22:11:39 »
Ma dobro, možda sam se krivo izrazio - zapravo nema stvarnog ekvivalenta jer jednostavno - to je igra, a taj "potez" je onako, glupost koja neko dijete poput mene nasmije, a nekoga možda ne, ali da bi tako raspizdilo da dovede do fizičkog obračuna, nije mi jasno  fpalm1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.