Autor Tema: Novosti i glasine iz svijeta video igara  (Posjeta: 469715 vremena)

0 Članova i 4 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline doktor1

Odg: Novosti i glasine iz svijeta video igara
« Odgovori #1215 u: Siječanj 06, 2015, 15:17:32 »
Ajmo ne dopustit nikom vlastita mišljenja ono.

99% ljudi sere, plače, i kuka kako Ubosoft samo reciklira igre i naporan je...
Oh, vidi, Far Cry 4, defintivno zaslužuje GOTY titulu...

Samo toliko i EOD...

Offline SuperVeloce

Odg: Novosti i glasine iz svijeta video igara
« Odgovori #1216 u: Siječanj 06, 2015, 18:03:09 »
Ne mogu se baš složiti sa tobom da je igra reciklaža. Vodili su se dobitnom formulom od predhodnika uvodeći neke nove elemente. Mislim, ako se nekome igra sviđa, bez obzira koliko puta bila reciklirana, zašto nebi mogla biti GOTY? Meni je ona puno bolje legla od bilo kojeg drugog naslova ove godine i samo zato što je reciklaža ja bi se morao tjerati i govoriti da je igra smeće i da ne zaslužuje GOTY?  Ako mogu napraviti još 3 nastavka FC na isti način i da uživam jednako sa svakim nastavkom, ne vidim zašto bi se trebao žaliti na reciklažu?

Offline Cole™

Odg: Novosti i glasine iz svijeta video igara
« Odgovori #1217 u: Siječanj 06, 2015, 18:13:46 »
99% ljudi sere, plače, i kuka kako Ubosoft samo reciklira igre i naporan je...
Oh, vidi, Far Cry 4, defintivno zaslužuje GOTY titulu...

Samo toliko i EOD...

Ti si u PMS-u stari.   cer1njo
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline manjamax

Odg: Novosti i glasine iz svijeta video igara
« Odgovori #1218 u: Siječanj 06, 2015, 18:21:51 »
Ti si u PMS-u stari.   cer1njo
+1
Zašto nisi glasao? FC4 je odličan i točka. Meni nije za GOTY, ali ljudima je i to je to. A sad ako ti smeta, znaš gdje su vrata (HCL-a).
''Once something is a passion, the motivation is there.'' - Michael Schumacher

''Buying Audi or Mercedes instead of BMW M3 is like buying a shooter game for Playstation that isn't Call of Duty.'' - Jeremy Clarkson

''Fear is exciting for me.'' - Ayrton Senna

Offline doktor1

Odg: Novosti i glasine iz svijeta video igara
« Odgovori #1219 u: Siječanj 06, 2015, 18:26:04 »
Nisam ja u nikakvom jebenom PMSu i Far Cry 4 je čista jebena reciklaža!! SVE je identično kao u trojci!! IDENTIČNO!
Ubisoft i njegovi toweri! Pa dosadili su i bogu i vragu sa tim towerima!

Samo neka nastave takve igre super prolazit kod igrača! Sa nula troškova svake godine će dolazit "novi" Far Cry naslov...
Drastičan broj franšiza postaje jebeni COD!


Offline Cole™

Odg: Novosti i glasine iz svijeta video igara
« Odgovori #1220 u: Siječanj 06, 2015, 18:57:29 »
Popij tabletu za smirenje.  thumbs1
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline manjamax

Odg: Novosti i glasine iz svijeta video igara
« Odgovori #1221 u: Siječanj 06, 2015, 19:16:48 »
Nisam ja u nikakvom jebenom PMSu i Far Cry 4 je čista jebena reciklaža!! SVE je identično kao u trojci!! IDENTIČNO!
Ubisoft i njegovi toweri! Pa dosadili su i bogu i vragu sa tim towerima!

Samo neka nastave takve igre super prolazit kod igrača! Sa nula troškova svake godine će dolazit "novi" Far Cry naslov...
Drastičan broj franšiza postaje jebeni COD!
Mene jedino smeta koliko puta igra izlazi. Prije jedanput u 4 godine, a sad u 2. Igra je odlična, a sad što je slična....
''Once something is a passion, the motivation is there.'' - Michael Schumacher

''Buying Audi or Mercedes instead of BMW M3 is like buying a shooter game for Playstation that isn't Call of Duty.'' - Jeremy Clarkson

''Fear is exciting for me.'' - Ayrton Senna

Offline Iceman

Odg: Novosti i glasine iz svijeta video igara
« Odgovori #1222 u: Siječanj 06, 2015, 19:34:16 »
Ak ćemo tak mnoge igre (tj. serijali) su reciklaže, i GTA, Mafia, Mass Effect, Witcher, Batman, Company of Heroes, itd (pucačine valjda ne moram ni spominjati). Ali fora je u tome, a manjamax je natuknuo, naslove poput GTA ili Witcher čekaš godinama, kod Ubisoftovih naslova radi se o mjesecima (i dolazi do zasićenja).
Također Ubisoftovi serijali su sami po sebi vrlo slični, pa je i sa te strane došlo do zasićenja (barem sa moje strane).
AC4 Black flag je bilo pravo osvježenje u serijalu (mislim da gotovo nema osobe koja je ostala razočarana igrom, iako se na neki način igra ponavlja), a Unity prava katastrofa zbog neoptimiziranosti.
Vjerujem da Far Cry 4 sama po sebi nije loša igra, ali izašla je prebrzo nakon trojke.
Kad čitam neke vaše osvrte na forumu, i recimo primjetim negativne strane pojedine igre, često si znam reći: Zamisli da je ovo prvi nastavak jedne igre (recimo da je Far Cry 4 prva igra u tek budućem serijalu), da li bi je popljuvao? Ne bi, bila bi vjerojatno i najbolja igra godine. Ali ponavljam, ovo je samo jedan od nastavaka u serijalu koji je izašao prebrzo.
Jbg igre će uvijek biti slične jedna drugoj. Mislim u čemu se u samoj srži GTA 5 razlikuje od GTA 4 ili GTA 3? U suštini to su sve iste igre. I opet se ekipa igra i loži na to (ja također) kao i recimo na CoD.

Offline ManTheRamparts

Odg: Novosti i glasine iz svijeta video igara
« Odgovori #1223 u: Siječanj 06, 2015, 19:37:21 »


Ironično.

Offline gamelaker

Odg: Novosti i glasine iz svijeta video igara
« Odgovori #1224 u: Siječanj 06, 2015, 19:39:01 »

Offline Thergothon

Odg: Novosti i glasine iz svijeta video igara
« Odgovori #1225 u: Siječanj 06, 2015, 19:46:22 »
Mislim u čemu se u samoj srži GTA 5 razlikuje od GTA 4 ili GTA 3? U suštini to su sve iste igre. I opet se ekipa igra i loži na to (ja također) kao i recimo na CoD.

Fizika, hit detekcija, prezentacija, razvoj priče i likova itd.
Nije problem u konceptu neke igre, već u stagnaciji i gotovo nikakvom napretku u odnosu na prethodnika na najvažnijim područjima.
« Zadnja izmjena: Siječanj 06, 2015, 19:49:54 od Thergothon »

Offline Luckyluke

Odg: Novosti i glasine iz svijeta video igara
« Odgovori #1226 u: Siječanj 06, 2015, 19:55:22 »
 cer1njo

A čekaj doktore... nisi li rekao da ti je FC4 deset puta zabavniji i da ima više sadržaja od trojke ? Kako je onda identičan i reciklaža ? Ok, možda po tebi ne zaslužuje GOTY, ali prema drugima zaslužuje i to je to. Kaj se ložiš bezveze na HCL, kad tamo zalaze u prosjeku djeca od 14-15 godina.

To je ko da ja čupam živce šta su proglasili pjesmom 2014. neko govno neznam od Lady Gage ili One Directiona, a ja znam da meni nova pjesma od AC/DC-a kida jaja ! Glupo se oko tako nečega uopće zamarat. Igraj i uživaj u čemu uživaš a ovakve pizdarije ostavi nekom drugom.

Offline Iceman

Odg: Novosti i glasine iz svijeta video igara
« Odgovori #1227 u: Siječanj 06, 2015, 19:57:44 »
@Ther - ma naravno, i očekuje se da te stvari napreduju svakim nastavkom.
Ali ja to gledam ovako. GTA = imaš grad + imaš lika (u zadnjem nastavku 3) + imaš auto + imaš motor + imaš helikopter + imaš brdo likova za upoznati + imaš brdo poslova za obaviti itd. Zar to sve neasocira na GTA naslov? Naravno mnoge stvari se poboljšaju, nadograde itd, ali u suštini je to isti naslov.
Far Cry = imaš lika + imaš selo + imaš imaginarnu državu + imaš imaginarnu prašumu + imaš brdo likova + imaš brdo poslova/mislija
+ imaš brdo životinja + imaš brdo biljaka itd.
Znači igre se ponavljaju, ali kod nekih je vremenski period izlaženja nastavaka prebrz.
Btw najveći minus kod Far Cry naslova mi je nedostatak kvalitetne priče i onaj prokleti crafting. Igra se razvodni, a to mi danas uopće ne odgovara.

Offline Thergothon

Odg: Novosti i glasine iz svijeta video igara
« Odgovori #1228 u: Siječanj 06, 2015, 20:04:31 »
Znači igre se ponavljaju, ali kod nekih je vremenski period izlaženja nastavaka prebrz.

I upravo to je glavni problem, a period je takav jer nema težnje da se nešto zbilja unaprijedi. Čemu trošiti vrijeme i resurse ako će se i u trenutnom stanju odlično prodati.

Offline doktor1

Odg: Novosti i glasine iz svijeta video igara
« Odgovori #1229 u: Siječanj 06, 2015, 20:11:30 »
cer1njo

A čekaj doktore... nisi li rekao da ti je FC4 deset puta zabavniji i da ima više sadržaja od trojke ? Kako je onda identičan i reciklaža ? Ok, možda po tebi ne zaslužuje GOTY, ali prema drugima zaslužuje i to je to. Kaj se ložiš bezveze na HCL, kad tamo zalaze u prosjeku djeca od 14-15 godina.

Zabavniji je. Sa nekim unaprijeđenjima, ali igra je čisti reskin trojke! I nikako među najboljim igrama ove godine, a kamoli GOTY materijal