Autor Tema: Batman: Arkham City  (Posjeta: 39014 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Kole

Odg: Batman: Arkham City
« Odgovori #60 u: Svibanj 12, 2012, 15:52:35 »
Daleko po meni GOTY igra.Stvarno nemam rijeći.Pređeno na ps3.I onda detaljno riješeno na pc-u.Nemam rijeći.Svaka pohvala  ave1

Offline Cole™

Odg: Batman: Arkham City
« Odgovori #61 u: Svibanj 12, 2012, 18:56:12 »
Vidiš jedan si od rijetkih koji je igrao igru na obje platforme.
Kakvo ti je izvođenje i razlika?
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Kole

Odg: Batman: Arkham City
« Odgovori #62 u: Svibanj 12, 2012, 20:32:30 »
Nema puno razlika jedino u grafici.Kolko sam primjetio.

Offline Cole™

CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Thergothon

Odg: Batman: Arkham City
« Odgovori #64 u: Srpanj 31, 2012, 23:58:43 »
Genijalna igra, gotovo pa ne mogu naci ni jednu manu.
Imam ju od prvog dana, ali je na cekanju bila zbog nedostatka vremena.
Uzivam u svakoj sekundi i definitivno se bude islo po platinu + nabrijavanje na film dok cekam da stigne u kino, bas se poklopilo  sm1jeh

Igranje s Catwoman ( cer1njo) je isto savrsenstvo, pogodili su totalno pokrete, poteze u borbi - ma sve  ave1

Offline Montoya

Odg: Batman: Arkham City
« Odgovori #65 u: Kolovoz 01, 2012, 09:51:07 »
Genijalna igra, gotovo pa ne mogu naci ni jednu manu.

Uzivam u svakoj sekundi i definitivno se bude islo po platinu

A kaj si ti drugo očekival od Batsa :)
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Batman: Arkham City
« Odgovori #66 u: Kolovoz 01, 2012, 10:51:41 »
Ja se isto konačno spremam na Arkham City. Pri kraju sam Asyluma koji sam ponovno zaigrao kao podsjetnik, i možda već danas krenem sa Cityem  hug1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Thergothon

Odg: Batman: Arkham City
« Odgovori #67 u: Kolovoz 01, 2012, 13:22:23 »
Nakon odlicnog Asyluma (meni najvece iznenadjenje u zadnjih nekoliko godina) nisam vjeroval da su sposobni nadmasiti ga s nastavkom. Ovo je bas skolski primjer za udzbenike kako kreirati nastavak koji je bolji u svakom mogucem segmentu. Veci, ljepsi, fluidniji s jos vise gadgeta i poteza, side misija itd.

Najvise me bilo strah sandbox koncepta tj. otvorenosti. To vecinom ubije imerzivnost i pricu, ali ovdje to nije slucaj.
Atmosfera je savrsena cak dok se i nista ne radi. U industrijskoj zoni na krovu u plucucnju promatram bande koje dolje kuju opake planove, plast se vijori na povjetarcu, pada lagana susnjezica i odlicna glazbena podloga od koje se najezis.
Upgrejdani grapnel gun i savrseno precizna navigacija dok neprekidno glide-as je prica za sebe. Jedino boss fightovi za sad fale, ali nisam previse ni napredovao. Trebam spasiti Mr. Freeze-a trenutno. Svidja mi se nacin na koji su koncipirali Zsazs-ovu side misiju. Totalno psihopatski i onda panicno trazenje telefonske govornice, a glasovna gluma briljira kao i u prethodniku.



Offline Kole

Odg: Batman: Arkham City
« Odgovori #68 u: Kolovoz 01, 2012, 13:25:28 »
Meni je Asulyum puno bolji od Arkhama. Moram si ga ponovo skinut i oigrat makar ga znam napamet. Moram slušat Jockera  ave1

Offline Thergothon

Odg: Batman: Arkham City
« Odgovori #69 u: Kolovoz 01, 2012, 13:48:10 »
To je stvar ukusa i vjerojatno zbog Jokera  kadt1kažem
Puno je nastavak napredovao i otvorenost je pun pogodak.
Kao sto rekoh, Asylum mi je odlican i 2 platine na 2 acc-a sve govore, ali s nastavkom su pogodili u samu srz Batman univerzuma (grad ili barem jedan dio u kojem se nalaze bitni zlotvori). Razni gadgeti za kojima kukam jos od asyluma su konacno prisutni. Npr. dimne bombe koje unose totalnu pomutnju u neprijateljske redove. Ma gomila mogucnosti koje mnogi igraci nece u potpunosti iskoristiti, jedva cekam da otvorim NG+ HC mode  thumbs1
« Zadnja izmjena: Kolovoz 01, 2012, 13:53:01 od Thergothon »

Offline Praetorian

Odg: Batman: Arkham City
« Odgovori #70 u: Kolovoz 01, 2012, 13:51:23 »
Ma i Batman AA i AC su savršeno prikazali Batmana, tako su to super prenesli iz stripova da treba developerima zbilja čestitati.

Offline Thergothon

Odg: Batman: Arkham City
« Odgovori #71 u: Kolovoz 03, 2012, 12:19:42 »
Jucer zavrsio s glavnom pricom, sve mi je odlicno leglo.
Sad se bacam na rjesavanje preostalih stvari i nakon toga NG+
Cak razmisljam o Harley Quinn's revenge DLC-u, ali to mozda kasnije jer imam jos previse sadrzaja za otkriti i bez toga.
« Zadnja izmjena: Kolovoz 03, 2012, 12:21:45 od Thergothon »

Offline Praetorian

Odg: Batman: Arkham City
« Odgovori #72 u: Kolovoz 03, 2012, 12:30:16 »
Igra je puna sadržaja i bez DLC-ova, ja još nisam sto posto prešao igru, a tu su još i DLC.
Genijalna igra.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Batman: Arkham City
« Odgovori #73 u: Kolovoz 03, 2012, 22:23:01 »
Počeo ju igrati jučer. Za sada sam na 7% riješene igre. U početku sam mislio, ne još jedan nastavak koji će mi ostati u sjeni originala... Jedno sat vremena igre mi se tako činilo. No onda sam dobio par gadgeta, neke nove poteze, pa zaigrao i sa mačkom,
, pa otvorio hrpu side misija... Ugl, ima potencijala defintiivno da mi bude i bolja od AA, što će biti ogromna stvar jer mi je AA jedna od najboljih igara generacije, možda čak i druga najbolja, odmah poslije Mass Effecta  ave1

Inače sam tip kojem je rijetko koji nastavak bolji, ali stvarno RIJEEETKO, i mislim da je to skužila većina po forumu tko je samo pročitao par mojih postova o nekom nastavku neke igre (npr prvo mi na pamet pada Witcher), ali čini se da bi ovo mogla biti jedna od tih rijetkih igara. Tome je tako najčešće zato što su nastavci gotovo uvijek veći, otvoreniji, više svega, a to baš i ne volim. Sandbox pristup jel, draža mi je neka "intimnija" atmosfera, odn zatvorenija igra ali sa više emocija, priče, atmosfere, pa makar manje sadržaja. I toga sam se i ovdje uplašio, ali sve mi se čini da AC ima oboje  hug1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Kole

Odg: Batman: Arkham City
« Odgovori #74 u: Kolovoz 03, 2012, 22:24:17 »
Neznam zašto al jednostavno je nemogu igrat. Skinuo sam ju i instalirao i onda svaka pomisao
i nemam volje onda. Prešao 2 puta i nemrem više  cry1