Autor Tema: Batman: Arkham City  (Posjeta: 39007 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Cole™

Odg: Batman: Arkham City
« Odgovori #105 u: Kolovoz 16, 2012, 22:42:41 »
Sve si rekao. Za mene AOD.  shy1
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Praetorian

Odg: Batman: Arkham City
« Odgovori #106 u: Kolovoz 16, 2012, 23:02:23 »


Offline Kole

Odg: Batman: Arkham City
« Odgovori #107 u: Kolovoz 16, 2012, 23:14:15 »
Jel je najavljen novi Batman nakraju? Vidio sam da su najavili Batman AA  Armoured Edition Catwoman.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Batman: Arkham City
« Odgovori #108 u: Kolovoz 17, 2012, 00:22:35 »

aha, sad mi je sve jasno. Sjećam se da je bilo rečeno to za AA još, no mislio sam kak je ovdje sad ipak bio da je odlučio ostati. Kvragu, ne znam onda kako će to sada dalje biti sa igrama i animirnaim filmovima jer Hamill je apsolutno nenadmašan Joker, meni bolji i od filmskih i Nicholsona i Ledgera a u Arkham Cityu je apsolutno briljirao, najbolja uloga koju sam do sad čuo  ave1 ave1

Šteta  cry1 cry1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Praetorian

Odg: Batman: Arkham City
« Odgovori #109 u: Kolovoz 17, 2012, 09:40:36 »
I men je Mark Hamill najbolji Joker, taj glas, taj smijeh. Naježim se.
Al svejedno Mark hvala ti za odličan posao koji si obavljao kao Joker zaslužio si odmor thumbs1

Vjerujem da mu je uloga Jokera bila jedna od zahjtevnijih uloga, svaka mu čast.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Batman: Arkham City
« Odgovori #110 u: Kolovoz 17, 2012, 10:00:12 »
Batman arkham city Joker missed calls


Ovo mi je bilo savršeno  ave1 ave1

Četvrti je genijalan  hug1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Praetorian

Odg: Batman: Arkham City
« Odgovori #111 u: Kolovoz 17, 2012, 10:17:02 »
Predobro ave1

Ne mogu zamislit Jokera bez Markovog glasa ave1

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Batman: Arkham City
« Odgovori #112 u: Kolovoz 17, 2012, 10:32:29 »
A jel netko zna uopće zašto Hamill neće više biti Joker?
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Thergothon

Odg: Batman: Arkham City
« Odgovori #113 u: Kolovoz 17, 2012, 12:29:12 »
Vjerojatno se zeli oprostiti jer misli da je ovo vrhunac njegove karijere i ne zeli da mu ugled i trud okalja neki novi bezdusni nastavak. Mozda se opet predomisli jer svi se slazu da je nastavak u svakom pogledu bolji od AA.

Offline Kole

Odg: Batman: Arkham City
« Odgovori #114 u: Kolovoz 17, 2012, 12:38:07 »

Offline Cole™

Odg: Batman: Arkham City
« Odgovori #115 u: Kolovoz 17, 2012, 12:42:10 »
Kako sam ovo propustio?  hmm ave1
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Thergothon

Odg: Batman: Arkham City
« Odgovori #116 u: Kolovoz 17, 2012, 13:57:04 »
Kako sam ovo propustio?  hmm ave1

Vjerojatno si jedan od onih koji ne gledaju do kraja creditse  ;D
Prvi MGS me naviknuo na to da se mora gledati do kraja jer cesto je skrivena neka animacija, razgovor ili easter egg  p1va

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Batman: Arkham City
« Odgovori #117 u: Kolovoz 17, 2012, 14:35:24 »
Kako sam ovo propustio?  hmm ave1

Vjerojatno si jedan od onih koji ne gledaju do kraja creditse ;D
Prvi MGS me naviknuo na to da se mora gledati do kraja jer cesto je skrivena neka animacija, razgovor ili easter egg  p1va

Ovo.  Cole, znaš već da sma picajzla i "poseban" po dosta toga, ali sam još i jedan od onih tipova koji u kinu ne voli gledati filmove radi jedne stvari - creditsa. Uvijek čim to počne upale svjetla, ekipa se počne razbježavati, i par puta sam tako i ostao sam sjediti do kraja, i onda me ona ekipa koja čisti dvoranu gledala ljuto kad ću im se maknut  cry1
Mislim nije da ne volim gledati film u kinu nego to ne volim. A creditse gledam apsolutno uvijek u svakom filmu i igri do kraja, prvo i najbitnije zbog ovakvih stvari, i drugo, ne bi vjerovali neki, ali zna biti zanimljivo  ;D
Ili neka imena, tipa vidiš hrvatska imena u nekom AAA proizvodu, ili neka smiješna imena, ili znaju biti šaljivi komentari skriveni u creditsima pod ono "special thanks" i slično
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Montoya

Odg: Batman: Arkham City
« Odgovori #118 u: Kolovoz 17, 2012, 18:57:38 »
Creditsi su inače jak, jak spoiler - ujedno i jedan od najemotivnijih trenutaka u igri.

Meni ipak poslije ovog, također - žestoko spoiler upozorenje!!


CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Batman: Arkham City
« Odgovori #119 u: Kolovoz 17, 2012, 19:22:06 »
Već vidim da ovo nisam vidio još pa neću ni gledati. Možeš mi samo reći kada, kako je to? Ja sam završio glavnu priču sa Batmanom i Catwoman i rješavam riddlove, imam ih još svega 20-ak uopće, te nisam završio još 2 side questa, onog nekog tipa koji mi se pojavljuje po krovovima i one act of violence. Jel ti ta animacija negdje za vrijeme toga ili još nešto o čemu pojam nemam?

Inače meni nije taj credits dio tolio emotivan koliko ovo. Već sam rekao da me kraj oduševio ali evo još jendom podsjetnik za one koji su igrali i na što točno mislim. Opet - JAKO VELIK SPOILER

« Zadnja izmjena: Kolovoz 17, 2012, 19:28:30 od Shimmy »
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.