Autor Tema: Hitman Blood Money  (Posjeta: 8923 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Praetorian

Odg: Hitman Blood Money
« Odgovori #15 u: Travanj 07, 2012, 12:29:16 »
Prešao sam onu misiju Death on the mississippi, jedna od težih misija.

Offline Kole

Odg: Hitman Blood Money
« Odgovori #16 u: Travanj 08, 2012, 22:01:57 »
Osobno meni je najteža ona na karnevalu kad moraš uzet kovčeg dijamanata i pobit neke likove kostimirane u ptičice :)

Offline Praetorian

Odg: Hitman Blood Money
« Odgovori #17 u: Travanj 09, 2012, 12:45:08 »
Znaš kak sam ja tu misiju prešo:
Na početku misije odabreš snajper za oružje, i ostaviš ga odma pored onog stola, od kojeg ustaneš. Pratiš onu crvenu pticu s torbom. Kad ptica dođe do kontejnera ubiješ ju i baciš ju u smeće kuul. pokupiš torbu i vratiš se s torbom opet do onog stola s početka misije  i spustiš torbu i pokupiš torbu s snajperom. Onu torbu s dijamantima ti neće niko dirat! Pogledaj na mapi gdje ti se nalaze 2 usličnika blizu jedan drugome, e tamo imaš čeku, popneš se na nju i raspakiraš snajper i sačekaš glavnu metu (Mark PurayahII) da se naviri kroz prozor i ubiješ ga s snajperom. Odma pored čeke imaš klavir, siđi s čeke i popni se sve do klavira i postavi bombu na klavir i čekaj da ispod njega dođe Angelina Mason i BUUUUUUUM. Ostaje ti još samo za ubit Raymond, imaš za pkupit u jednoj sobi odjeću od konobara, i obiđeš par barova dok nenađeš finalnu metu uglavnom je na gornjem katu. I kad ga ubiješ vratiš se u onaj hotel po torbu s dijamantima i odeš do lokacije za EXIT.

+ plusevi ovog mog načina su što imam beskonačno vremena za riješit misiju, zato što Mark PurayahII nije u nijednom trenutku dobio dijamante i zbog toga ni ne pokušava atentat na ongo što se vozi na onoj pozornici
- minus je taj što ne mogu doći do Walkie Talkiea pa mi je teže locirat mete. (može se desti kad baciš na Angelinu klavir da joj Walke odleti daleko iz ruke pa onda možeš pokupit Walkie, pa ćeš lakše locirat metu)Ja nisam mogao doć do njenog Walkia kad je ostao pod klavirom.

Offline Wulf

Odg: Hitman Blood Money
« Odgovori #18 u: Travanj 09, 2012, 13:15:40 »
to sam misiju iznenađeno dobro za sebe obavio.... istina bog restarto sam jedan/dva puta shy1 shy1 cer1njo

Ubiju pticu sa dijamantima, otišao u HQ, ušao unutra i ubio Puarayu, onog glavnog bez maske na glavi. Okrene se kad uđeš i metak u glavu. Mislim da sam ubio i onog kaj gore patrolira.
Kak sam imao walkie/talkie našao sam di su mu druge dvije tičice, frajer i ženka.
Otišao kao konobar do birca, popeo se gore di je on bio, prikrao mu se s leđa. Nije me vidio kad sam ušao i opet BAM!! Metak u glavu.
Obukao sam se kao on i sa kovčegom išao za ženkom, nije uopće sumnjala i onda tamo u nekoj ulici di se ona šeta, bio sam iza nje, izvadio SMG i sprašio je u leđa XD
I samo sam se odšetao od tamo  ;D
Na početku sam uzeo SMG.

+ ovo kaj Praet kaže je to da ovaj nije dobio pare i imaš vremena
- mog načina je taj da ti možda mogu naći tijelo ženske u ulici, ako se onuda šeta murjak, ali te nitko ne vidi sa ulice jedino ako uđe u nju, ali te nemreju povezati s time, pogotovo ako se presvučeš u odijelo koje si promijenio na početku s onime s kovčegom. Mislim... i ovak te nemreju povezati :D
 

Offline Thergothon

Odg: Hitman Blood Money
« Odgovori #19 u: Travanj 09, 2012, 14:08:35 »
Onda cu i ja napisati svoju verziju prohoda za silent assassin rank  sm1jeh
Znaci bez koristenja vatrenog oruzja i sa sto vise "nesreca".

Alat koji sam koristio: Syringe Sedative i Fiber Wire.

Na pocetku polako pratite crvenu vranu, u jednom trenutku skrene u ulicicu i zasatane na kratko kraj kontejnera za smece. Izvadite Syringe Sedative i uspavajte lika. Uzmete njegovu odjecu i aktovku, a njega ubacite u kontejner.

Krene prema ulici u kojoj visi klavir i skroz gore postavite minu za svaki slucaj.

Nakon toga krenete prema Marku Purayahu, stavite aktovku na stol i pricekate da bodyguard ode iz sobe.
U jednom trenutku Mark ode na balkon i tu vam je prilika da ga samo gurnete, ali dosta je tesko to izvesti jer dolje ima puno ljudi - potencijalnih svjedoka. Ako vam uspije kill se racuna kao nesreca.
No puno sigurnije je uzeti Fiber Wire i zadaviti ga i brzo tijelo odvuci i baciti u onu kutiju u kutu sobe. Nakon toga brzo uzeti walkie-talkie, aktovku i baciti ju dolje kroz prozor i trk dolje po nju (ako ju pokusate iznesti kroz glavni ulaz bodyguard ce vas gnjaviti)

Uzmete aktovku i pricekate Angelinu da dodje ispod klavira i aktivirate bombu ili ju zadavite u nekoj ulici i rijesite se trupla kao u skroz prvom slucaju. Kasnije uzmete uniformu od konobara i pronadjete Raymonda, cekate da se nasloni na balkonu pa ga gurnete i imate jos jednu "nesrecu" ili ga samo zadavite.

Vratite se na sam pocetak gdje ste ostavili odijelo (kraj kontejnera s crvenom pticom) i lagano odsetate s aktovkom u rukama.

Ima jos gomila mogucnosti, ali ovo je siguran silent assassin  kadt1kažem

Offline Cole™

Odg: Hitman Blood Money
« Odgovori #20 u: Travanj 09, 2012, 14:12:44 »
Kak se sjećaš svih imena i to?  cry1
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Thergothon

Odg: Hitman Blood Money
« Odgovori #21 u: Travanj 09, 2012, 14:15:24 »
20+ prolazaka sa svim mogucim scenarijima  cer1njo

Offline Cole™

Odg: Hitman Blood Money
« Odgovori #22 u: Travanj 09, 2012, 14:39:51 »
 ave1 ave1

Ja neka remek dijela prođem maximalno 2-3 puta, jedino sam Splinter Cell serijal i COD4 prošao onako 10+ puta.
Rađe npr. odigram unutar par godina 2 puta, pa skoro da imam jednaki filing u drugom prelasku jer sam apsolutno sve zaboravio. ^^
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Thergothon

Odg: Hitman Blood Money
« Odgovori #23 u: Travanj 09, 2012, 14:50:25 »
Ono kaj obozavam kod hitmana nisu sama ubojstva ili neko izivljavanje, nego totalno otvoreni level bez ikakve linearnosti.
Znaci imas mete koje moras koknuti, a sve ostalo je prepusteno igracu, totalna sloboda.
Istrazivanje, planiranje, isprobavanje svega i svacega i na kraju pokusaj da se sve uspjesno izvede. Tolko mogucnosti ima, ponekad mislis da si sve vidio, ali se iznenadis u novom prolasku s novim mogucnostima. Vecinom na nizim tezinama imas one usklicnike i vjerujem da je to onaj opceprihvaceni nacin zavrsavanja misija kod vecine igraca. Isplati se dodatno istrazivati  kadt1kažem

Najvise me strah linearnosti u novom hitmanu, znaci samo napredak i probijanje naprijed bez ikakve mogucnosti da se vratis na pocetak misije i slicno. I na tom putu da imas par mogucnosti za prolazak i kraj. To bi me moglo odbiti od igre pa makar kak ona dobra bila.

Offline Cole™

Odg: Hitman Blood Money
« Odgovori #24 u: Travanj 09, 2012, 14:57:13 »
Mislim da je nebudu zajebali ni na jedan način, neznam takav imam feeling. ^^
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Praetorian

Odg: Hitman Blood Money
« Odgovori #25 u: Travanj 09, 2012, 17:56:29 »
Upravo završio igru, još sam pod dojmom ave1. Vrhunska atmosfera, replay value. Mogućnosti kako ubit metu. Atmosfera mi je nešto najbolje u cijeloj igri, baš su je pogodili savršeno. Preporuka svakome ko se dvoumi dali zaigrati ili ne, definitivno zaigrati.
Jedini mi je minus ponekad kriminalno loša fizika.
9/10

Offline Kole

Odg: Hitman Blood Money
« Odgovori #26 u: Travanj 09, 2012, 22:16:50 »
Mslm da ću još jednom odigrat Blood Money.Dodatni adrenalin mi daje pogotovo savršena muzika koja sse stapa s gameplay-om.   thumbs1

Ave Maria - Hitman: Blood Money + mp3
« Zadnja izmjena: Travanj 09, 2012, 22:19:36 od Tommy_CRO »

Offline Praetorian

Odg: Hitman Blood Money
« Odgovori #27 u: Travanj 09, 2012, 23:14:52 »
Da glazba savršeno dočarava napetost i atmosferu.
« Zadnja izmjena: Travanj 09, 2012, 23:39:32 od Praetorian »

Offline Kole

Odg: Hitman Blood Money
« Odgovori #28 u: Travanj 13, 2012, 21:12:40 »
Na kojoj si razini igral Praetorian ? Ja sam počeo na pro i nije opće teško.

Offline Praetorian

Odg: Hitman Blood Money
« Odgovori #29 u: Travanj 13, 2012, 21:15:02 »
Na predzadnjoj razini. Nisam Pro ni probavao.