Anketa

Izjasnite se:

Gran Turismo 6 treba izaći na postojećoj konzoli da se iskoristi do kraja mogućnosti postojeće konzole da se iskupi
Gran Turismo 6 treba izać na novoj generaciji PlayStationa da vrati stari sjaj najbolje simulacije na konzolama
Forza Motorsport 5 bi trebala izaći na postojećoj konzoli jer Turn10 očito u kratkom vremenu može puno napravit
Forza Motorsport 5 bi trebala izać na novoj generaciji konzola kao launch naslov

Autor Tema: GT6 i FM5 na novim ili sadašnjim konzolama?!  (Posjeta: 18808 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Jack-Darkman

Odg: GT6 i FM5 na novim ili sadašnjim konzolama?!
« Odgovori #15 u: Travanj 11, 2012, 16:02:20 »
Isuse, kako ja mislim da bu to promašaj i apsolutno nešto nepotrebno, nezz  cry1

I ja isto imam takav predosjećaj. Pa jel se zna što uopće o toj verziji? Sad sam kratko njuškao i ništa nisam našao.

Offline LukaM 110

Odg: GT6 i FM5 na novim ili sadašnjim konzolama?!
« Odgovori #16 u: Travanj 11, 2012, 16:16:20 »
I ja mislim da je nepotrebno, ali izlazi na xboxu 360, a forza 5 na novom boxu.

Offline Cole™

Odg: GT6 i FM5 na novim ili sadašnjim konzolama?!
« Odgovori #17 u: Travanj 11, 2012, 16:51:55 »
A od kud ti to s obzirom da ni službeno najavljena nije?  kava1
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline LukaM 110

Odg: GT6 i FM5 na novim ili sadašnjim konzolama?!
« Odgovori #18 u: Travanj 11, 2012, 17:07:13 »
Pa bas zato, forzu 4 su najavili godinu i pol prije nego sto je izasla, a novi xbox bi trebao doci sljedece godine.

Offline Cole™

Odg: GT6 i FM5 na novim ili sadašnjim konzolama?!
« Odgovori #19 u: Travanj 11, 2012, 17:14:54 »
Krajem godine, realno početkom ili sredinom 2014.  sm1jeh
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline LukaM 110

Odg: GT6 i FM5 na novim ili sadašnjim konzolama?!
« Odgovori #20 u: Travanj 11, 2012, 17:19:06 »
Ja mislim da ce doci tam negde u 9. Il 10. Mjesecu sljedece godine, da ce biti najavljen ove godine na e3 i predstavljen sljedece, al to su sve samo pretpostavke

Offline Jack-Darkman

Odg: GT6 i FM5 na novim ili sadašnjim konzolama?!
« Odgovori #21 u: Travanj 11, 2012, 18:38:41 »
Krajem godine, realno početkom ili sredinom 2014.  sm1jeh

Da, tako će sigurno i PS4 izać. Onda opet troškovi, konzola ~4000kn, igra ~500kn, a da ne govorimo onaj koji želi imat jedno i drugo..

Offline Cole™

Odg: GT6 i FM5 na novim ili sadašnjim konzolama?!
« Odgovori #22 u: Travanj 11, 2012, 19:11:06 »
S tim da sam uvijeren da su ispravne pretpostavke kako će PS4 doć prije novog boxa.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Montoya

Odg: GT6 i FM5 na novim ili sadašnjim konzolama?!
« Odgovori #23 u: Travanj 12, 2012, 09:02:16 »
Sličnog sam mišljenja ko i Kimi.
Kaz je odavno izjavil da sa i nakon GT5 imaju mogućnost puno bržeg razvoja sljedećeg GT-a.
Da igra more izgledati bolje pokazuje DLC i Spa - Premium modeli su zbilja to kaj im i ime govori.

Dakle, ak bi već išli na još jedan GT na PS3, protiv čega nemam nikaj - priželjkujem zapravo, onda bi htel ove stvari:

- da ostane Gran Turismo 5 kao osnovni naziv - sa nekim dodatkom (kojeg imam spremnog :)
- puno manje auta (nekih 200-250 max.), svi naravno Premium i isključivo "full sporting" & racing mašine
- samo stvarne staze - one koje jesu i podosta kaj fali, broj da bude %10 od broja auta
- intenzivna prvenstva u nekoliko serija (full grid, vrijeme trajanja, zastave, SC)
- izbacivanje B-Speca
- ime - Gran Turismo 5: World Racing   :)

Imam u pričuvi i "World is Enough", kaj je možda i kulnije  cer1njo

Eto, malo se šalim, a kroz šalu iznosim i neke želje, koje se naravno nebudu ostvarile  šofe1

GT6 kao launch za PS4, to more samo on, Kratos i Sev...ne Drake :)
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline Jack-Darkman

Odg: GT6 i FM5 na novim ili sadašnjim konzolama?!
« Odgovori #24 u: Travanj 12, 2012, 11:31:08 »
Pa to bi bilo nešto tipa Forza Horizon, RE ORC,.. ne dolazi u obzir, želim potpuno novu igru bez B-speca, sa zanimljiviljim kupovima , boljom fizikom i potrošnjom guma te poboljšanja konačno u online igranju (koliko je to samo muke donnijelo)., ne treba mi ni nascar, ni formule, ni karting.
FM4 je upravo pogodak kakak tražim. Što se tiče GT6 imaju vremena, imaju bazu i neka izađe 2014. Igru i kozolu ću kupit tek nakon prvih pravih mišljenja o istoj. Novi x-box i FM5 ću 99% uzet bez oklijevanja.


EDIT: Ako bude pozitivnih komentara o FH također ću je uzet bez oklijevanja  kava1
« Zadnja izmjena: Travanj 12, 2012, 11:32:42 od Jack-Darkman »

Offline petko23

Odg: GT6 i FM5 na novim ili sadašnjim konzolama?!
« Odgovori #25 u: Travanj 12, 2012, 18:09:55 »
ja ne znan sta vama smeta u b-specu. u GT5 su ga bar odvojili od a-speca, a ne da mozes birat na pocetku utrke kako ces vozit ka u GT4. e to je bilo glupo. moga si skoro cilu igru pric a da ne vozis.

po meni najveca greska b-speca u GT5 je sta je prelagan. ustvari i a-spec pati od toga. uzmes jace auto od protivnika i cilu utrku vozis sam na prvom mistu uz izuzetak nascar i formula GT prvenstva-jer ti tamo auto mora bit jednak ka protivnicki.

vidili smo u sezonskim b-spec trkama koliko mogu bit zanimljive na spa i le mansu.

Offline Montoya

Odg: GT6 i FM5 na novim ili sadašnjim konzolama?!
« Odgovori #26 u: Travanj 12, 2012, 18:23:44 »
Pa meni ne smeta, napravil sam više iz šale jednu "fantasy" listu za brzi GT naslov :)
Ne za šesticu, to sam fino napomenul.

A o željama vezanima uz nove GT i FM naslove treba raspravljati u njihovim podforumima...
Da ne govorim o funkcijama iz postojećih.


CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline DogZy

Odg: GT6 i FM5 na novim ili sadašnjim konzolama?!
« Odgovori #27 u: Travanj 14, 2012, 08:27:37 »
Glasovao sam da bi GT i FM trebale izaći na next next genu.

Pretpostavljam da će do tog next next gena proći još minimum jedna ipo godina, dakle negdje krajem 2013 bi mogli ugledati svjetlo dana obje konzole.
Do tada je velika praznina za GT5 koji već ima godinu ipo. Zato mislim da će uskoro doći ili ogromni update s DLC-ima ili GT6 u kojeg ne polažem puno nada.
Više bih volio da poprave fiziku, neke aute stave u premium( iako me to ne tangira uopće), da dodaju RL staze poput Bathursta, Virginia Racewaya, Sebringa, Imole, Paul Ricarda, Hockenheima itd i da poprave  A spec.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Cole™

Odg: GT6 i FM5 na novim ili sadašnjim konzolama?!
« Odgovori #28 u: Svibanj 01, 2012, 00:57:16 »
Ako bi stvarno gledali logično kako stvari stoje, igre će izać na next gen konzoli.
Ukoliko jedna ili čak obje izađu na ovoj generaciji, jako sumnjam u njihovu kvalitetu u odnosu o kakvim velikanima se radi.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline KimiHR

Odg: GT6 i FM5 na novim ili sadašnjim konzolama?!
« Odgovori #29 u: Svibanj 01, 2012, 01:25:23 »
Zašto sumnjaš u kvalitetu ako bi izašle na ovoj generaciji?

Mislim da GT ako izađe na PS3 može samo dobiti na kvaliteti.Pod time ne mislim na kvalitetu grafike , jer tu su vjerovatno došli do nekakvog maksimuma(vjerovatno je ista stvar i na boxu) , ali sadržajno sigurno može samo dobiti.Usporedimo li GT3 i GT4 , trojka je sadržajno bila puno siromašnija od četvorke, ali je trojka ćak grafički bila bolja. Četvorka je bila nekako zrnata , dok je trojka bila kristalno čista,ali četvorka je bila igretina.Osim toga četvorka je izašla ne tako puno prije nego što je PS3 izašao na tržište.

Doduše , GT3 se prodao u puno večem broju primjeraka nego četvorka , ali to bih prije pripisao oduševljenošću novom konzolom i boljom grafikom , a ne kvalitetnijem i sadržajnijem konceptu igre.

Od nove generacije svakao možemo očekivati grafički skok , ali bih volio i neki razrađeniji koncept same igre , pogotovo singleplayera koji je praktički nepromjenjen od prvog GT-a i za današnje pojmove poprilično sterilan.Pa mislim da im jedan trening i na ovoj generaciji nebi loše došao , a da sve to bude još bolje na novoj.