Autor Tema: Batman: Arkham City  (Posjeta: 39013 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Thergothon

Odg: Batman: Arkham City
« Odgovori #75 u: Kolovoz 03, 2012, 22:35:12 »
@Shimmy

I ja sam na slican nacin razmiljao, ali nakon zavrsetka ovo mi je bolja igra u odnosu na prethodnika u svakom mogucem segmentu. Sandbox pristup uopce nije utjecao na atmosferu, zapravo lazem  fpalm1 Samo je sve poboljsano, a ako si opsesivno-kompulzivni igrac koji mora zavrsiti igru 100% ovo ce ti biti raj. AA je odlican, ali puno zatvoreniji ili kao sto pise na kutiji: "Bigger, braver and bolder... This makes the original look like a test run."
« Zadnja izmjena: Kolovoz 03, 2012, 22:37:01 od Thergothon »

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Batman: Arkham City
« Odgovori #76 u: Kolovoz 03, 2012, 22:38:44 »
Ma ako si pročitao što sam rekao, vidio si da se već promjenio dojam nakon par sati igranja u odnosu nakon prvi sat  shy1
I da, jesam taj opsesivno-kompulzivni igrač i zato mi se i dodatno sviđa jer fakat ima svega za raditi tu  ;D
Uostalom, konačni sud ću donijeti kada završim igru, dakle vidim ju u cjelini, no za sada mi ide samo prema boljem.

@Kole - igraj dalje, ima Jokera i predobar je kadt1kažem
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Kole

Odg: Batman: Arkham City
« Odgovori #77 u: Kolovoz 03, 2012, 22:39:19 »
Shimmy budem sutra sigurno  thumbs1

Offline Thergothon

Odg: Batman: Arkham City
« Odgovori #78 u: Kolovoz 13, 2012, 23:06:56 »
Pao je danas Riddler i svih 400 zagonetki, thumbs1

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Batman: Arkham City
« Odgovori #79 u: Kolovoz 13, 2012, 23:18:36 »
Igram igru sad već, ne znam točno koliko, tjedan, dva? Ugl, možda bi već bila i gotova da nemam doma dosta posla zadnjih tjedan dana. OK, kolka je sumnjam da gotova ali bio bih puno dalje  ;D
Sada sam trenutno što se glavne priče tiče tamo

A od side misija sam riješio njih 6 - Freezeovu, Zsasza, Banea, one AR ili kako se zovu challenge i još neke dvije, nemrem se sjetit sad. Muči me Deadshot, nikako da nađem gdje je bila druga žrtva - tek se ona jedna dogodila i krenuo tražit drugu. No OK, naći ću već, ali ono što me stvarno muči i zanima - ima blizu Steel Milla odn cijelog onog Jokerovog područja, mrvicu sjevernije jedan zid na kojem je Riddlerov ogroman upitnik. Ali nikako da nađem točku da poravnam sa time i riješim zagonetku. E problem je što sam ja na skoro samom početku igre tu došao, vidio dolje u vodi nekaj zeleno, digao dizalicu i pokupio Riddler trofej. Sad me zanima jesam li se trajno zeznuo da neću moći riješiti taj challenge tj je li mi trofej služio kao točka pod upitnikom?  cry1

I ovo drugo sam namjerno bez spoilera stavio jer ako je odgovor da sam se prenaglio i zeznuo, da još netko vidi i ne učini takvu grešku zbog pohlepe  ;D

A igra je inače  ave1 ave1 ave1

Sada ju igram 15 sati, za toliko sam završio cijeli Arkham Asylum sa svim Riddlerovim zagonetkama riješenim a ovdje sam tek na pola side misija, manje od pola Riddlerovih zagonetki i nešto malo više od pola priče. A Talia je prejebob  ave1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline KimiHR

Odg: Batman: Arkham City
« Odgovori #80 u: Kolovoz 14, 2012, 00:39:20 »
. Sad me zanima jesam li se trajno zeznuo da neću moći riješiti taj challenge tj je li mi trofej služio kao točka pod upitnikom?  cry1
Ne sekiraj se , ništa nisi zeznuo

(Mislim da se dizalica može i vratiti dolje na isti prekidać , ali nisam 100% siguran, i mislim da dizalica i taj upitnik nisu povezani jedno s drugim)
« Zadnja izmjena: Kolovoz 14, 2012, 01:05:27 od KimiHR »

Offline LukaM 110

Odg: Batman: Arkham City
« Odgovori #81 u: Kolovoz 14, 2012, 09:12:01 »
Ja sam sa na moru preso arkham city drugi put i sad sam na 94% i jos moram rijesiti one combat i predator mape do kraja

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Batman: Arkham City
« Odgovori #82 u: Kolovoz 14, 2012, 11:00:14 »
@Kimi - da, može se vratiti samo što više ne svijetli zeleno jer nema trofeja. A onda valjda ja ne mogu naći "točku"

I još nešto - jel se može kako prebaciti na Catwoman pa ja ne znam jer već sam na više od pola igre a one njene trofeje ne znam kad ću sakupit jer već sto godina nisam igrao sa njom
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline LukaM 110

Odg: Batman: Arkham City
« Odgovori #83 u: Kolovoz 14, 2012, 12:43:16 »
Od svihtih trofeja zabiljezi mjesta i kad zavrsis pricu imat ces tri mjesta u gradu gdje ces moci zamijeniti likove.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Batman: Arkham City
« Odgovori #84 u: Kolovoz 14, 2012, 17:07:08 »
Znam za zabilježabanje ali ovo drugo nisam znao. Hvala shy1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Thergothon

Odg: Batman: Arkham City
« Odgovori #85 u: Kolovoz 14, 2012, 17:12:24 »
@Shimmy

Taj trofej nema veze s upitnikom. Tocka ti je na obliznjem krovu  thumbs1

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Batman: Arkham City
« Odgovori #86 u: Kolovoz 14, 2012, 17:27:13 »
Baš ću potražiti danas  shy1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Praetorian

Odg: Batman: Arkham City
« Odgovori #87 u: Kolovoz 14, 2012, 17:55:56 »
Sad sam se opet nahajpo da igru, moraću i jedinicu i dvojku odigrat i to što detaljnije ovaj put.
Ali ništa od Batmana dok ne završim spašavanje galaksije u Mass Effectu ;D

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Batman: Arkham City
« Odgovori #88 u: Kolovoz 14, 2012, 18:11:35 »
Oprašta ti se pošto igraš također remek-djelo  ;D
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Batman: Arkham City
« Odgovori #89 u: Kolovoz 14, 2012, 23:15:29 »
@Ther - vidi stvarno, bila je tamo na onom nekom krovu/dimnjaku. Hvalaaa hug1

Inače, jučer sam igru igrao 3 sata u komadu (koji su mi proletili kao da igram pola sata), i danas 2 sata, od 9 do sad, a nisam uopće TAKNUO glavni quest  cer1njo
Cijelo vrijeme imaš nešto za raditi, i konstantno je super zanimljivo te ne mogu vjerovati kako vrijeme leti. Još ću samo ovo, pa ovo, pa ajde još i ovo, i op, rješavao samo side misije i riddlove a proleti par sati. Pa drugi dan... Ma, idem sada još "malo" igrat, i idem na main quest malo dovraga, nisam već par dana ga dirnuo  ;D
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.