Autor Tema: Novosti i glasine iz svijeta video igara  (Posjeta: 469608 vremena)

0 Članova i 3 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Novosti i glasine iz svijeta video igara
« Odgovori #1230 u: Siječanj 06, 2015, 20:23:54 »
(uzimam kokice)

Nastavite...  ;D
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline the_prodigy

Odg: Novosti i glasine iz svijeta video igara
« Odgovori #1231 u: Siječanj 06, 2015, 20:25:16 »
I nikako među najboljim igrama ove godine, a kamoli GOTY materijal

Dobro sad, glupo je reci da nije među najboljima, o GOTY-u se da raspravljati, ali da nije u top 10..  kava1
Igra je ogromna, ja je nisam ni pola završio je sam se zasitio u jednom trenutku. Ali ima brdo sadržaja, noviteta i zabavna je. Reciklaža, to jest sigurno, poznata mehanika iz prethodnika kao i Assassins Creedovi i Batmani i Battlefieldi i CoD-ovi i bla bla bla..

Ali svatko to gleda na svoj način, ja sam npr. maknuo svoj glas od Aliena za GOTY i stavio ga na Shadow of Mordor, zašto? Zato što me igra najviše zabavila od svih koje sam igrao ove godine. Alien je sam vrh što se tiče prezentacije i svega, ali u Mordoru sam više uživao i bio mi je zabavniji za prelaziti..

Svaka budala ima svoje veselje..
CASE: CORSAIR Carbide 400C ► CPU: INTEL Core i7 6700K 4.2 Ghz ► MBO: ASUS Z170 Pro Aura ► RAM: CORSAIR Vengeance LED 16GB DDR4-3200 Mhz ► GPU: Gainward GTX 1080Ti 11GB Phoenix ► HDD: 2x WD Black 1TB ► SSD: SAMSUNG EVO 840 Basic 128GB ► POWER: CORSAIR RM750X ► PEDALS: Heusinkveld Pro 3-Set ► SHIFTER: Heusinkveld Sequential ► HANDBRAKE: Heusinkveld Loadcell Handbrake ►WHEEL BASE: OSW Direct Drive Mige10 ► RIMS: QSP Road 30cm, Fanatec F1 28cm, Fanatec Drift 32cm, Luisi Monte Carlo Vintage 36cm, Sparco P310 Custom 31cm ► MOTION SYSTEM: Simxperience 2DOF Custom ► TRIPLE SCREEN: 3x 42" Sony KDL42W705 ► VR HEADSET: HTC Vive ► SPEAKERS: Logitech Z906 5.1 ► OS: Windows 10 Pro - 64bit

Offline versus

Odg: Novosti i glasine iz svijeta video igara
« Odgovori #1232 u: Siječanj 06, 2015, 20:35:18 »
meni je Kum2 bezveze film
ono, ista šema ko jedinica, mafija pištolji ubojstva pičke materine
trebali su ljubavnu melodramu sa elementima horrora napravit

 ;D


Offline ManTheRamparts

Odg: Novosti i glasine iz svijeta video igara
« Odgovori #1233 u: Siječanj 06, 2015, 20:42:38 »
Ako se nekaj pretvara u horor, onda je to ova tema. ;D

Offline doktor1

Odg: Novosti i glasine iz svijeta video igara
« Odgovori #1234 u: Siječanj 06, 2015, 20:48:42 »
Nadam se da će i sljedećih 8 Dalekih Plačeva biti identični kao i ova dva.. Da ekipa uživa u identičnim igrama...
A da ne kažem da očito kreće na godišnjoj bazi

Offline ManTheRamparts

Odg: Novosti i glasine iz svijeta video igara
« Odgovori #1235 u: Siječanj 06, 2015, 20:56:08 »
Daleki krik. :P

Nemojte mi doktora zajebavati. Ovi budalaši na rebootu mu piju živce, još sad i vi tu. ;D

Offline doktor1

Odg: Novosti i glasine iz svijeta video igara
« Odgovori #1236 u: Siječanj 06, 2015, 20:58:21 »
Baš sam raspoložen za diskusiju...
Ali tamo sam završio..

A pijem kakao...  kava1

Offline ManTheRamparts

Odg: Novosti i glasine iz svijeta video igara
« Odgovori #1237 u: Siječanj 06, 2015, 20:59:32 »
Ali Windows 8, sporo alt taba. cer1njo cer1njo fpalm1 fpalm1

Offline doktor1

Odg: Novosti i glasine iz svijeta video igara
« Odgovori #1238 u: Siječanj 06, 2015, 21:01:34 »
Nema smisla više... Odusto sam... Kao da sa ciglom pričam...
Sekunde dok altaba, sekunde dok pokrene, pa nekakvi spori browseri...
Jebote ispadne da je PS4 superračunalo naspram nekog sranja sa osam jezgri, 16GB memorije i kakvom GTX 970... Jer jebiga, to alttabanje i dizanje browsera traju i traju i traju...

Offline ManTheRamparts

Odg: Novosti i glasine iz svijeta video igara
« Odgovori #1239 u: Siječanj 06, 2015, 21:03:18 »
Dve reči i šaka v čelo.

Offline SuperVeloce

Odg: Novosti i glasine iz svijeta video igara
« Odgovori #1240 u: Siječanj 06, 2015, 21:45:34 »
A eto s obzirom šta su ponudili u anketi da se izabere za radnju FC5, očigledno da žele promjeniti serijal iz temelja. Mislim ono, Jurassic Park-style setting filled with huge dinosaurs to hunt  ave1  ave1

Offline doktor1

Odg: Novosti i glasine iz svijeta video igara
« Odgovori #1241 u: Siječanj 06, 2015, 21:50:36 »
Ne treba značit...
Tu je bio Blood Dragon koji je također imao FC3 mehaniku.. No to je u redu jer je to bio jako dobar DLC za trojku...

Offline manjamax

Odg: Novosti i glasine iz svijeta video igara
« Odgovori #1242 u: Siječanj 06, 2015, 22:28:51 »
Tamburaš jedno te isto, ko' Švaba tralala.
Smiri se, igra je odlična, ljudi su izabrali. Pogledaj izbore. Nije izabran Sinčić, i što bih ja sada trebao? Poluditi? (Primjer, nema svađe oko ovoga!).
Što je tu je. Nemoj ići na HCL ako ti smeta i riješeno. Pogledaj mene. Nisam na HCL-u uopće, osim da pogledam Pogodi tko sam temu. Ne zanima me taj forum, osobito zbog glupog Minecrafta. Ispričajte me, ali nabijem im taj Minecraft na onu stvar.
Far Cry 4 je odlična igra. Možda nije GOTY, tu si u pravu, ali svi imaju svoje mišljenje.
Po meni je FC serijal postao loš, jer je uvijek bilo da sljedeći FC izlazi svake 4 godine. To mi je bilo super. Ali oni su to pokvarili, i ne da mi se igrati svake 2 godine.
Isto tako i COD. Mislim stvarno, svake godine? Dobar je samo zbog MP-a, a priča je 5/10, ali ljudi vole, i troše pare na to. Normalno.
Tako isto i s AC serijalom i još par takvih.
GTA volim jer taman kada se zasitim jednog djela, a to treba dosta dugo, dođe drugi. Dobro 5-ica mi nije nešto, ne sviđa mi se, čudna mi je. Možda mi, kako se to kaže, priraste srcu kasnije.
Recimo, serijal koji sam jako volio, Saints Row serijal, se pokvario. Kao prvo, od 2. dijela su igru sjebali, a i počela je izlaziti svake godine. Dobro, "DLC-ovi" izlaze svake godine.
Samo se opusti i uživaj, popij si pivce ili kavicu, ili nešto i to je to.  p1va
''Once something is a passion, the motivation is there.'' - Michael Schumacher

''Buying Audi or Mercedes instead of BMW M3 is like buying a shooter game for Playstation that isn't Call of Duty.'' - Jeremy Clarkson

''Fear is exciting for me.'' - Ayrton Senna

Offline hendrix

Odg: Novosti i glasine iz svijeta video igara
« Odgovori #1243 u: Siječanj 07, 2015, 15:01:08 »
Jel zna tko sta o ovome? Kronicno mi fali neka dobra punokrvna Rally igra  jaad

Sebastien Loeb Rally Evo coming to PS4 & Xbox One in autumn 2015 - Sebastien Loeb Rally Evo for PS4 News
Ferrari''Company that produces dreams''

Offline manjamax

Odg: Novosti i glasine iz svijeta video igara
« Odgovori #1244 u: Siječanj 07, 2015, 16:04:22 »
Što fali WRC 4?
''Once something is a passion, the motivation is there.'' - Michael Schumacher

''Buying Audi or Mercedes instead of BMW M3 is like buying a shooter game for Playstation that isn't Call of Duty.'' - Jeremy Clarkson

''Fear is exciting for me.'' - Ayrton Senna