Autor Tema: Sleeping Dogs  (Posjeta: 32699 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline ManTheRamparts

Odg: Sleeping Dogs
« Odgovori #105 u: Rujan 01, 2012, 14:14:08 »
E koja vam je najbolja stvar na soundtracku?

Meni ovo:

24Herbs - No Brothers (廿四味 - 不是兄弟) | Sleeping Dogs Soundtrack


Totalno paše u koncept i osećam se ko pravi azijski gangster dok to svira u autu, tj. dok sam na putu da nekome izbijem zube.  cer1njo

Offline Kole

Odg: Sleeping Dogs
« Odgovori #106 u: Rujan 01, 2012, 14:18:09 »
Igra je  ave1
Sve mi se sviđa ali apsolutno sve. Znam mi fps nekad past na 30 al nije bad  cer1njo

Offline Cole™

Odg: Sleeping Dogs
« Odgovori #107 u: Rujan 01, 2012, 14:23:29 »
MTR - ista stvar, brutalna je...  shy1
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Praetorian

Odg: Sleeping Dogs
« Odgovori #108 u: Rujan 01, 2012, 16:13:03 »
Nakon patcha 1.5 igra radi dosta bolje. Sve je fluidnije.

Offline Kole

Odg: Sleeping Dogs
« Odgovori #109 u: Rujan 01, 2012, 16:56:40 »
Nakon patcha 1.5 igra radi dosta bolje. Sve je fluidnije.

Da, samo što ima 7.2 gb  fpalm1

Offline Cole™

Odg: Sleeping Dogs
« Odgovori #110 u: Rujan 01, 2012, 17:02:35 »
 hmm
To je ISO fajl, a ne patch.  kava1
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline doktor1

Odg: Sleeping Dogs
« Odgovori #111 u: Rujan 01, 2012, 17:28:10 »
Patch od 7.2 GB  cer1njo fpalm1 ave1 kava1 thumbs1

Offline Thergothon

Odg: Sleeping Dogs
« Odgovori #112 u: Rujan 01, 2012, 17:48:10 »
U nekim igrama tipa GT5 i BF je to normalno  cer1njo

Offline Kole

Odg: Sleeping Dogs
« Odgovori #113 u: Rujan 01, 2012, 18:06:47 »
Chillin whit my GF  thumbs1



Kiša je nevjerojatno lijepa  ave1



EDIT: Plave misije su glavna priča ili ?

Offline CROKiXi

Odg: Sleeping Dogs
« Odgovori #114 u: Rujan 01, 2012, 18:45:59 »
sve više me živcira vozni model, nikak da se priviknem  cry1
"Straights are for fast cars, turns are for fast drivers." ~Colin McRae

Origin -> CRO_KiX1
Steam -> CRO_KiX1

Offline Kole

Odg: Sleeping Dogs
« Odgovori #115 u: Rujan 01, 2012, 21:54:35 »
Meni je sasvim oke. Ove pile nižeg ranga su shebane al kad si kupiš il ukradeš ove mrcine odmah je bolje.

Nego evo još jedan soundtrack, savršen  hug1

The Maccabees - Unknown

Offline ManTheRamparts

Odg: Sleeping Dogs
« Odgovori #116 u: Rujan 02, 2012, 02:08:52 »
BTW - šteta mi je kaj nema drugog pogleda z vozila, makar z branika ili s haube.

A i minus mi je kaj je igračev auto praktički neuništiv. Nisam spomenul u recenziji te neke stvari, kad se nisam setil dok sam pisal, al već prije su mi zasmetale/falile.

Offline Thergothon

Odg: Sleeping Dogs
« Odgovori #117 u: Rujan 02, 2012, 10:30:40 »
To je jedan od razloga izmedju ostalih zbog kojih govorim da engine nije nikakvo cudo.
Namjerno su se izbjegavale eksplozije i slicne stvari. Spomenul si GTA i probleme s framerateom - naravno kad na ekranu u isto vrijeme eksplodira 10 automobila bez ikakvog slow motiona i blura i ostaju na sceni. Ovdje tijekom potjera istog trena ih igra izbaci iz vidnog polja tijekom zestokih obracuna s vise vozila.

Offline Praetorian

Odg: Sleeping Dogs
« Odgovori #118 u: Rujan 02, 2012, 10:38:28 »
Meni baš i nije padao frejm prilikom eksplozija u GTA IV, već recimo po danu kad bi padala kiša mi se je dešavao ogromni frejm dropovi.
Primjer lovi me policija po danu bez kiše a ja raznašam sve živo, sve je puno eksplozija ali mi radi dobro, dok po kiši po danu samo se vozim i pada mi frejm i to dosta na nekim djelovima. I to s patchem 1.7 bez njega je igra ne igriva. Zato sam GTA IV dao ocjenu 7/10 a da je optimizacija bila bolja ocjena bi bila 9+.

Offline ManTheRamparts

Odg: Sleeping Dogs
« Odgovori #119 u: Rujan 02, 2012, 10:48:16 »
Da, al to se moralo izbjegnuti, jebeš to dok frame rate pada na 5 frameova u sekundi. Meni je fluidnost jako bitna, znam da je to GTA i zato mu se progleda kroz prste. Istina, igra je bolja od 99,9% ostalih igri i na to ima pravo, ali govoriti da je Rockstarov engine čudo nije baš nekaj, jer vidlo se kakav je engine dok je došla igra na PC di je trebal profitirati, a i na konzolama očito nije najbolje delal. Svaka čast na tome kaj je pod haubom, ali reći da je to fenomenalan engine je glupost jer je onovremeno bil dosta loše optimiziran. Sad se nadam da su to ispravili jer kak sam rekel - na GTA je znalo dojti do zasičenja na ekranu s puno detalja pa je počel štucati prilikom takvih situacija, dok na RDR se to izbjeglo zbog praznije scene (gotovo nepostojeći promet), manje eksplozija, izbačenog voznog modela (kad za konje ne treba napredna fizika ista ko za vozila) i slično. Brijem možda ovaj mjesec zeti GTA 4 Complete Edition da odigram, jer sam trenutno nabrijan na sandbox.

Ima puno boljih engine-a s tehničke strane, s koje o tome i govorim i od Rockstarovog i od cucki. Obadva engine-a imaju svoje prednosti i nedostatke. Rockstarov je impresivan pod haubom, ali to ima svoju cijenu na trenutnom hardware-u (nadam se i držim fige da su ga optimizirali i izvukli maksimum za peticu), dok je United Frontov više impresivan s vanjske, vizualne strane i to mu se nemre osporiti - kvalitetne teksture, gotovo nikakva učitavanja istih tokom igre, fluidno izvođenje, dinamična promjena vremenskih uvjeta etc., vjerujem da je pop-up na PC verziji prisutan u minimalnim slučajevima i slično.

Opet - glupo je malo uspoređivati ove 2 igre jer se zna kaj je GTA. Ovo je samo da popuni prazninu do GTA 5 i to dela na sasvim pristojan način. Engine je jako dobar, da se razmemo - nije najbolji ili nekaj, ali od jednog developera kojemu je ovo zapravo prva ozbiljnija igra i druga koju su opće izbacili na tržište, još k tome sandbox u kaj se ne bi upuštali puno bogatiji studiji baš zbog Rockstarove konkurencije i njihovih igri - jednostavno hrabar potez s krajnje jako dobrim rezultatom. Sve ti veli kak se glatko vrti engine po ovome - vjerojatno si i sam primjetil da je osjećaj brzine dosta dobar.  cer1njo

BTW - sad vidim da je Praetorian ostavil post - mi govorimo za konzolašku verziju, svi znamo da je GTA 4 bil užasan na PC-u dok je izašel.