Autor Tema: Batman: Arkham City  (Posjeta: 39015 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Montoya

Odg: Batman: Arkham City
« Odgovori #30 u: Veljača 09, 2012, 17:32:21 »
Svaka čast developerima, ova je igra remek djelo!
Riddler sređen, kako savršeno napravljena i izvedena njegova misija.
Jel ga još ko "upecal" (osim Kimia ;)?
Ah da, treba prvo svih 400 tajni otkriti...

Upozorenje, spoiler "srednje jakosti" :P za one koji namjeravaju otkriti svih 400 tajni, dakle, vjerojatno samo za Thera  ;D



Sljedeće se bacam na NG+, u kojem opet treba proći apsolutno sve kaj se tiče misija, a onda combat/predator izazovi za kraj (zbog njih je na 71%)...







Za nekolio riddlera treba maksimalno iskoristiti sve Batsove gadgete i skillse!
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline Thergothon

Odg: Batman: Arkham City
« Odgovori #31 u: Veljača 09, 2012, 17:42:08 »
Svaka cast, svaki put dok se spojim vidim da se batman spila  ;D
Spoilati si necu tak da nisam klikal  cer1njo
Uglavnom, ja sam pocel - uvjeril se da je igra odlicna i prekinul. Ostavljam si ga za neki tjedan dok budem imal maximalno slobodnog vremena. Takve igre volim proci u jednom dahu ili barem u par dana. Rastezanje na 2 sata dnevno mi nije gust i zato je jos uvijek na cekanju...

Offline KimiHR

Odg: Batman: Arkham City
« Odgovori #32 u: Veljača 09, 2012, 18:33:19 »
Ma mene je igra oduševila još svojim prvim djelom , a drugi je još bolji , veći.
Čak sam jednom ovdje na forumu napisao da su mi DLC-ovi za ovu igru koji donose nove likove totalna glupost. Ali PREVARIO SAM SE. Kada sam odigrao kampanju s Catwoman koju sam otključao s kodom koji dolazi uz igru, i kada sam vidio kolko je teža nego s Batmanom , odlučio sam i jesam kupio DLC Robina i Nightwinga.I s tim se zabavljam već desetak dana (naravno, kada ne vozim GT5) i nije mi žao 100kn

Offline Montoya

Odg: Batman: Arkham City
« Odgovori #33 u: Veljača 09, 2012, 18:51:34 »
Vidim da igraš to :)
Ja otpočetka imam veliku želju 100% preći ovo...
No prvo završiti Batsa pa bum videl dalje - nije ni on moj.

AA je nekaj posebno ali i AC.
Već sam rekel da mi je glavna priča bolja u AA, prvenstveno zbog boss borbi, no ovde to nadoknađuju side misije, koje su itekak opširne i veličina samog grada, koji je doslovno "živ".
Sve pršti od detalja i sitnica...

BTW, kaj s "Kalendar čovjekom", ja stalno delam backupe, možda je dobro da to sredim prije startanja NG+?
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline KimiHR

Odg: Batman: Arkham City
« Odgovori #34 u: Veljača 10, 2012, 08:24:05 »
S Calendar man-om trebaš razgovarati na one datume koji su označeni na kelendaru ispred njegove čelije.E sad da nebi cjelu godinu čekao za taj trofej jednostavno na konzoli promjeni datum uđi u igru i odeš do njega i popričaš , izađeš vani na ulicu i igra će se automatski memorirati.Zatim opet izađeš iz igre , staviš sljedeći datum i tako sve redom. Ne smiješ biti prijavljen na PSN za to vrijeme .

Offline Montoya

Odg: Batman: Arkham City
« Odgovori #35 u: Veljača 10, 2012, 09:28:14 »
Znam sve to ("postupak" - inače bi bil ludi trofej xd), no ljudi govore da mnogima to korupta sejvse...
Iako velim, ja imam dvostruki backup.
Htel bi još to riješiti pa se mirno bacam na NG+, a onda igra živaca na izazovima :)
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline KimiHR

Odg: Batman: Arkham City
« Odgovori #36 u: Veljača 10, 2012, 10:18:02 »
Ne znam , ja nisam imao problema s tim , možda problem nastane ako se prijaviš na PSN s takvim krivim datumom.Ali kao što si rekao , nije loše napraviti neki sigurnosni sejv , zlu ne trebalo.
Sami izazovi i nisu preteški , pogotovo ne oni combat , ali kampanje su po meni najbolja novost koju su napravili vezano za te Challenge . Vjerovatno si bacio oko , dakle rječ je o tri povezana izazova (combat-predator-combat ili predator-combat-predator , a ima ih po dva sa samo combat ili predator)u kojima moraš koristiti određene restrikcije npr. da ne pokazuje ono upozorenje kada te protivnik želi udariti , nemogučnost korištenja gadgeta , nemogučnost izvođenja silent takedowna s leđa i slično.Također postoje i neke koje ti daju određene prednosti kao npr. ekstra snaga s kojim ti ne prekida kombo ako udariš oklopljenog protivnika ili onog sa štitom, besplatna medalja i sl.
Uglavnom te restrikcije treba pametno rasporediti na ta tri izazova , pa iako se igra na istim mapama kao i na onim pojedinačnim izazovima a i zadaci su više-manje isti , zbog restrikcija znaju biti puno teže.Također određeni izazov u kampanji se može ponoviti tri puta , tj. ako recimo treći izazov u kampanji nisi uspjeo rješiti iz trečeg pokušaja moraš ponoviti sve iz početka.
S Batmanom su i oni relativno lagani najviše zbog velikog broja gađeta s kojim on raspolaže pa je predator izazove puno lakše rješiti.Ali s Catwoman sam se poprilično namučio dok sam ih rješio i oduzeli su mi dosta vremena.

Offline Montoya

Odg: Batman: Arkham City
« Odgovori #37 u: Veljača 10, 2012, 12:45:12 »
Riješen "Storyteller", Calendar Man također ima svoje zanimljive priče kroz tih 12 datuma...
Nisam još diral ni jedan izbornik osim prvog (NG) tak da nisam videl izazove ali znam da su nekaj promjenili, još od prije izlaska igre.

Meni je sad kod učitavanja isključivo ovaj zaslon :)



No krenulo se bude sa NG+ uskoro.
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline doktor1

Odg: Batman: Arkham City
« Odgovori #38 u: Veljača 10, 2012, 13:08:42 »
Prešao igru na Hard... Odličan naslov kao i prethodnik. Čeka se nastavak....

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Batman: Arkham City
« Odgovori #39 u: Veljača 10, 2012, 14:58:41 »
Batman: Arkham Country  cer1njo
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Montoya

Odg: Batman: Arkham City
« Odgovori #40 u: Ožujak 16, 2012, 22:09:44 »
Riješil u protekla 3 dana Combat i Predator izazove, tj. osvojil svih 72 Ranked medalja!
Jesu me bome neki predator izazovi namučili...

Ovi Campaign izazovi mi izgledaju sve samo ne dobro - možda se varam.
Nisam još probal, no već sad ih vidim ko nepotrebnu zezanciju!

Ali na to nejdem prije Perfect Freeflow 2.0 trofeja, ne znam de ga je najbolje i najlakše napasti...
Funhouse ili kaj već - svih 13 Batsovih poteza u jednom, neprekidnutom kombou, uh!

Trenutno sam definitivno preumoran za to.
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline Cole™

Odg: Batman: Arkham City
« Odgovori #41 u: Ožujak 17, 2012, 06:09:40 »
Ja sam užasno ljut, što zbog nekog razloga sejvovi se nemogu vratit na PC verziji. Jebeni GFWL  cry1 cry1 jaad
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Montoya

Odg: Batman: Arkham City
« Odgovori #42 u: Ožujak 17, 2012, 21:52:24 »
Riješen Perfect Freeflow, flawless runda (runda = 1 kombo) sa korištenjem svih 13 borbenih poteza Batsa...
Hvala Kimiu na savjetu za odabir mape  thumbs1
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline KimiHR

Odg: Batman: Arkham City
« Odgovori #43 u: Ožujak 17, 2012, 23:29:43 »
Ovi Campaign izazovi mi izgledaju sve samo ne dobro - možda se varam.
Nisam još probal, no već sad ih vidim ko nepotrebnu zezanciju!

Meni su bili poprilično zabavni , teški jesu , pogotovo na extreme , i pojeli su tonu živaca ali su mi baš sjeli . Treba pametno odabirati pojedine restrikcije za svaki event . Ponavljanja je bilo sila , ali zbog toga sam kupio i DLC-ove i mogu reči da su Batmanovi ćak i najlakši zbog brojnosti njegove opreme , Catwoman kampanja je po  meni najteža , dok su Robin i Nightwing negdje između toga.
Zarazno

Offline Montoya

Odg: Batman: Arkham City
« Odgovori #44 u: Ožujak 18, 2012, 10:13:52 »
Ma, to bude pak trajalo...
I combat mape su puno - i sasvim dovoljno!

Da (opet) debelo ne kasne neke igre za "službeno" igranje, teško da bi imal vremena za ovo kaj sam do sad postigel, tj. prošel zadnja četiri dana.

Nadam se da me budu išle te kampanja medalje :)

UPDATE: prvi red, odnosno 36 medalja je palo...

Ovo su "samo" izmiksani Combat izazovi, uz dodatne modifikatore - baš prema očekivanjima, prvo (sasvim nepotrebno) razočaranje u oba naslova.
« Zadnja izmjena: Ožujak 18, 2012, 14:40:48 od Montoya »
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"