Autor Tema: Mass Effect - 1 & 2  (Posjeta: 9652 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Mass Effect - 1 & 2
« Odgovori #30 u: Kolovoz 18, 2012, 21:42:10 »
Meni je Miranda OK
, no Garrus mi je vjerojatno najjači lik kroz serijal, toliko sarkazma i taj cinični humor, plus skroz hladnokrvan, legenda mi je ave1 A ne odmaže ni to što su mi Turiani kao rasa odn Turian Hierarchy genijalni kao koncept. Sve je dozvoljeno dok god ne šteti drugome i ostala filozofija  ave1

A inače osim njega mi je Mordin Solus. Tj, čak mi je Mordin i simpatičniji, samo Garrus više kul.
Ne otvarat tko nije igrao ME3 - big spoiler
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline buby0706

Odg: Mass Effect - 1 & 2
« Odgovori #31 u: Kolovoz 18, 2012, 22:33:22 »
Meni je Miranda OK
, no Garrus mi je vjerojatno najjači lik kroz serijal, toliko sarkazma i taj cinični humor, plus skroz hladnokrvan, legenda mi je ave1 A ne odmaže ni to što su mi Turiani kao rasa odn Turian Hierarchy genijalni kao koncept. Sve je dozvoljeno dok god ne šteti drugome i ostala filozofija  ave1

A inače osim njega mi je Mordin Solus. Tj, čak mi je Mordin i simpatičniji, samo Garrus više kul.
Ne otvarat tko nije igrao ME3 - big spoiler
A i Garrus mi je zakon...on ide sam mnom u 70 % borbi

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Mass Effect - 1 & 2
« Odgovori #32 u: Kolovoz 18, 2012, 22:54:54 »
Sva 3 dijela? Koliko se sjećam Mordin je od dvojke  :P
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Praetorian

Odg: Mass Effect - 1 & 2
« Odgovori #33 u: Kolovoz 19, 2012, 16:23:27 »
Sad u drugom prelasku dvojke baš uživam u igri. Prvi sam put igrao prebrzo, žurilo mi se vidjet šta će bit na kraju. Sad idem skroz polako, uživam u svakom detalju. Imam osjećaj da igram igru po prvi put, posebno mi se sviđa osjećaj pucanja. To je puno napredovalo od jedinice. Prešo sam onaj DLC Normandy Crash Site, odličan DLC, i tužan jer se prisječaš stare eikpe i broda.
Svaka čast Bioware.

Offline Praetorian

Odg: Mass Effect - 1 & 2
« Odgovori #34 u: Kolovoz 27, 2012, 22:06:54 »
Čovječe koliko sam samo stvari propustio  uprvom prelasku pa to je strašno. A kad mi se žuralo vidit šta će bit na kraju ;D
Zbilja ima super misija, čak su i side misije bolje nego u 1. Već sam skupio dosta ljudi za posadu, a najbolji mi je Garrus Zaeed i Kasumi. Šteta što Ashley nije htjela doć na brod dsmoker
Vrhunska igra, sviđa mi se i nadograđivanje oružja, broda, armora... dobro je napravljeno. I dobro mi je kod biranja oružja, nema ko u jedinici nakupiš milijun oružja pa to sve moraš bacat, u dvojci je sve pregledno nikad se ne nakupi previše oružja i itema. Meni to paše. Igram igru već duže vrijeme a nisam još ni na polovici, što zbog toga što detaljno istražujem, što zbog nedostatka vremena za igranje. Ali uživam u svakoj minuti igrajući ovaj SF biser.
« Zadnja izmjena: Kolovoz 27, 2012, 22:16:03 od Praetorian »

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Mass Effect - 1 & 2
« Odgovori #35 u: Kolovoz 27, 2012, 23:31:38 »
Kasumi je meni genijalna, jedan od najboljih likova, šteta što nije među glavnima
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Praetorian

Odg: Mass Effect - 1 & 2
« Odgovori #36 u: Kolovoz 29, 2012, 13:49:38 »
Da, šteta što nije među glavnim likovima, a i što ju dobiješ tek u DLC-u.

Offline Praetorian

Odg: Mass Effect - 1 & 2
« Odgovori #37 u: Rujan 05, 2012, 21:13:47 »
Upravo sam završio Mass Effect 2, malo sam tužan zbog kraja jer
. Ali dvojka je samo potvrdila zašto mi je SF tematika jedna od najdražih bilo u igrama i filmovima. Cijela igra je odrađena na visokom nivou, ništa se nije prepuštalo slučaju, pa tako imamo poznate glumce koji su dali svoje glasove. Soundtrack je dobar, dobro dočarava SF atmosferu. Igrači su se žalili što su izbačeni RPG elementi, ali meni to nije uopće smetalo, a fan sam RPG-ova. I dalje vaše odluke utječu na razvoj galaksije, ja sam igrao kao soldier pa recimo u moćima imate različite vrste municije koje vam pomažu protiv određenih protivnika, npr. imate posebnu municiju koja brže uništava armor dok druga bolje uništava shieldove. Pa tako treba kombinirat, ovisi protiv kog se borite. Likovi u vašem timu su odlično napravljeni, svaki lik djeluje kao da ima ono nešto i lako vam prirastu srcu. Pucanje je puno napredovalo u odnosu na jedinicu, isto tako i zvuk oružja. Igra radi bolje od jedinice po pitanju performansi, barem na mom kompu.
Ako ste ljubitelj SF-a definitivno odigrat, bilo da ste fanovi SW ili ST, ME će vam se svidjeti.
I šta reći, dati ću istu ocjenu kao i ME 1 a to je 10/10. Ovo mi je jedno od najboljih gaming iskustava, savršeno kako te igra uvuče u svoj svijet.
« Zadnja izmjena: Rujan 05, 2012, 21:15:34 od Praetorian »