Autor Tema: Assassin's Creed III  (Posjeta: 52355 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Thergothon

Odg: Assassin's Creed III
« Odgovori #90 u: Listopad 29, 2012, 21:43:04 »
Slazemo se i kao sto rekoh - prvi dio unatoc svojim manama me zadovoljio, ostatak nije za mene iako sam igrao.
Meni je sve to lijepo za gledati, ali ne i za igrati. Kad sam vec nabavio, vjerojatno cu odigrati, ali sumnjam da ce se misljenje promijeniti. Stvar ukusa i vi fanovi nemojte smatrati da vas vrijedjam zbog toga jer mi se ne svidja  p1va

Offline Cole™

Odg: Assassin's Creed III
« Odgovori #91 u: Listopad 29, 2012, 21:46:55 »
Ma dobro te poznam i poštujem tvoje stavove i kritike.
Samo me zanimalo, dal si krenuo igrat pa takvi dojmovi ili si gledao nekakav gameplay poduži.
Ja sam uživao u svakoj AC igri, što zbog meni intrigantne priče, zabavnog i lijepog gameplaya, što zbog toga što igru prelazim s mozgom na paši...
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Thergothon

Odg: Assassin's Creed III
« Odgovori #92 u: Listopad 29, 2012, 21:53:06 »
Sve 5  thumbs1
Ocekivao sam od serijala vise nego inace i mozda sam preuranio s kritikama.
Cujemo se dok odigram do kraja. Zahtjevan sam, da, ali najradije bi se citirao jer ovaj novi engine uopce nije impresivan kao sto su ga najavljivali. Dok se igrac prilagodi ponudjenome - moze uzivati i zavrsiti pricu koja je odavno trebala zavrsiti po mom skromnom misljenju.

Offline Deadwalker

Odg: Assassin's Creed III
« Odgovori #93 u: Listopad 30, 2012, 08:46:58 »
Problem je u čitavom serijalu što igra ima dvije publike, ona kojoj težina, odnosno lakoća i manjak izazovnosti u borbi predstavlja problem i onima kojima se to sviđa.
Igra ima i više nego dovoljno elemenata da zabavi i opravda 30+ sati gameplaya u igri, ali dosta velika većina igrača nemože prijeći preko spomenutog manjka, tj. mane.

Koja je poanta igre ako ne testira tvoje igraće mogućnosti? Ne znam kako za druge, no meni je pojam zabave te posebice osjećaj postignuća usko vezan uz to da igra bude izazovna te samim time imerzivna. Što se mene tiče, jedino je prvi nastavak bio ono što je serijal trebao biti u konačnici, a to je čak priznala i ekipa Ubisofta (da sada ne idem tražiti citat). Svi kasniji nastavci su odmak prema eye-candy borbi bez previše muke čime se uvelike povećava pristupačnost igre za šire mase igrača (kul izgleda, gotovo svatko može to izvesti). To je naravno logično jer ako pogledaš koliko je novaca utučeno u produkciju i marketing, ne možeš riskirati nekakav, karikiram, "Dark Souls" gameplay.
Naravno, kao i Thergothom, ne diskreditiram nečiji subjektivni dojam igre tj. koncepta zabave, no ovaj naslov zaobilazim (kao i ranije nastavke) u širokom luku jer jednostavno ne odgovara mojem ukusu.

Offline doktor1

Odg: Assassin's Creed III
« Odgovori #94 u: Listopad 30, 2012, 10:40:19 »
A nadovezo bi se malo i na Desmonda...

Od svih svojih predaka po europi sada mu ubacuju pretke u u američke indijance?!?!  Mislim dobro, od didovog, dide dida, njegova pradida pa od njegovg sina kćer pa njen sin je oženio indijanku, ali tako debilno da je to strašno...

Zašto ne stavit nekog drugog protagonista? A da, nemogu jer razvlače kao i svi da je to strašno... Već peti nastavak... AAlo ljudi promjenite ploču...

Kakav vražiji novi engine, vidi se iz aviona da je to kao nešto "peglano" od starog...

PS3 verzija boluje od "popinga"......

Ajmo opkladu; IGN će igri dati ocjenu 9+...........

Jedan review - 8.5


Uopće ne sumnjam da će igra biti i više nego dobra, ali marketing i fanboyizam čine čuda....
« Zadnja izmjena: Listopad 30, 2012, 10:50:52 od doktor1 »

Offline Praetorian

Odg: Assassin's Creed III
« Odgovori #95 u: Listopad 30, 2012, 12:31:00 »

Koja je poanta igre ako ne testira tvoje igraće mogućnosti? Ne znam kako za druge, no meni je pojam zabave te posebice osjećaj postignuća usko vezan uz to da igra bude izazovna te samim time imerzivna. Što se mene tiče, jedino je prvi nastavak bio ono što je serijal trebao biti u konačnici, a to je čak priznala i ekipa Ubisofta (da sada ne idem tražiti citat). Svi kasniji nastavci su odmak prema eye-candy borbi bez previše muke čime se uvelike povećava pristupačnost igre za šire mase igrača (kul izgleda, gotovo svatko može to izvesti). To je naravno logično jer ako pogledaš koliko je novaca utučeno u produkciju i marketing, ne možeš riskirati nekakav, karikiram, "Dark Souls" gameplay.
Naravno, kao i Thergothom, ne diskreditiram nečiji subjektivni dojam igre tj. koncepta zabave, no ovaj naslov zaobilazim (kao i ranije nastavke) u širokom luku jer jednostavno ne odgovara mojem ukusu.

Mene još od jedinice smeta što kad me napadne 10 vojnika samo me jedan uistinu i napada, dok ostatak ekipe razgovara na mobitel. I još kad naučiš sve poteze možeš pobit svu vojsku bez da te udare jaad Tako da sam samo prešo 1 i 2 za ove druge nastavke sam izgubio volju, al vjerujem da ću ovo odigrat samo zbog settinga i pobrisat bez grižnje savjesti s harda i zaboravit na igru.

Offline doktor1

Odg: Assassin's Creed III
« Odgovori #96 u: Listopad 30, 2012, 17:28:47 »
Gamespot, IGN - 8.5

Gametrailers
- 9.2

I ono šta me veseli - GameInformer - 9.5

Offline Thergothon

Odg: Assassin's Creed III
« Odgovori #97 u: Listopad 30, 2012, 21:50:05 »
Cak mi je jako dobra igra sad dok sam se pomirio sa sudbinom i prihvatio stvari kakve jesu.
Smeta mi kaj je vise akcijski sve nastrojeno i odudara malo od onog originalnog koncepta koji nam je prva igra u serijalu predstavila.
Jednostavna je borba i opcenito fali pravog izazova. Ne znam, dvije tipke iskoriste na kontroleru, a ostatak cuvaju za sjeme.  Atmosfera i sve kaj nema direktne veze s igrivoscu je fantasticno. Fanovi bi trebali biti jako zadovoljni.

Offline Cole™

Odg: Assassin's Creed III
« Odgovori #98 u: Listopad 30, 2012, 21:51:08 »
 hug1
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Thergothon

Odg: Assassin's Creed III
« Odgovori #99 u: Studeni 03, 2012, 13:28:03 »
Jos ga nisam zavrsio, ali osjecam da sam pri kraju.
Ne znam, recenzenti koji mu daju maksimalne ocjene su ocito pali na glavu.
Nemaju tu veze vise ukusi, nego cinjenice i elementi koji cine jednu cjelinu, a ni jedan od njih nije doveden do savrsenstva. Stealth nije previse zastupljen, tamo gdje ga ima je izveden jako povrsno i naivno. Borbi fali fluidnosti, sve se dogadja prema nekoj skripti. Ne mozes nekoga dokrajciti ako lezi na podu sve dok se ne postavi u "idealnu" poziciju u kojoj igra shvati da se treba pokrenuti taj potez. Nije uvijek slucaj, ali desi se, a jedan od razloga je sto se svi napadi obavljaju samo s jednim gumbom, a igra odredjuje ovisno o poziciji neprijatelja koji potez ce se aktivirati. O kontriranju i blokiranju apsolutno svega ako neprekidno drzis tipku za blok ne zelim uopce pricati. AI je KATASTROFALAN. Na jednoj misiji sam napravio stealth kill iz covera pred 5 likova koji su bili udaljeni od mene oko 10m. Dodju do mrtvog tijela, pregledaju ga i mirno stoje. Priblizim se jednome s ledja i zabijem mu ostricu u vrat dok on cvili ko svince na svinjokolji. Ostala cetvorica niti da bi se okrenuli, nego gledaju u onaj les i razgovaraju o tome tko je to mogao uciniti  fpalm1 cer1njo

Novi engine je jedna velika, ogromna, divovska, gigantska laz. Na konzolama izgleda identicno, ako ne i losije nego prethodnici. Zbog drukcije arhitekture, teze je sakriti neke stvari koje su nekad zakamuflirali s lakocom. Pop-up je dosta prisutan, a prisutna je i blaga magla koja se dobro uklapa, a pravi cilj joj je sve to prikriti. Modeli likova takodjer nisu napredovali, kao ni raslinje i svi sitni detalji koji utjecu na vizualni dojam. Mozda je na PC-u drukcija situacija, ali sumnjam da je bolje od prethodnika koji su se takodjer pokretali na piceku. Prica me vuce naprijed, iako je strasno izlizana i razvucena do bola. Kao sto sam i pretpostavljao, daj ljudima novi setting i imas ih u saci, iako napretka nema niti u kolicini koja bi stala pod nokat. Ne znaci da je zbog toga losa, pogotovo ljudima koji su voljeli prethodnike i koncept nove vrste interaktivnog filma gdje je izazov, kontrola i sloboda samo iluzija. Pod plus mogu staviti samo setting i zato mi je za 75% u najboljem slucaju.
« Zadnja izmjena: Studeni 03, 2012, 14:01:55 od Thergothon »

Offline doktor1

Odg: Assassin's Creed III
« Odgovori #100 u: Studeni 03, 2012, 13:57:38 »
Kao šta rekoh za prezentaciju... Vidi se iz svemira da je to identično, (vidio sam igru kod prijatelja)...

A ta magla.... I onda kada mi neko počne pizdit da su developeri tako "zamislili" nakon šta ja sa raznim njektorima na računalu dobijem ono kako je ustvari trebalo biti...i onda ja uništavam igrin "art"  cer1njo fpalm1 cry1 cer1njo

Poping Na PS3 je bezobrazno retardiran.....

Šta se tiče priče... Mislim već peta epizoda sa Desmondom kao šta već rekoh...

I tu dolazimo do velikog problema današnjh igara - fanovi!! Fanovima će ovo biti vrh vrhova, (već vidjeh na BUG forumu drkanje na grafiku koja je smješna nakon šta sam je vidio)....

Max Payne 3, Dishonored, Hitman, (naravno još treba vidjet, ali djeluje kao da bi mogao biti to) su kandidati za igru godine... Far Cry 3 po viđenom mi djeluje bezobrazna, zaglupljujuća FPS igra..

Offline doktor1

Odg: Assassin's Creed III
« Odgovori #101 u: Studeni 03, 2012, 22:00:32 »
Feedbackula

Feedbackula - Assassin's Creed review bonanza! - GameSpot.com

Od 6:30 komentari na AC III  cer1njo cer1njo

Offline Thergothon

Odg: Assassin's Creed III
« Odgovori #102 u: Studeni 03, 2012, 22:18:57 »
Ah, fanovi...
Umirem na neke komentare i argumente.
"Zasluzuje 9 ili 9.5 zato jer ja posjedujem citav AC serijal i mislim da je najbolji AC3"  fpalm1 fpalm1 cer1njo


Offline doktor1

Odg: Assassin's Creed III
« Odgovori #103 u: Studeni 03, 2012, 22:47:04 »
Isti komentar sam i ja htjeo bacit ovdje...

Ali kako čitaju te komentare...  ave1 cer1njo cer1njo cer1njo

Offline budainka16

Odg: Assassin's Creed III
« Odgovori #104 u: Studeni 03, 2012, 22:47:25 »
avatar  ave1 cer1njo
"I'm going to make him an offer that will undoubtedly sound unappealing, but will inevitability be accepted upon realizing that the refusal of this offer would potentially bring harm to himself, his family, and personal network of friends and acquaintances."