Autor Tema: Aliens: Colonial Marines  (Posjeta: 22978 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Cole™

Odg: Aliens: Colonial Marines
« Odgovori #15 u: Prosinac 15, 2012, 13:17:29 »
Aliens: Colonial Marines - All new gameplay: Extermination Mode


Aliens: Colonial Marines - All new gameplay: Escape Mode


Aliens: Colonial Marines - All new gameplay: Singleplayer
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Thergothon

Odg: Aliens: Colonial Marines
« Odgovori #16 u: Veljača 01, 2013, 22:29:23 »
Jos malo je ostalo do izlaska.
Vizualno izgleda prosjecno, da ne velim lose, ali kao fan Aliena sam jako nahajpan.
Vec mi je mucno kolko su puta ovi iz Gearboxa ponovili da im je filmski serijal jedna od glavnih inspiracija oduvijek i da ne zele uprskati sad dok konacno imaju priliku raditi na igri istog imena. Nadam se da je barem nesto od toga tocno tj. da nije samo pusta propaganda kao u vecini slucajeva. Pokusaj docaravanja atmosfere iz drugog filma i nastavak na isti - moze!

Offline doktor1

Odg: Aliens: Colonial Marines
« Odgovori #17 u: Veljača 09, 2013, 18:28:02 »
baš će mi dobro doći nakon Dead Space svemira još malo beštija....

Offline ManTheRamparts

Odg: Aliens: Colonial Marines
« Odgovori #18 u: Veljača 11, 2013, 19:56:16 »
Vidim po netu da nisu baš najbolji dojmovi, a i ono kaj sam gledal videje, malo mi je li-la nekak.  cer1njo fpalm1

Offline doktor1

Odg: Aliens: Colonial Marines
« Odgovori #19 u: Veljača 11, 2013, 20:01:17 »
Meni djeluje da će mi se svidjet. Hvale kampanju, ali likovi baš da ne blistaju.. Skinem ALiene i udru u tu atmosferu...

Offline ManTheRamparts

Odg: Aliens: Colonial Marines
« Odgovori #20 u: Veljača 11, 2013, 20:02:46 »
Ja bi htel da bude dobra igra, ali prvi reviewi baš ne garantiraju to - ocjene su onak od 4/10 do 7,9/10 (to je najbolja ocjena zasad). Ne znam kaj da mislim.

Offline doktor1

Odg: Aliens: Colonial Marines
« Odgovori #21 u: Veljača 12, 2013, 11:11:34 »
Vidim i ne cvatu ruže po recenzijama, ali ću probat igru jer MENI djeluje zabavna.

Ali i ne razumejm te recenzente; svim igrama nabijaju na nos neinovativnost, generičnost, sve viđeno dok onim COD ispljuvcima iz godine u godinu pjevaju ode i davaju neke 9/10 ocjene, a svaka igra je od COD: MW identična na prastarom engineu koji od fizike ne da nema ni f nego niti ne smrdi na tu riječ!

Offline ManTheRamparts

Odg: Aliens: Colonial Marines
« Odgovori #22 u: Veljača 12, 2013, 12:00:05 »
Na kraju ispada da Gearbox opće nije radil kampanju, nego sasvim 10. studio. Nadam se da nije tak loše kak svi pričaju i da ne ispada 'In space, no one can hear you scream for your money back'. Drago mi je da nije bil nepromišljen preorder.

Al opet - dok razmislim, ništ me ne čudi, igre koje su tak dugo u razvoju se većinom sposeru, a ne treba opće ni spominjati da je ova igra prvo bila najavljena za Playstation 2 (!!!) tam negde oko 2002.!!!

Čekam Therove dojmove.

Offline Praetorian

Odg: Aliens: Colonial Marines
« Odgovori #23 u: Veljača 12, 2013, 13:20:00 »
Vidim i ne cvatu ruže po recenzijama, ali ću probat igru jer MENI djeluje zabavna.

Ali i ne razumejm te recenzente; svim igrama nabijaju na nos neinovativnost, generičnost, sve viđeno dok onim COD ispljuvcima iz godine u godinu pjevaju ode i davaju neke 9/10 ocjene, a svaka igra je od COD: MW identična na prastarom engineu koji od fizike ne da nema ni f nego niti ne smrdi na tu riječ!

E baš to thumbs1

Ma ja ću probat igru, ko ga yebe, neću uopće ni gledat recenzije. Jedino možda odustanem od igre ak prije instalacije vidim šta THER kaže o igri cer1njo cer1njo

Offline ManTheRamparts

Odg: Aliens: Colonial Marines
« Odgovori #24 u: Veljača 12, 2013, 14:58:09 »
Aliens: Colonial Marines Review | GameTrailers

Ugh, AI je vidim jaaaaaaaaaaaaaooooooooooooooooooo.  cer1njo

Offline doktor1

Odg: Aliens: Colonial Marines
« Odgovori #25 u: Veljača 12, 2013, 15:26:58 »
Sada sam igrao i AI je bez problema sakatio Aliene oko mene....

Uglavnom, Fack you recenzije, ja sam u Alien filmu....








Offline Kole

Odg: Aliens: Colonial Marines
« Odgovori #26 u: Veljača 12, 2013, 15:35:21 »
Ja krečem za sat, još ako i ima coop, s frendovima rokat  ave1

Offline ManTheRamparts

Odg: Aliens: Colonial Marines
« Odgovori #27 u: Veljača 12, 2013, 16:01:52 »
Nadam se samo da je ok gameplay i atmosfera. Dugo nije bilo dobre igre s Alienima.

Offline doktor1

Odg: Aliens: Colonial Marines
« Odgovori #28 u: Veljača 13, 2013, 11:35:22 »
Loša igra..... Mislio sam da će me iznenadit kao recimo Syndicate, ali ovo je zbilja loše. Ni A od atmosfere, ni I od imerzivnosti...

Uninstall...

Offline ManTheRamparts

Odg: Aliens: Colonial Marines
« Odgovori #29 u: Veljača 13, 2013, 11:37:32 »
Eh, baš sam čekal dojmove u nadi da bude bar donekle, očito nema kruha i istinite su recenzije.