Autor Tema: Novosti i glasine iz svijeta video igara  (Posjeta: 469744 vremena)

0 Članova i 4 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline the_prodigy

Odg: Novosti i glasine iz svijeta video igara
« Odgovori #525 u: Travanj 18, 2013, 23:58:54 »
Skyrim nije loš ko igra, ali je loš ko RPG.
Istina da, ja sam te malo krivo shvatio, mislio sam da govoriš da je loša kao igra u cjelini, ali poslije sam shvatio da si mislio na RPG kao takav. Jbg, prebrzo čitam  thumbs1
CASE: CORSAIR Carbide 400C ► CPU: INTEL Core i7 6700K 4.2 Ghz ► MBO: ASUS Z170 Pro Aura ► RAM: CORSAIR Vengeance LED 16GB DDR4-3200 Mhz ► GPU: Gainward GTX 1080Ti 11GB Phoenix ► HDD: 2x WD Black 1TB ► SSD: SAMSUNG EVO 840 Basic 128GB ► POWER: CORSAIR RM750X ► PEDALS: Heusinkveld Pro 3-Set ► SHIFTER: Heusinkveld Sequential ► HANDBRAKE: Heusinkveld Loadcell Handbrake ►WHEEL BASE: OSW Direct Drive Mige10 ► RIMS: QSP Road 30cm, Fanatec F1 28cm, Fanatec Drift 32cm, Luisi Monte Carlo Vintage 36cm, Sparco P310 Custom 31cm ► MOTION SYSTEM: Simxperience 2DOF Custom ► TRIPLE SCREEN: 3x 42" Sony KDL42W705 ► VR HEADSET: HTC Vive ► SPEAKERS: Logitech Z906 5.1 ► OS: Windows 10 Pro - 64bit

Offline Punisher

Odg: Novosti i glasine iz svijeta video igara
« Odgovori #526 u: Travanj 18, 2013, 23:59:05 »
ALi sad vidjeh, Zwei je vjerojatno konzolaški naslov? Nema ljubavi za pisijaše? čekam sutra al ako je tako buuuu :(

Offline ManTheRamparts

Odg: Novosti i glasine iz svijeta video igara
« Odgovori #527 u: Travanj 19, 2013, 00:27:17 »
@Punisher - govorim baš za igre koje Bethesda napravila. Dishonored mi je jako dobar.

@Ther - fino ga je naš Souls heroj našpranjil v ovom stripu.  cer1njo

@Prodigy - ko igra mi nije loš Skyrim, dapače - naspram velike većine ispljuvki kaj dobivamo u današne vreme je super. Čak sam do neke mjere užival dok sam zažmiril na nedostatke - ali realno - sramota je da igra i dalje ima mehaniku borbe praktički skroz istu ko na Morrowindu i tu je jedan od najvećih problema Skyrima. Veliku većinu igre provedeš u borbi, a ta borba je izvedena očajno i jako traljavo. Možda smo se malo krivo skužili, ono gore sam pisal općenito za Bethesdine igre - Skyrim je glede dijaloga i samog scenarija, questova, story tellinga i toga svega napredoval u odnosu na Oblivion i Fallout 3 koji su po tom pitanju katastrofa. Samo - još je to daleko od prave stvari. Eh sad, problem je kaj Bethesda nije u stanju napraviti dobre likove i karakterizacija likova je katastrofalna i opće nema pamtljivih likova ni na Skyrimu, a za jedan takav epski RPG mi je to ogroman minus. Još jedan od problema je općenito pojednostavljena igra pod haubom i smanjivanje RPG elementi od Morrowinda na dalje. Šteta je da se tolko podilazi masama dok igre imaju ogroman potencijal da budu prava stvar.

Offline ManTheRamparts

Odg: Novosti i glasine iz svijeta video igara
« Odgovori #528 u: Travanj 19, 2013, 14:18:08 »
Project Zwei aka The Evil Within

The Evil Within Debut Trailer (1080p) - IGN Video

Jedva čekam, odličan teaser, vidi se da bude hororčina onako.

Shinji Mikami’s New Game is The Evil Within - IGN

Eh, ovo mi se ne vidi 'providing fans the perfect blend of horror and action'...
« Zadnja izmjena: Travanj 19, 2013, 14:23:06 od ManTheRamparts »

Offline ManTheRamparts

Odg: Novosti i glasine iz svijeta video igara
« Odgovori #529 u: Travanj 22, 2013, 22:02:24 »
HD collection nisam kupil, ali ovo se uzima 100%. To bu deal stoljeća!!!

KLIK

Offline Thergothon

Odg: Novosti i glasine iz svijeta video igara
« Odgovori #530 u: Travanj 22, 2013, 22:10:13 »
Odlična stvar za ljude koji nemaju sve igre u kolekciji.
Meni je neisplativo, one skroz prve s kraja osamdesetih imam na Ps2 Subsistance verziji i nemam volju za ponovnim igranjem, a novela je dostupna i na netu.

Edit: Možda ipak nabavim, ovisno o cijeni - MORAM ih imati sve, u svim mogućim verzijama i izdanjima  cer1njo
« Zadnja izmjena: Travanj 22, 2013, 22:21:14 od Thergothon »

Offline DogZy

Odg: Novosti i glasine iz svijeta video igara
« Odgovori #531 u: Travanj 22, 2013, 23:37:01 »
Odlican deal za one koji nemaju one collectione i niti jedan nastavak.

Bas bih volio probati taj MGS shy1
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.


Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Novosti i glasine iz svijeta video igara
« Odgovori #533 u: Travanj 24, 2013, 23:07:50 »
Jedva čekam vidjeti kaj oni spremaju
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.


Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Novosti i glasine iz svijeta video igara
« Odgovori #535 u: Travanj 25, 2013, 18:43:19 »
Oni su otišli u k....
I sa Wiiem i sa WiiU sad - dvije generacije za redom su imali ideju sa kojom ne znaju što dalje. Naprave hardver koji ima dobar potencijal i onda sami ne znaju kako ga iskoristit  fpalm1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.


Offline Thergothon

Odg: Novosti i glasine iz svijeta video igara
« Odgovori #537 u: Svibanj 03, 2013, 20:24:58 »
Sve znaš...
Bez ove scene ne priznam - glavni motivator za online ratovanje  cer1njo

Rambo Rescue's POW's | Rambo 2 | Classic Clips TV

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Novosti i glasine iz svijeta video igara
« Odgovori #538 u: Svibanj 03, 2013, 20:39:43 »
al kolko vidim po skrinu, to je jedinica
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline ManTheRamparts

Odg: Novosti i glasine iz svijeta video igara
« Odgovori #539 u: Svibanj 03, 2013, 20:41:13 »
Vele da bi svi Rambiji trebali biti ukomponirani nutra, ak se ne varam.