Autor Tema: Novosti i glasine iz svijeta video igara  (Posjeta: 469724 vremena)

0 Članova i 5 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline doktor1

Odg: Novosti i glasine iz svijeta video igara
« Odgovori #690 u: Rujan 09, 2013, 21:41:44 »
Moraš odigrat Outlast....
Neznam kako, ali moraš.. Ukradi kompjuter pređi ga i onda vrati, ali ovo je prebolesno. Baš bolesno... To nije igra... To nije zabava... To je horor.
Koji zahvlajujući vrhunskoj prezentaciji te pokretima lika u čijim smo čizmama ostavlja dojam takve imerzivnosti da je to bolesno...



I've mentioned the first-person perspective a bit already, and I do hope you'll forgive me if I bring it up again. It's just that Outlast exploits it so masterfully that it demands emphasis. It's not merely the perspective itself, but rather all the things that accompany it. It's not enough to force players to look through the eyes -- not hampered by a HUD -- of a trapped journalist, Outlast makes you feel like you are in Miles' body.

Offline ManTheRamparts

Odg: Novosti i glasine iz svijeta video igara
« Odgovori #691 u: Rujan 09, 2013, 21:44:27 »
Nekad bude i to došlo na red. Nadam se čim prije.

Offline Montoya

Odg: Novosti i glasine iz svijeta video igara
« Odgovori #692 u: Rujan 12, 2013, 10:10:21 »
Soul Calibur: Lost Swords is free to play and coming to the PlayStation 3 | VG247

Super, Tekken Revolution je odličan, ko Tekken 3 s vrhunskom grafikom, kud više od toga...
Ok, Revolution naravno nema cijelu postavu likova, no ima ih sasvim dosta - i mislim da bi monogi dali nekih 30-50kn da ubace potpuni "line-up" iz T3.
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline Cole™

Odg: Novosti i glasine iz svijeta video igara
« Odgovori #693 u: Rujan 13, 2013, 15:17:34 »
Edge o velikoj razlici snaga između PS4 i Xbox One

Edge izvještava da veliki broj developera javlja o ogromnoj razlici između nadolazeće dvije konzole. Prema riječima jednog od developera, ta razlika iznosi 50% u korist PS4. Jedan izvještaj iznosi da njihova neoptimizirana igra za obe konzole na PS4 se vrti 30FPS u 1920×1080 rezoluciji, dok je kod Xbox Onea 20-tak FPS-a u 1600x900 :bonk:

Ono što također Edge tvrdi da će mnogi multiplatform naslovi biti "kastrirani" na PS4 da obe verzije izgledaju jednako :(


 fpalm1 cry1 cry1 fpalm1 kava1
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Thergothon

Odg: Novosti i glasine iz svijeta video igara
« Odgovori #694 u: Rujan 13, 2013, 15:36:16 »
Loše, ali zato su tu ekskluzive da se iskoristi puni potencijal kuul

Offline Montoya

Odg: Novosti i glasine iz svijeta video igara
« Odgovori #695 u: Rujan 13, 2013, 15:50:26 »
Sve je došlo na svoje.
Onaj davni video IGN-a koji sam postal, a u kojem govore ljudi iz sve tri kompanije.
Tip iz MS-a govori o konzoli za dnevni boravak, dok onaj iz Sonya spominje "gaming machine".
Siguran sam da je to kod mnogih izazvalo podsmjeh i krivo tumačenje, da ne velim kakvo.

Upravo se to očekuje, ultimativni stroj za igranje, sve ostalo je bonus...a ne obrnuto!
 
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline the_prodigy

Odg: Novosti i glasine iz svijeta video igara
« Odgovori #696 u: Rujan 13, 2013, 23:53:48 »
Čini mi se zanimljivo

SUPERHOT

SUPERHOT Greenlight Trailer


Steam Greenlight :: SUPERHOT
CASE: CORSAIR Carbide 400C ► CPU: INTEL Core i7 6700K 4.2 Ghz ► MBO: ASUS Z170 Pro Aura ► RAM: CORSAIR Vengeance LED 16GB DDR4-3200 Mhz ► GPU: Gainward GTX 1080Ti 11GB Phoenix ► HDD: 2x WD Black 1TB ► SSD: SAMSUNG EVO 840 Basic 128GB ► POWER: CORSAIR RM750X ► PEDALS: Heusinkveld Pro 3-Set ► SHIFTER: Heusinkveld Sequential ► HANDBRAKE: Heusinkveld Loadcell Handbrake ►WHEEL BASE: OSW Direct Drive Mige10 ► RIMS: QSP Road 30cm, Fanatec F1 28cm, Fanatec Drift 32cm, Luisi Monte Carlo Vintage 36cm, Sparco P310 Custom 31cm ► MOTION SYSTEM: Simxperience 2DOF Custom ► TRIPLE SCREEN: 3x 42" Sony KDL42W705 ► VR HEADSET: HTC Vive ► SPEAKERS: Logitech Z906 5.1 ► OS: Windows 10 Pro - 64bit

Offline ManTheRamparts

Odg: Novosti i glasine iz svijeta video igara
« Odgovori #697 u: Rujan 14, 2013, 09:25:45 »
Ma već se od prije zna da je PS4 the konzola za kupiti glede next gena. Trenutno je problem kaj nema poštene igre koja bi opravdavala taj naziv (next gen). Za Xbone su bile neke glasine i to čak od povjerljivih izvora da ima još jedan GPU unutra kaj bi bil gamechanger, ali su potvrdili iz MS-a da ništ od toga. Tak da je i dalje PS4 no. 1 next gen konzola.

Samo ne kužim jednu stvar - normalno da je super dok je konzola jača, ali na kraju krajeva to ništ ne znači - tak je i prvi Xbox bil puno jači od (svojevremeno) PS2, pa je PS2 ipak na kraju pobjedil (unatoč činjenici da je Xbox bil bolji ko konzola) s boljim igrama. Sve ovisi kakve budu igre. U mojim očima zasad je Xbone u prednosti samo zbog Forze 5.

BTW - očekujem kasnije da bude i Sonyjev kontroler došel s rumble triggerima jer je Sony poznat po kopiranju konkurentske periferije (tipa N64 analog i rumble).

Uglavnom - s vremenom se bude sve vidlo, ali mislim da Sony bude ispal bolji (opet), ali prerano je za otpisivanje Microsofta. Očito je da je i Xbone sposoban vrteti graifčki impresivne igre tak da ne vidim neki problem.
« Zadnja izmjena: Rujan 14, 2013, 09:31:21 od ManTheRamparts »

Offline Wulf

Odg: Novosti i glasine iz svijeta video igara
« Odgovori #698 u: Rujan 14, 2013, 10:24:40 »
Jel to "dokazano" da je next gen ili su oni svojevoljno prozvali sve to next gen, konzole, igre i slično... Jer po ovome po kaj čitam i gledam uopće mi ne djeluje kao next gen, nimalo.
Nije ništa grafički impresivno, što se tiče GT6 nije ni blizu next gena, da tak subjektivno kažem s obzirom kaj vidim i čujem :P
Da je next gen, to bi bila razlika nebo i zemlja između GT5 i GT6. Vozni model, grafika, o zvuku da ne pričam. Staze, teksture, day/night... Mislim ozbiljno, next gen konzola, next gen igra koja ja na prvom mjestu onak od 19 stoljeća, a nema day night promjenu? Nemre imati određeni broj staza, svjetskih staza, zvuk je sniman s mobitelom u dnevnoj sobi dok im mama usisava... ono come on people :/
nastavim poslije još moram ići :P

Offline ManTheRamparts

Odg: Novosti i glasine iz svijeta video igara
« Odgovori #699 u: Rujan 14, 2013, 10:26:53 »
GT6 je za PS3. cer1njo cer1njo cer1njo

Offline Thergothon

Odg: Novosti i glasine iz svijeta video igara
« Odgovori #700 u: Rujan 14, 2013, 10:35:45 »
Pa GT-u 6 s obzirom da je na TRENUTNOJ generaciji se baš i nemre puno prigovarati, ok, zvuk je priča za sebe.

Vozni model fino napreduje u odnosu na prethodnika, većina staza bude imala dan/noć i promjenu vremenskih uvjeta itd.

Dok s druge strane FM5, igra nove generacije to nema, ali ajde, laserski skenirane staze su ogromni plus!

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Novosti i glasine iz svijeta video igara
« Odgovori #701 u: Rujan 15, 2013, 00:04:26 »
Wulf promašio si ceo fudbal  cer1njo
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Wulf

Odg: Novosti i glasine iz svijeta video igara
« Odgovori #702 u: Rujan 16, 2013, 16:45:31 »
GT6 je za PS3. cer1njo cer1njo cer1njo
Wulf promašio si ceo fudbal  cer1njo

nisam :P
neg kažem kak izlazi kao GT6, ali se i sprema GT6 ili 7 sad neznam za PS4. Ali će i GT6 biti na PS4 kaj ne?
Ali opet u jednu ruku manje bitno, nextgen, PS3/4, kao noviteti za GT serijal su presmiješni, barem meni... Neznam puno igara za PS trenutno, ali je uvijek cijela hajka oko GTa... Ali mi je presmiješno da je GT6 ko fol toliko moćan ajmo reć u simulacija, ne kažem da nije jer sam igrao 4orku i stvarno je dobro, ali su mi smiješne neke stvari... Npr to sa zvukom i damage model. U GT4 mi jedino fora kod zvuka to kaj ti se čuje vjetar dok pičiš 220  ;D
Znam da nisam kompetentan za pisanje o konzolama i kaj se s njima dogaja, ali je neko moje viđenje... Karikiram, biti će promjenjiva dan i noć u novom GTu.. whooptifuckingdoo :l
Ali neće biti na svim stazama i tek su to sad uveli?  hmm
Možda sam tu pogriješio jer nisam vozio endurance u GT4 pa neznam je li se to tam mijenja, ali opet... I vidim ekipa se hajpa na to da je to nešto nenormalno

Offline DogZy

Odg: Novosti i glasine iz svijeta video igara
« Odgovori #703 u: Rujan 18, 2013, 09:16:22 »
Kad nisi u konzolaskom svijetu, pa ti je to sve malo neobicno.

GT6 nece biti cross-gen naslov, izaci ce samo za PS3 i za to je bio radjen, da bude pravi GT za kraj jos uvijek aktualne generacije konzola. GT serijal je najmocniji u simulacijama na konzolama, jer eto, ima samo jednog konkurenta, a ostale su racing igre samo arkade. Stvari ce se promijeniti s dolaskom pCARS, koji ce vjerojatno biti cross-gen multiplatform simulacija.
Jbg, zvuk je ahilova tetiva PDu, kao sto je nesto drugo za Forzu, kao sto je nesto trece za The Last of Us... No opet, kod nekih auta i bolida zvuk je vrlo dobar, reski i tutnjajuci zvuk V8 u 458 je za pohvalu, ima jos par modela na kojima su se potrudili. A rekao je Yamauchi da ce se dotaknuti i zvuka u GT6, iako ne puno. Ne opavdavam zvuk.
Promjenjivi vremenski uvjeti i dan-noc na gotovo svim stazama iziskuje puno puno resursa, sve to na hardveru koji je star punih 8 godina, s 256 MB DRAM-a i jos 256 MB GDDR3 RAM-a. Dan-noc ce uvesti na svim stazama na kojima se vozi 24h, a vjerujem da ce biti i na nekim original stazama promjenjivih uvjeta i mogucnosti mijenjanja doba dana/noci. Jedna Forza uopce ne zna sto je to mrak ili suton, niti na novoj generaciji konzola... kava1
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Cole™

Odg: Novosti i glasine iz svijeta video igara
« Odgovori #704 u: Rujan 19, 2013, 12:18:43 »
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB