Autor Tema: Batman: Arkham City  (Posjeta: 39032 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Thergothon

Odg: Batman: Arkham City
« Odgovori #120 u: Kolovoz 17, 2012, 20:11:33 »
@Shimmy

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Batman: Arkham City
« Odgovori #121 u: Kolovoz 17, 2012, 20:51:52 »
Pa bio sam tamo ali nije se ništa dogodilo  cry1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Montoya

Odg: Batman: Arkham City
« Odgovori #122 u: Kolovoz 17, 2012, 21:34:18 »
Kad nisi reagiral, napravil kaj treba za meni osobno jedan od najemotivnijih trenutaka u igrama općenito - posebno je to emotivno ljudima koji znaju puno o Batsu, a među njima si...

Na početku videa kojeg sam postal ti je lokacija, pogledaj si samo nju i onda odi sam tam.
Moraš napraviti sljedeće:

CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Batman: Arkham City
« Odgovori #123 u: Kolovoz 17, 2012, 23:21:25 »
Ipak nisam tu bio, pobrkao sa jednom drugom ulicom. Jako lijepo, šteta mi je samo što nisam skužio tu lokaciju u toku igre jer bi dojam sigurno bio i puno jači nego sada kada sam sve riješio i spremam se na sljedeću igru.

Da evo, riješio sam teškom mukom sce riddler challenge, sve side misije itd... Ugl, sve u glavnom dijelu priče, jedino Riddler's Revenge nisam. OK, velik je to dio sa kojim bi mi se playtime sigurno popeo na pedesetak sati (za ovo do sad mi je trebalo malo manje od 32h), ali neću to igrati iz nekoliko razloga. Prvo što toga ima stvarno puno a ja želim još hrpetinu toga odigrati (ali i pogledati) sad dok mogu, dok još nema nikakvog posla i sl. Drugo jer
, pa mi se neda zezati sa nečim što mi neće ni ostati negdje "zabilježeno", ak me kužite, a treće, povezano sa drugim, ja sam story/lore player, ne skill player i u igrama koje imaju tako jaku priču, doživljaj itd mi je priča bitna, a dodatni zadatci ne toliko. Oni su tu samo za dokazivati se i ako nemam nekakvu dodatnu motivaciju završavati ih, tipa neki trofeji/achievementi itd, a main story je emotivno bio jak, ni ne igram zbog svega ovdje navedenog i da mi još onda igra ostane u sjećanju po priči, a ne da još toliko trošim vrijeme na neke dodatne misije. Ako igram igru tipa Megaman, koja je skillerska igra, ili čak Devil May Cry i slično, pokušavam sve riješiti, ali ovdje mi to nije cilj. Jesam sve u glanvoj priči, i to uvijek radim, ali do jendog lijepog dana kada
, i onda riješiti baš sve, odoh ja dalje u lijepom sjećanju na ovu genijalnost  p1va

Inače, sada kada sam riješio i sve riddlove te nakon toga pročitao ostatak Arkham City priča te poslušao razgovore pacijenata sa Strangeom, igra mi je još strašno porasla. Koliko je toga povezano i isprepleteno što sa Arkham Asylumom, što sa Batmanovom povijesti i ostlaom literaturom, pa svaki i najmanji događaj u igri je ako ne drugačije, preko toga objašnjen.... npr sami početak - Catwoman i Dent... Zaaaakon  ave1

Ali priznat ću nešto. 2 ili 3 zadatka sam poludio i tražio na netu  cry1

Ovo mi je zapravo zadavalo najviše glavobolje:

Batman: Arkham City - Riddler Guide - Physical Challenge-Aerial Attack


Veliku većinu tih physicall challengea sam riješio tokom igre "slučajno", no ovaj potez nikad nisam napravio. Mislio sam da jesam, ali kada sam vidio da mi riddle nije riješen i kada sam pokušavao, skužio sam da nisam. Tj, ni tad nisam skužio, mislio sam da je bug i da mi igra ne "bilježi" te udarce, te sam išao pogledati video i skužio da radim krivo  fpalm1

I još dvije stvari koje nikako nisam skužio su u sljedećem videu (tko ne zna na pamet što mislim)

Batman Arkham City ALL Riddles Amusement Mile


Prvi je na 0:30, a drugi na 3 minute

Sa ovim prvim sam poludio jer sam se vraćao tamo valjda barem 10 puta tokom igre, i svaki put gubio jedno barem 5 minuta pokušavajući skužit. Našao sam davno upitnik, ali nikako njegovu točku. I vjerojatno mi nikad ne bi palo na pamet gađati onaj aparat skroz tamo preko da nisam pogledao ovo  cry1

A ovo sa Arkham Islandom mi je isto bilo ono... nije mi bilo označeno na mapi (ili možda i je ali onako, dalje, van grada, nisam siguran nisam gledao), iako sam sve Riddlerove doušnike našao. I stalno sma mislio jednog sam propustio koji čuva lokaciju samo tog jendog riddlea, ali nikako. Ali prošao sam nekoliko puta tim dijelom AC-a no nikad "sporo" tj uvijek letio i nekako previdio da je to u pozadini Arkham Island  shy1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Thergothon

Odg: Batman: Arkham City
« Odgovori #124 u: Kolovoz 18, 2012, 19:23:48 »


Offline Montoya

Odg: Batman: Arkham City
« Odgovori #125 u: Kolovoz 18, 2012, 19:28:10 »
Ponašate se/djelujete ko Riddler s tim spojlerima  cer1njo
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline LukaM 110

Odg: Batman: Arkham City
« Odgovori #126 u: Kolovoz 18, 2012, 20:27:14 »
Evo da se malo hvalim na 98% sam igre i jos imam samo dva relativno jednostavna campaign challengea tak da sam sutra na sto posto dsmoker

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Batman: Arkham City
« Odgovori #127 u: Kolovoz 18, 2012, 21:31:32 »




@Montoya - Riddle me this!  cer1njo cer1njo
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Kole

Odg: Batman: Arkham City
« Odgovori #128 u: Kolovoz 18, 2012, 21:39:37 »
Ja sutra počinjem ponovo Batmana. Pos*idal sve DLC-ove. Tek se sad uživa u igri kad znam sama igra će trajat+10 sati :D  ave1

Offline Thergothon

Odg: Batman: Arkham City
« Odgovori #129 u: Kolovoz 19, 2012, 08:52:27 »
@Shimmy

Dobra ideja, javi se Rockstedy-u ako imaju slobodno radno mjesto  cer1njo thumbs1

Offline Thergothon

Odg: Batman: Arkham City
« Odgovori #130 u: Kolovoz 19, 2012, 13:14:36 »
Pala je danas i platina, uzivao sam u svakoj sekundi  hug1



Iduci tjedan nabavljam DLC pack  kuul

Offline LukaM 110

Odg: Batman: Arkham City
« Odgovori #131 u: Kolovoz 19, 2012, 15:48:47 »
Pala je danas i platina, uzivao sam u svakoj sekundi  hug1



Iduci tjedan nabavljam DLC pack  kuul


I ja sam danas doso na 100% hug1

Hocu si nabaviti harley quinns revenge i jos imam nest riddlers revenge s catwoman

Offline Montoya

Odg: Batman: Arkham City
« Odgovori #132 u: Kolovoz 19, 2012, 16:03:04 »
Čestitam Ther, sigurno je neposredno prije palo i jedino zlato, "Perfect Knight Day 2"  thumbs1

Također čestitke i tebi Luka...

 p1va
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline s2000

Odg: Batman: Arkham City
« Odgovori #133 u: Kolovoz 19, 2012, 20:52:16 »
Čestitam i ja  p1va

Offline Thergothon

Odg: Batman: Arkham City
« Odgovori #134 u: Kolovoz 19, 2012, 22:13:01 »
Tnx i cestitke Luki, bas se poklopilo isti dan  p1va

Riddler mi je ostal za kraj na NG+
Prekrasan takedown za platinu  cer1njo