Autor Tema: Gears of War serijal  (Posjeta: 36810 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Thergothon

Odg: Gears of War serijal
« Odgovori #15 u: Ožujak 25, 2012, 20:31:46 »
I to sve na zadnjoj tezini  fpalm1 cer1njo
Igrali smo i dvojku u co-opu dosta, trojku nismo zavrsili skupa, stali pri kraju prvog chaptera.

Offline Cole™

Odg: Gears of War serijal
« Odgovori #16 u: Ožujak 25, 2012, 20:32:31 »
Zašto to nije nastavilo izlazit na PC-u?!  cry1
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline ManTheRamparts

Odg: Gears of War serijal
« Odgovori #17 u: Ožujak 25, 2012, 20:33:53 »
I to sve na zadnjoj tezini  fpalm1 cer1njo
Igrali smo i dvojku u co-opu dosta, trojku nismo zavrsili skupa, stali pri kraju prvog chaptera.
Ma dok je trojka došla, bilo je puno toga za igrati. Budemo nekad zavrteli.

A zakaj nije na PC-u nastavilo izlaziti? Microsoft je nanjušil da ima zlatnu koku, tj. system seller igru - i ostalo je povijest.

Offline Thergothon

Odg: Gears of War serijal
« Odgovori #18 u: Ožujak 25, 2012, 20:35:42 »
I losa prodaja na PC-u u usporedbi s boxom.
Mogli bi jer split-screen co-op je prava stvar  cer1njo

Offline ManTheRamparts

Odg: Gears of War serijal
« Odgovori #19 u: Ožujak 25, 2012, 20:38:00 »
I losa prodaja na PC-u u usporedbi s boxom.
Mogli bi jer split-screen co-op je prava stvar  cer1njo
To više ni ne pišem, to se podrazumijeva.  cer1njo

Da, trebali bi ga nekad zrukati dok najdemo cajta.

Offline Thergothon

Odg: Gears of War serijal
« Odgovori #20 u: Ožujak 25, 2012, 20:41:09 »
Tesko jer dok tebi stigne Forza....  ;D
Dok budem imal vremena mislim odigrati citavu trilogiju u jednom dahu - ko nekad MGS-a.
Nabrijavanje mjesec dana za tak nekaj i onda uleti neka hit igra koja sve poremeti  cer1njo

Offline Cole™

Odg: Gears of War serijal
« Odgovori #21 u: Ožujak 31, 2012, 18:32:25 »
Probao malo i stao, nekako mi nije nešto. Zasada se nisam niti malo zapalio.  hmm
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Thergothon

Odg: Gears of War serijal
« Odgovori #22 u: Ožujak 31, 2012, 18:34:49 »
To je to, niti meni vise nije nesto, cak niti trojka - treba igre igrati u pravo vrijeme, odmah nakon izlaska.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Gears of War serijal
« Odgovori #23 u: Ožujak 31, 2012, 20:09:48 »
Ta igra mi je među TOP igrama ove generacije, odmah nakon Mass Effecta, Batmana, Dead Spacea i možda još jedne ili dvije igre. Prošao ju 2 puta (drugi put na najtežoj težini) i stvarno mi je bila tada nešto posebno. Trebao bih ju zaigrati ovih dana (zadnji put sam prije 3 ili 4 godine) prvo da se prisjetim, a drugo da vidim jel se dobro drži u vremenu. A i htio bih ju zaigrati, tj već dugo želim, samo s druge strane, htio bih i dvojku i trojku onda, pa stalno odugovlačim i nadam se da ću nekako nekad na boxu zaigrat sva 3 za redom  cry1

Meni je bila orgazmična... Joj kad se sjetim onih mračnih levela...  ave1

A muzika - također remek djelo što ocjenjujem po tome da mi se danas zna "zavritit" u glavi pokoja tema i sjećam ih se do zadnje note, a kada se takvo što događa sa nekom muzikom nakon par godina, onda znam da je bila sjajna (ostali značajni primjeri Final Fantasy serijal, Mass Effect, The Witcher (prvi), Zelda serijal, Shadow of The Colossus....)
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Thergothon

Odg: Gears of War serijal
« Odgovori #24 u: Ožujak 31, 2012, 20:20:34 »
Jedinicu sam prije 1-2 godine opet pokrenuo i s tehnicke strane me nije odusevila. Pocinjes primjecivati kako je sve zapravo malo iako mi se nekad cinilo ogromno,a to se postiglo tada jako dobrim dizajnom levela.
I dalje stojim iza onog kaj sam prije napisao, najbolji TPS ove generacije, ali vise me ne odusevljava toliko.
No moj je problem mozda i to kaj sam prvi dio odigrao vise od 10 puta. I solo, a i s frendovima u co-opu i online pa mi se "zgadila" i blage promjene kod mene ne mogu vise izazvati ono pocetno odusevljenje.
Sve je to subjektivno, realno - svaka igra u serijalu je u svoje vrijeme bila za 9/10

Offline ManTheRamparts

Odg: Gears of War serijal
« Odgovori #25 u: Lipanj 20, 2012, 19:24:12 »
Opet igram i igra rula ko i nekad. Predobro!  ave1

Jako brutalno, jedino Mortal Kombat se po tom pitanju s ovim more meriti.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Gears of War serijal
« Odgovori #26 u: Lipanj 20, 2012, 21:57:37 »
I mene već duže svrbi za ponovno zaigrati, samo kaj je problem kaj mogu samo jedinicu na pisiju, a tak bih htio i druga 2  cry1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline ManTheRamparts

Odg: Gears of War serijal
« Odgovori #27 u: Lipanj 29, 2012, 15:18:46 »
Prekucana sva 3 nastavka na hardcore, sad ostaje insane za završiti, co-op, horde mode i online.

Fenomenalne igre, svi nastavci genijalni!  thumbs1

Offline Punisher

Odg: Gears of War serijal
« Odgovori #28 u: Lipanj 29, 2012, 15:57:56 »
Odigrao si i 3.?


Zakon je igretina, horde mode rula, ali i beast mode ^^

Offline ManTheRamparts

Odg: Gears of War serijal
« Odgovori #29 u: Lipanj 29, 2012, 16:02:35 »
Da, da, sve sam prekucal. Jedino trojku nisam prije odigral.