Autor Tema: Aliens: Colonial Marines  (Posjeta: 22997 vremena)

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Praetorian

Odg: Aliens: Colonial Marines
« Odgovori #75 u: Veljača 17, 2013, 23:17:50 »
Fino si sve obuhvatio i objasnio thumbs1

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Aliens: Colonial Marines
« Odgovori #76 u: Veljača 18, 2013, 11:15:08 »
Al ja bum svejedno igrao  cer1njo
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline doktor1

Odg: Aliens: Colonial Marines
« Odgovori #77 u: Veljača 18, 2013, 11:19:28 »
Al ja bum svejedno igrao  cer1njo

A vjerovatno i odustao.. Ja sam se trsio i trsio, ali nije išlo... Čak i grafički popravljo igru bal bla, ali opet nije išlo...

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Aliens: Colonial Marines
« Odgovori #78 u: Veljača 18, 2013, 11:24:53 »
A uvijek postoji ta mogućnost, no probao budem čisto jer sam Alien fan i tvrdoglav  ;D
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline ManTheRamparts

Odg: Aliens: Colonial Marines
« Odgovori #79 u: Veljača 18, 2013, 12:20:29 »
Meni nije bil problem odigrati, bilo mi je zabavnije od npr. Crysisa, COD-a i svih ostalih sp pucačina osim Killzone-a i Haloja.  cer1njo

Makar, ja sam igral maksimalno sat vremena v komadu, onda su pauze usljedile.  cer1njo

Al da je igra treščina, je.  cer1njo

Offline Thergothon

Odg: Aliens: Colonial Marines
« Odgovori #80 u: Veljača 18, 2013, 12:23:02 »
Crysis bilo koji je masterpiece u usporedbi s ovim smecem!

Offline ManTheRamparts

Odg: Aliens: Colonial Marines
« Odgovori #81 u: Veljača 18, 2013, 12:25:55 »
MENI nije zabavan i dosadne su mi igre, dosadi mi uvek nakon 15 minuta i meni je svaki Crysis aka tech demo najobičnije smeće, ako mi je ovo zabavnije bilo i takvo nikakvo, znaš kaj onda mislim o Crysisu.
CLOAK ENGAGED - daj beži.  cer1njo

Tragikomično je da me ovakvo smeće više zabavilo od jednog sp COD-a, BF-a, Crysis-a skupa.

Dve pucačine SP - Halo 4 i Killzone-i, ostatak nula bodova. (FC3 još moram videti kak mi bu, tak da ga zasad izostavljam iz računice)
« Zadnja izmjena: Veljača 18, 2013, 12:31:47 od ManTheRamparts »

Offline Thergothon

Odg: Aliens: Colonial Marines
« Odgovori #82 u: Veljača 18, 2013, 12:43:46 »
Nemaju tu veze ukusi i subjektivni dozivljaj zabave.
Cinjenica je da su i Crysis i COD i BF ispod povrsine PUNO kvalitetnije igre u svim mogucim segmentima. Bez obzira kaj su genericki shooteri bez duse, bez balansa i kaj svake godine izlazi barem jedan nastavak (COD serijal).
« Zadnja izmjena: Veljača 18, 2013, 12:48:07 od Thergothon »

Offline Cole™

Odg: Aliens: Colonial Marines
« Odgovori #83 u: Veljača 18, 2013, 12:46:42 »
Nikako se ne slažem za Crysis, ali nikako.
Neznam možda je na konzoli to druga igra. Ali Crysis baš odskače u svojem gameplayu. Na stranu možda neke tehničke stvari koje nemožete progutat. Za AI i bugove je sve već rečeno pa...
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Thergothon

Odg: Aliens: Colonial Marines
« Odgovori #84 u: Veljača 18, 2013, 12:54:13 »
Ista je igra, igrao na PC-u i konzolama.
Istina, u SP-u pojede COD i BF gdje AI ne postoji.
U Crysisu se cesto zblesiraju, ali to je poluotvorena igra i barem koriste citavo podrucje za manevriranje, a ne jedan zaklon i izvirivanje u intervalima od 3 sekunde. No nije ni Crysis bas neko cudo ispod prekrasne povrsine, ima dosta mana, ali je zabavniji od gore spomenutih zbog vise mogucnosti i taktiziranja.

Offline ManTheRamparts

Odg: Aliens: Colonial Marines
« Odgovori #85 u: Veljača 18, 2013, 12:56:58 »
Nisam nigde to ni tvrdil da je pod haubom kvalitetnije, zato me i kolko-tolko zabavila igra kad je konačno malo nekaj drukčije od naganjanja teroristi po pećinama, a i zanimljivo je kak mi je na kraju bilo ovo zabavnije od svih gore navedenih navedenih čije kampanje zduram maksimalno pol sata - a mislil sam da je to na kraju najbitnije - kolko te igra uspije zabaviti, jer je to i cilj. Kaj Crysisu znači AAA grafika, kad mi je gameplay dosadan, AI katastrofalan za jednu AAA igru (ko uostalom i COD-u i BF-u), napucavanje isto dosadno, kad mi je ovo smeće bolje selo od bilo kojeg Crysisa ili bilo kojeg COD-a. Za razliku od njih u nijednom trenu se nisam silil da dovršim ili nastavim igrati igru (ko recimo sad s Dead Space 3 koj mi je bil užasno naporan, al je puno bolja igra od svih ovih skupa da se razmemo). Ne branim igru, jer je zaslužila ocjene kakve je dobila i jer je smeće, meni je samo došla v dobrom trenu dok mi je trebalo nekaj na brzinu za spucati se i ok mi je sela igra. Sforsana su sva 3 serijala i to je to, bilo to na PC-u ili konzolama, nema veze.

Sori Cole, kod mene je Crysis pri dnu FPS-a od nekad, nikad mi nije dobro sednul, ima neke svoje kvalitete, ali mi je najveći minus mlako napucavanje prek kojeg nemrem prejti.
« Zadnja izmjena: Veljača 18, 2013, 12:59:41 od ManTheRamparts »

Offline ManTheRamparts

Odg: Aliens: Colonial Marines
« Odgovori #86 u: Veljača 18, 2013, 13:27:08 »
Hahah vidim da po netu kruže glasine da je SEGA Gearboxu skeširala 60 mil dolara za razvoj ovog čuda i da je Gearbox većinu tih sredstvi usmjeril na razvoj Borderlandsa 2.  fpalm1 cer1njo

Navodno da bi ih SEGA mogla tužiti. Da bar!!!!! Onoga seronju Pitchforda nemrem videti!!! I nikad nisam kužil ekipu koja taj Gearbox diže u nebesa ko nekog AAA developera, a sve igre su im srednja žalost, Borderlandsi da nemaju co-op multi, bili bi gori 8 put od ovih Aliena - jer svi znamo da i najgore smeće more biti zabavno dok se prelazi u 2+ igrača.

Offline Thergothon

Odg: Aliens: Colonial Marines
« Odgovori #87 u: Veljača 18, 2013, 22:52:50 »
Hahah vidim da po netu kruže glasine da je SEGA Gearboxu skeširala 60 mil dolara za razvoj ovog čuda i da je Gearbox većinu tih sredstvi usmjeril na razvoj Borderlandsa 2.  fpalm1 cer1njo

Navodno da bi ih SEGA mogla tužiti. Da bar!!!!! Onoga seronju Pitchforda nemrem videti!!!

Treba ga za jajca obesiti na najblizu banderu, gaming obmana stoljeca!

Offline Wulf

Odg: Aliens: Colonial Marines
« Odgovori #88 u: Veljača 19, 2013, 00:02:24 »
Nisam čitao zadnjih par stranica jer želim napisati nekaj  :P
vidio sam, prvi ja mislim, gameplay odnosno kao prva misija, ali moždan i do kraja... Čak se i poklopilo da sam kod frenda jučer gledao Aliens... Film mi je fenomenalan kaj je da je. Ali ovaj gameplay video kaj sam vidio, me apsolutno nije nikako impresionirao. Prvo, po meni osobno mi je glupo kak ti alien dođe i sad imaš "s njim" melee combat. Kao odgurneš ga ili nekaj... come on -.-
Neznam koji je noob ono igrao, ali mi je išlo na živce njegovo pucanje gdje na 2m udaljenosti zumira svako malo... Bolje bi bilo da su napravili ono "inifinite" ejlijens ti dolaze i braniš se prije one tzv "vrpce". Jer i ovo pucanje, kak je zgledalo mi nije bilo onak... da je ostavilo neki dojam. Fino zgleda, pa ono kak prima stvari i pokreće i gluposti razne, to mi je ok.
Čak nisam pogledao niti do kraja filmić. Zadnje kaj sam igrao je bio AvP2 i to mi je bilo super i strašno i neznam kaj, ali koliko god i ja bio fan aliena i slično... ovo si ne bi uzeo  hmm

Game Over Man, GAME OVER!

Offline ManTheRamparts

Odg: Aliens: Colonial Marines
« Odgovori #89 u: Veljača 19, 2013, 00:05:02 »
Ovo je igra koju treba s guštom piratizirati!!! Tak i tak su pokrali pare jadnicima koji su ovo čudo preorderali! Ne zaslužuju ni lipe!