Autor Tema: Burnout Paradise  (Posjeta: 12962 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Burnout Paradise
« u: Ožujak 14, 2012, 14:57:05 »


Nepravedno je da jedna tako dobro ocijenjena igra i kod kritike i kod igrača nema svoju temu. Malo je stariji naslov, ali je još uvijek zadnji izašli iz burnout serijala (ako izuzmemo Crash koji nije "pravi" nastavak).


Na žalost preskočio sam igru kad je izašla jer nisam imao nijednu current-gen konzolu, a kad je izašla na PC-u... nisam imao love  shy1
Onda sam čekao popust. U međuvremenu zaboravih na igru, i danas slučajno naletio na sjajan popust na Steamu, pa ju uzeo.

Pa da čujem vaše komentare - tko ju je igrao, tko ju možda još igra? Kakva vam je? Slobodno se raspišite. Ako ima još aktivnih igrača, možda se i vidimo online  šofe1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Cole™

Odg: Burnout Paradise
« Odgovori #1 u: Ožujak 14, 2012, 14:59:22 »
Igrao ju premalo. Čak mislim da je i to moj prvi Burnout i prilično me se dojmio. Odlična zabava i odličan arkadni vozni model. Preteća fantastičnog meni najboljeg NFS Hot Pursuita iz 2010. Nažalost kao što rekoh premalo sam ju igrao, ali kad tad bi je mogao opet krenut. ^^
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline ManTheRamparts

Odg: Burnout Paradise
« Odgovori #2 u: Ožujak 14, 2012, 15:05:56 »
Najlošiji u serijalu, razvodnili su igru s open world filozofijom. Šteta, inače sam veliki fan Burnout serijala, Revenge mi je definitivno najbolji.

Offline Thergothon

Odg: Burnout Paradise
« Odgovori #3 u: Ožujak 14, 2012, 15:43:52 »
Jako, jako dobra igra ali definitivno najlosiji u serijalu.
Bas ovo kaj Ramparts veli sam imao u planu napisati.
Stariji su mi apsolutno svi za 9/10, da barem znate kakav je osjecaj dok se utrkivate po zatvorenijim "stazama" koje su savrseno kreirane, pogotovo online na revenge-u ali i split-screen nije nista losiji. Near miss situacije od kojih srce preskace, protivnici stalno kraj vas i u jednom trenu dok se ode na precac koji ima uzvisenje i lansiranje u zrak, a zatim slijetanje na protivnika!! TRAAAS - VERTICAL TAKEDOWN  kuul

U ovom novom zbog otvorenosti nema takvih situacija i vecinom svatko svoju rutu uzme i vozi vrlo cesto usamljen do cilja. Sve kontra od onog sto je nekad ovaj serijal bio. Nadam se da ce u novom to biti bolje izvedeno, makar kao u hot pursuit-u.
I obavezno maraju temu vratiti  cer1njo
Burnout 2 & Burnout Revenge Theme Song (HD)

Offline ManTheRamparts

Odg: Burnout Paradise
« Odgovori #4 u: Ožujak 14, 2012, 15:46:36 »
Tema je carska!

Daj e, sad mi se igra Revenge u split-screenu, dugo nismo!  cer1njo

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Burnout Paradise
« Odgovori #5 u: Ožujak 14, 2012, 16:01:23 »
Ja sam igrao 2, 3 i onaj poslije 3, koji je već bio to - Revenge ili DOminator, nsima siguran - ugl, trojka mi je bila najbolja jer onaj poslije mi ej bio pretmuran, sve smeđi ružni tonovi i nekako ne znam... Nije mi tolko sjeo kao 3. No Takedown je rasturao. Dvojka mi je bila super dok nsima zaigrao trojku nakon čega mi je bila meh koliko su novosti (dobrih novosti) ubacili u trojku.

Možda je i to stvar kod onog sljedećeg, nije bio ni toliki pomak kao 3 od 2.

No ovo je tema o Paradiseu, ili da ju preimenujemo samo u "Burnout"  cer1njo
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Thergothon

Odg: Burnout Paradise
« Odgovori #6 u: Ožujak 14, 2012, 16:06:23 »
Ocito ne mislis na Revenge jer cak i na Ps2 opako izgleda, a kasnije sam ga igrao i na X360 i tek tamo je prava stvar.

Znam da nije direktno vezano uz temu, ali svejedno cu staviti - bolje to nego da stoji prazna kao vecina njih  fpalm1
Meni jedna od najdrazih "staza" u citavom serijalu:
[Burnout : Revenge] White Mountain

« Zadnja izmjena: Ožujak 14, 2012, 16:15:23 od Thergothon »

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Burnout Paradise
« Odgovori #7 u: Ožujak 14, 2012, 16:44:08 »
Ne sjećam se, Revenge ili Dominator, ugl, bila mi je kao trojka, samo ružnija. I ne misim grafički/efekti, nego boje, lokacije...

I da, mislim da je to taj koji si stavio.
« Zadnja izmjena: Ožujak 14, 2012, 16:45:58 od Shimmy »
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline ManTheRamparts

Odg: Burnout Paradise
« Odgovori #8 u: Ožujak 15, 2012, 09:10:40 »
Tu White Mountain smo se nekaj navozili. Ono jedno vreme smo par godina konstanto vrteli splitscreen.

Offline Montoya

Odg: Burnout Paradise
« Odgovori #9 u: Ožujak 15, 2012, 12:56:21 »
Paradise mi je odličan kežulani, zabavni naslov.
Još da imam onaj otok, sigurno nudi dosta zabave.

Shimmy, je ona ponuda uključivala complete ediciju ili samu igru?
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Burnout Paradise
« Odgovori #10 u: Ožujak 15, 2012, 13:26:24 »
Ono kaj sam kupio mi piše "Burnout Paradise: The Ultimate Box", a sad, što to ime sa sobom nosi, pojma nemam. Po nazivu bi se reklo da je sve, al nikad ne znaš  shy1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Montoya

Odg: Burnout Paradise
« Odgovori #11 u: Ožujak 15, 2012, 13:28:59 »
Da, to je sve, imaš otok i one dodatne MP evente.
Taj Ultimate Box je mislim rekorder po broju trofeja - prek 90.
Imaš tu kaj igrati bome...bila je to dobra kupnja  šofe1
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Burnout Paradise
« Odgovori #12 u: Ožujak 15, 2012, 14:06:35 »
ajd super. sam se nadam da ima još netko da igra online, iako je starija igra, jer volio bih se malo i nadmetati  shy1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Montoya

Odg: Burnout Paradise
« Odgovori #13 u: Ožujak 15, 2012, 14:27:24 »
Morete se recimo sastati na stadionu, vas 8 (mislim)  cer1njo

Si bil i ti onda MTR, kad smo to dobivali?
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline ManTheRamparts

Odg: Burnout Paradise
« Odgovori #14 u: Ožujak 15, 2012, 14:28:22 »
Nope, ne lovim (a i ne volim) trofeje.