Autor Tema: Aliens: Colonial Marines  (Posjeta: 22971 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline the_prodigy

Odg: Aliens: Colonial Marines
« Odgovori #30 u: Veljača 13, 2013, 14:59:31 »
Ja sam jučer baš instalirao, držalo me da igram 15-tak minuta i to je bilo to..
CASE: CORSAIR Carbide 400C ► CPU: INTEL Core i7 6700K 4.2 Ghz ► MBO: ASUS Z170 Pro Aura ► RAM: CORSAIR Vengeance LED 16GB DDR4-3200 Mhz ► GPU: Gainward GTX 1080Ti 11GB Phoenix ► HDD: 2x WD Black 1TB ► SSD: SAMSUNG EVO 840 Basic 128GB ► POWER: CORSAIR RM750X ► PEDALS: Heusinkveld Pro 3-Set ► SHIFTER: Heusinkveld Sequential ► HANDBRAKE: Heusinkveld Loadcell Handbrake ►WHEEL BASE: OSW Direct Drive Mige10 ► RIMS: QSP Road 30cm, Fanatec F1 28cm, Fanatec Drift 32cm, Luisi Monte Carlo Vintage 36cm, Sparco P310 Custom 31cm ► MOTION SYSTEM: Simxperience 2DOF Custom ► TRIPLE SCREEN: 3x 42" Sony KDL42W705 ► VR HEADSET: HTC Vive ► SPEAKERS: Logitech Z906 5.1 ► OS: Windows 10 Pro - 64bit

Offline Kole

Odg: Aliens: Colonial Marines
« Odgovori #31 u: Veljača 13, 2013, 15:19:17 »
Tolko su to najavljivli a nakraju  fpalm1

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Aliens: Colonial Marines
« Odgovori #32 u: Veljača 13, 2013, 15:47:12 »
Ja ću svekedno probat. Toliki sam ljubitelj Aliena i toliko mi fali isti da ću bez obzira na sve barem pokrenut. Hoću li se zadržati, ne znam, ali hoću probat. Čim Dead Space 3 završim
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Praetorian

Odg: Aliens: Colonial Marines
« Odgovori #33 u: Veljača 13, 2013, 15:51:29 »
Probao i ja............Uninstall nakon 10 minuta cry1
Kad pucaš kao da papire pucaš, a hit detection je nikakav.

Offline ManTheRamparts

Odg: Aliens: Colonial Marines
« Odgovori #34 u: Veljača 13, 2013, 16:39:36 »
Ja bum odigral samo zato kad je Alien i zbog priče (nadam se da je kolko tolko ok). Prvu misiju sam prešel.

A ono, AI je ubi me bože, osjećaj pucanja tak tak, al bar brzo padaju ak ništ drugo.  cer1njo

Paleta boja je pogođena kak treba, setting je super (kaj se podrazumjeva), pulse rifle zvuči kak treba, alienima su sfulali glasanje, muzika je odlična (drži se Hornerovog soundtracka s filma Aliens), atmosfera na početku mi je bila dost dobra, kak se ide dalje oseti se da je mlakije, motion sensor je zapravo neupotrebljiv - al ja forsam i koristim ga samo zbog zvuka i da malo podigne atmosferu, kretnje/animacije likova su zastarele i iz nekog drugog vremena i tak.

Uglavnom - po ovome kaj sam zasad videl nije baš tak loše kak tvrde ljudi, al imam još celu kampanju za odigrati tak da ima vremena da postane totalno sranje.  cer1njo

Veliki fan sam Aliena, čekal sam ovu igru i sad bum odigral bilo kakva bila. Dobro da nisam preorderal jer na ovo ne vredi bacati pare. Čini mi se da je ovo ona igra - jedan prelazak dok nemaš kaj pametnije za igrati.

Najtužnije u celoj priči je da mi je ovo bolje od 95% ostalih single player pucačina.  fpalm1 cer1njo (to vam onda govori kaj mislim o sp kampanjama COD-a, BF-a i sličnih)

Offline ManTheRamparts

Odg: Aliens: Colonial Marines
« Odgovori #35 u: Veljača 13, 2013, 21:17:20 »
Ubite me, dobra mi je igra.  cer1njo cer1njo

Mislim, nije mi onak 10/10 waaauuu, al solidna je, nije baš totalno smeće. Ok mi je sela, prešel sam 3 misije, setting je autentičan, likovi su ok (uostalom ko i u filmu, panjevi od marinci) s glupim forama, AI pokazuje naznake inteligencije, al se odma istovremeno sposere tipa - ode u zaklon iza kutije, al si ne čučne nek stoji iza kutije taman tolko kaj mu se glava vidi.  cer1njo cer1njo fpalm1

Čak mi je i atmosfera ok. Bolje mi je ovo od zadnjeg Aliens vs Predator, nedavno sam pokrenul, par misija prešel i uninstall, ovo se bude odigralo do kraja unatoč manama. Očito sam prevelki fan Aliena kad morem prek nekih gluposti prejti. Bugove u igri nisam doživel, ALI doživel sam jedan pravi prilikom pokretanja igre - pokrenem igru, loda se, zruši se.  cer1njo fpalm1

Treba samo u tom slučaju exe file pokrenuti run as administrator i to je to.

Očekival sam puuuuuno goru igru.  cer1njo
« Zadnja izmjena: Veljača 13, 2013, 21:18:57 od ManTheRamparts »

Offline doktor1

Odg: Aliens: Colonial Marines
« Odgovori #36 u: Veljača 13, 2013, 21:29:41 »
Meni nema baš atmosferu. Potamnio sam maksimalno, ali nešto mi šteka u toj atmosferi. Baterija na pušci svjetli gore od neznam čega.. Kada ubijem Aliena njegova kiselina nema nikakvog učinka. Neznam, te neke pizdarije me smetaju da bi mogao reći da je igra atmosferična i imerzivna. A još kada vidim one debile od suboraca...

Offline ManTheRamparts

Odg: Aliens: Colonial Marines
« Odgovori #37 u: Veljača 13, 2013, 21:37:33 »
Ma AI je katastrofa, ko da ga ni nema.  cer1njo

Slažem se s svim rečenim, ima puno gluposti koje su morale biti bolje rješene tipa ta kiselina - istina, dok ti dojde skroz blizu i dok ga napucaš onda te more ubiti, al onak - streliš aliena, leži na podu, hodaš po njemu - to ništ ne znači tvojemu. Glupo je isto kaj lampa more beskonačno svetliti, kaj nije ko na starom AVP2 kaj se praznila, pa joj je trebalo malo cajta da se napuni.

Velim, nije atmosfera ludilo il nekaj, samo je ok zbog settinga i to je to - nema tu horora, akcijska igra i ništ drugo. Al prema ovome kaj sam videl sigurno nije za one smešne ocjene tipa 2.5/10 ili 4/10 kakve su davali (ok, ne znam kak je na konzolama igra, al sumnjam da je puno drukčije) jer je kampanja tri put bolja od bilo kojeg COD-a, BF-a i većine pucačina.

Odigralo se bude i delete.

Ne znam, nisam imal skoro nikakva očekivanja, jedno vreme sam bil nabrijan na igru, al me pustilo kad sam imal neki filing da bi mogli sjebati - a i jesu, jer je ovo daleko od onih strašnih najava. Imam osjećaj da su više truda uložili u trailere nego u igru.  fpalm1 cer1njo

Onda najvjerojatnije dolazi na red Far Cry 3.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Aliens: Colonial Marines
« Odgovori #38 u: Veljača 13, 2013, 21:49:48 »
A koji komp imaš ti MTR uopće? Nemrem naći u ovoj temi

Znam da ti ili Ther ste rekli da nije nekaj baš jakoga, ili čak obojica, pa me zanima. Zbog ovog s Far Cryem kaj si spomenuo. Ja ga se plašim pokrenuti zbog službenih zahtjeva  cer1njo
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline ManTheRamparts

Odg: Aliens: Colonial Marines
« Odgovori #39 u: Veljača 13, 2013, 21:52:43 »
Ma na Xboxu bum FC igral.

A komp mi je Athlon X2 3800+, 1gb ddr2, 300gb hard, ATI Radeon 5550HD... Uglavnom, zastarelo čereslo koje se još očito ne da.  cer1njo

Offline doktor1

Odg: Aliens: Colonial Marines
« Odgovori #40 u: Veljača 13, 2013, 22:18:05 »
Ovo ne djeluje kao ista igra. Kada ovo gledam dođe mi da igram...

Aliens Colonial Marines Gameplay Demo Walkthrough


Sada ći skinut Alien film pa možda igra dobije drugu šansu dužu od 30 minuta... A i probat ću namjestit FXAA injektor radi boljeg osvjetljenja...

Offline the_prodigy

Odg: Aliens: Colonial Marines
« Odgovori #41 u: Veljača 13, 2013, 22:34:24 »
Izgleda da su promijenili neke stvari od prošlogodišnjeg demo-a gdje su prikazali "work in progress". Demo je izgledao dosta bolje, atmosfera pogotovo.

Aliens: Colonial Marines: What the hell happened to Aliens: Colonial Marines? - Feature - VideoGamer.com
CASE: CORSAIR Carbide 400C ► CPU: INTEL Core i7 6700K 4.2 Ghz ► MBO: ASUS Z170 Pro Aura ► RAM: CORSAIR Vengeance LED 16GB DDR4-3200 Mhz ► GPU: Gainward GTX 1080Ti 11GB Phoenix ► HDD: 2x WD Black 1TB ► SSD: SAMSUNG EVO 840 Basic 128GB ► POWER: CORSAIR RM750X ► PEDALS: Heusinkveld Pro 3-Set ► SHIFTER: Heusinkveld Sequential ► HANDBRAKE: Heusinkveld Loadcell Handbrake ►WHEEL BASE: OSW Direct Drive Mige10 ► RIMS: QSP Road 30cm, Fanatec F1 28cm, Fanatec Drift 32cm, Luisi Monte Carlo Vintage 36cm, Sparco P310 Custom 31cm ► MOTION SYSTEM: Simxperience 2DOF Custom ► TRIPLE SCREEN: 3x 42" Sony KDL42W705 ► VR HEADSET: HTC Vive ► SPEAKERS: Logitech Z906 5.1 ► OS: Windows 10 Pro - 64bit

Offline ManTheRamparts

Odg: Aliens: Colonial Marines
« Odgovori #42 u: Veljača 13, 2013, 22:55:24 »
Sad odigral još jednu misiju u kojoj je glavna zvezda bil ovaj gospodin:



Naš dobar drugar O'neill!!! AI se pokazal u najboljem svetlu!!!  cer1njo

Spuštamo se u leglo aliena, svako s smartgunom u rukama, normalno, u jednom hodniku sam ih valjda 20 s tim potamanil i začas više nisam imal municije - idem dalje, beštije dolaze s svih strana, panika, mrak, krv, aaaaaaaa ptsp, DRAMA, gledam counter na pulse rifle-u, municija pri kraju, nema municije, brzo pumpericu vadim, skidam beštije, kiselina po meni (nema jebe), ovi samo dolaze ko na normu, municija pri kraju i taman se ovi smire malo - skužim ja - nema drugara našeg!!! Di je nestal!? Okrećem se, odlazim u hodnik di je počela tarapana - frajer zapel u zid.  cer1njo

Najžešće je kaj je tak dok lik nije smetal bila igra kak se spada, nije mi baš bilo svejedno dok sam sam bil, municija na knap, a ovaj mulec iza si čohla jajca s smart gunom v rukama.  cer1njo

Nadam se da je modabilna igra pa da moderi poslože kaj bude bolje. Ono, meni je zabavno, za jedan prolazak dušu dalo.

I da - dobre su lokacije, fanovi budu puno toga prepoznali, na tome im svaka čast. I likovi tipa Bishop kaj su nutra. thumbs1

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Aliens: Colonial Marines
« Odgovori #43 u: Veljača 13, 2013, 23:10:23 »
 ave1

Ja još uvijek vjerujem da bu mi se svidjela igra i igrat ću  sm1jeh

Iako onaj video what the hell happened mi fakat nije jasan. Mislim en video nego kako konačni proizvod može biti ružniji  hmm
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Praetorian

Odg: Aliens: Colonial Marines
« Odgovori #44 u: Veljača 13, 2013, 23:11:05 »
@MTR nagovorio si me da opet instaliram igru ;D