Autor Tema: Novosti i glasine iz svijeta video igara  (Posjeta: 470053 vremena)

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Cole™

Odg: Novosti i glasine iz svijeta video igara
« Odgovori #1140 u: Prosinac 08, 2014, 13:06:54 »
Nekako sumnjam da lažu.  cry1
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline ManTheRamparts

Odg: Novosti i glasine iz svijeta video igara
« Odgovori #1141 u: Prosinac 08, 2014, 13:09:21 »
500kn preorder odma! cer1njo

Offline Thergothon

Odg: Novosti i glasine iz svijeta video igara
« Odgovori #1142 u: Prosinac 08, 2014, 13:09:56 »
Znači kupuje se Bloodborne, a ovo dok cijena padne ispod 200kn.

Naravno da grafika nije najbitnija za konačno iskustvo, ali lažni marketing mrzim iz dna duše, a još je tu i upitna mehanika borbe.

Offline doktor1

Odg: Novosti i glasine iz svijeta video igara
« Odgovori #1143 u: Prosinac 08, 2014, 13:19:50 »
ali lažni marketing mrzim iz dna duše


A lažni marketing je prisutan u 90% naslova!
Samo mi ide nakurac šta fanovi mnogim to opraštaju jer su diioti.
Kao npr NEVJEROVATNO lažni marketnig kod Dark Soulsa 2

Dark Souls 2 - April 2013 Vs Retail Lighting and Graphics Comparison Part 1 - YouTube


No, to je "OK" jer ipak su to tvorci "legendarnih" Souls igara i nikome nikada grafika nije bitna već ultra super duper igrivost i isforsirana težina...

I onda odjednom vidiš da je grafika i njima bitna jer počne izdrkavanje na novi Uncharted i Order... No onda će doći stopostotni downgrade i onda opet grafika "nikome" neće biti bitna već samo ultra super duper igrivost...

Offline ManTheRamparts

Odg: Novosti i glasine iz svijeta video igara
« Odgovori #1144 u: Prosinac 08, 2014, 13:25:06 »
A dobro, Soulsi bar imaju pošten gameplay, pa je bar nekaj na mestu.

Ovo kolko vidim ima šugavo izvedenu borbu, al je ostalo dobro. Sad još i tu grafiku ruše na kojoj su gradili celi marketing i hype.

Offline Thergothon

Odg: Novosti i glasine iz svijeta video igara
« Odgovori #1145 u: Prosinac 08, 2014, 13:43:58 »
Witcher se fokusira najviše na prekrasan otvoreni svijet koji ispada da i nije baš prekrasan ako nemaš pošteni PC, a tu je još i njihov neokaljani ugled i reputacija zbog koje i najgori okorjeli pirati rade preorder njihovih igara. Ovo im definitivno nije trebalo, kao ni lažne prezentacije na "xbox-u".

Offline ManTheRamparts

Odg: Novosti i glasine iz svijeta video igara
« Odgovori #1146 u: Prosinac 08, 2014, 13:47:48 »
Kad smo već kod toga i lažnog marketinga, još jedan friški:

Uncharted 4: A Thief's End E3 2014 Trailer (PS4) - YouTube

The following trailer was captured directly from a PC prije rečeno.

Znam da je i alpha i da bu napredovalo, al zakaj su onda prikazivat išli ak igra još (po meni) nije spremna za prezentaciju. I onaj glitch/pad u prazninu je isto uputil na to da je prerano bilo za sforsanu prezentaciju.

Očito se budemo nagledali toga svega s downgrejdima. Zasad mi se čini da su Driveclub i FH2 dostavili ono kaj je inicijalno prikazano s trailerima. Driveclub sad s zadnjim updateom je najimpresivnija next gen igra po pitanju vizuala.

Offline ManTheRamparts

Odg: Novosti i glasine iz svijeta video igara
« Odgovori #1147 u: Prosinac 08, 2014, 13:58:03 »
Još jedna stvar koja mi ide na živce je najavljivanje igre unapred par godina prije izlaska - čemu?! Onda se čeka bezveze, bu, ne bu i razočara na kraju. Nintendo mi je po tom pitanju najbolji (u većini slučajeva) - najave igru i za pol godine je vani. Zato se i događaju downgrejdi kad se igra od najave do izlaska dosta promeni.

Offline Thergothon

Odg: Novosti i glasine iz svijeta video igara
« Odgovori #1148 u: Prosinac 08, 2014, 14:04:48 »
Ne izgleda Uncharted tak prebolesno dobro da bi imal dojam da PS4 to nije u mogućnosti pokrenuti, a glitchevi ti barem daju do znanja da se vrti u real tajmu.

Nikad nije prerano za građenje hajpa, druga prezentacija bude vjerojatno na E3-u i tu kreću neizbježne usporedbe s prvom prezentacijom. Uopće ne sumnjam da druga prezentacija bude vizualno puno impresivnija i da se internet bude srušil od svršavanja, a sve ostalo je nebitno. Preorderi kreću i boli ih briga čak ako na kraju i naprave downgrade, baš kao što su napravili s Uncharted 3 u odnosu na E3 prezentaciju.

Offline doktor1

Odg: Novosti i glasine iz svijeta video igara
« Odgovori #1149 u: Prosinac 08, 2014, 14:07:28 »
A mi može netko objasnit svršavanje oko ovog Ordera!?

Letterbox, pričanja o nekoj najboljoj grafici u povijesti video igara, (a nitko još nije niti igrao igru) itd..

The Order: 1886 - Gameplay Video | PS4 - YouTube


Šta je tu toliko "next gen", bet of the best itd?

Offline ManTheRamparts

Odg: Novosti i glasine iz svijeta video igara
« Odgovori #1150 u: Prosinac 08, 2014, 14:12:39 »
Ne znam, meni je ovo kaj je prikazano od Uncharteda 4 bilo razočaravajuće s obzirom da je takoreći najveća PS ekskluziva - napredovalo je, dobar je skok, ali očito se treba žrtvovati dosta toga za stabilnih 60fps-a za kaj su ove konzole (u kombinaciji s 1080p) naknap po pitanju performansi.

Uncharted 5 (ak ga bude) bi trebal imati wow efekt, ovo me dosta ravnodušnim ostavilo, očekival sam više od Naughty Doga i od silnog hajpanja ljudi koji su vidli igru prije prezentacije (da bu gameplay čudo neviđeno lol). Izgleda jako dobro, al nije mi ništ 'mindblowing' i ne izdvaja se nekaj previše od ostalih AAA igri po pitanju vizuala. Gameplay ne komentiram kad me ne zanima Uncharted, ali me zanimalo kak bu četvorka zgledala kad su stari bili iznad 99% konkurencije stepenicu iznad po pitanju vizuala.

The Order - no comment - lepo zgleda, ali s letterboxom si moru otiti rit obrisati.

Offline Thergothon

Odg: Novosti i glasine iz svijeta video igara
« Odgovori #1151 u: Prosinac 08, 2014, 14:13:40 »
Vizualno izgleda odlično (za što je poprilično zaslužan letterbox)  i sviđa mi se naginjanje steampunku, ubacivanje Tesle itd.
No uzalud sve ako mi prvi Gearsi djeluju impresivnije po pitanju gameplaya. Gameplay mi djeluje jako sterilno i zato zaobilazim igru na neodređeno vrijeme.

Offline ManTheRamparts

Odg: Novosti i glasine iz svijeta video igara
« Odgovori #1152 u: Prosinac 08, 2014, 14:19:46 »

Offline doktor1

Odg: Novosti i glasine iz svijeta video igara
« Odgovori #1153 u: Prosinac 08, 2014, 14:26:28 »
AC: Unity je napravio skok u prezentaciji naspram prethodnika. Samo je problem šta su izbacili nedovršenu igru punu problema. Vjerovatno će sljedeći biti ono šta je trebao ovaj... Ovo je bila alpha!

U četvorci, kuće jednostavno izgledaju kartonske, bez dubine dok to nije slučaj kod Unitya!




Offline Cole™

Odg: Novosti i glasine iz svijeta video igara
« Odgovori #1154 u: Prosinac 08, 2014, 14:33:37 »
Igral sam The Order i nije me grafički impresionirao niti malo.
A napucavanje mi je najgore u zadnjih 10 godina kaj sam probal, a svašta sam probal.  fpalm1
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB