Autor Tema: Novosti i glasine iz svijeta video igara  (Posjeta: 470094 vremena)

0 Članova i 6 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Wulf

Odg: Novosti i glasine iz svijeta video igara
« Odgovori #1395 u: Veljača 19, 2015, 22:48:50 »
Sad pročitao da uz Remastered dobiješ i org HW i HW2 ave1

Collectors edition... Carski

Homeworld Remastered Collector's Edition - UK (PC DVD): Amazon.co.uk: PC & Video Games
« Zadnja izmjena: Veljača 19, 2015, 22:59:48 od Wulf »

Offline Thergothon

Odg: Novosti i glasine iz svijeta video igara
« Odgovori #1396 u: Veljača 20, 2015, 16:01:52 »
STRAFE® banned commercial

Najjači trailer/reklama za igru ikad! cer1njo cer1njo cer1njo

Uspješno je završila kickstarter kampanja pa povodom toga evo novi trailer  cer1njo

www.youtube.com/watch?v=GuEdtIQnm9o

Offline ManTheRamparts

Odg: Novosti i glasine iz svijeta video igara
« Odgovori #1397 u: Veljača 20, 2015, 19:30:26 »
Od 12:50 do kraja show. cer1njo

Čari share playa. cer1njo

Destiny: PvP with Cuckooknight

Offline doktor1

Odg: Novosti i glasine iz svijeta video igara
« Odgovori #1398 u: Veljača 20, 2015, 23:16:00 »
Bloodborne je obična replika Dragon Soulsa!!!
Ništa više, ništa manje! Obična replika na kojoj From Software želi zaraditi pare na svojoj staroj slavi!!
Ispravite me ovdje ako to nije istina!!!

Kada "COD" i "Batelfild" ljepe identična sarnja iz godine u godinu to je sramtota igraće indrustije, ali kada jebeni "FS" stavi pušku umjeto štita to je jebeno remek djelo!!

Nema više one "PC Master race" ---- sada je samo "Sony master race"

Offline Praetorian

Odg: Novosti i glasine iz svijeta video igara
« Odgovori #1399 u: Veljača 21, 2015, 05:38:03 »
Koliko nastavaka ima demon souls a koliko cod?
Kad zbrojis, sve je jasno...

Offline doktor1

Odg: Novosti i glasine iz svijeta video igara
« Odgovori #1400 u: Veljača 21, 2015, 08:43:15 »
Bloodborne je obična replika Dark Soulsa!

Nemoj da počnem pisat bibliju!
*uz čitanje preporučam - Smack My Bitch Up

Igra je ISTA, ISTA, ISTA kao Dark Solus!!!!
ISTA! IDENTIČNA!
Ali to je super, to je GOTY, to je nešto fantastično, to je vrhunski!!

Igra je IDENTIČNA, ISTA kao sve From Software igre! Ista je!!! Ista mehanika, isti user interface, isti engine, sve je identično!! Baš me zanima dali će animirat NPC likove ili će i dalje sjedit bez ikakvog lyp synca ili animacije - ali to nije bitno u 2015 godini, to je From Software, to je Sony, to je tako mora biti inače to nebi bilo to bla bla bla...
Kada izađe to će biti treća identična igra koju su izdali unutar četiri godine!

To je isto sranje drugo pakovanje, ništa drugo!
Razumjem ljude kojima se sviđa, OK, ali nemoš pobjeć od toga da RECIKLIRAJU!
Samo šta u ovom slučaju to nije problem jer je to nešto najbolje ikad, a isti ti korisnici će po drugim igrama tj njihovim nastavcima srat i srat da se igre samo recikliraju bla bla bla bla...

Kao prvo trebali bi sa fizikom i interakcijom doći u 2015 godinu, a ne zapet tamo u 2010..
Ali to je uredu, to je From Software, to je Sony super duper ekskluziva. Tu grafika nije bitna dok mi jebena sperma probija iz ekrana dok čitam Order postove gdje Sony master race svršava po grafici koja je trebala biti standard tamo negdje daleke 2010 godine...

Jednostavno je jako teško pronaći normalnu osobu koja ima recimo PS4, (poput Thera, i tebe) i diskutirat sa njom u normalnom tonu.
 
Meni se čini da je taj PS4 čudo jebene tehnologije; vrhunac, nešto najboje ikad gdje grafika nije bitna, ali kada izađe nešto poput Ordera svi svršavaju, da nitko drugi ne igra dobre igre osim PS4 korisnika jer eto svi su Saul Sony kompanije i ako kažeš išta protiv toga sljedi ti opće omalovažavanje, pljuvanje i vrijeđanje, (da na tri fourma sam vidio da PS4 master race ljude prozivaju govnima jer im se ne sviđa Order)!

Da se opet malo dotaknem Ordera i npr njegovog QTE segmenta.. Meni osobno to i ne predstavlja neki problem, ali.....
Ali..
Ali..
Odi malo na reboot i pročitaj Ryse temu, (ne sviđa mi se igra, ali to nije bitno)! Toliko pljuvanja, toliko negativnosti, toliko omalovažavanja Cryteka ponajviše zbog QTE segmenta DOK je isti taj QTE u Orderu "tako dobar", "tako na pravim mjestima", "uopće ne uništava gameplay"," bez toga igra nebi bila dobra", "to mi ne smeta", (iako mu je smetalo u Ryseu) i tako dalje...

Mogu opet i o Bloodborneu - IDENTIČNA igra kao ona iz 2011 - ista mehanika, isti engine, isti dizajn, ISTI user interface, (pa jebote tu su mogli malo truda uložit, makar je to jednostavno)..
Ali PS4 master race to već sada proziva igrom godine, nešto najbolje ikada i slično.. Užas, užas, užas

Ako ćemo o dvostrukim standardim - to je 98% PS4 korisnika! Bez ikakve jebene dileme

I nevjerovatno, zašto uvijek imaš poveznice sa jebenim CODom?
Ili je to dokaz da nešto stvarno ne valja pa je COD franšiza tražeća utjeha?...

Ajmo vidjet Creative Assembley npr - sjebali su pošteno sa Rome II naslovom - ali vjervatno zbog SEGE koja ih je tjerala na izdavanje nedovršene igre, (tko tjera Ubisoft - sami sebe - LOL  cer1njo)
Ali nakon toga naprave fantastičnu Alien igru koja je totalno van njihove branše i sada izbace Atillu koji je drastično, ali drastično poboljšanje sovg prethodnik; da srž je ista, ali mehanika, prezentacija i zamisli - UI, (user interface) je dorađeniji...
Ljudi su slušali korisnike i osim fantastičnog vanzemaljca su izbacili odličnu TW igru...

Ali očito i From Software sluša korisnike - još istog; ali kao šta rekoh to tu nije problem dok je u tvojoj dragoj usporedbi - CODu to jebeni problem, (ali i 99% igara koje nisu nedodirljive Sony ekskluzive)

bla bla bla bla
bla bla bla bla

Mogu još, ali nema smisla, sve sam reko...

Insanity - YouTube
« Zadnja izmjena: Veljača 21, 2015, 10:41:10 od doktor1 »

Offline Thergothon

Odg: Novosti i glasine iz svijeta video igara
« Odgovori #1401 u: Veljača 21, 2015, 11:18:47 »
Istjerivanje pravde na internetu i nametanje svog mišljenja fanboy ekipi... jedino kaj možeš postići je ban s nekog foruma jer si samo na drugoj strani "istog novčića".
Koga relano briga kaj rade sa svojim parama i dal im je XY korporacija božanstvo kojem se klanjaju, poštedi si živce.

Isto tako općenito nemaju smisla COD usporedbe. Radi se prvenstveno o MP naslovu i upravo to ga je proslavilo, a ne priča i likovi.

OSOBA A: ALI HJOJ, meni to ništa ne znači, ja sam SP only igrač i mrzim MP naslove jer oni su pridonijeli uništenju klasičnog story driven FPS-a.

OSOBA B: Ti si pička bez skilla koja se boji virtualne smrti i mora se zadovoljiti samo s retardiranim AI neprijateljima.

Glup primjer, ali jednostavno nema smisla predstavljati neke stvari kao činjenice jer to nisu i na kraju krajeva - svaka budala ima svoje veselje.
« Zadnja izmjena: Veljača 21, 2015, 11:31:12 od Thergothon »

Offline doktor1

Odg: Novosti i glasine iz svijeta video igara
« Odgovori #1402 u: Veljača 21, 2015, 12:11:37 »
Istina da svaka budala ima svoje veselje, ali posebno je naglasen Sony kretenizam i velicanje svega vezanog uz tu konzolu. Po tom pitanju bo mogo sada knjigu napisat.

Kreten mi je reko da koji kurac komentiram igru i postam u topicu jer nemam PS4. Post je maknut...
Istom tom idiotu sam već objasnio kako sve funkcionira u Dying Light temi...

I zbilja je smhesna ona PC master race kada je Sony vehunac svemira.

Offline Thergothon

Odg: Novosti i glasine iz svijeta video igara
« Odgovori #1403 u: Veljača 21, 2015, 12:16:27 »
Sve je to isto, samo je pitanje kojoj platformi određeni forum naginje.
U slučaju reboota to je Sonyjev PS, a to vrijedi i za sam časopis još od dana dok se zvao GamePlay.

Offline ManTheRamparts

Odg: Novosti i glasine iz svijeta video igara
« Odgovori #1404 u: Veljača 21, 2015, 12:21:12 »
Trenutno su općenito najglasniji i najgori Zonyjevi fanbojčeki. NeoGAF isti vrag. Da je obrnuta situacija, da je Xbox jači, onda bi Boxaši bili glasniji i to je tak.

Al po retardaciji Sonyjevci su trenutno debelo ispred svih.

Offline Thergothon

Odg: Novosti i glasine iz svijeta video igara
« Odgovori #1405 u: Veljača 21, 2015, 12:31:32 »
Sve je to isti drek, primjer:

PC - dolazi prvi Crysis, svršavanje na grafiku i usporedbe sa svim živim i mrtvim konzolaškim ekskluzivama, iskljičivo kaj se tiče vizuala + trollanje.

Xbox - na prošloj generaciji su skoro sve multiplatform igre izgledale bolje na njemu i bez brige, nisu propustili nabijati na nos PS ekipi kako igra odvratni sub HD Red Dead Redemption.

PS - grafika je nebitna, bitan je samo gameplay i ekskluzive s dušom. Dolazi Order i eto vizualnog čuda o kojem ostale inferiorne platforme mogu samo sanjati, jebeš QTE isprazni gameplay.

Offline doktor1

Odg: Novosti i glasine iz svijeta video igara
« Odgovori #1406 u: Veljača 21, 2015, 12:47:25 »
PC ce uvijek, ali uvijek bit moćniji. Samo..meh... Budu li izdavaci poput ubisofta treba ti kartica koja kosta malo puno...
Pa moj cetiri godine stari PC vrti igre bolje nego konzole. Doduse graficka je nesto novija...
Sramotno je sta se muce sa 1080p/30 kada imamo 1440p plus jos ipak prevelik zalogaj za neki mainstream - 4k

Bas me zanima dali je oOrder 1080p. The Evil Within uma letterbox, ali ispod crnula je rendering igre...

Offline Thergothon

Odg: Novosti i glasine iz svijeta video igara
« Odgovori #1407 u: Veljača 21, 2015, 12:54:05 »
Bas me zanima dali je oOrder 1080p. The Evil Within uma letterbox, ali ispod crnula je rendering igre...

Why The Order: 1886 is 1080p and not 800p

Offline doktor1

Odg: Novosti i glasine iz svijeta video igara
« Odgovori #1408 u: Veljača 21, 2015, 13:07:05 »
Al po retardaciji Sonyjevci su trenutno debelo ispred svih.

Malo pročito Order temu na rebootu...

Oni koji igraju svršavaju...
Ipak je ovo 10/10 igra


Ah da, Reboot forum...  kava1

Offline Praetorian

Odg: Novosti i glasine iz svijeta video igara
« Odgovori #1409 u: Veljača 21, 2015, 15:13:45 »
Slažem se da je PC debelo jači. Pa jebemu ps i box se već sad muče s igrama. Većina ih nije ni 1080p a vrte se jedva na 30 fpsa. I koja bi ja budala bio kad bi za order dao 500 kN...nema podržavanja takvog retardiranog ponašanja prema kupcu. A na onom rebootu da nest kažem takvo razapeli bi me.