Autor Tema: Novosti i glasine iz svijeta video igara  (Posjeta: 336474 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Punisher

Odg: Novosti i glasine iz svijeta video igara
« Odgovori #885 u: Svibanj 02, 2014, 19:34:57 »
Na Spaceya si mislio? sm1jeh

Da, fala XDDD

Offline Montoya

CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.

"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline ManTheRamparts

Offline Punisher

« Odgovori #889 u: Svibanj 05, 2014, 21:40:10 »
Ovo je žalosno jebote XDDDD najavljuju ko da je to neki big deal  cer1njo cer1njo cer1njo

Offline Thergothon

« Odgovori #890 u: Svibanj 05, 2014, 22:38:20 »
Za Wii U je, a u isto vrijeme je to šamarčina Microsoftu i Sonyu.

Offline manjamax

Novosti i glasine iz svijeta video igara
« Odgovori #891 u: Svibanj 05, 2014, 23:08:17 »
Ovo je žalosno jebote XDDDD najavljuju ko da je to neki big deal  cer1njo cer1njo cer1njo

Pa je Big deal, zato što se otkrivaju mogućnosti Wii U hardwera. Dosta impresivno za Nintendo.
''Once something is a passion, the motivation is there.'' - Michael Schumacher

''Buying Audi or Mercedes instead of BMW M3 is like buying a shooter game for Playstation that isn't Call of Duty.'' - Jeremy Clarkson

''Fear is exciting for me.'' - Ayrton Senna

Offline Shimmy

• Racing Legend
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
« Odgovori #892 u: Svibanj 06, 2014, 13:55:37 »
Za Wii U je, a u isto vrijeme je to šamarčina Microsoftu i Sonyu.

Ovo, oni se još muče sa time
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Luckyluke

« Odgovori #893 u: Svibanj 07, 2014, 12:12:46 »
"I went to the woods because I wanted to live deliberately. I wanted to live deep and suck out all the marrow of life. To put to rout all that was not life... And not, when I came to die, discover that I had not lived." - H.D.T

Offline ManTheRamparts

« Odgovori #894 u: Svibanj 07, 2014, 12:15:15 »
Hmm pitam se koj je razlog, tj. razlogi.

DriveClub, pCars, Forza Horizon 2, The Crew itd. cer1njo cer1njo

Znači sve kaj im ne paše dolazi krajem godine.

Offline Thergothon

« Odgovori #895 u: Svibanj 07, 2014, 12:17:21 »
Veliki gubitak...

Možda u međuvremenu poprave onaj drifterski vozni model.

Offline Shimmy

• Racing Legend
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
« Odgovori #896 u: Svibanj 07, 2014, 12:53:08 »
Ne kužim ovo sraćkanje po NFS-u. Imali su nekoliko loših igara za redom, da - do zadnjeg Hot Pursuita. Koji je bio odličan. Pa Most Wanted ne znam kakav je bio ali koliko sam vidio, nije mogao biti smeće. The Run je bio malo drugačiji i nisam ga igrao duže od par utrka jer mi je komp bio preslab ali ideja mi se čini odlična i svi frendovi koji su ga igrali kažu da je nešto posebno, osvježavajuće i dobro. I ja ću ga zaigrati im stignem. I onda zadnji - Rivals koji je isto u najmanju ruku vrlo dobra utrka, ali s obzirom da sam ga igrao par mjeseci i išao za 100% trofejima u njemu i platinom, mislim da je i više od toga.

Ne vidim stvarno što fali NFS-u u zadnjih par godina, nije vrh ponude trkaćih igara ali je i daleko od toga da ne valja
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Luckyluke

« Odgovori #897 u: Svibanj 07, 2014, 13:09:18 »
U tome i jest problem, šta su zadnji NFS-i samo DOBRI, za kakvih 75-80 /100, a mogu biti puno bolji. Ja zadnjih par NFS-a uopće ne razlikujem, svi su na isti kalup i bez nekih inovacija. Posljednji koji sam s guštom igrao je HP iz 2010.,  ostali nisu vrijedni mog vremena. Nadam se da će im ova stanka dati mjesta da naprave NFS kak spada.
"I went to the woods because I wanted to live deliberately. I wanted to live deep and suck out all the marrow of life. To put to rout all that was not life... And not, when I came to die, discover that I had not lived." - H.D.T

Offline Wulf

« Odgovori #898 u: Svibanj 07, 2014, 13:37:34 »
mislim da je hejt najviše prema njema jer bacaju svake godine nekaj... nisam igrao ništa od NHSHPa i to je to. propustio sam Shiftove, Run i Rivalse...
Meni se osobno ne sviđa kaj izbacuju novi naslov svake godine i onda ispadne nekaj ono - bezveze. Znam da nemaju neke priče i sve to, ali uvijek mi ispada nekaj zbrda zdola kad rade novi naslov. Izbace Shift1/2, onda je išao Run(valjda) onak totalno drugačije skroz od Shifta i tako dalje i tako bliže... A još me više smeta njihovo rateanje autiju

Offline Iceman

« Odgovori #899 u: Svibanj 07, 2014, 14:05:25 »
E da postoji neko gamersko tijelo koje bi zabranilo izlaženje Call od Duty, BF, NFS, AC.... na kojih 3-5 godina. Gamerski svijet bi bio zdraviji, a ti naslovi nakon 3-5 godina razvoja bi bili vrhunski. Brijem da bi.....  ;D