Autor Tema: Crysis 3  (Posjeta: 37987 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Crysis 3
« Odgovori #165 u: Ožujak 14, 2013, 19:39:28 »
Što sam se uopće onda trudio i hajpao  cry1 fpalm1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline DogZy

Odg: Crysis 3
« Odgovori #166 u: Ožujak 14, 2013, 21:21:53 »
 fpalm1
 cer1njo cer1njo cer1njo
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Iceman

Odg: Crysis 3
« Odgovori #167 u: Ožujak 14, 2013, 21:53:26 »
WTF, stvarno?  cry1




Da shimmy nemoj me zezati da to nisi čuo ili pročitao?  cer1njo cer1njo

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Crysis 3
« Odgovori #168 u: Ožujak 14, 2013, 22:12:08 »
A nisam eto. Ili jesam ali mi je isparilo negdje. Ne znam, ugl, razočaran a potez je predebilan. Ajde još i DX9 da ne može, ali 10? Pa nije to tako staro i jako je puno još kompova sa DX10 karticama unutra, plus vrti se na konzolama konkretno boxu koji koristi DX9 ako se ne varam pa kako onda tamo može a na PC-u ne? Budale  fpalm1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Praetorian

Odg: Crysis 3
« Odgovori #169 u: Ožujak 14, 2013, 22:13:46 »
Ma moglo je komotno ić i na starije DX-ove, ali kad su budale kao što kažeš  jaad

Offline Luckyluke

Odg: Crysis 3
« Odgovori #170 u: Ožujak 14, 2013, 22:49:03 »
@Shimmy, ma nemaš za čim žaliti. Čak da i imaš DX11 karticu negdje ranga HD 6850 ne bi se oduševio izvođenjem. Igra ne izgleda ništa spektakularno bolje od dvojke a razliku u zahtjevnosti je nenormalna. S kojim god postavkama probao nisam dobio igrivi fps (a C2 sam peglao na Hardcore).

Ma čak i da imaš CF 7990, opet, nemaš za čim žaliti jer je igra po meni teški prosjek, ništa novo ni neviđeno baš kako se dalo naslutiti iz beta multiplayera. Isto vredi i za Warface za koji sam nedavno dobio invite. Točno se osjeti ko je radio na igri. Taj Crytek ima smisla za dobar gameplay ko krava u balet (glavno da je grafa na prvom mjestu).  kava1

Offline Iceman

Odg: Crysis 3
« Odgovori #171 u: Ožujak 14, 2013, 22:59:52 »
A nisam eto. Ili jesam ali mi je isparilo negdje. Ne znam, ugl, razočaran a potez je predebilan. Ajde još i DX9 da ne može, ali 10? Pa nije to tako staro i jako je puno još kompova sa DX10 karticama unutra, plus vrti se na konzolama konkretno boxu koji koristi DX9 ako se ne varam pa kako onda tamo može a na PC-u ne? Budale  fpalm1


Ma da, ja isto imam dx10 grafičku, ali iskreno boli me tuki, ak radi radi ako ne ne. Da se radi npr. o GTA 5 ili Rome 2 Total War gladovao bih samo da kupim dx11 karticu, ovako ne žalim za ničim. Ima toliko boljih igri za odigrati da ne žalim za ničim

Offline Praetorian

Odg: Crysis 3
« Odgovori #172 u: Ožujak 14, 2013, 23:06:04 »
+1

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Crysis 3
« Odgovori #173 u: Ožujak 14, 2013, 23:27:00 »
@Lucky & Ice - a zaželio sam se baš neke lijepo izgledajuće pucačine pa mi je krivo. Plus ja sam jedan od one manjine kojima je Crysis drag iz određenih razloga. Jedinica iz jednih, dvojka iz drugih i htio bih i ovo odigrati.
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Iceman

Odg: Crysis 3
« Odgovori #174 u: Ožujak 14, 2013, 23:41:07 »
Odigraj ponovno Crysis 1 - to je igretina za mene. Ili Far Cry 3 ?

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Crysis 3
« Odgovori #175 u: Ožujak 15, 2013, 00:06:01 »
Far Cry 3 predug - treba mi nešto kraće, a Crysis jedinica... ma ne sad, to ću kada ću sve za redom. Nema veze, budem već ^^
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.