Autor Tema: Burnout Paradise  (Posjeta: 12948 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Cole™

Odg: Burnout Paradise
« Odgovori #15 u: Ožujak 23, 2012, 15:14:36 »
Shimmy - kaj još nisi počel ili spremaš neke ogromne dojmove. Baš bi i ja mogel instalirat igru.  shy1
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Burnout Paradise
« Odgovori #16 u: Ožujak 23, 2012, 17:12:15 »
Zanimljivo da si me to baš danas pitao jer sam danas ujutro prije nego sam išao do grada počeo igru, tj samo htio vidjeti kako izgleda i namjestiti opcije da me čeka spremna kad se vratim (sad), ALI - isti problemi kao i sa F1  cry1 cry1 fpalm1

OK, sada barem znam da nije do F1 bilo to, ali kvragu, en znam onda što je. Ugl - igra ide glatko, leti na 60+ FPS-a, ali svako malo onako, na pola sekunde kao zablokira, ma ni pola sekund emožda - tj skoro pa je neprimjetno kada se gleda sa strane, no kad voziš, itekako se osjeti u tako brzoj igri (kao i F1 koja je pored toga što je brza i "precizna"). Katastrofa. A ne bih ništa rekao da toga nije bilo nikad do prije mjesec, dva kad mi je već počelo sa F1, jer bi inače značilo da mi je komp slab, ali eto, samo se najednom pojavio problem. probao defragmentirati disk jer mi to prvo palo na pamet, ali nije do toga.

Poludit ću  cry1

E da, da stvar bude još zanimljivija, to se događa samo u vožnjama - F1 2011 i Burnout Paradise sad - nije mi se dogodilo u nijednoj drugoj igri, kako na Steamu, tako i van njega.


Hoću igrati nešto, nabrijem se skroz i onda ovo (isto skroz kao i sa F1 koja mi se žestoko igrala, a i igra, no nemoguće je ovako), kvragu i sve  fpalm1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Cole™

Odg: Burnout Paradise
« Odgovori #17 u: Ožujak 23, 2012, 17:17:46 »
Stavi zadnji GFWL klijent, ako treba cijeloga ga izbriši i ponovo zadnji stavi. To je smeće od podrške. Šteta jer na Boxu taj live radi odlično.  kava1
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Burnout Paradise
« Odgovori #18 u: Ožujak 23, 2012, 17:32:00 »
Ali mislim da Burnout ne ide preko toga? No dobro, probat ću svejedno, možda proradi...
A da nije u Steamu problem? D anjega probam reinstalirat? No mislim da nije jer mi druge igre rade... iako možda baš vožnje pogađa... Samo ne znam, ako maknem Steam, hoće li mi se maknut i sve instalirane igre? Jer ne skida mi se opet sve to
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Burnout Paradise
« Odgovori #19 u: Ožujak 23, 2012, 23:21:54 »
I evo, opet je (kao i Formula jednom) proradio sam od sebe, tj nije brejkao. A dobro, neću se žalit, samo se nadam da će se nastavit  cry1
A igra je zakon - igrao 2 sata, i točno to mi je trebalo sada nakon odigranih skoro pa zaredom (između igrao CoD: MW3 - kratko, jel) Witchera 2 i Mass Effecta 3 - mozak na pašu uz lijepu grafiku, lokacije itd. Samo nešto mi jaaako fali u paradiseu - Crash mod. Jel ga stvarno nema ili ga ja još nisam našao?

A motori - isprobao i jedan motor - strava!  ave1 Osjećaj brzine i zvuk su savršeni. Malo su teži za upravljat od auta, ali su sjajno pogodili sa motorima, nisu tu tek tako reda radi, nego se stvarno da lijepo voziti s njima kad se navikne, odn fizika je točno pogođena (za arkadetinu, jel)
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Burnout Paradise
« Odgovori #20 u: Ožujak 31, 2012, 22:16:17 »
Nakon 8 sati igre moram na žalost reći da sam razočaran. Zapravo, i nakon puno manje se to vidlo, ali jebiga, igram i nadam se  cry1
Nema crash moda, nema restarta utrke nakon izgubljene iste, a kako ne postoji ni fast travel mod, nakon svake izgubljene utrke se moram vraćati ponovno na mjesto gdje se počinje?!?!  fpalm1

Srećom pa se utrke ne gube često, dapače, gotovo nikad. E fak, to baš i nije sretna okolnost  cry1
Igra je k svemu ovom gore preprelagana - vremena onih time triala su smiješna, i svaku utrku redovito dođem 15, 20 sekundi, pola minute, pa čak i minutu, dvije (ovisno o dužini utrke) prije isteka vremena do kraja  fpalm1

Te na kraju - modovi koji postoje su svi više manje besmisleni što opet zbog nekih sitnica navedenih gore, što zbog koncepta igre gdje npr klasičnu utrku, dakle race 90% vremena vozite sami, jer se svi raštrkaju svojim putem, pošto je ideja da postoje start i cilj, a kako doći od jednog do drugog je na igraču odn svakom PC kontroliranom vozilu.
Road Rage nema smisla jer opet ima prepreeeviše vremena, a premalo takedowna je potrebno napraviti tako da sam znao napraviti u utrakama gdje su bila potrebna 4, 5 takedowna i njih 25  cry1

S druge strane, prezentacija je sjajna, igra je stara par godina ali još uvijek jako lijepo izgleda, jako glatko ide, grad ima hrpetinu prečaca i tabli za otkrivanje i razbijanje, nekoliko skrivenih lokacija... DJ je zabavan (iako opet ni blizu kao u nekim GTA igrama npr), soundtrack dobar, iako mi uopće nije jasna klasična glazba u ovakvoj igri!

Ne znam, najbolji dio igre je zapravo vozikanje gradom i otkrivanje novih puteva te pokušaj juranjve kroz grad sa ciljem "ostati što duže čitav i pritom razbiti što više panoa/ograda".

No ostavio sam još jednu stvar - šećer na kraju, i to šećer koji je dio DLC-a i na žalost se morao dodatno platiti ako se ne varam (ja sam sve dobio u paketu jer sam kupio onaj Ultimate box ili kako se već zove) - motori!
Osobno, to mi je baš najbolji dio Burnout Paradise-a počevši od zvuka, preko ponašanja, kontrole, BRZINEEEEEEE, i opet ZVUKA! Juriti sa motorom kroz tunel punim gasom, ili još bolje, na zadnjem kotaču je sa auditivne strane orgazmično! Svaka im čast na tome, ali opet, na žalost koliko sam shvatio samo 2 modela motora postoje, jer iako sam odvozio već prkeo 30% utrka sa motorima, još nema ni nagovještaja za neki drugi. Iako su i ova 2 više nego dovoljna, šteta što nije barem svaka klasa pokrivena sa jednim primjerkom, pa bi tako lijepo bilo vidjeti neki chopper i/ili enduro motor.

Moj trenutni dojam negdje oko 70/100, i to naglasak na OKO, možda padne i ispod. Jedino što mi je u toj svoj priči drago je da igru nisam kupio ranije po punoj cijeni kako sam više puta razmišljao, nego ju uzeo na popustu za siću do par eura. Šteta, nadam se da će sljedeći Burnout biti bolji - prevedeno - povratak korijenima
« Zadnja izmjena: Ožujak 31, 2012, 22:17:56 od Shimmy »
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Cole™

Odg: Burnout Paradise
« Odgovori #21 u: Travanj 02, 2012, 18:11:37 »
Bio uvijeren u dosta pozitivnije komentare i kritike. No dobro vjerovatno je i igru vrijeme dosta pregazilo.
Budući da sam ja igrao kada je igra bila friško aktualna. Sigurno da kvaliteti igranja igre ne pomaže to što si igrao prefenomenalni Hot Pursuit  kuul
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline ManTheRamparts

Odg: Burnout Paradise
« Odgovori #22 u: Travanj 02, 2012, 18:20:07 »
Taj Paradise je jedno od većih razočaranja ove generacije. Kojih 70/100 je realna ocena. Takva mi je bila onda dok je izašla igra, sad bi mi vjerojatno još niže bilo. Šteta, najlošiji u serijalu. Revenge je bog i batina još uvijek.

Offline Cole™

Odg: Burnout Paradise
« Odgovori #23 u: Travanj 02, 2012, 18:22:35 »
Ali ga nema za PC jelda?
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline CROKiXi

Odg: Burnout Paradise
« Odgovori #24 u: Travanj 02, 2012, 18:24:45 »
ima ga za PC  kuul skužio da se odnosi na Revenge  fpalm1
"Straights are for fast cars, turns are for fast drivers." ~Colin McRae

Origin -> CRO_KiX1
Steam -> CRO_KiX1

Offline Cole™

Odg: Burnout Paradise
« Odgovori #25 u: Travanj 02, 2012, 19:14:27 »
Paradise je ako se ne varam prvi koji je završio na PC-u
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Burnout Paradise
« Odgovori #26 u: Travanj 02, 2012, 19:45:58 »
Da, i na žalost to mu je jedina prednost u odnosu na prošle Burnoute. A gle Cole, realno, bila bi mi nešto bolja prije Hot Pursuita da, no jedino zbog toga, jer tehnički igra nije nimalo zastarjela, aista ako se na nešto ne mogu požaliti, to je grafika i zvuk. Sve ostalo je jednostavno mlako. Da ne ponavljam sada što sam već napisao, ugl, prelaka težina, nepostojanje restarta, nedinamične utrke... to sve nema veze sa vremenom kada je izašla na žalost.
Tebi je možda bila bolja ako nisi igrao prije toga nijedan Burnout, no onima koji su igrali - nikako!

Da se razumijemo, ne velim da je loša igra, samo da je loš Burnout. Kao igra je u najmanju ruku prosječna, no zapravo relano i dobra prema vrlo dobra, ali na granici, jer unatoč manama, ima zabavnih dijelova (koje sam isto naveo), no szvar je da je igra stvarno za an kratke staze. Da je ovo NFS HP, već bih ga prošao, a ovo mi se neda igrati više od sat vremena u komadu, jer brzo dosadi. Opet velim - šteta  cry1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Burnout Paradise
« Odgovori #27 u: Travanj 04, 2012, 00:50:20 »
Update!

Prošao sam igru, i sa autima i motorima i morma napomenuti dvije stvari. Prva, nisu ona 2 jedini motori u igri, ali ih je u konačnici samo 4, no svi su više manje ista klasa, dakle nema MX motora ili choppera.
I druga - taman kada sam mislio uninstalirati igru i zaključiti kako je OK, ali ništa posebno, uspio sam nekako se ubaciti u online meč što mi kroz sve ove dane nije uspjevalo, no ne radi igre, nego jer sam debil, sada to vidim  fpalm1

I zadnjih sat vremena sam vozikao online. Čini se da će se Burnout još igrati, tj, malo ću bolje prostudirati taj online, sad sam tek pohvatao neke osnove, no čini se da bi zahvaljujući njemu igra sveukupno mogla biit bolja nego sam mislio. Vidjet ćemo, donesem konačan sud nakon nekog vremena provedenog u onlineu  shy1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline BABA

Odg: Burnout Paradise
« Odgovori #28 u: Lipanj 21, 2012, 04:09:39 »
Ova igra je čista zabava, mrak mrak  ave1 Proveo sate i sate sa ekipom online rješavajući questove!  p1va