Autor Tema: Assassin's Creed III  (Posjeta: 54161 vremena)

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Praetorian

Odg: Assassin's Creed III
« Odgovori #150 u: Prosinac 12, 2012, 23:28:38 »
AcIII je fantastičan, i kao što sam već rekao meni je ovo GOTY definitivno.
Sad sam u NY, grad je fantastičan, ima puno side misija. Igra također ima dinamičke vremenske uvjete, što je još jedan plus za igru.

Offline doktor1

Odg: Assassin's Creed III
« Odgovori #151 u: Prosinac 12, 2012, 23:59:46 »
Dali čitaš sve one informacije o zgradama i likovima? Pisane su fantastično uvijek komentari....! To je ludi Shaun...  ;D

Primjer:



Te ovdje gdje piše o samome sebi kako je najpametniji u cijeloj organizaciji i na kraju ovo

« Zadnja izmjena: Prosinac 13, 2012, 00:05:48 od doktor1 »

Offline Praetorian

Odg: Assassin's Creed III
« Odgovori #152 u: Prosinac 13, 2012, 12:30:23 »
Da čitam to. Inače pohvale Ubisoftu i za to, baš su se potrudili oko tih tekstova, može se dosta naučit iz povijesti. Npr. opis bitke kod bunker hilla, pa opis građevina itd. GJ Ubisoft

Offline doktor1

Odg: Assassin's Creed III
« Odgovori #153 u: Prosinac 13, 2012, 15:03:16 »
Sličajno sam otkrio kako iz  Animus Databesa direktno u igru bez pritiskanja tipke ESC pet puta... - Insert tipka....
« Zadnja izmjena: Prosinac 13, 2012, 15:05:55 od doktor1 »

Offline Cole™

Odg: Assassin's Creed III
« Odgovori #154 u: Prosinac 13, 2012, 15:06:48 »
Tnxač  hug1
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Praetorian

Odg: Assassin's Creed III
« Odgovori #155 u: Prosinac 13, 2012, 16:20:12 »
Hvala p1va


Offline doktor1

Odg: Assassin's Creed III
« Odgovori #156 u: Prosinac 13, 2012, 23:33:04 »
Kada sam ugledo ovo....



Morao sam...


Offline doktor1

Odg: Assassin's Creed III
« Odgovori #157 u: Prosinac 13, 2012, 23:47:43 »
Gledam malo teksture dok tražim medvjeda i mogu reći da sam impresioniran! Ovo je na MAX detaljima sa 2xAA i rijetko koja igra se može pohvaliti sa ovakvom prezentacijom... Naravno multiplatform.


Offline Praetorian

Odg: Assassin's Creed III
« Odgovori #158 u: Prosinac 14, 2012, 12:32:09 »
Da igra je odlična i s grafičkog aspekta, ali takav je cijeli AC serijal.
Kako me  samo Venecija vizualno impresionirala u AC II, oni su valjda svaku zgradu točno napravili i s puuuuuno detalja...

Jes došo do misija gdje voziš brod?

Offline doktor1

Odg: Assassin's Creed III
« Odgovori #159 u: Prosinac 14, 2012, 13:35:22 »
Jesam... Sada bio u Fort Wallcotu, (Peg Leg mi je dao kartu) te se za početak tamo nabavi cca 3500 "$".... Fantastičan quest, stealth, (koji je ovdje mnogo bolji nego u prethodnicima).



Moram još naći dva "trinketa" te krećem u potragu za drugim djelom mape od "Captains Kidd" blaga... Ali prije toga u grad po strijele i municiju te usput preprodat krzna od životinja.......

Inače, gameplay je fantastičan....

Offline Praetorian

Odg: Assassin's Creed III
« Odgovori #160 u: Prosinac 14, 2012, 16:17:04 »
Super mi je crafting u igri, puno mi je bolje pravit vlastito oružje nego ga kupovat.

Offline doktor1

Odg: Assassin's Creed III
« Odgovori #161 u: Prosinac 15, 2012, 14:34:13 »
Totalno mi se sviđa dizajn Bostona. Onaj mix drvenih kuća, kuća od cigle, koliba, raznolikost ulica... Velika razlika od do sada uvijek kockastih AC. Parira mi po odlično dizajniranoj Veneciji koja je bila vrhunska također.. Veneciji. I svijet mi se čini ogroman. Baš me zanima New York...

Omjer trajanja dana i noći je vrlo dobar, (za razliku od FC3 gdje je ipak malo to prebrzo). Dok tražim po šumi odmah ulovim kojeg kapitalca da zaradim nešto novaca. Kišne noći, maglovita jutra dok vjetar nosi lišće, živi svijet...čopor vukova upravo kolje srnu... Odlično



Nakon osam sati igre još nisam bio na main questu otkada sam dobio assassins odjelo........ Skupljam trinkete da nađem izgubljeno blago... Frontier je odličan i ogroman. Kao i dizajn cijelog svijeta koji je prepun detalja, (fantastične kretnje lika, interaktivni okoliš, živući svijet..)



Fantastično mi je dok idem ka misij, skupljat nešto ili slično kroz šumu lovit. Ali uglavnom kapitalce jer daju više para, (neš ti kapitalaca...tri zeca  cer1njo).... Pa kišne noći, maglovita jutra sa letećim lišćem i interaktivnom okolinom... Plus pet Ubisoftu za dizajn ove godine, (tu je i FC3)

Kontrole i borba par puta bolji nego kod prethodnika...

Inače igram na max i radi mi na cca 40 FPSa no imam FPS drop kada pogledam u određenom smjeru ma gdje se nalazio... Radi, radi i tada bam na 27/30 FPSa dok ne maknem pogled sa tog smjera....

A i AC3 galerija je u nastajanju...
« Zadnja izmjena: Prosinac 15, 2012, 15:37:31 od doktor1 »

Offline Cole™

Odg: Assassin's Creed III
« Odgovori #162 u: Prosinac 15, 2012, 15:36:55 »
U New Yorku sam trenutno i izgubio u Liberation misijama i kontaktima. Ako se polako sve riješava i gušta u misijama, igra pruža jako puno zabave. Borba zaista puno bolje izgleda i uopće me nesmeta toliko spominjani manjak izazovnosti. Onaj skriptirani kombo od ubojstva dvoje likova je nešto savršeno atraktivno. U dobroj mjeri je pokriveno pa ne abjuza borbu. Nekada borba se zna odužit i zalomi se respawn neprijatelja, pa nekada to zna frustrirati.

Izmjena dana i noći su odlično napravljene. Šteta samo što kiša jako rijetko pada. Nerijetko naletim na bug i nisam baš sretan sa poliranošću igre, iako je fluidna na najvišim grafičkim postavkama. Sve u svemu da se jako uživat. Još jedna iritantna stvar do bola je nošenje heavy weapona, baš ružno izgleda da Connor trči sa 35 kila teškom sjekirom, ubije mi imerzivnost. Zasada sam na 16 sati u igri, polako riješavam side misije i kao što rekao liberation stvari jel.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline doktor1

Odg: Assassin's Creed III
« Odgovori #163 u: Prosinac 15, 2012, 15:40:56 »

Šteta samo što kiša jako rijetko pada.

Još jedna iritantna stvar do bola je nošenje heavy weapona, baš ružno izgleda da Connor trči sa 35 kila teškom sjekirom, ubije mi imerzivnost.


Do sada sam imao tri noći i u dvije je bilo nevrijeme dok je jednom padala lagana kišica uz mjesečinu; jedno jutro u Frontieru je osvanulo uz maglu i laganu kišu...

U niti jednom AC naslovu nikada nisam kupovao ta heavy oružja!
________________

Groblje brodova...

« Zadnja izmjena: Prosinac 15, 2012, 15:47:58 od doktor1 »

Offline Praetorian

Odg: Assassin's Creed III
« Odgovori #164 u: Prosinac 15, 2012, 16:35:45 »
heavy oružja i assassin, mislim ono...to je ko u Hitmanu imat pumpericu i strojnicu, epic fail.

Evo nakon 30 sati igranja, definitvno igra potvrđuje svoj GOTY status u mojm očima...