Autor Tema: Medal of Honor: Warfighter  (Posjeta: 26917 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Cole™

Odg: Medal of Honor: Warfighter
« Odgovori #90 u: Listopad 26, 2012, 05:18:31 »
Igra je smeće vidi tri rivjua, ne priznam.  kava1
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline doktor1

Odg: Medal of Honor: Warfighter
« Odgovori #91 u: Listopad 26, 2012, 07:56:20 »
Pa zar sada odjednom NITI JEDAN reivew nije relevantan??

50, 50, 50 ocjene, 45 ocjena, 70, 60, 50 ocjene

I onaj kome najviše vjerujem GameInformer - 5/10

"Entertainment:With a huge arsenal of impressive military games to choose from, leave this malfunctioning shooter on the shelf"
____

Pa zar sada niti jedan review sajt NE PRIZNAJEŠ kada ti se igra svidjela? U redu, svidjela ti se, pošteno, ali netreba odmah svim praktički tupit da je igra dolična, mrak, zanimljiva....
Meni po svemu baca da je igra loša ako nema NITI JEDAN pozitivan review!? Pa tko je lud?

Ja znam i bez da je probam da mi se nebi svidjela jer po reviewima i komentrima vidim da je to baš ono šta NE ŽELIM kao šta sam već spomenuo u postu prije....
« Zadnja izmjena: Listopad 26, 2012, 08:16:23 od doktor1 »

Offline doktor1

Odg: Medal of Honor: Warfighter
« Odgovori #92 u: Listopad 26, 2012, 11:48:45 »
Da....

<a href="" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win"></a>


Ako ne učiniš ono šta ti igra kaže, IGRA TE UBIJE!!! Alo!! Kakva je to debilana!? Strašno!

Ovi snajperski meci... Stvarno imerzivno iskustvo...

I kao šta rekoh, to nije samo ova igra, to je cijelo jebeno FPS tržište "modernog ratovanja" koje je jedno VELIKO sranje!

Ovo mora prestati, da mi igra govori šta da koristim i gdje. Tragično je da dok se god ovakvi zaglupljeni naslovi budu prodavali isti će se i proizvodit.

E pa neka su je svi recenzenti redom popljuvali, pa dosta je više tih sranja od igara gdje držiš W tipku i klikčeš po ljevoj tipki miša, ali onako kako ti igra kaže i sa kojim oružjem ti igra da....

I bez da sam probao ovu igru nakon pročitanog i viđenog mogu reći da su Doom3, Rage, svi STALKERI, METRO 2033, Brother In Arms.... bolji od ovog Warfightera; a šta to uopće znači - "Borac rata"??

Ova igra je ništa drugo nego ono nešto šta treba uzet dio kolača COD naslovu i tako je rađena -  identično kao ta zastarjela nakupina piksela...

I onda pogledam onaj ZombieU trailer i ove igre dobivaju još više na "debilana" faktoru....
« Zadnja izmjena: Listopad 26, 2012, 12:06:05 od doktor1 »

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Medal of Honor: Warfighter
« Odgovori #93 u: Listopad 26, 2012, 13:37:07 »
ali to pogljupljivaje na žalost nije problem samo FPS-a, nego gotovo svakog žanra
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline doktor1

Odg: Medal of Honor: Warfighter
« Odgovori #94 u: Listopad 26, 2012, 13:46:33 »
ali to pogljupljivaje na žalost nije problem samo FPS-a, nego gotovo svakog žanra

Da, ali u kakvim RPG igrama imaš više oružja koja biraš kad hoćeš, upgrade likova bla bla bla bla..

A recimo ovaj novi XCOM nije za svakoga... I odmah mi se je igra svidjela jer se ima šta za radit u igri, treba razmišljat, setting je odličan kao i atmosfera.....

Offline Kole

Odg: Medal of Honor: Warfighter
« Odgovori #95 u: Listopad 26, 2012, 14:21:08 »
Imam samo rijeći hvale, došao sam do 6 misije i odlična je  ave1 ave1

Offline Cole™

Odg: Medal of Honor: Warfighter
« Odgovori #96 u: Listopad 26, 2012, 15:18:15 »
Možeš kolko hočeš lupat praznu slamu, ako to ima svoju publiku i ako ju zadovoljava.  kava1
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline doktor1

Odg: Medal of Honor: Warfighter
« Odgovori #97 u: Listopad 26, 2012, 15:23:27 »
To nije nikakvo lupanje PRAZNE slame već argumenti i činjenice! A to šta se nekome igra dopada njegova stvar, ali sve je već rečeno i sa moje strane i u videu iznad. Ako je to lupanje prazne slame, onda dobro, nema smisla više komentirat.

Offline Cole™

Odg: Medal of Honor: Warfighter
« Odgovori #98 u: Listopad 26, 2012, 15:30:33 »
Ako sam ja zadovoljan sa igrom i napišem opširan post kako me pozitivno iznenadila igra, što tvoj post znači da lažem, da nije istina?
Na to aludiram. Pa nemam 6 godina jebemu. Slažem se da sa žanrom jako nešto ne štima i općenito za gaming industrijom, ali ono opet ponavljam igra ima svoju publiku koju zabavlja...
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline doktor1

Odg: Medal of Honor: Warfighter
« Odgovori #99 u: Listopad 26, 2012, 15:38:03 »
Ako sam ja zadovoljan sa igrom i napišem opširan post kako me pozitivno iznenadila igra, što tvoj post znači da lažem, da nije istina?

Znači da se još nisi zasitio tih copy/paste nobrain samo ravno pucačina. Tvoja stvar, uživaš u igri, ali dok god ljudi budu uživali u takvim igrama iz godine u godinu će lansirat takve ispljuvke... E onda ćeš se zasitit i nećeš igru niti probat, a po komentarima i reviewima ćeš vidjet da je to opet identično sranje kojeg ti je puna kapa....

Kod mene ne prolaze više te stvari. A to se vidi da niti nemam volje ni želje skidat 15GB sa interneta, a kamoli platit punu cijenu za to...
« Zadnja izmjena: Listopad 26, 2012, 15:40:02 od doktor1 »

Offline Cole™

Odg: Medal of Honor: Warfighter
« Odgovori #100 u: Listopad 26, 2012, 15:41:44 »
Tu se slažemo...
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline ManTheRamparts

Odg: Medal of Honor: Warfighter
« Odgovori #101 u: Listopad 26, 2012, 15:42:04 »
Samo razmisli ovak - dal bi dal te novce po kolko prodaju igru? Uvjeren sam da ne vredi tih para 100%!

Igral sam betu i videl sam da je no good za mene, s single playerom sam se odavno pozdravil u FPS igrama ovog tipa (iznimka KZ), a ovaj MOH šteka i na MP području tak da su najvjerojatnije ocjene opravdane. Istina - mislim da je 5/10 prema onome kaj sam videl ipak objektivno prenisko, ali za više od 6-6,5 jednostavno (i navjerojatnije) - nije.

Igra je zapravo čisti marketinški trik EA-a koji vidi da trenutno ovakve igre jako dobro prolaze na tržištu i ništ drugo osim uvaljivanja muda pod bubrege kupcima. Pošto ove godine EA nema Battlefield, morali su s nečim tu prazninu popuniti da si popune novčanike.
« Zadnja izmjena: Listopad 26, 2012, 15:46:19 od ManTheRamparts »

Offline doktor1

Odg: Medal of Honor: Warfighter
« Odgovori #102 u: Listopad 26, 2012, 15:49:34 »
Ma neka im recenzenti daju takve ocjene. Pa vrijeme je da se više malo promjene te pucačine. Već godinama ratne FPS igre ne valjaju ništa! ALi ništa od toga.

Mnogi spominju da će se stvari promjenit sa dolaskom novih konzola....! Promjenti će se k***c, a ne igre.....

Offline ManTheRamparts

Odg: Medal of Honor: Warfighter
« Odgovori #103 u: Listopad 26, 2012, 15:52:22 »
Slažem se s svim rečenim. Treba ih napanjčiti da se spamete.

Samo velim - objektivno igra nije baš TOLKO loša, samo je srednja žalost. MP je čak bil i zabavan na beti, ali više je bilo frustracije, nego uživanja u igri.

Offline versus

Odg: Medal of Honor: Warfighter
« Odgovori #104 u: Listopad 26, 2012, 16:28:49 »
sinoć, logirajući se na PSN uberem da mi jedan švedski drugar već igra Warfighera, razmijenimo par message-a i ispada da je vrlo zadovoljan igrom, kaže da je zabavno (zasad pegla samo single player)

s druge strane, čitajući ovu temu ispada da je smeće, uključujući i CoD MW i dvojku i trojku, da su to sve smećad samo takva.
Ajde, nisu ni meni vrh vrhova, al baš smeće.....

štajaznam, meni to liči na pljuvanje radi pljuvanja
može mi se reć' da pišem gluposti,
al meni je pak glupo da netko proba CoD4 pa kad ispadne da mu je smeće, da uzme i MW2 pa mu je (opet) smeće, pa BlackOps pa mu je (opet) smeće, pa MW3 pa mu je (opet) smeće...
odokativno, il je pljuvač il mazohista
i to ne mazohista vulgaris-domesticus, nego baš ono, mazohističetina i po