Autor Tema: Borderlands 2  (Posjeta: 17611 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Cole™

Odg: Borderlands 2
« Odgovori #30 u: Svibanj 15, 2018, 13:06:07 »
Napokon sam počeo igrat ovu predivnu igru koja mi već stoji na HDD-u pa ima dobrih par godina.
Odličan humor, napucavanje, prekrasna cel-shading grafika i urnebesno zabavna igra. Već mi je i jedinica bila dobra, ali nakon što sam jako daleko došao izgubio sam save.
Dvojka je već sada nakon par sati igranja puno bolja igra u svim segmentima...

Pomalo sam i fasciniran činjenicom da su Borderlands igre jako uspješne, a da ih nitko od konkurencije nikad nije pokušao kopirat...



CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline gamelaker

Odg: Borderlands 2
« Odgovori #31 u: Svibanj 15, 2018, 16:25:09 »
Dvojka mi je solidna bila, al sam odustao zbog mrtvog respawna prottivnika. Ubijalo me to, doslovno.  ;D

Offline Cole™

Odg: Borderlands 2
« Odgovori #32 u: Studeni 03, 2019, 19:34:18 »
Uvijek sam volio ovaj serijal zbog unikatnog identiteta kojeg njeguje, a pritom je po nap00cavanju sam vrh žanra



Iako nisam fan RPG elemenata u FPS-u, ovdje mi ne isti ne smetaju, dapače potpuno su nekako prirodni



Razvojni tim Gearbox je stvarno nadmašio prvi Borderlands u svim aspektama jedne igre. Prvo da napomenem da jako kasnim s ovim naslovom, doslovce jedno sedam godina, tj. barem da završim igru. Jer ju igram aktivno već jedno godinu i pol i rekao sam si da želim kompletirati igru i sve njene DLC-ove, za što mi je trebalo 174 sata. Priče u jedinici se ne sjećam baš više, no ovdje je kudikamo dorađenija i zanimljivija. Likovi i antagonist Handsome Jack stvarno kraju show. Humor u igri mi je brutalan. Gameplay je također puno napredovao od jedinice, nap00cavanje je odlično, ali u ova 174 sata je pomalo repetativno u solo igranju, pa je fokus igre daleko zanimljiviji u coop iskustvu - vjerojatno (nisam nikad igrao coop u Borderlands serijalu). No u ovakvom tipu igara osim odličnog napucavanje, uvijek me zadrži taj konstantni osjećaj napredovanja. Iako se jedinice slabo sjećam, opet sam se full razveselio na neka poznata lica koja su mi ipak ostala u sjećanju. Raznolikost dvojke i DLC-ova je igrin najveći forte i zato sam se zadržao u igri do samog njenog kraja. Oružja koja govore, znala su me nasmijat do suza. Često me u igri znalo naživcirati putovanje, jer je sustav travel stanica pomalo nelogičan i pogrešno postavljen da se bolje izrazim. Nekad sam stvarno trebao potrošiti i do 5-10 minuta hodanja do nekek lokacije. Sviđa mi se definitivno što je igra dosta teža od predhodnika. 

​​​​​​​
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB