Autor Tema: Slušalice, headseti... kako već  (Posjeta: 50880 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline budainka16

Odg: Slušalice, headseti... kako već
« Odgovori #15 u: Travanj 15, 2012, 19:18:38 »


Imam ovo, ali nikad nisam koristio to sa G330 na PS3 .
"I'm going to make him an offer that will undoubtedly sound unappealing, but will inevitability be accepted upon realizing that the refusal of this offer would potentially bring harm to himself, his family, and personal network of friends and acquaintances."

Offline DogZy

Odg: Slušalice, headseti... kako već
« Odgovori #16 u: Travanj 15, 2012, 21:22:05 »
Hmm ako imaš to, probaj to sastaviti sa slušalicama( priključcima). Naravno, pazi da ti ikona mic bude povezana ikonom micom, a ikona slušalica s ikonom slušalica. Mislim da bi ti trebale onda raditi na PS3. Svakako probaj pa javi radi li kadt1kažem
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline budainka16

Odg: Slušalice, headseti... kako već
« Odgovori #17 u: Travanj 15, 2012, 21:35:00 »
Ne radi  cry1
"I'm going to make him an offer that will undoubtedly sound unappealing, but will inevitability be accepted upon realizing that the refusal of this offer would potentially bring harm to himself, his family, and personal network of friends and acquaintances."

Offline DogZy

Odg: Slušalice, headseti... kako već
« Odgovori #18 u: Travanj 15, 2012, 21:41:53 »

Šteta što ti neće raditi baš sam pomislio da hoće. Evo, ovakav mora biti USB adapter za G330. Onda se to ode u settingse pod accessory i podesi do kraja- nije teško.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Montoya

Odg: Slušalice, headseti... kako već
« Odgovori #19 u: Svibanj 10, 2012, 13:42:13 »
Su ovo dobre slušalice (prvenstveno kvaliteta zvuka se traži, teško je nažalost "promašiti" headset, tj. naći sluške kao takve!):

Plantronics Gamecom 777 7.1 Dolby Headset

CREATIVE LABS Sound Blaster Tactic3D Alpha

CREATIVE LABS Tactic3D Sigma

Dal su ove od CL-a (pogotovo prvi model, iako ima USB) opće kompatibilne sa PS3-om?
Iako je sve to skupo, dal opravdava cijenu i dal ima nekaj jeftinije, a da valja?
Samo surround slušalice recimo.
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline DogZy

Odg: Slušalice, headseti... kako već
« Odgovori #20 u: Svibanj 10, 2012, 14:14:49 »
CL Sound Blaster Tactic3D Alpha
Sound Blaster Tactic 3D Alpha headset review - National PC game | Examiner.com

Overall
The Sound Blaster Tactic 3D Alpha delivers decent comfort, a rich software suite and feature set, and hands-down the best audio quality in its price class ($60).     

Pros:
    Great feature set
    Outstanding audio

Cons
    Middlin' comfort at best

Plantronics Gamecom 777 7.1 Dolby Headset
Plantronics GameCom 777 7.1 Surround Headset - GameSpot.com

As a stereo headset, the Plantronics GameCom 777 7.1 Surround Headset is very good. The solid construction, comfort, and well-implemented mic and volume controls are excellent, and the audio quality is a cut above the norm. Sadly, the surround effect is just as we feared--merely an effect. It can make some movies sound great, but the way it diminishes the detail from audio sources means it's not always wise to use it when playing games.
If you go in knowing that the 7.1 surround is just an effect, then the Plantronics is a good choice; just don't expect to be re-creating a full-blown 7.1 experience on your head.

Ni ova zadnja ti nije bolja... Za kvalitetan Surround Sound trebaš izdvojiti minimum 750kn...

EDIT. Ne znam za PS3...
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Slušalice, headseti... kako već
« Odgovori #21 u: Svibanj 10, 2012, 17:29:20 »
Sennheiser HD 415



Koristim ih već jedno 4 godine i koristit ću ih dok ne krepaju  ave1
I to ne samo jer nemam love cer1njo, nego stvarno mi nikada nije baš ništa kod njih falilo, dapače. Zvuk je nenormalno čist, i iako su ovo već dosta kvalitetne slušalice, znam da ima i boljih, ako ništa pa sam Sennheiser ima i 2, 3 puta skupljih modela, a sigurno nisu bezveze skuplji, no vjerujem da što se tiče čistoće zvuka da ne ide skoro ništa bolje od ovog. Sigurno neki modeli imaju bolji bas, postoje modeli sa surroundom (iako to nisma iskusio i još nemam ideju kako se to izvede preko slušalica), ali sama čistoća zvuka je fenomenalna, a to mi je najbitnije.

Znam kad sam ih kupio da nisam mogao vjerovati u nekim igrama i pjesmama da čujem zvukove koje prije nisam uopće čuo! Netko je rekao za Dead Space i dobre slušalice - apsolutno! Dam se kladiti da bi mi igra bila valjda 3 puta manje iskustvo da sam ju igrao ili sa lošijim slušalicama ili na zvučnike, ma kako dobri bili. Tj, znam da bi, jer sam probao malo doma na zvučnike (koji nisu doduše nešto posebno), ali i kod frenda na dosta dobrim zvučnicima, i ne da to nije to nego, stvarno 3 puta bolji dojam!

Nego da, sluške, ove moje - čistoća i raspon su sjajni, bas je OK, iako ništa extra, no to nisam ni tražio. Poluotvoreni su tip i mogu reći da su točno ono što sam želio. Ne čuje se izvana ništa što bi smetalo pri igranju, a opet dovoljno glasni zvukovi, tipa kad mi mobitel zvoni, ili me netko zove registriram ih no onako nenametljivo. Ne znam kako bih opisao ali savršen balans onoga što moram i ne moram čuti  ;D

Strašno su udobne i imaju onakve "spužve" a ne "kožu" odn gumu na dijelu koji prekriva uho kao i na onom koji sjeda gore na glavu, što mi osobno više paše jer je mekše a i manje se glava znoji u tome. Zapravo, uopće se ne znoji. Također kako nosim naočale oduševljava me da ih mogu imati doslovno cijeli dan na glavi bez da mi smeta, dok sa nekim drugim modelima (mojim prijašnjim ili od frendova) sam znao imati problema i nakon pola sata da bi me prejako stiskale i pritiskale mi onaj dio od naočala koji sjeda na uši u samu glavu i uši na to pa bi me znale uši boljeti na tom djelu gdje je ta "žica" od naočala.

Imaju i super cable management koji dolazi s njima što je jako zgodno jer slušalice imaju pecto metara kabela, a taj jednostavan ali efikasan mehanizam se može postaviti doslovno bilo gdje i na njega namotati koliko treba kabela, te se na kraju sama sprava može staviti na hlače/remen/džep košulje jer ima kopču iza. Otkad sa ih kupio, namjestio sam si duljinu kabela koliko mi treba (od kompa do tog patenta je dugačak taman dovoljno koliko se kotrljam stolicom po sobi ako se ne dižem sa nje, a od te kopče do glave taman da kada se najviše rastegnem nije prekratak, a opet da nigdje ne visi ako sam pogrbljen). I ta kopča mi je cijelo vrijeme isto tako zakopčana na hlače. Kad god se spajam za komp, sjednem, stavim sluške, "zakopčam" ih na sebe, i krećem sa uživancijom  sm1jeh



S njima dolazi (vidljivo sa slike kopče/kabel menađera) i onaj širi nastavak no meni do sad nije bio potreban, tj koristio sam ga samo prvih par tjedana dok sma imao el. gitaru od frenda posuđenu doma pa sam znao da svojima ne smetam navečer puknut slušalice u pojačalo i tako svirat. Ne moram reći da je i na gitari zvuk bio sjajan, što je bila šteta jer sam čuo bolje nego na pojačalu koliko sam loš  cer1njo

Zapravo je i razlog kupnje bio kombinacija za komp i gitaru jer pojačalo je bilo moje, ja sma imao akustičnu gitaru i htio sam kupiti i el. baš tu od frenda, no onda se nešto drugo dogodilo i ostao sam bez love te sam na kraju prodao i pojačalo, i s vremenom i akustičnu gitaru, tako da su slušalice jako brzo postale "vezane" za komp. Ali što se tiče slušalica, nimalo ne žalim na kupnji. Jedino tada nisam još računao na to da ću jednog dana početi i online igrati pa mi danas možda fali mikrofon, ali i to se ako će mi baš trebati lako rješi kupnjom zasebnog.

Uf, jesam se raspisao... no da, Sennheiser rula i neću mijenjati slušalice dok rade, a i onda ću najvjerojatnije kupiti opet istu firmu jer sam extra zadovoljan i 4 godine nakon kupnje  thumbs1
« Zadnja izmjena: Svibanj 10, 2012, 17:33:58 od Shimmy »
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Montoya

Odg: Slušalice, headseti... kako već
« Odgovori #22 u: Svibanj 10, 2012, 19:10:36 »
Ovo gore samo ispitujem, nemam ni ja love...naravno.
Za bilo kakvo spajanje na PS3 mora postojati USB, bilo kabel ili reciver.
No kad bi recimo nekom prodal liniju, kupil bi neke slušalice...
Ili bi zamjenil liniju za sluške :)

Imal sam prije nekoliko (dosta) godina Sennheiser HD-201 i apsolutno su mi rulale!
To je neko dno njihove ponude - kad bi imal para, samo i isključivo neki vrhunski Sennheiser, na konkurenciju nebi ni gledal...

Veliki nastavak dobil sam i ja sa HD-201, to nije riješenje za PS3, ni približno :)
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline DogZy

Odg: Slušalice, headseti... kako već
« Odgovori #23 u: Svibanj 11, 2012, 19:54:11 »
Sennheiserovi modeli mogu na PS3 ako imaju onaj USB pretvarač ili ne?
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Cole™

Odg: Slušalice, headseti... kako već
« Odgovori #24 u: Svibanj 11, 2012, 19:59:07 »
Joj vrijeme je i da ja napokon upiknem sluške dostojne kvalitetnog zvuka, samo šta se trenutno nema i nemože.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Cole™

Odg: Slušalice, headseti... kako već
« Odgovori #25 u: Kolovoz 10, 2012, 12:45:57 »
Tritton AX180 Stereo Gaming Headset | Tritton Technologies Inc.



Kupio ovaj model headseta i strašno sam zadovoljan. Vrijede svake lipe, a ktomu ide na sve tri platforme. Dizajn, kvaliteta, podesivost sve je na visokom nivou. Zvuk sam isprobao u Battlefield 3, Modern Warfareu i još par igara sa dobrom glazbom i mogu reć da ovako nešto nisam očekivao. Zvuk je savršen. U BF3 sam imao dojam kao da sam na jebenom bojištu, doslovce single shot mi para uši, a tek rafali, granate i eksplozije - priča za sebe.

10/10
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline karlo007

Odg: Slušalice, headseti... kako već
« Odgovori #26 u: Kolovoz 10, 2012, 18:19:29 »
Tritton AX180 Stereo Gaming Headset | Tritton Technologies Inc.



Kupio ovaj model headseta i strašno sam zadovoljan. Vrijede svake lipe, a ktomu ide na sve tri platforme. Dizajn, kvaliteta, podesivost sve je na visokom nivou. Zvuk sam isprobao u Battlefield 3, Modern Warfareu i još par igara sa dobrom glazbom i mogu reć da ovako nešto nisam očekivao. Zvuk je savršen. U BF3 sam imao dojam kao da sam na jebenom bojištu, doslovce single shot mi para uši, a tek rafali, granate i eksplozije - priča za sebe.

10/10

Takoder sam ponosan vlasnik ovih slusalica svaka preporuka.Jedina mana je sto me nekad zna naživcirat ta žica

Offline Montoya

Odg: Slušalice, headseti... kako već
« Odgovori #27 u: Kolovoz 13, 2012, 10:55:30 »
Lijepo, no ocjena bi mogla vrijediti samo ak uspoređuješ s tim rangom, nikako ne općenito :)
Iako su ove puno novije i imaju više mogućnosti, ne vjerujem da su puno bolje po kvaliteti zvuka, ak uopće i jesu, od Sennheisera HD-201, te sluške sam imal nekoliko godina.
Za svoju cijenu nude velike stvari, iako sam uvjeren da isto vrijedi i za ovaj, tj. tvoj model.

Malo vlastitih fotki nikad nije naodmet...vrijedi za sve naravno  thumbs1

Kakve se "zelene digitalke" DogZy?  sm1jeh
Inače s ne zna se kojim razlogom malo skuplje od drugog, barem isto toliko dobrog/kvalitetnog - vrhunskog modela Sharkoona...
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline DogZy

Odg: Slušalice, headseti... kako već
« Odgovori #28 u: Kolovoz 13, 2012, 11:16:36 »
Velike zelene su u zimskom snu. Cuvaju sobu do ponovnog koristenja.
Odlucio sam ne cumplati ih jer ipak nema smisla-manjak prostora, ljeto. Ali eto, jedva cekam ih ponovno koristiti jer mi nedostaje osjecaj gluhoce kad te netko zove, a ti paras Spetsnaz s pumpericom na Vacantu u CoD-u 4. Zvuk koji pruzaju je nevjerojatan, samo to mogu reci jer sam vec zaboravio kakav je osjecaj ;D ali znam da je takav nekakav.
Kad ih prime moja usesa, napisat cu pravu recenziju  kadt1kažem
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Cole™

Odg: Slušalice, headseti... kako već
« Odgovori #29 u: Kolovoz 31, 2012, 21:39:39 »
Tritton AX180 Stereo Gaming Headset | Tritton Technologies Inc.



Kupio ovaj model headseta i strašno sam zadovoljan. Vrijede svake lipe, a ktomu ide na sve tri platforme. Dizajn, kvaliteta, podesivost sve je na visokom nivou. Zvuk sam isprobao u Battlefield 3, Modern Warfareu i još par igara sa dobrom glazbom i mogu reć da ovako nešto nisam očekivao. Zvuk je savršen. U BF3 sam imao dojam kao da sam na jebenom bojištu, doslovce single shot mi para uši, a tek rafali, granate i eksplozije - priča za sebe.

10/10


Probao upravo sluške na X360 i funkcioniraju savršeno. Kristalan zvuk i glasnoća je baš zadivljujuća.
FM4 jednostavno bolesno zvuči - nemam riječi.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB