Autor Tema: Assassin's Creed III  (Posjeta: 52331 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Praetorian

Odg: Assassin's Creed III
« Odgovori #180 u: Prosinac 16, 2012, 18:45:09 »
Ne nije to taj pištolj. Taj što ga možeš kupit u bostonu ti ak se ne varam odjedamput opali 3 metka, i ima tri cijevi.
Ovaj što sam ja crafto ti puca metak po metak. Što mi je puno bolje, nego da mi odma ispuca sve metke.

Offline Praetorian

Odg: Assassin's Creed III
« Odgovori #181 u: Prosinac 16, 2012, 19:06:17 »
Izgleda da mi je bug ovo s pištoljem što mi puca 3 metka po 1. Naime u deskripciji od pištolja piše da ispaljuje 2 x kako meni onda 3 x, ja više ne znam šta je u ovoj igri Bug, a šta ne cry1


EDIT: bug je ovo s pištoljem, jedan forumaš s Bug foruma je to i potvrdio, evo njegov post:
Citat:
bug je u igri koji sam ja xy puta naveo: ne mozes dva dual barrel pistolja stavit nego samo jedan, buduci da igra po nekom seljavom sistemu uvijek vraca na prvi izbor pistolja + onaj srebrni pistolj nakon fast travela. jedini nacin na koji mozes imat 2 dual barrel pistolja je da u grad i odmah odes do general store-a i zaminis. a i logicki mozes zakljucit da niti jedan pistolj ne moze opaliti 3 metka jer kad vidis ikonu na pistoljima imac 4 crtice. jedino nisam siguran za oni duck pistolj (koji izgleda smijesno) kako se on vodi. ali buduci da je ogavan nikad ga nisam koristio.


Evo vam sad jedna moja slika gdje mi pokazuje da tri puta mogu puknut (tri crtice pored ikone od pištolja), a zapravo bi trebale biti 4 crtice, eh ti bugovi, kad budem drugi put prelazio igru nadam se patchu.
« Zadnja izmjena: Prosinac 16, 2012, 21:09:57 od Praetorian »

Offline Praetorian

Odg: Assassin's Creed III
« Odgovori #182 u: Prosinac 16, 2012, 22:17:56 »
Sad je opet bila jedna fantastična misija ave1

Offline doktor1

Odg: Assassin's Creed III
« Odgovori #183 u: Prosinac 16, 2012, 22:22:33 »
Fdje kupiš recepte za crafting? U dućanima? I imam samo jednog tipa koji može kraftat...

Offline Praetorian

Odg: Assassin's Creed III
« Odgovori #184 u: Prosinac 16, 2012, 22:26:26 »
Trebaš rješavat Homestad misije, tak ja radim. Tek od 9 sekvence kad sam porješavao neke homestad misije sam bio u mogućnosti za neki ozbiljniji crafting, možda se može i prije, ali izpočetka nisam ni probavao craftat, samo sam trejdao...
A za recepte, ja odaberem šta želim craftat, i piše mi šta mi fali od materijala i koji level mora biti lik koji crafta.

EDIT: Znači kad rješavaš homestad misije tako omogućavaš da možeš craftati sve više predmeta. I tako ti rastu leveli radnicima koji ti craftaju.
« Zadnja izmjena: Prosinac 16, 2012, 22:31:05 od Praetorian »

Offline doktor1

Odg: Assassin's Creed III
« Odgovori #185 u: Prosinac 16, 2012, 22:36:58 »
Dobro, vidjet ću; ja sam tek na sedmoj sekvenci... Upravo idem oslobodit utvrdu na zapadu Frontiera...



Sviđa mi se šta ima puno otvorenog prostora, a ovaj Frontier mi se čini velik ako jedan otok u FC3..

Ovakav pogled sa kotlinom u magli.... Odlično



Te na putu prema odredištu obavit lov, te se branit od bliskih susreta sa životinjama u gustoj šumi.... zato niti ne koristim fast travel... Konj i pomalo guštam. Imerzivnost 100%



Onda došetaš pred utvrdu i smišljaš taktiku za napad....




____________

Također odlično kao i u FC3 životinje se međusobno bore, bježe jedna od druge itd...
« Zadnja izmjena: Prosinac 16, 2012, 22:52:45 od doktor1 »

Offline Praetorian

Odg: Assassin's Creed III
« Odgovori #186 u: Prosinac 16, 2012, 23:04:10 »
Ti si na 7 sekvenci, tak da vjerojatno i nemaš baš homestad misija za prelazit. Evo ja sam tek od 9 i 10 sekvence dobio puno homestad misija, i kad ih pređeš dobivaš materijale, recepte i levele za radnike da mogu craftat.
Ja te utvrde prolazim rambo stylom, kažem sebi idi stealth načinom, ali kad jednostavno mi je odličan rambo style i ubij sve što hoda...još dvije utvrde moram oslobodit.

Offline doktor1

Odg: Assassin's Creed III
« Odgovori #187 u: Prosinac 16, 2012, 23:17:45 »
Ja nastojim koliko je moguće stealth pristup. TO je falilo prethodnicima i zato mi je ovdje odlično..

Offline Praetorian

Odg: Assassin's Creed III
« Odgovori #188 u: Prosinac 16, 2012, 23:22:02 »
Ja ću drugi prelazak ići stealth načinom, što više budem mogao.
Inače zakon mi je kad pogodiš bure baruta pa sve ode u zrak.

Offline doktor1

Odg: Assassin's Creed III
« Odgovori #189 u: Prosinac 16, 2012, 23:33:47 »
Ali kako su atmosferična ova maglovita jutra. Kako to odlično izgleda dok magla trči po ekranu skupa sa svim "smećem".... Fantastičan zvuk.... Zbilja sam oduševljen...



A i lako se ozgubim kada sam na konju pa dođem iznad provalije ili jezera pa ajmo nazad, (kao recimo ovdje)... I odlično je šta ima puno malih sela po Frontieru... Totalno živo..
« Zadnja izmjena: Prosinac 16, 2012, 23:37:45 od doktor1 »

Offline Cole™

Odg: Assassin's Creed III
« Odgovori #190 u: Prosinac 17, 2012, 01:48:33 »
Šteta što je stealth totalno zakazao, nesluži svrsi.  kava1
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Praetorian

Odg: Assassin's Creed III
« Odgovori #191 u: Prosinac 17, 2012, 13:51:07 »
Vjerojatno danas budem završio igru, sad pred kraj rješavam samo main misije jer me zanima šta će biti na kraju.
Za drugi prelazak se budem potrudio da što više skupim onih stranica, škrinja itd.

Offline doktor1

Odg: Assassin's Creed III
« Odgovori #192 u: Prosinac 17, 2012, 13:59:11 »
Ja radim side questove i lovim... A kako ne koristim fast travel to traje.. Ali igra mi je ekstra imerzivna i zabavna... Uskoro ću u Majanske ruševine...

Jedino ne skupljam ona pera. To mi je totalno bzvze...

Kada će onaj DLC?

Offline Praetorian

Odg: Assassin's Creed III
« Odgovori #193 u: Prosinac 17, 2012, 16:27:02 »
Upravo sam završio igru. Meni je igra bila Epic od kad sam ju prvi put pokrenuo pa sve do kraja. Cijelo sam vrijeme uživao u igri.
Kraj mi je bio odličan
Sad mi je još više žao što nisam bio prešao Brotherhood i Revelations, ali budem ih prešao definitivno, možda čak opet pređem i I, II.
9.5/10
Imao sam  bugova i glitcheva, ali igra mi je bila toliko dobra da sam prešao preko toga i nije mi utjecalo na ocjenu.
« Zadnja izmjena: Prosinac 17, 2012, 16:30:10 od Praetorian »

Offline budainka16

Odg: Assassin's Creed III
« Odgovori #194 u: Prosinac 18, 2012, 10:37:52 »
Novi Nvidia driveri


This GeForce driver is recommended for the best experience in the blockbuster holiday games. GeForce R310 drivers add optimizations for Far Cry 3, providing up to 38% faster performance.

These drivers also include optimizations for Call of Duty: Black Ops 2 and Assassin's Creed III, providing up to 26% faster performance in Call of Duty: Black Ops 2 and up to 18% faster performance in Assassin’s Creed III, as well as smooth, shimmer-free graphics with TXAA antialiasing in both games.
"I'm going to make him an offer that will undoubtedly sound unappealing, but will inevitability be accepted upon realizing that the refusal of this offer would potentially bring harm to himself, his family, and personal network of friends and acquaintances."