Autor Tema: Novosti i glasine iz svijeta video igara  (Posjeta: 469584 vremena)

0 Članova i 5 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Praetorian

Odg: Novosti i glasine iz svijeta video igara
« Odgovori #1530 u: Ožujak 11, 2015, 15:44:13 »
Očekivano
Al neka, očekujem igretinu nek si daju vremena.

Offline Cole™

Odg: Novosti i glasine iz svijeta video igara
« Odgovori #1531 u: Ožujak 11, 2015, 17:09:42 »
Zašto očekivano?
Meni baš iznenađujuće. U svakom slučaju dobro. Tad i mislim nabavit konzolu, pa mi paše.
Ak Sony nebu delal probleme s rokovima FP igrama, korisnici konzola su u win win situaciji - divotica.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Praetorian

Odg: Novosti i glasine iz svijeta video igara
« Odgovori #1532 u: Ožujak 11, 2015, 17:26:00 »
Zato sta ND nije ubifost/ea da mora izbacit poluproizvod.

Offline manjamax

Odg: Novosti i glasine iz svijeta video igara
« Odgovori #1533 u: Ožujak 11, 2015, 20:51:58 »
Naslov:

Gorgeous Xbox One-Exclusive Ori and the Blind Forest Gets a New Trailer

Tekst:
Microsoft is publishing the game on PC and Xbox One on March 11. An Xbox 360 version will follow shortly afterwards.



Wauw, ovo je najgluplja stvar ikada. Pa jel oni znaju što znači ekskluziva?
''Once something is a passion, the motivation is there.'' - Michael Schumacher

''Buying Audi or Mercedes instead of BMW M3 is like buying a shooter game for Playstation that isn't Call of Duty.'' - Jeremy Clarkson

''Fear is exciting for me.'' - Ayrton Senna

Offline Cole™

Odg: Novosti i glasine iz svijeta video igara
« Odgovori #1534 u: Ožujak 11, 2015, 21:11:51 »
A jel ti znaš da ovo što si sada napisao nema ama baš nikakvog smisla?
Ekskluzivnost znači samo onome koji ju prodaje, u teoriji mislim. Nekada ona osigurava prodaju igre i konzole ako je u pitanju vrhunski AAA naslov.
A pošto ova igra nije nikakav blockbuster, ekskluzivnost joj baš ništa ne znači...
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline DeS3InY

Odg: Novosti i glasine iz svijeta video igara
« Odgovori #1535 u: Ožujak 11, 2015, 23:27:27 »
Al Cole, napisali su da je XBone ekskluziva, a u rečenici poslije rekli da igra dolazi i za PC i za X360 ;D

Offline Cole™

Odg: Novosti i glasine iz svijeta video igara
« Odgovori #1536 u: Ožujak 11, 2015, 23:28:54 »
Ae, malo sam to previdio to.  ;D
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline doktor1

Odg: Novosti i glasine iz svijeta video igara
« Odgovori #1537 u: Ožujak 12, 2015, 20:05:49 »
Sada sam malo gledo ovo...

PAX EAST 2015 Obsidian Entertainment - Pillars of Eternity - YouTube

Jedva čekam Pillars da izađe...

Offline ManTheRamparts


Offline manjamax

Odg: Novosti i glasine iz svijeta video igara
« Odgovori #1539 u: Ožujak 14, 2015, 22:41:13 »


Odustajem. Ne, ozbiljno. više neću gledati Gaming Portale, pratiti Gaming vijesti, sve dok PC igrači ne prestanu s ovakvim sranjima.
Po čemu je PS kontroler loš? Meni je super.
WiiMote je odlična stvar.
Xbox kontroler je isto odličan, samo nije moj đir.
Miš je super stvar, ali pričanje da je bolji od nekih drugih kontrolera, iako je istina (za Shootere).
Ovo je zadnji put da sam na negoj PC stranici bio uključen. A zašto? Pa eto htio sam učiti malo o PC-u, ali dok god ima ovakvih idiota iz Azije, Amerike i Europe (Azije osobito, oni Indijci su mi se na kurac popeli sa svim PCMASTERRACE sranjima.) ja ne idem na HCL, IGN, PCGamer, Eurogamer. Idem samo na CSR, PSAcces, OutsideXbox i još par neutralnih stranica u kojima nema toliko PCMASTERRACE sranja.
Drago mi je što sam podijelio ovo s vama.  p1va
''Once something is a passion, the motivation is there.'' - Michael Schumacher

''Buying Audi or Mercedes instead of BMW M3 is like buying a shooter game for Playstation that isn't Call of Duty.'' - Jeremy Clarkson

''Fear is exciting for me.'' - Ayrton Senna

Offline Cole™

Odg: Novosti i glasine iz svijeta video igara
« Odgovori #1540 u: Ožujak 15, 2015, 09:22:30 »
Naporan si. ;(
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Wulf

Odg: Novosti i glasine iz svijeta video igara
« Odgovori #1541 u: Ožujak 15, 2015, 10:28:14 »
manja... slušaj vamo momak
mislim da si malo predoslovno shvatio tu sliku  :l
I da... malo jesi dosadan... govoriš doku1 da se ne živcira oko toga kaj drugi pričaju za order i za konzole i slično, nek tera svoju briju, dok ti sa druge strane, se živciraš oko toga vezano za





Ok si ti momak... samo nemoj popizdit ko filip i krenuti alahu ackbar ovdje


Offline Praetorian

Odg: Novosti i glasine iz svijeta video igara
« Odgovori #1542 u: Ožujak 15, 2015, 10:42:18 »
E da sta je s Filipom?

Offline doktor1

Odg: Novosti i glasine iz svijeta video igara
« Odgovori #1543 u: Ožujak 15, 2015, 12:01:36 »
Tragično je šta je kvalitetan štakor bolji od ijednog postojećeg gamepada...
ALI... ALI --- za FPS igre, ne za TPS, ne za platformere već za Frst Prson Šutere! Tu se uopće nemože diskutirat o preciznosti i mobilnsti naspram gamepada! NEMOŽE manjamax! NEMOŽE!!
Ma itko, NEMOŽE, kvalitetan glodavac je bolji za FPS ma šta god vi pričali, BOLJI JE i nemože ga nijedan nedodirljivi PS4 gamepad ili X1 gamepad sustić!
NEMOŽE!
Nikad, ali nikad sa gljivama nećeš imati responzivnost, (dali sam izvuko tu rječ iz guzice?) miša u ruci, (malo čudo ovo zvuči, ubiti jako čudno!!)

Platformere igram za gamepadom, pa evo TPS igre igram sa gamepadom jer jednostavno mnoge TPS igre imaju užasnu detekciju i ponašanje miša kao da developeri namjerno to rade, (da mosue smoothing tebe gledam), ali pucaljku iz prvog lica NIKAD! Jer jednostavno nemožeš imati tu preciznost kao sa miškom, (da znam Ther i Ramp, super ste u Batlfildu, a zamisli tek sa glodavcem  ;D)

I manjamax, ni ne pokušavaj proturječit ovom komentaru jer ću te opet zasut sa argumentima i objašanjenjima te ćeš se morat ispričavat....

A Therove i Rampratove, (a pogotovo Coletove  ;D) komentari neću uzimat ozbiljno jer su oni "fanboji"  cer1njo  kava1  hug1



Jer ja sam jedini totalno realan i totalni PC super duper race master koji se nikada nije igro na konzoli pa mi manjamx mora govorit da je steam machine konzola i tako to...




« Zadnja izmjena: Ožujak 15, 2015, 12:09:41 od doktor1 »

Offline Luckyluke

Odg: Novosti i glasine iz svijeta video igara
« Odgovori #1544 u: Ožujak 15, 2015, 12:25:37 »
Meni je miš i za TPS-ove bolji. Evo nedavno sam igrao Batman AC i silio se igrati sa X360 gamepadom, ali ima par problema... Prvi je da dok trčim ne mogu micati proizvoljno kameru šta je suludo po meni. Mislim, teoretski bio mogao da ispružim lijevi palac do desne gljive ali možete zamislit kolko je to nezgrapno. Isto vrijedi dok se fajtam. Drugi je da na tipkovnici bolje funkcioniraju hot-keyevi (batarang, batclaw itd.). A treći i posljednji je tromost gljive; dok ja napravim 3 kruga oko lika s mišem, napravim jedan s gljivom. Nekom to baš nije bitno ili presudno, meni je. Mislim da bi ista stvar bila i sa ostalim TPS-ovima. Došao sam do te razine da podjednako dobro igram Batmana sa gampadom i mišem, ali zbog ovih gore stvari ipak presuđuje miš.

Dok međutim igrat sportske, vožnje, platformere na tipkovnicu je dosta spetljano. To uvijek s gamepadom, nema dileme...