Autor Tema: Automobili  (Posjeta: 296488 vremena)

0 Članova i 3 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Cole™

Odg: Automobili
« Odgovori #150 u: Prosinac 26, 2012, 12:39:11 »
Nije automobil, ali nije bogami niti običan motor.  dsmoker

 Dodge Tomahawk

V10 (Dodge Viper) / 8.277 cc / 506 PS / 525 lb/ft (712 Nm) @ 4.200 / 0 - 62 mph (100 km/h): 2,5 s / Vmax: 300+ mph (480+ km/h)







CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Automobili
« Odgovori #151 u: Prosinac 26, 2012, 13:42:57 »
Vidio nekad to čudo ali već zaboravio na njega. Perverzija!
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline s2000

Odg: Automobili
« Odgovori #152 u: Siječanj 05, 2013, 00:27:01 »
Evo kum prodaje svoju bemburu, auto je vrh vrhova al et' kriza

BMW serija 5 520d m-paket, 2006 god.

Offline versus

Odg: Automobili
« Odgovori #153 u: Siječanj 05, 2013, 01:09:56 »
prema cijeni, kum je malo optimista
na slikama djeluje krasno, no 2.0 je ipak bila dno ponude dizelaša, plus drugi vlasnik...

nije zloba, samo iskrenost
(ljudi ju baš i ne vole  kuul )

Offline s2000

Odg: Automobili
« Odgovori #154 u: Siječanj 05, 2013, 12:53:49 »
On ga prodaje al najrađe ga nebi prodao i zato je cijena takva kakva je... auto je stvarno odličan, neznam zašto nevoli ljudi 2.0 al motor je odličan, odlično ubrzava i jako visoku brzinu postiže na autoputu iako ima "samo"  162ks, oprema je stvarno M...neki auti imaju "M" opremu a volan im od običnog e60 i to izgleda jako ružno a ovaj je cijeli po paketom...

Offline Punisher

Odg: Automobili
« Odgovori #155 u: Siječanj 05, 2013, 13:03:08 »
A cuj mozda ga netko i kupi po toj cijeni, ali sumnjam da to bude tako brzo islo, znam jer smo isto tako Rav4 prodavali. Full paket opreme sa svime i svačime 2.2 diesel. Nismo ga htjeli prodavat al je održavanje je kasnije jednostavno postalo preskupo i kriza i sve. 4 godine star, isto na početku tražili dosta jer ono tvoje je i mazio si ga i pazio i znaš da vrijedi te novce, ali kasnije shvatiš da te novce nećeš dobiti.

Sve u svemu, želim mu da ga proda po cijeni kojoj hoće.

Offline s2000

Odg: Automobili
« Odgovori #156 u: Siječanj 05, 2013, 13:06:50 »
E da, održavanje me je stvarno iznenadilo, uopće nije bilo skupo, dok mi smo imali Audi Q7 3.0TDI i bog isus nije mogao poplaćat servise itd. morali smo ga se riješit u što kraćem roku dok ovaj bmw uopće nije toliko skup za održavat a imaš stroj od auta

Offline versus

Odg: Automobili
« Odgovori #157 u: Siječanj 05, 2013, 14:08:49 »
On ga prodaje al najrađe ga nebi prodao i zato je cijena takva kakva je... auto je stvarno odličan, neznam zašto nevoli ljudi 2.0 al motor je odličan, odlično ubrzava i jako visoku brzinu postiže na autoputu iako ima "samo"  162ks, oprema je stvarno M...neki auti imaju "M" opremu a volan im od običnog e60 i to izgleda jako ružno a ovaj je cijeli po paketom...

je, to zna često bit zajeb
to kad znaš da ti je auto u izvanrednom stanju, i procjeniš ga koliko misliš da je realno, ali oglasnici su puni kojekakvih drugih u svakavim poluispravnim stanjima pa je teško nać kupca po cijeni koju si zamislio

pretpostavljam da će teško ić jer sa ~20k eur već možeš birat i X5 (samo primjer) no nikad se ne zna

inače auto je prezahvalan što se tiče održavanja

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Automobili
« Odgovori #158 u: Siječanj 05, 2013, 20:10:11 »
To je to, da, pošto drugi idu po manjoj cijeni, teško je prodati po većoj, iako je drugi možda ispod lima karambol a tvoj u super stanju, stvar je što nikad ne znaš, niti ti kad kupuješ znaš je li drugi loše održavan nit ovaj koji kupuje zna da je tvoj zaista takav kakav kažeš. Sranje je to, osobno me isto to bedira jer znam da što god prodajem prodajem maženo i paženo, a morma prodati po cijeni nekog šrota (bicikle sam prodavao i kupovao), a isto tako kupovati rabljeni je kupovanje mačka u vreći. Zajeb
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline DogZy

Odg: Automobili
« Odgovori #159 u: Siječanj 11, 2013, 14:12:35 »
AC Cobra 427 in Zagreb




Replika ili oriđiđi, pitanje je sad.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Punisher

Odg: Automobili
« Odgovori #160 u: Siječanj 11, 2013, 14:23:27 »
Jebenoooooo, kak mu nije hladno  ave1 ave1 ave1

Offline DogZy

Odg: Automobili
« Odgovori #161 u: Siječanj 11, 2013, 14:32:31 »
@Punisher
To mi je prvo palo na pamet.

Ali pazite ovo.

Prvo sam ju vidio iz tramvaja, lik je prevozio nekog mladca koji, kad je izašao iz auta, mu se zahvaljivao. 15 minuta kasnije, kad sam izašao iz tramvaja, odlučim ne čekati bus. I tako, krenuo pješke i na raskrižju ugledam Cobru, a unutra ženska osoba!
Sreća je bila na mojoj strani, da sam išao busom, ne bih ju vidio jer bih čekao bus 10 minuta. Fukyea! kuul
« Zadnja izmjena: Siječanj 11, 2013, 14:34:51 od DogZy »
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Automobili
« Odgovori #162 u: Siječanj 11, 2013, 15:20:15 »
To sam baš nedavno pričao sa frendom, kako bi bilo da dođe neki tip sa ne znam, Lamborghinijem, i da ga pitam može li me provozati, makar od semafora do semafora stisnut gas malo. Jer ja da imam tako neki bijesni auto i da me neki "klinac" pita takvo što, to kaj ne bi, znam kako je meni bilo u njegovim godinama i koliko mi je to značilo  ;D

A čini se da fakat ima ekipe koja će rado nekome ispuniti san makar na koju minutu, jer ako se tko sjeća, isto je bilo sa jednim mojim poznanikom kojeg je lik provozao u Ageri, i to čak poštenu rutu, negdje su i slike na forumu
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline ManTheRamparts

Odg: Automobili
« Odgovori #163 u: Siječanj 12, 2013, 00:17:27 »

Offline Punisher

Odg: Automobili
« Odgovori #164 u: Siječanj 12, 2013, 00:21:22 »
U matere ti, izgleda fenomenalno :O