Autor Tema: Što se igra?! Dojmovi, komentari...  (Posjeta: 753728 vremena)

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline c0bra123

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #3780 u: Prosinac 02, 2019, 19:24:48 »
Fifa 20 Volta mod, baš guštam u malom nogometu i priči i cut-scenam, neku večer sam sa frendovim od 8 (valjda) do 3 ujutro tukao 3v3. Nas tri protiv AI. Jednu te istu utakmicu.

Što se tiče kauč partya na Volti minus jedan ogroman ko kuća je to što ne možeš ti izbarat pravila u igri nego moraš ić na drugu lokaciju igrat, ne možeš srednji stadion igrat sa 3 igrača jer se taj igra sa 4 kao ono. Htjeli bi bez zidova odigrat ali ću nam valjda nać četvrtog pa će bit veselo. :D

Počeo sam sa Dinamo sezonu igrat od druge Engleske lige i gameplay- razumijem zašto je Hrvač tražio povrat novca i razmijem zašto me je Č upozorava ali je Volta je presudila da uzmem igru. :)
Kad završim voltu, nez šta ću.  cer1njo Šalim se imaju neki izazovi ali samo krpice za obuć se, no, i to je nešto.

I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Offline Punisher

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #3781 u: Prosinac 03, 2019, 09:26:24 »
ja u Fifi jedino online seasons igram, ostalo je dosadno. bem ti jučer 1 : 1 igro protiv lika on 2 šuta imao ja 24 od toga 19 u okvir :(

Offline c0bra123

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #3782 u: Prosinac 03, 2019, 12:49:02 »
ja u Fifi jedino online seasons igram, ostalo je dosadno. bem ti jučer 1 : 1 igro protiv lika on 2 šuta imao ja 24 od toga 19 u okvir :(

Kod mene pokućni internet pa mi je PING velik oko 60-50 nez ni sam uglavnom ne vrijedi se živcirat tu.

Volta- Jučer sam u "New Yorku" igrao turnir i izgubim zadnju utakmicu, ne možeš ju ponovit nego moraš sve ponovo igrat.

Ne igraš na golove nego na vrijeme 3 min- znači 6min utakmica traje puta 4x = 24 min + što sam izgubio zadnju 24= 48min sam igrao jedan turnir, plus loading screen...  hmm

I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Offline Cole™

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #3783 u: Prosinac 06, 2019, 18:40:12 »
SAM (Systems Administration and Maintenance)​​​​​​​



Bring her



Moram što više igrat ovakvih dragulja, na uštrb onih nekih AAA igara koje realno ne zaslužuju takvu pozornost, pa mi na ovakve igre jednostavno premalo vremena slobodnog zapadne. Osbervation sam prešao za sedam sati i ovo je bilo jedno nezaboravno i poprilično traumatično iskustvo. Iako ima horor elemente, jako dobro mi je pogođen balans svega u igri. U niti jednom trenu igra ne postane nešto zamorna ili dosadna. Storytelling u igri je izvrstan i priča je izvrsna i originalna te ju je gotovo nemoguće prepričat ikome ko nije igru igrao bez da sve bude major spojler. Puzzle design također dominira igrom te mi ni on nije bio naporan u niti jednom trenutku. Ono što meni ovu igru kako pričom tako i konceptom izdvaja su dvije polovice igre, u prvoj gdje praktički se uhodavamo kretati se kroz klaustrofobične "hodnike" svemirske stanice i učimo zapravo kako funkcionira jedna svemirska stanica i druga polovica igre koja postaje jedan uvrnuti MIND FUCK naslov u kojem je ovo stvarno dovoljno i previše što sam otkrio. Atmosfera igre je vrhunska, vizualni prikaz je na razini, ali audio je apsofuckinglutno remek djelo. Voice overi rasturaju i tu nema jedne greškice, dok pozadinska glazba nosi igru atmosferom. Samovo komuniciranje s kockom mi se zauvijek urezalo u sjećanje. Drugi prelazak bi mogao biti ispod pet sati, jer dosta je u prvom prelasku bilo istraživanja i par puta mi je malo duže trebalo da riješim par puzzleova. Jedva čekam novu igru od No Code Studiosa, pa možda i spiritualni nastavak ove igre. 

Ono što mi je bilo začuđujuće i jako impresivno jest, da u niti jednom trenutku nisam imao osjećaj da igram gaming igru, nego kao da je netko iz Hollywooda ukrao NASI simulaciju i napravio igru. Briga za detalje u svemirskoj stanici i oko nje su za svaku pohvalu, a najviše hvale ide developeru što mi je priuštio da sam osjećao brigu te emotivno povezao i za neke likove u igri kao i za našeg SAM-a - umjetnu intelegenciju. A način na koji igra postupno raste pričom i atmosferskim raspoloženjem je van svake pameti. Igru da pretvore u film, imala bi kultni status kao i brojne nagrade. Kao što ranije rekoh; rijetko igram ovakve igre, no najčešće takve mi se i najviše urežu u sjećanje. Nadam se samo da će što više ljudi probati i odigrati ovu igru, koja ubija storytellingom te atmosferom. 

CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline c0bra123

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #3784 u: Prosinac 21, 2019, 11:47:18 »
BF V Pacific War.
Wow koje osvježenje je ovo nakon tmurni bobri u gradovim, osvjetljenje vrh vrh, borbe su dobre i kad gubiš nije dosadno mapu su preljepee jednostavno. Čak mislim da su vratili Time to Kill. Opet će djeca plakat.

Samo mi je žao što ne mogu kupit BAR (pušku) Ono moraš preć tide of war (nešto tako) da dobiješ pošku kao nagradu.

Ja ne volim to online lovit achievement-e koje mi oni zadaju, ono igraj i mi ćemo te nagradit... Neću igrat hoću kupit!!  (ima neka valuta scraps mislim da se zove i snjom perkove na oružju si radiš kako tebi paše,skinove i oružje možeš kupit, i golden coinsi zovu se BF coins-i koje moraš kupit za pravi novac, i to neću)

Gle razumijem politiku- nagrađivaj igrače koji igraju da imaju boost. To ja razumijem u potpunosti ali neću tako da igram, neću da me navuče igra , tu sam iz zabave porokat se malo i ić spavat.
Što se tiče achievementa lovim ih za odjeću i za skinove. Mislim lovim, označim ih pa ako ako.

Čuo sam da i Rusi dolaze u šestom misecu.

Puno smajlića, jelde?

I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Offline the_prodigy

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #3785 u: Siječanj 19, 2020, 11:46:42 »
Malo zafrkancije u GTA 5 sa simulatorom  šofe1

GTA 5 With Motion - Cruisin' Around - YouTube
CASE: CORSAIR Carbide 400C ► CPU: INTEL Core i7 6700K 4.2 Ghz ► MBO: ASUS Z170 Pro Aura ► RAM: CORSAIR Vengeance LED 16GB DDR4-3200 Mhz ► GPU: Gainward GTX 1080Ti 11GB Phoenix ► HDD: 2x WD Black 1TB ► SSD: SAMSUNG EVO 840 Basic 128GB ► POWER: CORSAIR RM750X ► PEDALS: Heusinkveld Pro 3-Set ► SHIFTER: Heusinkveld Sequential ► HANDBRAKE: Heusinkveld Loadcell Handbrake ►WHEEL BASE: OSW Direct Drive Mige10 ► RIMS: QSP Road 30cm, Fanatec F1 28cm, Fanatec Drift 32cm, Luisi Monte Carlo Vintage 36cm, Sparco P310 Custom 31cm ► MOTION SYSTEM: Simxperience 2DOF Custom ► TRIPLE SCREEN: 3x 42" Sony KDL42W705 ► VR HEADSET: HTC Vive ► SPEAKERS: Logitech Z906 5.1 ► OS: Windows 10 Pro - 64bit

Offline ManTheRamparts

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #3786 u: Siječanj 19, 2020, 11:48:14 »
Voziš kaj onaj panj iz Splita. cer1njo

Offline Thergothon

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #3787 u: Siječanj 19, 2020, 19:08:45 »
Reakcija na 2:15  cer1njo

Btw. kakav je osjećaj tj. dal se daju postavke podesiti da je FFB barem na nekoj podnošljivoj razini?

Offline the_prodigy

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #3788 u: Siječanj 19, 2020, 20:50:37 »
Bolje nego sto sam ocekivao. Ima neki pod-meni u igri di se sve nastima za volan, FFB, pedale i mjenjac, i to dosta detaljno se moze nastimati - tipa brake gamma, sensitivity i tako neke stvari koje ni neke danasnje igre nemaju. Bas me iznenadilo.

A voznja je definitivno podnosljiva i osjeti se razlika izmedju autiju. Naravno nije iRacing ali nije ni neki šrot bez feelinga.

Postoje neki modovi za realistic driving ali nisam se upustao u to.
CASE: CORSAIR Carbide 400C ► CPU: INTEL Core i7 6700K 4.2 Ghz ► MBO: ASUS Z170 Pro Aura ► RAM: CORSAIR Vengeance LED 16GB DDR4-3200 Mhz ► GPU: Gainward GTX 1080Ti 11GB Phoenix ► HDD: 2x WD Black 1TB ► SSD: SAMSUNG EVO 840 Basic 128GB ► POWER: CORSAIR RM750X ► PEDALS: Heusinkveld Pro 3-Set ► SHIFTER: Heusinkveld Sequential ► HANDBRAKE: Heusinkveld Loadcell Handbrake ►WHEEL BASE: OSW Direct Drive Mige10 ► RIMS: QSP Road 30cm, Fanatec F1 28cm, Fanatec Drift 32cm, Luisi Monte Carlo Vintage 36cm, Sparco P310 Custom 31cm ► MOTION SYSTEM: Simxperience 2DOF Custom ► TRIPLE SCREEN: 3x 42" Sony KDL42W705 ► VR HEADSET: HTC Vive ► SPEAKERS: Logitech Z906 5.1 ► OS: Windows 10 Pro - 64bit

Offline Cole™

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #3789 u: Siječanj 19, 2020, 21:40:59 »
Wow.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Praetorian

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #3790 u: Veljača 27, 2020, 20:47:36 »
Platiniran Star Wars Jedi Fallen Order sad krecemo s Shadow of the Tomb Raider, jedva cekam, prva dva su mi odlicne igre.

Offline Punisher

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #3791 u: Veljača 28, 2020, 08:22:34 »
Treci je totalno underwhelming. Prica a i Lara u igri glupi do bola :(

Offline the_prodigy

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #3792 u: Veljača 28, 2020, 08:59:04 »
Meni je bila sasvim solidna igra, osim samog kraja  thumbs1
CASE: CORSAIR Carbide 400C ► CPU: INTEL Core i7 6700K 4.2 Ghz ► MBO: ASUS Z170 Pro Aura ► RAM: CORSAIR Vengeance LED 16GB DDR4-3200 Mhz ► GPU: Gainward GTX 1080Ti 11GB Phoenix ► HDD: 2x WD Black 1TB ► SSD: SAMSUNG EVO 840 Basic 128GB ► POWER: CORSAIR RM750X ► PEDALS: Heusinkveld Pro 3-Set ► SHIFTER: Heusinkveld Sequential ► HANDBRAKE: Heusinkveld Loadcell Handbrake ►WHEEL BASE: OSW Direct Drive Mige10 ► RIMS: QSP Road 30cm, Fanatec F1 28cm, Fanatec Drift 32cm, Luisi Monte Carlo Vintage 36cm, Sparco P310 Custom 31cm ► MOTION SYSTEM: Simxperience 2DOF Custom ► TRIPLE SCREEN: 3x 42" Sony KDL42W705 ► VR HEADSET: HTC Vive ► SPEAKERS: Logitech Z906 5.1 ► OS: Windows 10 Pro - 64bit

Offline Praetorian

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #3793 u: Veljača 28, 2020, 12:07:53 »
Ti si nahvalio igru u svom osvrtu pa je i to presudilo da ju nabavim dobro i popust  ;D