Autor Tema: Assassin's Creed III  (Posjeta: 52361 vremena)

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline doktor1

Odg: Assassin's Creed III
« Odgovori #195 u: Prosinac 18, 2012, 11:09:55 »
Joj kada ljudi pišu ove nebuloze "38% poboljšanja" a ne pročitaju...

38% za GTX 680 u FC3, a 18% u AC3...

GeForce GTX 680:
    Up to 38% in Far Cry 3
    Up to 26% in Call of Duty: Black Ops 2
    Up to 16% in Battlefield 3
    Up to 18% in Assassin's Creed III
    Up to 9% in The Elder Scrolls V: Skyrim
    Up to 6% in Medal of Honor: Warfighter
    Up to 6% in StarCraft II
    Up to 6% in Dragon Age II
    Up to 6% in Batman: Arkham City
    Up to 5% in S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripya

I onda jedna prosječna GTX660 - 5% u AC3

GeForce GTX 660:
    Up to 24% in Call of Duty: Black Ops 2
    Up to 10% in Battlefield 3
    Up to 7% in The Elder Scrolls V: Skyrim
    Up to 6% in Far Cry 3
    Up to 5% in Dragon Age II
    Up to 5% in Assassin's Creed III
    Up to 4% in Batman: Arkham City
    Up to 4% in Medal of Honor: Warfighter

Treba čitat, a ne bacat samo tako neke postotke...
« Zadnja izmjena: Prosinac 18, 2012, 11:17:59 od doktor1 »

Offline budainka16

Odg: Assassin's Creed III
« Odgovori #196 u: Prosinac 18, 2012, 11:39:37 »
5% za mene  cer1njo
"I'm going to make him an offer that will undoubtedly sound unappealing, but will inevitability be accepted upon realizing that the refusal of this offer would potentially bring harm to himself, his family, and personal network of friends and acquaintances."

Offline Praetorian

Odg: Assassin's Creed III
« Odgovori #197 u: Prosinac 18, 2012, 12:33:01 »
Jedno pitanje za vas koji imate Nvidiju, ja sam stavio drivere 310.70  još 4.12, a jučer se opet pojavila verzija 310.70, pa sam zbunjen?
Evo i slike:


Kao sad kod jednih piše beta, a drugi su finalni al kad odem na nvidija CP pa check for updates piše mi da imam zadnje drivere.
« Zadnja izmjena: Prosinac 18, 2012, 12:35:41 od Praetorian »

Offline doktor1

Odg: Assassin's Creed III
« Odgovori #198 u: Prosinac 18, 2012, 12:37:19 »
Ja sam jučer skinuo WHQL drivere i instalirao... Ja mislim da je to isti kujac...

Offline Praetorian

Odg: Assassin's Creed III
« Odgovori #199 u: Prosinac 18, 2012, 12:38:49 »
Ostaviću sad ove 310.70 koje sam stavio 4.12, jer i men se čini da su driveri isti, a i isto piše u deskripciji.

Offline budainka16

Odg: Assassin's Creed III
« Odgovori #200 u: Prosinac 18, 2012, 21:34:53 »
Meni je izbacilo kao da su novi pa sam ih skinio, ono, u FC3 imam 2 FPS-a više  cer1njo
"I'm going to make him an offer that will undoubtedly sound unappealing, but will inevitability be accepted upon realizing that the refusal of this offer would potentially bring harm to himself, his family, and personal network of friends and acquaintances."

Offline Cole™

Odg: Assassin's Creed III
« Odgovori #201 u: Prosinac 19, 2012, 01:03:07 »
Završio sam igru napokon i moram priznati da nisam baš nešto oduševljen. Jednostavno nakon nekog vremena imam osjećaj da su sve AC igre iste bez obzira na setting i to sam osjetio tek sa ovim nastavkom. Na stranu što me je igra jako zabavila i setting baš osvojio, no dosta toga tu nevalja i nadam se da je ovo kraj bar tom već isfuranom konceptu i enginu. Bio mi je stvarno užitak igrat ovu igru i pristustvovat nekim povjesnim dođađajima i vidjet neke povjesne likove. Također ima igra svoje momente i pruža zapravo jako mnogo. Dio koji se ne tiče Connora želim što prije zaboravit da uopće postoji. Preloše su po meni napravili općenito priču i zavrzlamu oko toga, a da ne kažem kako taj dio igre baš umara i predosadan je. Borba i općenito kretanje Desmonda mi je tragično u odnosu na Connora. Općenito ta pozadinska priča u AC serijalu mi se tek sada pokazala kao ništa drugo nego fors okfors. Zadovoljan sam, ali sa gorkim okusom. Sjebano. Rekao bih navučena devedesetica.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Cole™

Odg: Assassin's Creed III
« Odgovori #202 u: Ožujak 20, 2013, 18:53:59 »
hahahahahahahahahaha
E ljudi.... ja umiiirem..... Uglavnom, moram vam sherat mail koji mi je MAMA poslala.... molim vas pročitajte...

Dakle, slijedi mail...

Da ti vidiš smijeha doma sa tom tvojom igricom kaj ju sad tata igra (onaj Assann…, šteta što ne prisustvuješ tome.)
Uglavnom nikako da skupimo četri lista od almanaha Benjamina Franklina, nema ih nigdje???
Samo jedan je pokupio.
A kak se kreće po gradu (jučer već super) inače ide, jaše , hoda , trči i govori: kud sad idem…mirna, kuda sada, ma budalo ne penji se gore…
Puška mu ispada iz ruku neprestano. Deset puta u roku 20 sekundi baci pušku pa pokupi, pa stane, pa mu padne pa opet…

Dobro svaki dan je sve bolji.
Jučer scena!, bacio se u ona kola sa slamom i veli: sad idem zapalit cigaretu a on nek se vozi u kolima dok ne popušim.
I digne se, a ja uzmem đojstik i vidim da piše sa strane :fučkaj, stisni krug.

I ja ti veselo kažem gle možeš fučkat.. i fučkam ti ja i dođe ti crveni mundir i veli: kaj je ovo i počne pikat slamu sa puškom, i ja se userem i bjež i svi zamnom (uglavnom goran nije stigao zapalit cigaretu , već je morao bežati, i to mu je bila prva borba sa crvenim mundirima.

Eto kako ti ja i tata zajedno igramo igricu.

Pusa mama.

:))))))))
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Praetorian

Odg: Assassin's Creed III
« Odgovori #203 u: Ožujak 20, 2013, 19:08:48 »
Hahaha legendarno :))))
Ak bude jos dojmova postaj :)

Offline Cole™

Odg: Assassin's Creed III
« Odgovori #204 u: Ožujak 20, 2013, 22:04:55 »
Inače frendičin status na FB.  kava1
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Praetorian

Odg: Assassin's Creed III
« Odgovori #205 u: Ožujak 20, 2013, 22:23:41 »
Bolje da to nisi rekao, bilo je zanimljivije mislit da su tvoji starci  cer1njo

Offline Iceman

Odg: Assassin's Creed III
« Odgovori #206 u: Ožujak 20, 2013, 23:38:23 »
hahaha umirem, svaka čast  ave1  ave1  ave1  ave1

Offline Cole™

Odg: Assassin's Creed III
« Odgovori #207 u: Siječanj 09, 2018, 08:25:07 »
In the name of liberty, I will fight the enemy regardless of their allegiance. While men of courage write history of this day, the future of our land depends on those who are truly free.



Ne vjerujem da ima puno ljudi kojima setting i rat koji se vodio zbog formiranja i odcjepljenja Konfederacije Američkih Država nije pasao.
U ovom drugom prelasku ove igre, meni je sve sjelo još puno bolje; Assassin's Creed III je stvarno odlična igra u serijalu.




Dugih pet godina je prošlo od mog zadnjeg, odnosno prvog prelaska ove igre i kada si malo vratim vrijeme u nazad, vidim po nekim postovima da sam puno srao po početku igre, sve dok ne upoznamo mladog Ratonhnhaké:tona, odnosno Connora Kenwaya. Ovaj put dugi uvod sa Haythamom mi je sjeo kao budali šamar. Odlična naracija od strane Adrian Houga. Likovi u ovoj igri su užasno upečatljivi, najviše osim u Haythamovom pojavljivanju uživao u druženju s Achillesom, pa fenomenalnim dionicama u kojima se konfortiramo Charlesu Leeu, Thomas Hickeyu. Totalno sam zaboravio na navalne bitke i da su one preteča Black Flag igre. Nova koreografija borbe je izgledom unikatna za serijal, meni možda i najatraktivnija; pogotovo oni kombo finisher potezi koji se dese kada Connor se nađe točno u određenoj poziciji u odnosu na neprijatelja. Gameplay mehanika kretanja i borbe mi je baš pasala. Fali kasnije uvedena u serijalu stealth mehanika čučnja. Connorova sposobnost trčanja po krošnjama je predobra. Odličan način za uvođenje još više mogućnosti u vertikalnost gameplaya. Igra je dan danas melem za oči u većinu vremena.









Igra ima neke momente pored ovog na ovoj slici gore, koji su mi jedni od najdražih u serijalu, ali i u gaming karijeri. A svi susreti sa Charles Leeom i Haythamom su priča za sebe. Siguran sam da ću se jednom i u treći prelazak upustiti samo zbog likova i priče! Neke misije su stvarno jako dobre i nisam ih dovoljno cijenio prvi put. Sudjelovanje u Bostonskoj čajanki, naređivanje s konja svojem topništvu da se drži pozicija u odnosu na neprijatelja. Način na koji igra stvara odnos između likova je besprijekoran! Odlična priča od početka do kraja. Zavrzlame, podvale i rasplet! Likovi su jako lijepo modelirani, a mislim da je Connorova faca najlošije izmodelirana! Inače sve ostalo, od Connorovih kretnji, borbenih mogućnosti je baš odlično. Baš sam uživao u većini igre. Ono što me užasno smorilo to su glupi loadinzi koje igra ima, stvarnost odnosno sadašnjost sa Desmondom i ostalom bagrom. Baš mi je sve to sforsano i loše odrađeno. Izgled i cijeli taj boravak u sadašnjosti mi je meh. U samoj igri kretanje fast travelom je valjda najgore ikad. Ak već imam mogučnost doć iz New Yorka ili drugog nekog grada od svoje kuće, mogli su napravit da je fast travel direktan, a ne da ga moram koristiti tri puta, potrošit dve minute na fast travel. Baš debilana. Općenito mi je ovaj AC koma s tim loading animus bullshitom. Ostalo sve je bilo vrijedno ponovnog prelaska.







« Zadnja izmjena: Siječanj 09, 2018, 08:34:49 od Cole™ »
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline the_prodigy

Odg: Assassin's Creed III
« Odgovori #208 u: Siječanj 09, 2018, 08:34:41 »
Meni je odlična bila trojka, dobra priča, dobre lokacije, DLC-ovi su isto bili ok..
CASE: CORSAIR Carbide 400C ► CPU: INTEL Core i7 6700K 4.2 Ghz ► MBO: ASUS Z170 Pro Aura ► RAM: CORSAIR Vengeance LED 16GB DDR4-3200 Mhz ► GPU: Gainward GTX 1080Ti 11GB Phoenix ► HDD: 2x WD Black 1TB ► SSD: SAMSUNG EVO 840 Basic 128GB ► POWER: CORSAIR RM750X ► PEDALS: Heusinkveld Pro 3-Set ► SHIFTER: Heusinkveld Sequential ► HANDBRAKE: Heusinkveld Loadcell Handbrake ►WHEEL BASE: OSW Direct Drive Mige10 ► RIMS: QSP Road 30cm, Fanatec F1 28cm, Fanatec Drift 32cm, Luisi Monte Carlo Vintage 36cm, Sparco P310 Custom 31cm ► MOTION SYSTEM: Simxperience 2DOF Custom ► TRIPLE SCREEN: 3x 42" Sony KDL42W705 ► VR HEADSET: HTC Vive ► SPEAKERS: Logitech Z906 5.1 ► OS: Windows 10 Pro - 64bit

Offline Praetorian

Odg: Assassin's Creed III
« Odgovori #209 u: Siječanj 09, 2018, 13:51:55 »
Isto odlicna igra najbolji AC zasad, vidicu oce tak ostat nakon sto zavrsim Origins :)